Letáky | Hypermarkety a supermarkety | Albert

Albert leták

Expirované letáky Albert »

Letáky Albert i ve vašem městě

Albert Praha Albert Brno Albert Ostrava Albert Plzeň Albert Liberec Albert Olomouc Albert České Budějovice Albert Hradec Králové Albert Ústí nad Labem Albert Pardubice Albert Zlín Albert Havířov Albert Kladno Albert Most Albert Opava Albert Frýdek-Místek Albert Jihlava Albert Karviná Albert Teplice Albert Karlovy Vary Albert Děčín Albert Jablonec nad Nisou Albert Mladá Boleslav Albert Prostějov

Albert leták

Akční leták Albert vychází zpravidla každou středu, a to na týdenní bázi. Dostupný je Albert leták ve dvou provedeních, jeden pro menší supermarkety, tedy Albert supermarket leták, a druhý pro hypermarkety, Albert hypermarket leták. Na přibližně 30-40 stranách akčního letáku Albert se nachází zhruba stovka produktů, na které je možné uplatnit vybrané Albert akce. Obsah těchto letáků se liší v závislosti na sezóně a aktuálních akcích, ale zahrnuje často různé slevy na potraviny, nápoje, jako je Kofola v akci, drogerii a čerstvé produkty. Aktualizovaný je Albert leták jak zde, na MrOferto, tak na internetových stránkách společnosti nebo v papírové podobě v každé Albert prodejně v České republice. Případně je Albert leták k nahlédnutí také v aplikaci Albert s názvem "Můj Albert". Aktuální leták Albert nabízí výhodné Albert akce na vybraný sortiment, který zahrnuje nejen potravinové zboží nebo nápoje, uplatnit slevy obsažené v letáku je častokrát možné i na drogerii, úklidové prostředky, krmivo pro domácí zvířata nebo na doplňky do domácnosti.

Obdobné možnosti jako Albert leták supermarket nabízí i konkurenční společnosti, jako je například Billa leták. Oba zmíněné letáky jsou ke konci své platnosti dostupné rovnou dvakrát, a to jako aktuální leták Billa či Albert a Billa nebo Albert leták na příští týden. Není třeba mezi letákem pro supermarkety a hypermarkety hledat výrazné rozdíly. V mnoha akčních produktech i cenách se neliší. Hlavním rozdílem Albert supermarket letáku a Albert hypermarket letáku je vyšší nabídka akčních artiklů hypermarketů, které ze své podstaty nabízejí i více různého zboží. Případně je možné využít leták Globus, který je taktéž k dispozici zde, na slevovém portálu MrOferto. Obsah budoucích letáků se odvíjí podle aktuální sezóny a potřeb zákazníků.

O obchodu Albert

Výrazným historickým milníkem bylo stažení firmy Julius Meinl z českého trhu, neboť díky tomu získal Albert dalších 67 prodejen, a to v roce 2005. V roce 2014 převzal Albert také výraznou část obchodních domů Interspar a prodejen Spar. Samotný Albert vznikl v roce 2000, přičemž pamětníci si vzpomenou, že v tehdejší době se provozovny Albert nazývaly pouze Albert supermarkety. Hypermarkety byly tehdy pod značkou Hypernova, která však v roce 2009 skončila a všechny prodejny byly přejmenovány na Albert typ provozoven byl rozdělen na supermarkety a hypermarkety - dnes například tohle rozdělení najdete i u akčních letáků, neboť oba typy prodejen mají jiný akční leták Albert.

Albert sortiment

Albert nabízí klasický sortiment zboží, jež je dnes standardem pro každý větší supermarket nebo hypermarket. V jeho nabídce se však dá objevit i několik unikátních kousků, jež konkurence nenabízí. Jedná se o značky z portfolia Albertu, konkrétně Nature’s Promise, Fresh Bistro nebo Albert Excellent, přičemž i ty lze příležitostně najít v letácích. Do sortimentu produktů značky Fresh Bistro jsou zařazeny převážně hotové pokrmy, mezi které patří saláty, polévky nebo třeba wrapy. Albert Excellent, jak již název napovídá, se soustředí na prvotřídní, až luxusní pokrmy té nejvyšší kvality.

