Letáky | Hypermarkety a supermarkety | CBA

CBA - akční leták, zboží v akci

Akční leták pro vás hledáme... Zkuste to prosím později.

Letáky CBA i ve vašem městě

CBA Praha CBA Brno CBA Plzeň CBA Liberec CBA Hradec Králové CBA Havířov CBA Kladno CBA Jihlava CBA Jablonec nad Nisou CBA Mladá Boleslav CBA Prostějov CBA Přerov CBA Česká Lípa CBA Znojmo CBA Příbram CBA Šumperk CBA Břeclav CBA Hodonín CBA Litvínov CBA Nový Jičín CBA Krnov CBA Sokolov CBA Klatovy CBA Louny

CBA potraviny leták

Jednou za čas společnost CBA market vydává akční leták, v němž zákazníci naleznou tipy na zlevněný potravinový i nepotravinový sortiment. CBA potraviny leták nabízí široký výběr akčních nabídek na potraviny a další zboží, jako je drogerie nebo úklidoví prostředky. Leták CBA si mohou zákazníci prohlédnout online na webových stránkách CBA nebo zde, na slevovém portálu MrOferto, stejně jako Kaufland akční leták, v němž se nachází desítky výhodných slev nejen na potraviny. Taktéž lze CBA leták vyzvednout v kamenných prodejnách, jako je CBA Brno nebo CBA Malín. CBA potraviny leták obsahuje informace o aktuálních slevách, speciálních nabídkách a občas zahrnuje také tipy na chutné recepty. Stejně tak se spousta tipů na recepty nachází na webu společnosti potraviny CBA. Nízké ceny vztahující se k vybranému sortimentu slibuje nejen CBA leták, ale také věrnostní program společnosti, ke kterému se mohou zákazníci připojit.

Aktuální CBA leták

Nejnovější akční nabídky na potraviny a další produkty zahrnuje aktuální CBA leták, jehož platnost je obvykle jeden týden. Zákazníci tak mají dostatek času na to, navštívit některou z kamenných prodejen a akčních nabídek využít. Zákazníci mohou využít speciální slevy a akce, které jsou uvedeny v letáku, na prodejnách jako CBA Šumperk nebo CBA Český Dub. Kromě toho poskytuje leták CBA několik hlavních informací o produktu, nejen stávající cenu. Konkrétní nabídky zahrnuté v CBA akčním letáků se různí podle aktuální sezóny a poptávky zákazníků. Díky akcemi nabitým letákům se společnost CBA market snaží zákazníkům přinášet nejlepší možné nabídky a zajistit jejich spokojenost. V momentě, kdy CBA akční leták nesplňuje zákazníkovy představy, má možnost na MrOferto prolistovat i Albert leták, vydávaný jednou týdně, a to ve středu. CBA několikrát do roka pořádá akce a speciální slevy pro své zákazníky. Tyto akce zahrnují zejména speciální nabídky na vybrané produkty.

Budoucí leták CBA

Budoucí leták CBA, který společnost jednou za čas zveřejňuje před koncem platnosti aktuálního vydání, slibuje další vlnu skvělých nabídek a slev na potraviny i doplňkový sortiment, mezi kterým nechybí drogerie nebo užitečné doplňky do domácnosti. Spoustu výhodných nabídek na bytové doplňky zprostředkovává také pravidelně vydávaný leták PEPCO, opět dostupný v kamenných prodejnách i zde. Zákazníci se mohou těšit na nové akce a slevy, které budou k dispozici v nadcházejícím období. CBA se vždy zaměřuje na to, aby byl leták pro zákazníky atraktivní a přinášel jim skvělé možnosti pro výhodný nákup, podobně, jako je tomu u Tesco letáku, který však vychází v několika variantách.

CBA obchod

Společnost CBA je sdružením velkoobchodů a maloobchodních jednotek, které se mohou pochlubit více než dvacetiletou historií. Od svého vzniku se CBA obchod zaměřuje na distribuci potravin a dalšího sortimentu na českém trhu, aktuálně provozuje více než 1000 prodejen, jako je CBA Šumperk či CBA Český Dub, a generuje obrat přesahující 4 miliardy Kč. Začátky společnosti sahají až do doby, kdy současný předseda družstva, pan Roman Mazák, zahájil podnikání v oblasti potravin a založil velkoobchod Nuget. Postupem času došlo k vzniku maloobchodní sítě Foldr, která úzce spolupracovala s velkoobchodem Nuget. V roce 2003 vznikla skupina AFEP, která se později stala součástí CBA International, přičemž v roce 2013 vzniklo samotné Družstvo CBA CZ. Současným cílem společnosti je vybudovat stabilní síť kvalitních maloobchodů a poskytovat zákazníkům nejlepší služby a produkty.

Potraviny CBA sortiment

Sortiment společnosti CBA zahrnuje širokou škálu potravin a dalších produktů pro domácnost. CBA prodejny nabízejí čerstvé ovoce a zeleninu, pečivo, maso a uzeniny, mléčné výrobky, ale také nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje včetně vína a piva. Kromě toho jsou k dispozici potraviny pro speciální dietní potřeby, jako jsou bezlepkové výrobky, bio produkty nebo potraviny vhodné pro vegetariány a vegany. Vedle potravin prodejny CBA nabízejí také drogistické zboží, čisticí prostředky, hygienické potřeby a mnoho dalšího, co potřebuje každá domácnost. Sortiment obchodu CBA je pravidelně doplňován o nové artikly, o nichž taktéž často informuje leták CBA.

