Albert leták od středy 17.08.2022 + leták příští týden

Albert je síť supermarketů a hypermarketů, jež má na území České republiky přibližně 300 prodejen. Najdete jej v centrech velkých měst, v menších obcích i nákupních centrech. Produkty obchodů Albert vynikají především svou čerstvostí a nízkou cenou. Díky aktuálních akčním letákům naleznete ty nejvýhodnější nabídky tohoto týdne.

Albert supermarket

Albert supermarket

17.08. – 23.08.2022

Albert hypermarket

Albert hypermarket

17.08. – 23.08.2022

Albert akční katalog

Albert akční katalog

17.08. – 06.09.2022

Albert supermarket

Albert supermarket

10.08. – 16.08.2022

Albert hypermarket

Albert hypermarket

10.08. – 16.08.2022

Obchod Albert

Kdo by neznal Albert. Jeden z nejznámějších obchodních řetězců v České republice, jež je vlastněn nizozemskou firmou Ahold. Patří k největším maloobchodním řetězcům v české republice a provozuje zde širokou škálu supermarketů i hypermarketů ve velkých městech a středních obcích. Albert je často k nalezení také ve velkých nákupních centrech - například v OC Olympia a galerii Vaňkovka v Brně a nebo třeba v OC Palladium v Praze.

Vznik a historie

Tato značka supermarketů a hypermarketů vznikla v roce 2000, přičemž pamětníci si vzpomenou, že v tehdejší době se provozovny Albert nazývaly pouze supermarkety. Hypermarkety byly tehdy pod značkou Hypernova, která však v roce 2009 skončila a všechny prodejny byly přejmenovány na Albert, přičemž typ provozoven byl rozdělen na supermarkety a hypermarkety - dnes například tohle rozdělení najdete i u akčních letáků, neboť oba typy prodejen mají jiný akční leták.

Výrazným historickým milníkem bylo také stažení firmy Julius Meinl z českého trhu, neboť díky tomu získal Albert dalších 67 prodejen, a to v roce 2005. V roce 2014 převzal Albert také výraznou část obchodních domů Interspar a prodejen Spar. Za tuto transakci firma Ahold zaplatila přes 5 miliard korun.

Samotná skupina Ahold je v Čechách ještě déle. Vstoupila zde v roce 1990 jako Euronova, přičemž první obchod se jmenoval supermarket Mana a otevřen byl v roce 1991 v Jihlavě. Postupně zkoušela další značky a řetězce - například v roce 1994 prodejny Sesam, v roce 1995 prodejny Prima a před přelomem tisíciletí hypermarkety Hypernova. Postupně však došlo k jejich konsolidaci pod jednu vítěznou značku, a to právě Albert.

Aktuální pozice

V aktuální době v České republice provozuje Albert přibližně 300 prodejen a najdete jej na území celé republiky. Samotná skupina Ahold, jež Albert 100% vlastní, zaměstnává v tuzemsku přibližně 11 000 zaměstnanců a řadí se tak mezi největší tuzemské zaměstnavatele.

Její celosvětový obrat dosahuje okolo 90 miliard eur, tedy více než 2 biliony korun, čímž by poměrově v příjmech předčila i českou státní kasu. Zároveň celosvětově zaměstnává přibližně 100 000 zaměstnanců.

Samotná firma Albert Česká republika s.r.o. dosahuje úctyhodných výsledků. Konkrétně v 2019 dosáhla firma obratu 55,3 miliardy korun a její zisk činil okolo 100 milionů korun.

Sortiment

Albert nabízí klasický sortiment zboží, jež je dnes standardem pro každý větší supermarket nebo hypermarket. V jeho nabídc však objevíte i několik unikátních kousků, jež konkurence nenabízí. Jedná se o značky z portfolia Albertu, konkrétně Nature’s Promise, Fresh Bistro, Česká chuť, Perla a Albert Excellent.

První jmenovaná značka obsahuje především bio produkty vysoké kvality, například jogurty, mléčné dezerty nebo čerstvé mléko. Do sortimentu produktů značky Fresh Bistro jsou zařazeny převážně hotové pokrmy, mezi které patří saláty, polévky nebo třeba wrapy. Perla je značka káv, ať už zrnkových nebo tak mletých a instantních. Albert Excellent, jak již název napovídá, se soustřední na prvotřídní, až luxusní pokrmy té nejvyšší kvality - naleznete ve výběru steaky, tapas, šunky filety, omáčky, brazilskou i kolumbijsou kávu nebo brambůrky s mořskou solí.

Akční letáky Albert

Akční letáky Albert vycházejí zpravidla každou středu a to na týdenní bázi. Letáky vycházejí vždy 2 typy, a to jeden pro menší supermarkety a druhý pro hypermarkety. Na přibližně 30-40 stranách naleznete stovky produktů v akci. Není však třeba mezi letákem pro supermarkety a hypermarkety hledat výrazné rozdíly. V mnoha akčních produktech i jejich cenách se neliší. Hlavním rozdílem je vyšší nabídka akčních artiklů hypermarketů, které ze své podstaty nabízejí i více různého zboží.

Albert také vydává svůj vlastní magazín, ve kterém najdete skvělé tipy na recepty od zkušených kuchařů. Zpracování magazínu je velmi povedené a rozhodně doporučujeme některý z povedených receptů a tipů využít.


Další obchody

Již jste viděli všechny letáky z obchodu Albert? Nevadí, u nás naleznete akční nabídky z dalších obchodů. Stačí kliknout na logo některého z níže zobrazených obchodů a zobrazí se vám všechny jeho akční letáky a nabídky.

Nejnovější články

14.08.2022

Voňavé auto můžete mít s těmito triky i vy

Pokud jste majitelem osobního nebo nákladního auta, pravděpodobně musíte čas od času řešit ve vašem autě úklid. Jestliže jste velice pečliví a…

07.08.2022

Vyzkoušejte osvědčené metody, které pomáhají na svědivé štípance od komárů

Během letního období se můžete setkat s komáry na mnoha místech. Ať už jste venku na procházce nebo sedíte v pohodlí domova u televize, může se u vás…

01.08.2022

Jak pěstovat rajčata, aby byla krásná a šťavnatá

Pěstování rajčat není žádná lehká práce, ale zároveň se nejedná o nic složitého. Pokud byste měli zájem o tento druh aktivity, stačí si zjistit…

25.07.2022

Jak na úklid snadno a rychle

Mezi svými přáteli pravděpodobně nenajdete velké množství lidí, kteří by milovali úklid. Pro většinu lidí je úklid nepříjemnou činností, které by se…