Albert leták od středy 15.03.2023 + leták příští týden

Albert

Albert

15.03. – 21.03.2023

Albert - Velikoakce!

Albert - Velikoakce!

15.03. – 28.03.2023

Albert Supermarket

Albert Supermarket

08.03. – 14.03.2023

Albert hypermarket

Albert hypermarket

08.03. – 14.03.2023

Albert je síť supermarketů a hypermarketů, jež má na území České republiky přibližně 300 prodejen. Najdete jej v centrech velkých měst, v menších obcích i nákupních centrech. Produkty obchodů Albert vynikají především svou čerstvostí a nízkou cenou. Díky aktuálních akčním letákům naleznete ty nejvýhodnější nabídky tohoto týdne.

Albert leták 

Akční letáky Albert vycházejí zpravidla každou středu, a to na týdenní bázi. Albert letáky vycházejí vždy 2 typy, a to jeden pro menší supermarkety, tedy Albert supermarket leták, a druhý pro hypermarkety, Albert hypermarket leták. Na přibližně 30-40 stranách akčního letáku Albert se nachází zhruba stovky produktů, na které je možné uplatnit vybrané Albert akce. Není však třeba mezi letákem pro supermarkety a hypermarkety hledat výrazné rozdíly. V mnoha akčních produktech i jejich cenách se neliší. Hlavním rozdílem Albert supermarket letáků a Albert hypermarket letáků je vyšší nabídka akčních artiklů hypermarketů, které ze své podstaty nabízejí i více různého zboží.

Albert leták PDF 

Dostupný je Albert leták v aplikaci Můj Albert nebo si jej prolistujte jako Albert leták PDF. Albert leták PDF nabízí tu výhodu, že si jej, na rozdíl od papírové verze, mohou zájemci prolistovat kdykoliv a kdekoliv, stačí pouze připojení k internetu. Albert také vydává svůj vlastní magazín, ve kterém se nachází skvělé tipy na recepty od zkušených kuchařů. Zpracování magazínu je velmi povedené a rozhodně doporučujeme některý z povedených receptů a tipů využít. Ideálně pro přípravu receptů využijte akce Albert dostupné v Albert leták PDF.

Aktuální leták Albert 

Aktuální leták Albert nabízí výhodné Albert akce na vybraný sortiment, který zahrnuje nejen potravinové zboží nebo nápoje, uplatnit akce Albert je častokrát možné i na drogerii, úklidové prostředky, krmivo pro domácí zvířata nebo na doplňky do domácnosti. Obdobné možnosti jako akční leták Albert nabízí i konkurenční společnosti, jako je například Billa leták PDF. Oba zmíněné slevové prospekty jsou ke konci své platnosti dostupné rovnou dvakrát, a to jako aktuální leták Albert či Billa a Billa nebo Albert leták PDF na příští týden.

Albert leták PDF na příští týden

Jak již bylo zmíněno, ke konci platnosti aktuálního letáku Albert, ať už se jedná o Albert supermarket leták nebo leták Albert hypermarket, mají zájemci možnost prolistovat si i Albert leták PDF na příští týden. Stejné možnosti nabízí i leták Kaufland. Pravidelným sledováním akčních letáků tak bude mít kupující jistotu, že mu neuniknou například vybrané Albert akce. Vhodné je tak akce Albert uvedené v akčním letáku Albert kontrolovat alespoň jednou týdně.

O obchodu Albert 

Albert je jedním z nejznámějších obchodních řetězců v České republice, jež je vlastněn nizozemskou firmou Ahold. Patří k největším maloobchodním řetězcům v České republice a provozuje zde širokou škálu supermarketů i hypermarketů ve velkých městech a středních obcích, jako je třeba supermarket Albert Brno. Albert je často k nalezení také ve velkých nákupních centrech - například v OC Olympia a galerii Vaňkovka v Brně a nebo třeba v OC Palladium v Praze.

Tato značka supermarketů a hypermarketů vznikla v roce 2000, přičemž pamětníci si vzpomenou, že v tehdejší době se provozovny Albert nazývaly pouze Albert supermarkety. Hypermarkety byly tehdy pod značkou Hypernova, která však v roce 2009 skončila a všechny prodejny byly přejmenovány na Albert, přičemž typ provozoven byl rozdělen na supermarkety a hypermarkety - dnes například tohle rozdělení najdete i u akčních letáků, neboť oba typy prodejen mají jiný akční leták, tedy zmiňovaný hypermarket Albert leták a Albert supermarket leták.

