Letáky | Hypermarkety a supermarkety | Tesco

Tesco leták

Tesco

17.04. – 23.04.2024

Zobrazit leták
Tesco

10.04. – 16.04.2024

Zobrazit leták
Tesco

02.04. – 09.04.2024

Zobrazit leták

Expirované letáky Tesco »

Letáky Tesco i ve vašem městě

Tesco Praha Tesco Brno Tesco Ostrava Tesco Plzeň Tesco Liberec Tesco Olomouc Tesco České Budějovice Tesco Hradec Králové Tesco Ústí nad Labem Tesco Zlín Tesco Havířov Tesco Kladno Tesco Most Tesco Opava Tesco Frýdek-Místek Tesco Jihlava Tesco Karviná Tesco Chomutov Tesco Karlovy Vary Tesco Děčín Tesco Jablonec nad Nisou Tesco Mladá Boleslav Tesco Prostějov Tesco Přerov

Tesco leták

Společnost Tesco vydává nový akční leták Tesco zpravidla každou středu s platností do následujícího úterý. Několik dní před skončením platnosti aktuálního letáku Tesco je možné prolistovat Tesco leták na příští týden a připravit se tak na nadcházející Tesco akce. Uplatnit se dají slevy jak na potravinové, tak na nepotravinové zboží, stejně tak je tomu u Tamda Food letáku, zaměřeném zejména na asijský sortiment. Obchod vydává 2 pravidelné týdenní letáky Tesco - Tesco akční leták pro supermarket, který obsahuje okolo 10 stran, a akční leták Tesco pro hypermarket, který je žádanější a obsahuje okolo 30 stran produktů. Ušetřit však mohou kupující nejen díky akcím v letácích, nýbrž i díky Tesco Clubcard, což je klubová kartička/aplikace zajišťující výhodnější slevy na vybrané zboží. Výhodné slevy nabízí také NORMA leták, v němž nechybí akce na ovoce se zeleninou, ale ani na nepotravinový sortiment.

Pokud chcete být o krok napřed, prolistujte si nejen aktuální leták Tesco, ale zároveň si prohlédněte, jaké akce nabízí Tesco leták na příští týden. Důležité je upozornit na to, že Tesco Expres leták zahrnuje jinou nabídku než například leták Tesco supermarket. Před návštěvou vybrané prodejny je tak vhodné si předem ověřit, jaký Tesco leták na příští týden se k ní vztahuje. Akce Tesco jsou skvělou příležitostí pro zákazníky získat výhodné nabídky a slevy na širokou škálu výrobků. Podobně je na tom také Makro leták, který nabízí akce pro podnikatele.

O obchodu Tesco

Tesco je řetězec supermarketů a hypermarketů pocházející z Británie, který byl založen židovským obchodníkem jménem Jack Cohen. Ten si po konci války založil malý stánek v Londýně. Název Tesco vznikl spojením dvou jmen - společníka T. E. Stockwella a zakladatele Cohena. Značka se objevila poprvé v roce 1924 a následně se prodejny začaly rozšiřovat nejen po Británii, ale i do světa. V ČR Tesco provozuje přibližně 180 obchodů a dalších 120 obchodů je v zřízeno v podobě franšízy. Z toho důvodu se různí i letáky Tesco, kam patří Tesco Expres leták nebo akční leták Tesco supermarket. Podobně je na tom také leták Albert, který vychází ve variantě pro supermarket a pro hypermarket.

Prodejny nemají jednotnou otevírací dobu a stejně tak se Tesco otevírací doba může měnit v období svátků. Mezi nejnavštěvovanější pobočky patří ty ve velkých městech, jako je Tesco Brno. Také má Tesco internetový obchod, tedy Tesco online, dostupný na iTesco.cz. Díky němu již nemusíte obchod osobně navštívit, ale lze využít Tesco rozvoz a objednat si vše z pohodlí domova. Nakupovat je možné dokonce i v mobilní Tesco aplikaci.

Sortiment Tesco

Sortiment prodejen je extrémně rozsáhlý a od svých konkurentů na poli hypermarketů a supermarketů se odlišuje zejména svými vlastními značkami. Mezi ty patří například TESCO Value, jež se soustředí na nejlepší cenovou nabídku a cílí tak na cenově senzitivní zákazníky. TESCO Pravá chuť je značka obsahující převážně tuzemské produkty připravované dle tradičních receptů a procedur. TESCO Finest je označení, pod kterým zpravidla naleznete to nejlepší, jež je v obchodních domech této značky možné najít. Obecně Tesco nabízí široký výběr potravin, nápojů, drogerie, domácích potřeb, textilu, vybavení pro dům a podobně.

