Tesco leták od středy 15.03.2023 + leták příští týden

Tesco

Tesco

15.03. – 21.03.2023

Tesco supermarket

Tesco supermarket

15.03. – 21.03.2023

Tesco katalog Zahrada

Tesco katalog Zahrada

28.02. – 22.03.2023

Tesco supermarket

Tesco supermarket

22.03. – 28.03.2023

Tesco

Tesco

22.03. – 28.03.2023

Prohléděte si aktuální Tesco leták, který naleznete na této stránce. Platí pro všech přibližně 300 obchodních domů Tesco v celé České republice. V aktuálním Tesco letáku najdete stovky výhodných produktů, jež jsou aktuálně ve slevě.

Tesco leták

Tesco vydává nový akční leták Tesco zpravidla každou středu s platností do následujícího úterý, nicméně jeho platnost se může lišit například v případě státních svátků, kdy mívají obchody v některých dnech zavřeno. několik dní před skončení platnosti aktuálního letáku Tesco je možné prolistovat Tesco leták na příští týden a připravit se tak na nadcházející Tesco akce. Tesco vydává 2 pravidelné týdenní letáky - Tesco akční leták pro supermarket, který obsahuje okolo 10 stran, a akční leták Tesco pro hypermarket, který je žádanější a obsahuje okolo 30 stran produktů.

Tesco leták PDF

Reálně Tesco leták PDF při 30 stranách obsahuje přibližně 300 produktů, jež se nachází každý týden ve slevě. Je tudíž dobré si akční leták Tesco vždy před návštěvou obchodních domů prohlédnout a zjistit, jaké akce Tesco jsou v současné chvíli k dispozici. K pravidelným letákům Tesco, jako je Tesco expres leták nebo leták Tesco supermarket, vydává také svůj magazín rozdělený dle ročních období, ve kterém jsou k přečtení převážně tipy na recepty, dekorace nebo zajímavé nápady do domácnosti. Obdobné možnosti nabízí i supermarket Billa, který pro své zákazníky pravidelně připravuje jak Billa leták, tak Billa magazín.

Aktuální leták Tesco

Mezi zákazníky je aktuální akční leták Tesco velmi oblíbený zejména proto, že umožňuje výhodné nákupy prostřednictvím Tesco akcí. Tesco akce je možné uplatnit na vybraný sortiment, který zahrnuje potraviny, nápoje, drogerii, krmivo pro domácí mazlíčky, ale i oblečení. Pokud tak nechcete, aby vám utekly výhodné akce Tesco, zkontrolujte Tesco akční leták alespoň jednou týdně. Nicméně rozsáhlou nabídku nabízí nejen aktuální leták Tesco, ale i třeba takový Lidl leták PDF, který opět zajišťuje spoustu příhodných akcí.

Tesco leták na příští týden

Pokud chcete být o krok napřed, prolistujte si nejen aktuální Tesco leták, ale zároveň si prohlídněte, jaké akce Tesco nabízí Tesco leták na příští týden. Oblíbený je zejména Tesco leták PDF, jelikož si tak Tesco akce zobrazíte kdekoliv a kdykoliv, stačí mít při ruce chytré zařízení s připojením internetu. Důležité je však předem upozornit na to, že Tesco expres leták zahrnuje jinou nabídku než například leták Tesco supermarket.

O obchodu Tesco

Tesco je maloobchodní řetěžec supermarketů (též známých jako Tesco expres) a hypermarketů. Pochází z Británie a jeho prodejny se nachází nejen v Česku, kde mezi nejnavštěvovanější patří Tesco Brno, nebo zmíněné Británii, ale dokonce i v Asii. Tesco bylo založeno židovským obchodníkem jménem Jack Cohen. Jednalo se o syna imigrantů z Polska, který v první světové válce sloužil u britského letectva. Po konci války si založil malý stánek v Londýně. Název Tesco vznikl spojením dvou jmen - společníka T.E. Stockwella a zakladele COhena. Takto vznikla značka, jež se objevila poprvé v roce 1924 a v roce 1929 byla poprvé součástí prvního zamykatelného obchodu na severu Londýna.

Během pár let se díky velké oblíbenosti obchůdků, jež na malém prostoru skrývaly velký výběr produktů, začala značka rozšiřovat. Přibyly k ní také sklady, díky nimž byl zefektivněn dodavatelský a logistický řetězec dodávek a zajištěna čerstvost zboží. Sám zakladatel Cohen dokonce koupil pozemky, na kterých pěstoval ve sklenících ovoce a zeleninu, svůj byznys tak rozšiřoval nejen v rámci počtu poboček, ale i v rámci dodavatelského řetězce.

Po druhé světové válce se malé Tesco obchody rozšiřovaly po celé Británii, v roce 1975 dokonce vznikl první hypermarket a v roce 1979 překročil obrat společnosti miliardu liber. Po pádu železné opony vycítilo vedení společnosti příležitost na východních trzích a začalo expandovat - v roce 1994 do Maďarska, o rok později do Polska a o další rok i do Česka a na Slovensko. Na přelomu tisíciletí poté firma vstoupila i na asijský trh, a to například do Thajska, Jižní Koreje, Malajsie nebo Japonska.