Kontaktní informace

Pokud má zákazník jakékoliv otázky, je mu k dispozici zákaznická linka: +420 800 402 402 Po-Ne od 08:00 do 20:00. Také je možné se obrátit na společnost skrze kontaktní formulář na webových stránkách obchodu: www.albert.cz nebo napsat na e-mailovou adresu: info@albert.cz. Korespondenční adresa obchodu je:

  • Albert Česká republika, s.r.o.,
  • Radlická 520/117
  • 158 00 Praha 5 - Jinonice

O tom, jaké jsou novinky, anebo jaké výhodné akce Albert je možné uplatnit, se zákazník dozví také na sociálních sítích. Konkrétně Albert vystupuje na Facebooku a Instagramu, kde pravidelně sdílí užitečné příspěvky. V České republice provozuje Albert přibližně 300 prodejen, třeba jako Albert Olomouc či Liberec. Albert otevírací doba prodejen se může lišit. Většina prodejen však má otevřeno Po-Ne od 06:00 do 21:00.

Kdo vlastní Albert?

Albert, vlastněný nizozemskou firmou Ahold, je jedním z nejznámějších obchodních řetězců v České republice. Patří k největším maloobchodním řetězcům na našem území a provozuje zde supermarkety i hypermarkety ve velkých městech a středních obcích, jako je třeba supermarket Albert Brno nebo supermarket Albert Hradec Králové. Albert je často k nalezení také ve velkých nákupních centrech.

Aplikace Albert: kde najdu účtenku?

Když chcete najít účtenku v aplikaci Albert, postupujte podle následujícího postupu:

  1. Otevřete si aplikaci Albert na svém mobilním zařízení.

  2. Přihlaste se do svého účtu, pokud jste tak zatím neučinili.

  3. Klikněte na sekci "Moje Peněženka".

V této sekci si rozklikněte "Účtenky", kde jsou zobrazeny vaše nedávné nákupy a přidružené účtenky. Můžete si vybrat konkrétní nákup, abyste získali podrobnosti o účtence a zjistili výši získaných bodů.

Kdy otevírá Albert?

Albert otevírací doba obchodů je ovlivněná konkrétní lokalitou a typem prodejny. Většina prodejen je otevřená ve všední dny i během víkendu, a to od ranních do pozdních večerních hodin. Pro přesné informace o tom, jaká je otevírací doba Albert u konkrétní pobočky, je ideální navštívit webové stránky řetězce.

Další obchody

Již jste viděli všechny letáky z obchodu Albert? Nevadí, u nás naleznete akční nabídky z dalších obchodů. Stačí kliknout na logo některého z níže zobrazených obchodů a zobrazí se vám všechny jeho akční letáky a nabídky.

Lidé hledají také

Akční leták PENNY Nový leták Kaufland Lidl leták PDF Akční leták Tesco Aktuální leták BILLA Aktuální leták Globus Akční leták Biedronka Makro akce NORMA leták PDF COOP Jednota akční leták Aktuální leták Hruška Akce JIP Akce Terno FLOP akční leták Maso Zeman leták RABBIT leták Leták Pramen Travel FREE slevy

Nejnovější články

Triky, jak opticky zvětšit místnost

Triky, jak opticky zvětšit místnost

V bytě i v domě se mohou nacházet místnosti, které jsou vcelku malé a nejde je zvětšit rekonstrukcí. Naštěstí existuje několik triků, díky nimž lze…

Užijte si jaro naplno. Inspirace pro jarní aktivity doma i venku

Užijte si jaro naplno. Inspirace pro jarní aktivity doma i venku

Jaro je ročním obdobím, na které se těší velké množství lidí. Zima totiž na spoustu osob působí negativně, depresivně a většině chybí sluníčko. V…

Jak si doma vypěstovat rostliny ze semínek a ušetřit za nákupy v zahradnictví?

Jak si doma vypěstovat rostliny ze semínek a ušetřit za nákupy v zahradnictví?

Nabídka květin, stromů, keřů nebo sazenic v zahradnictví zláká každý rok mnoho lidí. Většina z nich také nechá na tomto místě i několik tisíc a…

2 způsoby, jak připravit velikonočního beránka

2 způsoby, jak připravit velikonočního beránka

V tomto roce bude Velikonoční pondělí 1.4. 2024 a většina dětí se chystá v tento den vyjít do ulic a koledovat. V případě, že ve vašem městě či…