Tesco leták od středy 20.09.2023 + leták příští týden

Tesco

Tesco

20.09. – 26.09.2023

Tesco supermarket

Tesco supermarket

20.09. – 26.09.2023

Tesco

Tesco

27.09. – 03.10.2023

Tesco supermarket

Tesco supermarket

13.09. – 19.09.2023

Tesco

Tesco

13.09. – 19.09.2023

Expirované letáky Tesco »

Tesco leták

Tesco vydává nový akční leták Tesco zpravidla každou středu s platností do následujícího úterý, nicméně platnost se může lišit například v případě státních svátků, kdy mívají obchody v některých dnech zavřeno. Několik dní před skončením platnosti aktuálního letáku Tesco je možné prolistovat Tesco leták na příští týden a připravit se tak na nadcházející akce Tesco vztahující se k rozmanitému sortimentu. Uplatnit se dají slevy jak na potravinové, tak na nepotravinové zboží, jako je drogerie, úklidové prostředky nebo krmiva a hračky pro domácí mazlíčky. Tesco vydává 2 pravidelné týdenní letáky - Tesco akční leták pro supermarket, který obsahuje okolo 10 stran, a akční leták Tesco pro hypermarket, který je žádanější a obsahuje okolo 30 stran produktů. Ušetřit však mohou kupující nejen díky akcím Tesco nacházejících se v letácích, nýbrž i díky Tesco Clubcard, což je klubová kartička/aplikace zajišťující výhodnější slevy na vybrané zboží.

Tesco leták PDF

Tesco leták PDF při 30 stranách obsahuje přibližně 300 produktů, jež se nachází každý týden ve slevě. Je tudíž dobré si vždy před návštěvou obchodních domů prohlédnout Tesco akční leták a zjistit, jaké akce Tesco jsou v současné chvíli k dispozici. Uložit se dá Tesco leták PDF jednoduše do mobilu a zákazník tak bude mít všechny výhodné akce Tesco vždy při ruce, jak na to? Stačí na zvolený Tesco leták PDF kliknout pravým tlačítkem myši, zvolit tisk a v nabídce cíl vybrat "uložit jako PDF". Nyní je již Tesco leták PDF uložený a zákazníkům tak neunikne tak žádná výhodná akce.

K pravidelným letákům Tesco, jako je Tesco expres leták nebo leták Tesco supermarket, vydává společnost také svůj magazín rozdělený dle ročních období, ve kterém jsou k přečtení převážně tipy na recepty, dekorace nebo zajímavé nápady do domácnosti. Obdobné možnosti nabízí i supermarket Billa, který pro své zákazníky pravidelně připravuje jak Billa leták, tak Billa magazín.

Aktuální leták Tesco

Mezi zákazníky je aktuální Tesco leták PDF velmi oblíbený zejména proto, že umožňuje výhodné nákupy prostřednictvím akcí. Tesco akce je možné uplatnit na vybraný sortiment, který zahrnuje potraviny, nápoje, drogerii, krmivo pro domácí mazlíčky, ale i oblečení. Pokud tak nechcete, aby vám utekly výhodné akce Tesco, zkontrolujte aktuální či Tesco leták na příští týden alespoň jednou týdně. Nicméně rozsáhlou nabídku nabízí nejen aktuální leták společnosti Tesco, ale i třeba takový Lidl leták PDF, který opět zajišťuje spoustu příhodných akcí. Leták obsahuje zvýhodněné ceny, slevy a akční nabídky na různé zboží, které si zákazníci mohou zakoupit jak na e-shopu, tak v kamenných prodejnách, kdy mezi nejnavštěvovanější patří ty ve velkých městech.