Sortiment

Jak již bylo zmíněno, sortiment prodejen Tesco je extrémně široký a od svých konkurentů na poli hypermarketů a supermarketů se odlišuje zejména svými vlastními značkami. Mezi ty patří například TESCO Value, jež se soustředí na nejlepší cenovou nabídku a cílí tak na cenově senzitivní zákazníky. TESCO Pravá chuť je značka obsahující převážně tuzemské produkty připravované dle tradičních receptů a procedur. TESCO Finest je označení, pod kterým zpravidla naleznete to nejlepší, jež je v obchodních domech této značky možné najít. Dále jsou v sortimentu i menší značky s brandem TESCO, které se zaměřují třeba na BIO produkty, zdravý životní styl nebo nízkotučné a nízkokalorické výrobky.

Tesco prodejny

Aktuálně Tesco neprodává pouze potraviny, nýbrž celý sortiment různorodého zboží. V jeho regálech je umístěna i elektronika, zahradní vybavení, různé doplňky do domácnosti, včetně spotřebičů. Tesco má také svou telekomunikační divizi, jež je v Česku známá jako Tesco Mobile. Mimo telefonního a internetového připojení Tesco nabízí také různé finanční služby, jakými jsou například životní nebo cestovní pojištění.

V České republice Tesco vlastní přibližně 180 obchodů a dalších 120 obchodů je v zřízeno v podobě franšízy, což znamená, že společnost Tesco je pouze částečný majitel obchodů, avšak většinový vlastník smí prodávat jeho produkty a disponovat značkou obchodu. Z toho důvodu se různí i nabízené Tesco letáky, kam patří Tesco expres leták nebo leták Tesco supermarket. V roce 2006 Tesco odkoupilo síť prodejen Carrefour, jež byla součástí výrazné části největších obchodních center v Čechách.

Tesco otevírací doba

Jaká je Tesco otevírací doba u konkrétní pobočky, si musí zákazník zjistit předem. Tesco prodejny nemají jednotnou otevírací dobu, a stejně tak se Tesco otevírací doba může měnit v období svátků. Mezi nejnavštěvovanější pobočky patří ty ve velkých městech, jako je Tesco Praha, Tesco Brno, Tesco Ostrava, Tesco Liberec nebo Tesco Karlovy Vary.
Konkrétní pobočkaOtevírací doba
Tesco Praha: Arbesovo nám. 275/8, Praha 5Po-So: 07:00-22:00, Ne: 07:00-21:00
Tesco Brno: Divadelní 1, BrnoPo-Ne: 06:00-21:00
Tesco Ostrava: Prodloužená 807, OstravaPo-Ne: 06:00-22:00
Tesco Liberec: Soukenné nám. 669/2a, LiberecPo-So: 06:00-20:30, Ne: 07:00-20:30
Tesco Karlovy Vary: Chebská 370/81A, Karlovy VaryPo-Ne: 07:00-21:00

Tesco online

Obchodní řetězec Tesco má také svůj internetový obchod, tedy Tesco online, jež je dostupný na adrese iTesco.cz. Díky němu již nemusíte obchod osobně navštívit, ale vše si lze objednat z pohodlí domova až před dveře. Nakupovat je možné dokonce i v mobilní aplikaci. Rozhodně se doporučujeme před nákupem v internetovém obchodě Tesco porozhlédnout, zda nenaleznete nějaký aktuální slevový kupón pro obchod Tesco online. Občas je možné nalézt nějakou pěknou slevu či akce Tesco, ať už na první či opakovaný nákup.

Kontaktní informace

V případě jakýchkoliv dotazů ohledně produktů či reklamace se mohou zákazníci obrátit na telefonní číslo: +420 800 222 555. Dostupná je zákaznická linka Po-Pá 08:00–18:00 hod. Jakmile se chce kupující dozvědět více informací o Tesco online nákupu na itesco.cz., pak je zákaznická linka dostupná Po–Ne 8:00–23:00 hod. Spojit se se společností Tesco CZ je možné i na sociálních sítích, a to konkrétně na Facebooku, kde jsou sdílené. další zajímavosti pak poskytuje video kanál YouTube Tesco CZ. Centrální kancelář se nachází na adrese:

  • Tesco Stores ČR a.s.,
  • Vršovická 1527/68b
  • Praha 10, 100 00

Další obchody

Již jste viděli všechny letáky z obchodu Tesco? Nevadí, u nás naleznete akční nabídky z dalších obchodů. Stačí kliknout na logo některého z níže zobrazených obchodů a zobrazí se vám všechny jeho akční letáky a nabídky.

Nejnovější články

Jak se postarat o trávník po zimě

Jak se postarat o trávník po zimě

Během podzimu a zimy neměla většina majitelů zahrad mnoho práce se svými trávníky. Jakmile se ale začne v březnu oteplovat, je správný čas na to, aby…

2 různé recepty s kuřecím masem

2 různé recepty s kuřecím masem

Kuřecí maso patří mezi nejoblíbenější maso u mnoha lidí. Obsahuje hodně pro tělo prospěšných látek, nepatří do skupiny drahých surovin a lze…

Díky těmto uklízecím tipům nebude znát, že máte domácího mazlíčka

Díky těmto uklízecím tipům nebude znát, že máte domácího mazlíčka

Mít domácího mazlíčka je jistě skvělou volbou, pokud člověk miluje zvířata a rád by si pořídil nějakého parťáka pro život. Někteří lidé si ale občas…

Dorty, které můžete připravit na každou oslavu

Dorty, které můžete připravit na každou oslavu

Oslavy, párty a rodinné sešlosti většinou doprovází různé pochutiny, které lidé buď sami nachystají nebo je zakoupí. Mezi nejčastější občerstvení…