Terno - leták, slevy, akce

Terno

Terno

20.09. – 26.09.2023

Terno - Pro naše nejmenší

Terno - Pro naše nejmenší

13.09. – 26.09.2023

Terno - Kvalitní potraviny

Terno - Kvalitní potraviny

13.09. – 26.09.2023

Coop Cena

Coop Cena

13.09. – 26.09.2023

Terno

Terno

27.09. – 03.10.2023

Coop Cena

Coop Cena

27.09. – 10.10.2023

Terno - Pro naše nejmenší

Terno - Pro naše nejmenší

27.09. – 10.10.2023

Expirované letáky Terno »

Terno leták

Společnost Terno, specializující se zejména na prodej potravin, spotřebního zboží, elektroniky a dalších výrobků pravidelně vydává letáky, které slouží k propagaci aktuální či nadcházející nabídky a slevových akcí. Obvykle vychází jeden Terno leták týdně, případně jednou za 14 dní. Leták Terno Zlín či kterýkoliv jiný obvykle obsahuje širokou škálu produktů, jako jsou potraviny, nápoje, čisticí prostředky, drogerie, elektronika, textil, a další. Nabídka může zahrnovat jak běžné zboží, tak i sezónní nebo speciální produkty. Terno leták typicky obsahuje obrázky produktů, jejich názvy, ceny a případně popisy. Může také obsahovat informace o slevách, akčních nabídkách, soutěžích nebo dárkových kartách. Terno akční leták často zahrnuje také informace o prodejnách Terno, otevíracích hodinách a dalších službách.

Aktuální leták Terno

Prohlédnout si aktuální leták Terno mohou zájemci v papírové podobě v kterékoliv kamenné prodejně Terno, třeba Terno Zlín, anebo v online podobě právě zde, na slevovém portálu MrOferto, obdobně jako stejně tak oblíbený aktuální leták Lidl s podobnou nabídkou vztahující se jak k potravinovému, tak nepotravinovému zboží. Vyhledávaný je také aktuální leták Terno ve formě PDF, který se dá taktéž jednoduše stáhnout z těchto stránek, jak na to, chce-li mít kupující všechny výhodné Terno akce kdykoliv a kdekoliv při ruce? Na vybraný Terno akční leták klikněte pravým tlačítkem myši, zvolte tisk a v nabídce cíl vyberte "uložit jako PDF". Nyní již máte Terno leták PDF uložený a připravený k prolistování, a to i bez nutnosti připojení k internetu. Uplatnit se pak dá Terno leták PDF ve všech prodejnách, kdy mezi vyhledávané patří například Terno Olomouc nebo Terno Hradec Králové.

Terno akční leták pro příští týden

Těsně před koncem platnosti aktuálního letáku společnost častokrát vydává Terno akční leták pro příští týden, díky kterému mají zákazníci možnost si své nákupy detailně rozplánovat a ušetřit tak co nejvíce financí. Dostupné jsou budoucí Terno akce opět v papírové i online podobě, a tak záleží pouze na zákazníkovi, jakou variantu preferuje. V momentě, kdy leták společnosti Terno nenabízí cenová zvýhodnění na vše, anebo kupující v blízkosti svého bydliště žádné Terno prodejny nemá, může prolistovat Billa leták. Ten však vychází ve dvou provedeních, tedy jako velký a malý Billa leták. Obecně se v Terno letáku nachází několik desítek výhodných slev vztahujících se jak k potravinám, tak k doplňkovému sortimentu.

O obchodu Terno

Terno je maloobchodní řetězec supermarketů, který provozuje prodejny s potravinami, spotřebním zbožím a dalšími výrobky. Společnost má síť prodejen po celé České republice a je známá svým zaměřením na kvalitní produkty, rozmanitou nabídku a příznivé ceny, o nichž svědčí také časté Terno akce. Jedním z hlavních cílů Terno je uspokojovat potřeby zákazníků a nabízet jim široký sortiment zboží. V jejich prodejnách můžete najít různé kategorie výrobků, včetně čerstvých potravin, mléčných výrobků, pečiva, masných výrobků, zeleniny a ovoce, alkoholických i nealkoholických nápojů, drogerie, elektroniky a dalšího spotřebního zboží.

Terno se snaží nabízet výrobky od různých značek a výrobců, takže zákazníci mají možnost volby a mohou si vybrat to, co nejlépe vyhovuje jejich preferencím a potřebám. Kromě toho Terno také klade důraz na kvalitu a čerstvost svých produktů. U potravin se snaží spolupracovat s dodavateli, kteří dodržují přísné standardy kvality a bezpečnosti potravin. Prodejny Terno mají také moderní vybavení a nabízejí přátelské a profesionální prostředí pro zákazníky.