Kontaktní informace

V případě jakýchkoliv dotazů se mohou zákazníci obrátit na telefonní číslo: +420 800 222 555 Po-Pá od 08:00 do 18:00. Jakmile se chce kupující dozvědět více informací o Tesco online nákupu na itesco.cz., pak je zákaznická linka dostupná Po–Ne 08:00–23:00 hod. Spojit se se společností je možné i na sociálních sítích, a to konkrétně na Facebooku, kde jsou sdílené vybrané akce Tesco a důležité informace. Další zajímavosti pak poskytuje YouTube Tesco CZ. Centrální kancelář se nachází na adrese:

  • Tesco Stores ČR a.s.,
  • Vršovická 1527/68b
  • Praha 10, 100 00

Tesco provozuje telekomunikační divizi, jež je v Česku známá jako Tesco Mobile. Mimoto nabízí také různé finanční služby, jako je Tesco půjčka.

Kde najdu číslo účtenky Tesco?

Číslo účtenky Tesco je obvykle uvedeno na samotné účtence, kterou obdržíte po nákupu u společnosti Tesco CZ. Účtenka obsahuje různé informace o nákupu, včetně čísla účtenky, které slouží jako identifikační číslo konkrétního nákupu. Běžně je číslo účtenky umístěno nahoře nebo někde v horní části účtenky. Může být označeno slovy "Číslo účtenky" nebo jednoduše "Č. účtenky", kdy následuje samotné číslo. Pokud jste účtenku ztratili nebo nemůžete najít číslo účtenky a máte potřebu vrátit nebo reklamovat zboží, můžete se obrátit na zákaznickou podporu Tesco s žádostí o pomoc.

Kdo vlastní Tesco?

Vlastníci Tesca jsou různí akcionáři, kteří zakoupili akcie této společnosti na burze. Tito akcionáři mohou být jednotlivci, institucionální investoři, investiční fondy nebo jiné společnosti. Akcionářská struktura společnosti může být dynamická a v průběhu času se měnit, s ohledem na nákupy a prodeje akcií na trhu. Tím se společnost Tesco liší od většiny dalších obchodů s potravinami.

Kde dobít Tesco mobile?

Dobít si kredit u Tesco Mobile lze zcela snadno online cestou, případně v prodejnách Tesco, které se nachází napříč celou Českou republikou. Navštívit lze například prodejny Tesco Olomouc či Tesco Jihlava a Tesco mobile si zde dobít. Taktéž je možnost dobití Tesco mobile u vybraných partnerů, v některých bankomatech i na čerpacích stanicích.

Další obchody

Již jste viděli všechny letáky z obchodu Tesco? Nevadí, u nás naleznete akční nabídky z dalších obchodů. Stačí kliknout na logo některého z níže zobrazených obchodů a zobrazí se vám všechny jeho akční letáky a nabídky.

Lidé hledají také

Leták PENNY Aktuální leták Kaufland Lidl akční leták Akce Albert Akční leták BILLA Globus akční leták Polské letáky Biedronka Leták Makro Akční leták NORMA COOP Tuty leták Hruška leták PDF Leták JIP Leták Terno Leták FLOP Zeman akce Leták RABBIT Pramen leták PDF Travel FREE shop leták

Nejnovější články

Triky, jak opticky zvětšit místnost

Triky, jak opticky zvětšit místnost

V bytě i v domě se mohou nacházet místnosti, které jsou vcelku malé a nejde je zvětšit rekonstrukcí. Naštěstí existuje několik triků, díky nimž lze…

Užijte si jaro naplno. Inspirace pro jarní aktivity doma i venku

Užijte si jaro naplno. Inspirace pro jarní aktivity doma i venku

Jaro je ročním obdobím, na které se těší velké množství lidí. Zima totiž na spoustu osob působí negativně, depresivně a většině chybí sluníčko. V…

Jak si doma vypěstovat rostliny ze semínek a ušetřit za nákupy v zahradnictví?

Jak si doma vypěstovat rostliny ze semínek a ušetřit za nákupy v zahradnictví?

Nabídka květin, stromů, keřů nebo sazenic v zahradnictví zláká každý rok mnoho lidí. Většina z nich také nechá na tomto místě i několik tisíc a…

2 způsoby, jak připravit velikonočního beránka

2 způsoby, jak připravit velikonočního beránka

V tomto roce bude Velikonoční pondělí 1.4. 2024 a většina dětí se chystá v tento den vyjít do ulic a koledovat. V případě, že ve vašem městě či…