Akce Tesco

Akce Tesco jsou skvělou příležitostí pro zákazníky získat výhodné nabídky a slevy na širokou škálu výrobků. Tato obchodní značka si dlouhodobě udržuje vynikající pověst díky kvalitní nabídce a profesionálnímu přístupu ke svým zákazníkům. Během akcí Tesco mohou zákazníci očekávat atraktivní ceny potravin, spotřebního zboží, elektroniky, oblečení a mnoho dalšího. Slevové akce jsou často doprovázeny i různými soutěžemi, které umožňují zákazníkům vyhrát skvělé ceny. Akce Tesco jsou příhodným způsobem, jak nakoupit za výhodné ceny a zároveň si užít pohodlné a příjemné nakupování.

Tesco leták na příští týden

Pokud chcete být o krok napřed, prolistujte si nejen aktuální Tesco leták, ale zároveň si prohlédněte, jaké akce nabízí Tesco leták příští týden. Oblíbený je zejména Tesco leták PDF, jelikož si tak akce zobrazíte kdekoliv a kdykoliv, stačí mít při ruce chytré zařízení s připojením internetu. Důležité je však předem upozornit na to, že Tesco expres leták zahrnuje jinou nabídku než například slevový magazín Tesco supermarket. Před návštěvou vybrané prodejny je tak vhodné si předem ověřit, jaký Tesco leták na příští týden se k ní vztahuje. Aby měl zákazník přehled o všech akcích a slevách, které společnost vydává, je vhodné slevový portál MrOferto navštěvovat minimálně jednou týdně. K nahlédnutí jsou tu nejen akce Tesco, ale například také konkurenční Kaufland akce, které se však dají uplatnit pouze v kamenných prodejnách.

O obchodu Tesco

Tesco je maloobchodní řetěžec supermarketů (též známých jako Tesco expres) a hypermarketů. Pochází z Británie a jeho prodejny se nachází nejen v Česku, kde mezi nejnavštěvovanější patří Tesco Brno, nebo zmíněné Británii, ale dokonce i v Asii. Tesco bylo založeno židovským obchodníkem jménem Jack Cohen. Jednalo se o syna imigrantů z Polska, který v první světové válce sloužil u britského letectva. Po konci války si založil malý stánek v Londýně. Název Tesco vznikl spojením dvou jmen - společníka T. E. Stockwella a zakladatele Cohena. Takto vznikla značka, jež se objevila poprvé v roce 1924 a v roce 1929 se stala součástí prvního zamykatelného obchodu na severu Londýna.

Během pár let se díky velké oblíbenosti obchůdků, jež na malém prostoru skrývaly velký výběr produktů, začala značka rozšiřovat. Přibyly také sklady, díky nimž byl zefektivněn dodavatelský a logistický řetězec dodávek a zajištěna čerstvost zboží. Sám zakladatel Cohen dokonce koupil pozemky, na kterých pěstoval ve sklenících ovoce a zeleninu, svůj byznys tak rozšiřoval nejen v rámci počtu poboček, ale i v rámci dodavatelského řetězce.

Po druhé světové válce se malé Tesco obchody rozšiřovaly po celé Británii, v roce 1975 dokonce vznikl první hypermarket a v roce 1979 překročil obrat společnosti miliardu liber. Po pádu železné opony vycítilo vedení společnosti příležitost na východních trzích a začalo expandovat - v roce 1994 do Maďarska, o rok později do Polska a o další rok i do Česka a na Slovensko. Na přelomu tisíciletí poté firma vstoupila i na asijský trh, a to například do Thajska, Jižní Koreje, Malajsie nebo Japonska.

Tesco sortiment

Jak již bylo zmíněno, sortiment prodejen Tesco je extrémně rozsáhlý a od svých konkurentů na poli hypermarketů a supermarketů se odlišuje zejména svými vlastními značkami. Mezi ty patří například TESCO Value, jež se soustředí na nejlepší cenovou nabídku a cílí tak na cenově senzitivní zákazníky. TESCO Pravá chuť je značka obsahující převážně tuzemské produkty připravované dle tradičních receptů a procedur. TESCO Finest je označení, pod kterým zpravidla naleznete to nejlepší, jež je v obchodních domech této značky možné najít. Dále jsou v sortimentu i menší značky s brandem TESCO, které se zaměřují třeba na BIO produkty, zdravý životní styl nebo nízkotučné a nízkokalorické výrobky. Jaký je nejhojněji zastoupený Tesco sortiment?