CBA prodejny a otevírací doba

Prodejny CBA se nachází po celé České republice a poskytují zákazníkům široký sortiment potravin a dalších výrobků za příznivé ceny, o čemž se mohou zájemci přesvědčit v CBA akčním letáku. CBA prodejny jsou umístěné ve městech, obcích i na venkově, aby pokryly co nejširší spektrum potřeb zákazníků. Podrobné informace o nejnavštěvovanějších pobočkách se nachází v tabulce níže:

PobočkaOtevírací doba
CBA Šumperk: Gen. Svobody, 787 01 Šumperk 1Po-Pá: 07:00-18:00, So: 07:00-11:00, Ne: zavřeno
CBA Liberec: Česká 504, 463 12 Liberec-VesecPo-Pá: 07:00-19:00, So: 07:00-18:00, Ne: 07:00-19:00
CBA Český Dub: Svobody 173, 463 43 Český Dub IVPo-Čt: 07:00-19:00, Pá: nonstop, So: 07:30-15:00, Ne: nonstop
CBA Radimovice: Radimovice 47, 463 44 RadimovicePo-Pá: 07:30-18:30, So-Ne: 08:00-18:30
CBA Děčín: 420, V Sídlišti, 407 11 DěčínPo-Ne: 08:00-17:00
CBA Brno: Branka 71/2, 624 00 Brno-KomínPo-Pá: 07:00-18:00, So: 07:00-12:00, Ne: 08:00-12:00
CBA Hradec Králové: Na Drahách 656, 500 09 Hradec Králové 9Po-Pá: 07:00-19:00, So-Ne: 07:00-12:00
CBA Nový Malín: Nový Malín 429, 788 03 Nový MalínPo-Pá: 06:30-18:00, So: 07:00-12:00, Ne: 08:00-12:00
CBA Rapotín: Družstevní 569, 788 14 RapotínPo-Pá: 06:30-18:00, So-Ne: 07:00-11:00
CBA Vendryně: Vendryně 514, 738 01 VendryněPo-Pá: 06:00-17:00, So: 06:00-12:00, Ne: zavřeno

Všechny CBA prodejny s jejich přesnou adresou jsou uvedené na internetových stránkách společnosti, stejně jako CBA potraviny leták.

CBA otevírací doba

Otevírací doba prodejen CBA je přizpůsobena potřebám zákazníků a zahrnuje pracovní dny i víkendy. Většina prodejen je otevřena od brzkých ranních hodin až do večera, aby bylo nakupování co nejpříjemnější a přístupné všem. Pro konkrétní informace o otevírací době jednotlivých prodejen je ideální se obrátit na nejbližší pobočku CBA nebo navštívit webové stránky.

Kontaktní informace

Pro případné dotazy je zákazníkům k dispozici kontaktní formulář, který se nachází na webových stránkách společnosti CBA. Vyplnění formuláře vyžaduje základní informace jako oslovení, jméno a příjmení, adresu bydliště, telefonní číslo, e-mailovou adresu a obsah zprávy. Po odeslání formuláře budou zákazníci kontaktováni společností CBA v co nejbližší možné době. Taktéž je možné využít telefonní číslo: +420 583 313 272 nebo kontaktovat společnost e-mailem na adrese: info@cba.cz. Sídlo společnosti CBA se nachází na adrese:

  • Družstvo CBA CZ
  • Průmyslová 3062/5&
  • 787 01 Šumperk

Společnost CBA je také aktivní na sociální síti Facebook, kde pravidelně zveřejňuje příspěvky týkající se novinek a akcí, které jsou dostupné v aktuálním letáku CBA.

Další obchody

Již jste viděli všechny letáky z obchodu CBA? Nevadí, u nás naleznete akční nabídky z dalších obchodů. Stačí kliknout na logo některého z níže zobrazených obchodů a zobrazí se vám všechny jeho akční letáky a nabídky.

Lidé hledají také

Akce PENNY Kaufland leták Akční leták Lidl Albert leták Tesco leták BILLA leták na příští týden Leták Globus Leták Biedronka Polsko Makro aktuální leták Leták NORMA příští týden COOP HB leták Akční leták Hruška JIP akce Terno akce Akční leták FLOP Zeman maso-uzeniny leták Řeznictví RABBIT akce Akční leták Pramen

Nejnovější články

Triky, jak opticky zvětšit místnost

Triky, jak opticky zvětšit místnost

V bytě i v domě se mohou nacházet místnosti, které jsou vcelku malé a nejde je zvětšit rekonstrukcí. Naštěstí existuje několik triků, díky nimž lze…

Užijte si jaro naplno. Inspirace pro jarní aktivity doma i venku

Užijte si jaro naplno. Inspirace pro jarní aktivity doma i venku

Jaro je ročním obdobím, na které se těší velké množství lidí. Zima totiž na spoustu osob působí negativně, depresivně a většině chybí sluníčko. V…

Jak si doma vypěstovat rostliny ze semínek a ušetřit za nákupy v zahradnictví?

Jak si doma vypěstovat rostliny ze semínek a ušetřit za nákupy v zahradnictví?

Nabídka květin, stromů, keřů nebo sazenic v zahradnictví zláká každý rok mnoho lidí. Většina z nich také nechá na tomto místě i několik tisíc a…

2 způsoby, jak připravit velikonočního beránka

2 způsoby, jak připravit velikonočního beránka

V tomto roce bude Velikonoční pondělí 1.4. 2024 a většina dětí se chystá v tento den vyjít do ulic a koledovat. V případě, že ve vašem městě či…