Letáky | Hypermarkety a supermarkety | Terno

Terno - leták, slevy, akce

Terno

17.04. – 23.04.2024

Zobrazit leták
Terno

10.04. – 16.04.2024

Zobrazit leták
Terno - Zahrada

04.03. – 31.05.2024

Zobrazit leták
Terno

10.04. – 23.04.2024

Zobrazit leták

Expirované letáky Terno »

COOP Terno leták

Společnost COOP Terno, specializující se zejména na prodej potravin, spotřebního zboží, elektroniky a dalších výrobků pravidelně vydává letáky, které slouží k propagaci aktuální či nadcházející nabídky a slevových akcí. Obvykle vychází jeden Terno leták týdně, případně jednou za 14 dní. Rozdělené jsou letáky do několika kategorií, a to podle lokality nebo zahrnutého sortiment. Některým kupujícím tak přijde vhod Terno Zlín leták, jiným pro změnu leták Terno České Budějovice. Leták Terno Zlín či kterýkoliv jiný obvykle obsahuje širokou škálu produktů, jako jsou potraviny, nápoje, čisticí prostředky, drogerie, bytové doplňky a další. Nabídka zahrnuje jak běžné zboží, tak i sezónní nebo speciální produkty týkající se například Vánoc nebo Velikonoc. Terno leták typicky obsahuje obrázky produktů, jejich názvy, ceny a případně popisy. Terno akční leták, dostupný v papírové nebo online verzi, často zahrnuje také informace o prodejnách Terno, otevíracích hodinách a dalších službách.

Aktuální leták Terno

Prohlédnout si aktuální leták Terno mohou zájemci v papírové podobě v kterékoliv kamenné prodejně Terno, třeba v Terno Olomouc a Terno Hradec Králové, anebo v online podobě právě zde, na slevovém portálu MrOferto, obdobně jako stejně tak oblíbený aktuální leták Lidl s podobnou nabídkou vztahující se jak k potravinovému, tak nepotravinovému zboží. Vyhledávaný je také akční leták Terno ve formě PDF, který se dá taktéž jednoduše stáhnout z těchto stránek, jak na to, chce-li mít kupující všechny výhodné Terno akce kdykoliv a kdekoliv při ruce? Na vybraný Terno akční leták klikněte pravým tlačítkem myši, zvolte tisk a v nabídce cíl vyberte "uložit jako PDF". Nyní již máte Terno leták PDF uložený a připravený k prolistování, a to i bez nutnosti připojení k internetu. Uplatnit se pak dá Terno leták PDF ve všech prodejnách, kdy mezi vyhledávané patří například Terno Opava nebo Terno Český Krumlov. Ještě nižší ceny za nákup slibuje Terno karta, která je součástí věrnostního programu Terno.

Budoucí akční leták Terno

Těsně před koncem platnosti aktuálního letáku společnost častokrát vydává Terno akční leták pro příští týden, díky kterému mají zákazníci možnost si své nákupy detailně rozplánovat a ušetřit tak co nejvíce financí. Dostupné jsou budoucí akce Terno opět v papírové i online podobě, a tak záleží pouze na zákazníkovi, jakou variantu preferuje. V momentě, kdy leták společnosti Terno nenabízí cenová zvýhodnění na vše, anebo kupující v blízkosti svého bydliště žádné Terno prodejny nemá, může prolistovat Billa leták. Ten však vychází ve dvou provedeních, tedy jako velký a malý Billa leták. Obecně se v Terno letáku nachází několik desítek výhodných slev vztahujících se jak k potravinám, tak k doplňkovému sortimentu. Před návštěvou konkrétní prodejny je však žádoucí si zkontrolovat, zda se k ní vybraný aktuální či budoucí leták vztahuje. Oblíbené varianty představují Terno Olomouc leták, leták Terno České Budějovice a Terno Zlín leták.