Sortiment

Albert nabízí klasický sortiment zboží, jež je dnes standardem pro každý větší supermarket nebo hypermarket. V jeho nabídce se však dá objevit i několik unikátních kousků, jež konkurence nenabízí. Jedná se o značky z portfolia Albertu, konkrétně Nature’s Promise, Fresh Bistro, Česká chuť, Perla a Albert Excellent. První jmenovaná značka obsahuje především bio produkty vysoké kvality, například jogurty, mléčné dezerty nebo čerstvé mléko. Do sortimentu produktů značky Fresh Bistro jsou zařazeny převážně hotové pokrmy, mezi které patří saláty, polévky nebo třeba wrapy. Perla je značka káv, ať už zrnkových nebo také mletých a instantních. Albert Excellent, jak již název napovídá, se soustředí na prvotřídní, až luxusní pokrmy té nejvyšší kvality - k dostání jsou steaky, tapas, šunky, omáčky, brazilská i kolumbijská kává nebo brambůrky s mořskou solí.

Albert prodejny 

Výrazným historickým milníkem bylo stažení firmy Julius Meinl z českého trhu, neboť díky tomu získal Albert dalších 67 prodejen, a to v roce 2005. V roce 2014 převzal Albert také výraznou část obchodních domů Interspar a prodejen Spar. Za tuto transakci firma Ahold zaplatila přes 5 miliard korun. V aktuální době v České republice provozuje Albert přibližně 300 prodejen a nachází se na území celé republiky třeba jako Albert Brno, Liberec, Praha, Ostrava nebo Olomouc.

Albert otevírací doba 

Jaká je konkrétní Albert otevírací doba, si musí zákazníci zjistit předem, a to u vybrané pobočky. Albert otevírací doba je totiž pro každou prodejnu jiná, stejně tak se Albert otevírací doba liší během státních svátků. Jaká je otevírací doba u vybraných prodejen, jako je Albert Brno, Liberec, Praha, Ostrava nebo Olomouc?
Konkrétní pobočkaOtevírací doba
Albert Brno: Moravské náměstí 754/13, 602 00po-ne: 07:00-21:00
Albert Liberec: Budyšínská 1400/1, 460 01po-ne: 07:00-21:00
Albert Praha: nám. Republiky 1078/1, 110 00po-ne: 07:00-22:00
Albert Ostrava: Jantarová 3344/4, 702 00po-ne: 07:00-22:00
Albert Olomouc: tř. Kosmonautů 113/27, 779 00po-ne: 07:00-21:00

Kontaktní informace 

Pokud má zákazník jakékoliv dotazy ohledně nabízených služeb, zboží nebo jej zajímá, jak fungují Albert akce, je mu k dispozici bezplatná zákaznická linka: +420 800 402 402 od pondělí do neděle 8:00-20:00. Kromě bezplatné zákaznické linky je možné se obrátit na společnost skrze kontaktní formulář na webových stránkách obchodu: www.albert.cz nebo napsat na e-mailovou adresu info@albert.cz. Korespondenční adresa obchodu Albert je:

  • Albert Česká republika, s.r.o.,
  • Radlická 520/117
  • 158 00 Praha 5 - Jinonice

Další obchody

Již jste viděli všechny letáky z obchodu Albert? Nevadí, u nás naleznete akční nabídky z dalších obchodů. Stačí kliknout na logo některého z níže zobrazených obchodů a zobrazí se vám všechny jeho akční letáky a nabídky.

Nejnovější články

Jak se postarat o trávník po zimě

Jak se postarat o trávník po zimě

Během podzimu a zimy neměla většina majitelů zahrad mnoho práce se svými trávníky. Jakmile se ale začne v březnu oteplovat, je správný čas na to, aby…

2 různé recepty s kuřecím masem

2 různé recepty s kuřecím masem

Kuřecí maso patří mezi nejoblíbenější maso u mnoha lidí. Obsahuje hodně pro tělo prospěšných látek, nepatří do skupiny drahých surovin a lze…

Díky těmto uklízecím tipům nebude znát, že máte domácího mazlíčka

Díky těmto uklízecím tipům nebude znát, že máte domácího mazlíčka

Mít domácího mazlíčka je jistě skvělou volbou, pokud člověk miluje zvířata a rád by si pořídil nějakého parťáka pro život. Někteří lidé si ale občas…

Dorty, které můžete připravit na každou oslavu

Dorty, které můžete připravit na každou oslavu

Oslavy, párty a rodinné sešlosti většinou doprovází různé pochutiny, které lidé buď sami nachystají nebo je zakoupí. Mezi nejčastější občerstvení…