Terno prodejny a otevírací doba

Prodejny Terno svým zákazníkům nabízí spoustu různorodého zboží, které mohou za nižší ceny zakoupit například díky letáku Terno Zlín, i kvalitní zákaznický servis. V Terno prodejnách se nachází různá oddělení, která zahrnují oddělení čerstvých potravin, mléčných výrobků, pekárnu, masnu, zeleninu a ovoce, alkoholické i nealkoholické nápoje, drogerii a další. Na pokladnách je pak možné platit hotově, platebními kartami nebo skrze mobilní platby. Konkrétní seznam Terno prodejen se nachází na internetových stránkách prodejce. Mezi nejnavštěvovanější pobočky patří ty ve větších městech, přičemž celkový počet prodejen na území České republiky je kolem 20. 

  Terno otevírací doba

  Otevírací doba prodejen Terno může být různá v závislosti na konkrétní prodejně a její lokalitě. Obecně platí, že Terno prodejny mají rozšířenou otevírací dobu, která je přizpůsobená potřebám zákazníků. Některé prodejny Terno mohou být otevřené i včetně víkendů a svátků. Nicméně, konkrétní Terno otevírací dobu jednotlivých prodejen může zákazník zjistit nejpřesněji na oficiálních webových stránkách společnosti Terno nebo prostřednictvím kontaktu s místní prodejnou. Jaká je otevírací doba Terno vybraných prodejen?

  Konkrétní pobočkaOtevírací doba
  Terno Zlín: tř. Tomáše Bati 398, 763 02Po-So: 07:00-20:00, Ne: zavřeno
  Terno České Budějovice: Suchomelská 2251, 370 10Po-Ne: 07:00-21:00
  Terno Olomouc: Horní lán 9, Slavonín, 779 00Po-Ne: 07:00-20:00
  Terno Hradec Králové: Bratří Štefanů 994Po-Ne: 07:00-20:00
  Terno Český Krumlov: Tovární 164, 381 01Po-Ne: 07:00-19:00

  Kontaktní informace

  Pokud chce zákazník se společností Terno zůstat v užším kontaktu, může se s ní spojit na facebookovém profilu Terno Facebook. Zveřejňované jsou tu jak novinky související s prodejnami, tak také třeba nabídky z Terno Zlín letáků. Jakmile mají zákazníci nějaké dotazy ohledně zboží, je v provozu zákaznická linka +420 800 123 888

  Korespondenční adresa obchodu Terno je:

  • JEDNOTA, spotřební družstvo České Budějovice
  • Pražská 2176/65
  • 370 04 České Budějovice

  Co je to Terno?

  Obchod Terno se zaměřuje především na prodej potravin, ale také na prodej spotřebního zboží a dalších výrobků. Terno provozuje prodejny po celé České republice a nabízí zákazníkům širokou škálu produktů a služeb. Terno se snaží nabízet kvalitní produkty od různých značek a výrobců, aby zákazníkům poskytl co největší výběr. Důraz je kladen na kvalitu, čerstvost a dostupnost zboží za příznivé ceny. Terno také často přichází s akčními nabídkami, slevami a speciálními akcemi, které umožňují zákazníkům nakupovat za výhodnější ceny. Celkově lze říci, že Terno je maloobchodní řetězec, který usiluje o uspokojení potřeb zákazníků tím, že nabízí kvalitní produkty, rozmanitý sortiment a příznivé ceny ve svých prodejnách po celé České republice.

  Další obchody

  Již jste viděli všechny letáky z obchodu Terno? Nevadí, u nás naleznete akční nabídky z dalších obchodů. Stačí kliknout na logo některého z níže zobrazených obchodů a zobrazí se vám všechny jeho akční letáky a nabídky.

  Nejnovější články

  Jak se oblékat na podzim

  Jak se oblékat na podzim

  Podzim je pro mnohé lidi obdobím, které nemají rádi. Druhá skupina lidí však podzim miluje, protože je baví různě zbarvené listí, vykrajování dýní,…

  Dezerty z jablek, které si zamiluje celá rodina

  Dezerty z jablek, které si zamiluje celá rodina

  Pokud v současné době sklízíte jablka z vašich stromů a těšíte se z úrody, můžete začít přemýšlet nad tím, jak jablka dále využijete. Většina lidí má…

  Podzimní péče o zahradu vám usnadní práci na jaře

  Podzimní péče o zahradu vám usnadní práci na jaře

  I když zbývá ještě několik teplých dnů, při kterých si můžete užívat vyšších teplot, sluníčka a dalších příjemných aktivit, tak brzy začne podzim. S…

  Mužská móda a styl: Jak být stylizovaný a sebevědomý

  Mužská móda a styl: Jak být stylizovaný a sebevědomý

  Móda není jen pro ženy. Mužská móda má v posledních letech prošla významnou proměnou a stává se stále důležitější součástí života moderního muže. Už…