O obchodu Terno

Terno je maloobchodní řetězec supermarketů, který provozuje prodejny s potravinami, spotřebním zbožím a dalšími výrobky. Společnost má síť prodejen po celé České republice a je známá svým zaměřením na kvalitní produkty, rozmanitou nabídku a příznivé ceny, o nichž svědčí také časté Terno akce. Spoustu akcí podnikatelům pro změnu zprostředkovává Makro akční leták. Jedním z hlavních cílů firmy Terno je uspokojovat potřeby zákazníků a nabízet jim široký sortiment zboží. V COOP Terno prodejnách se dají najít různé kategorie výrobků, včetně čerstvých potravin, mléčných výrobků, pečiva, masných výrobků, zeleniny a ovoce, alkoholických i nealkoholických nápojů, drogerie, elektroniky a dalšího spotřebního zboží.

Velmi oblíbená je prodejna v Českých Budějovicích, kromě rozmanitého sortimentu tu na zákazníky čeká také Terno restaurace, kterou mohou navštívit. Denní nabídka Terno restaurace je uvedená na internetových stránkách společnosti. Ceny jsou velmi příznivé a na výběr je obvykle kolem 15 hlavních chodů. Kromě toho Terno restaurace nabízí kávu a možné je dokonce si zvolené jídlo objednat skrze kurýrní společnost pro rozvoz z restaurací.

Sortiment Terno

Terno se snaží nabízet výrobky od různých značek a výrobců, takže zákazníci mají možnost volby a mohou si vybrat to, co nejlépe vyhovuje jejich preferencím a potřebám. Kromě toho Terno také klade důraz na kvalitu a čerstvost svých produktů. U potravin se snaží spolupracovat s dodavateli, kteří dodržují přísné standardy kvality a bezpečnosti potravin. Prodejny Terno mají také moderní vybavení a nabízejí přátelské a profesionální prostředí pro zákazníky. Jejich přízeň pomáhá udržet pravidelně vydávaný Terno COOP leták, dostupný v papírové i online podobě. Součástí sortimentu jsou také privátní značky řetězce jako Babyland, COOP Klasik, COOP Premium nebo Královar.

COOP Terno prodejny a otevírací doba

COOP Terno prodejny svým zákazníkům nabízí spoustu různorodého zboží, které mohou za nižší ceny zakoupit například díky letáku Terno Zlín, i kvalitní zákaznický servis. V Terno prodejnách se nachází různá oddělení, která zahrnují oddělení čerstvých potravin, mléčných výrobků, pekárnu, masnu, zeleninu a ovoce, alkoholické i nealkoholické nápoje, drogerii a další. Na pokladnách je pak možné platit hotově, platebními kartami nebo skrze mobilní platby. Konkrétní seznam Terno prodejen se nachází na internetových stránkách prodejce. Mezi nejnavštěvovanější pobočky patří ty ve větších městech, přičemž celkový počet prodejen na území České republiky je kolem 20.

  Terno otevírací doba

  Otevírací doba prodejen Terno může být různá, v závislosti na konkrétní prodejně a její lokalitě. Obecně platí, že mají COOP Terno prodejny mají rozšířenou otevírací dobu, která je přizpůsobená potřebám zákazníků. Nicméně konkrétní Terno otevírací dobu jednotlivých prodejen může zákazník zjistit nejpřesněji na oficiálních webových stránkách společnosti Terno nebo prostřednictvím kontaktu s místní prodejnou. Jaká je otevírací doba Terno vybraných prodejen?

  Konkrétní pobočkaOtevírací doba
  Terno Zlín: tř. Tomáše Bati 398, 763 02Po-So: 07:00-20:00, Ne: zavřeno
  Terno České Budějovice: Suchomelská 2251, 370 10Po-Ne: 07:00-21:00
  Terno Olomouc: Horní lán 9, Slavonín, 779 00Po-Ne: 07:00-20:00
  Terno Hradec Králové: Bratří Štefanů 994Po-Ne: 07:00-20:00
  Terno Český Krumlov: Tovární 164, 381 01Po-Ne: 07:00-19:00
  Terno Jihlava: Rantířovská 4787, 586 05Po-Ne: 06:30-19:00
  Terno Opava: Krnovská 566, 747 07Po-Ne: 08:00-20:00
  Terno Týn nad Vltavou: Orlická 555, 375 01Po-Ne: 06:00-20:00

  Některé prodejny jsou otevřené i včetně víkendů a svátků.