 1. Potraviny: Čerstvé ovoce a zelenina, maso a uzeniny, pečivo a pečiva, mléčné výrobky, potraviny v konzervách.
 2. Nápoje: Voda, džusy, energetické nápoje, alkoholické a nealkoholické nápoje.
 3. Drogerie: Kosmetika, péče o tělo, parfémy, hygienické potřeby, dětská kosmetika a další.
 4. Domácnost: Čisticí prostředky, prací prostředky, saponáty, toaletní papír, kuchyňské potřeby, nádobí, spotřebiče a další.
 5. Elektronika: Televize, mobilní telefony, počítače, tablety, spotřebiče, sluchátka, elektronické hračky a další elektronika.
 6. Textil: Oblečení pro dospělé, děti a kojence, obuv, doplňky a další módní zboží.
 7. Dům a zahrada: Nábytek, dekorace, nářadí, rostliny, květiny a další vybavení domácnosti.
 8. Zvířata: Krmivo pro domácí mazlíčky, péče o zvířata, hračky pro zvířata a další.
 9. Knihy a hračky: Knihy, časopisy, hračky pro děti různého věku.
 10. Sport a volný čas: Sportovní vybavení, turistické potřeby, outdoorové vybavení a další.

Tesco prodejny a otevírací doba

Aktuálně Tesco neprodává pouze potraviny, nýbrž celý sortiment různorodého zboží. V regálech je umístěna i elektronika, zahradní vybavení, různé doplňky do domácnosti, včetně spotřebičů. Tesco má také svou telekomunikační divizi, jež je v Česku známá jako Tesco Mobile. Mimo telefonního a internetového připojení Tesco nabízí také různé finanční služby, jakými jsou například životní nebo cestovní pojištění.

V České republice Tesco vlastní přibližně 180 obchodů a dalších 120 obchodů je v zřízeno v podobě franšízy, což znamená, že společnost Tesco je pouze částečný majitel obchodů, avšak většinový vlastník smí prodávat jeho produkty a disponovat značkou obchodu. Z toho důvodu se různí i nabízené Tesco letáky, kam patří Tesco expres leták nebo leták Tesco supermarket. V roce 2006 Tesco odkoupilo síť prodejen Carrefour, jež byla součástí výrazné části největších obchodních center v Čechách.

Tesco otevírací doba

Jaká je Tesco otevírací doba u konkrétní pobočky, si musí zákazník zjistit předem. Tesco prodejny nemají jednotnou otevírací dobu, a stejně tak se Tesco otevírací doba může měnit v období svátků. Mezi nejnavštěvovanější pobočky patří ty ve velkých městech, jako je Tesco Praha, Tesco Brno, Tesco Ostrava, Tesco Liberec nebo Tesco Karlovy Vary. Jaká je otevírací doba vybraných Tesco prodejen?

Konkrétní pobočkaOtevírací doba
Tesco Praha: Arbesovo nám. 275/8, Praha 5Po-So: 07:00-22:00, Ne: 07:00-21:00
Tesco Brno: Divadelní 1, BrnoPo-Ne: 06:00-21:00
Tesco Ostrava: Prodloužená 807, OstravaPo-Ne: 06:00-22:00
Tesco Liberec: Soukenné nám. 669/2a, LiberecPo-So: 06:00-20:30, Ne: 07:00-20:30
Tesco Karlovy Vary: Chebská 370/81A, Karlovy VaryPo-Ne: 07:00-21:00

Obchodní řetězec Tesco má také svůj internetový obchod, tedy Tesco online, jež je dostupný na adrese iTesco.cz. Díky němu již nemusíte obchod osobně navštívit, ale vše si lze objednat z pohodlí domova až před dveře. Nakupovat je možné dokonce i v mobilní Tesco aplikaci. Rozhodně se doporučuje se před nákupem v internetovém obchodě Tesco porozhlédnout, zda nenaleznete nějaký aktuální slevový kupón pro obchod Tesco online. Občas je možné nalézt nějakou pěknou slevu či akce Tesco, ať už na první či opakovaný nákup.