  Kontaktní informace

  Pokud chce zákazník se společností Terno zůstat v užším kontaktu, může se s ní spojit na facebookovém profilu Terno Facebook. Zveřejňované jsou tu jak novinky související s prodejnami, tak také informace o tom, jaké akce Terno zrovna probíhají na prodejnách. Jakmile mají zákazníci nějaké dotazy ohledně zboží, je v provozu zákaznická linka: +420 800 123 888.

  Korespondenční adresa obchodu Terno je:

  • JEDNOTA, spotřební družstvo České Budějovice
  • Pražská 2176/65
  • 370 04 České Budějovice

  Co je to Terno?

  Obchod Terno se zaměřuje především na prodej potravin, ale také na prodej spotřebního zboží a dalších výrobků. Společnost provozuje prodejny po celé České republice a nabízí zákazníkům širokou škálu produktů a služeb. Terno se snaží ve svých prodejnách nabízet co nejkvalitnější produkty od různých značek a výrobců, aby zákazníkům poskytl co největší výběr. Důraz je kladený na kvalitu, čerstvost a dostupnost zboží za příznivé ceny. Terno také často přichází s akčními nabídkami, slevami a speciálními akcemi, které umožňují zákazníkům nakupovat za výhodnější ceny. Jedná se o maloobchodní řetězec, který usiluje o uspokojení potřeb zákazníků tím, že nabízí kvalitní produkty, rozmanitý sortiment a příznivé ceny ve svých prodejnách po celé České republice.

  Další obchody

  Již jste viděli všechny letáky z obchodu Terno? Nevadí, u nás naleznete akční nabídky z dalších obchodů. Stačí kliknout na logo některého z níže zobrazených obchodů a zobrazí se vám všechny jeho akční letáky a nabídky.

  Lidé hledají také

  Akční leták PENNY Aktuální leták Kaufland Aktuální leták Lidl Akce Albert Leták Tesco Akční leták BILLA Globus leták Polské letáky Biedronka Akční leták Makro Akční leták NORMA COOP akce Hruška akce Akční leták JIP FLOP nový leták Maso Zeman akce Leták RABBIT Pramen leták PDF Leták FREE shop

  Nejnovější články

  Triky, jak opticky zvětšit místnost

  Triky, jak opticky zvětšit místnost

  V bytě i v domě se mohou nacházet místnosti, které jsou vcelku malé a nejde je zvětšit rekonstrukcí. Naštěstí existuje několik triků, díky nimž lze…

  Užijte si jaro naplno. Inspirace pro jarní aktivity doma i venku

  Užijte si jaro naplno. Inspirace pro jarní aktivity doma i venku

  Jaro je ročním obdobím, na které se těší velké množství lidí. Zima totiž na spoustu osob působí negativně, depresivně a většině chybí sluníčko. V…

  Jak si doma vypěstovat rostliny ze semínek a ušetřit za nákupy v zahradnictví?

  Jak si doma vypěstovat rostliny ze semínek a ušetřit za nákupy v zahradnictví?

  Nabídka květin, stromů, keřů nebo sazenic v zahradnictví zláká každý rok mnoho lidí. Většina z nich také nechá na tomto místě i několik tisíc a…

  2 způsoby, jak připravit velikonočního beránka

  2 způsoby, jak připravit velikonočního beránka

  V tomto roce bude Velikonoční pondělí 1.4. 2024 a většina dětí se chystá v tento den vyjít do ulic a koledovat. V případě, že ve vašem městě či…