Kontaktní informace

V případě jakýchkoliv dotazů ohledně produktů, fungování Tesco clubcard nebo ohledně Tesco reklamace se mohou zákazníci obrátit na telefonní číslo: +420 800 222 555. Dostupná je zákaznická linka Po-Pá 08:00–18:00 hod. Jakmile se chce kupující dozvědět více informací o Tesco online nákupu na itesco.cz., pak je zákaznická linka dostupná Po–Ne 8:00–23:00 hod. Spojit se se společností Tesco CZ je možné i na sociálních sítích, a to konkrétně na Facebooku, kde jsou sdílené vybrané akce a důležité informace. Další zajímavosti pak poskytuje video kanál YouTube Tesco CZ.

Centrální kancelář se nachází na adrese:

 • Tesco Stores ČR a.s.,
 • Vršovická 1527/68b
 • Praha 10, 100 00

Kde najdu číslo účtenky Tesco?

Číslo účtenky Tesco je obvykle uvedeno na samotné účtence, kterou obdržíte po nákupu ve společnosti Tesco. Účtenka obsahuje různé informace o vašem nákupu, včetně čísla účtenky, které slouží jako identifikační číslo konkrétního nákupu. Běžně je číslo účtenky umístěno nahoře nebo někde v horní části účtenky. Může být označeno slovy "Číslo účtenky" nebo jednoduše "Č. účtenky", kdy následuje samotné číslo. Pokud jste účtenku ztratili nebo nemůžete najít číslo účtenky a máte-li potřebu vrátit nebo reklamovat zboží, můžete se obrátit na zákaznickou podporu Tesco s žádostí o pomoc.

Kdo vlastní Tesco?

Vlastníci Tesca jsou různí akcionáři, kteří zakoupili akcie této společnosti na burze. Tito akcionáři mohou být jednotlivci, institucionální investoři, investiční fondy nebo jiné společnosti. Akcionářská struktura společnosti může být dynamická a v průběhu času se měnit, s ohledem na nákupy a prodeje akcií na trhu.

Kde dobít Tesco mobile?

Dobít si kredit u Tesco Mobile lze zcela snadno online cestou, případně v prodejnách Tesco, které se nachází napříč celou Českou republikou. Taktéž je možnost dobití Tesco mobile u vybraných partnerů, v některých bankomatech i na čerpacích stanicích.

Další obchody

Již jste viděli všechny letáky z obchodu Tesco? Nevadí, u nás naleznete akční nabídky z dalších obchodů. Stačí kliknout na logo některého z níže zobrazených obchodů a zobrazí se vám všechny jeho akční letáky a nabídky.

Nejnovější články

Jak se oblékat na podzim

Jak se oblékat na podzim

Podzim je pro mnohé lidi obdobím, které nemají rádi. Druhá skupina lidí však podzim miluje, protože je baví různě zbarvené listí, vykrajování dýní,…

Dezerty z jablek, které si zamiluje celá rodina

Dezerty z jablek, které si zamiluje celá rodina

Pokud v současné době sklízíte jablka z vašich stromů a těšíte se z úrody, můžete začít přemýšlet nad tím, jak jablka dále využijete. Většina lidí má…

Podzimní péče o zahradu vám usnadní práci na jaře

Podzimní péče o zahradu vám usnadní práci na jaře

I když zbývá ještě několik teplých dnů, při kterých si můžete užívat vyšších teplot, sluníčka a dalších příjemných aktivit, tak brzy začne podzim. S…

Mužská móda a styl: Jak být stylizovaný a sebevědomý

Mužská móda a styl: Jak být stylizovaný a sebevědomý

Móda není jen pro ženy. Mužská móda má v posledních letech prošla významnou proměnou a stává se stále důležitější součástí života moderního muže. Už…