Albert leták od středy 20.09.2023 + leták příští týden

Expirované letáky Albert »

Akční leták Albert

Akční leták Albert vychází zpravidla každou středu, a to na týdenní bázi. Albert akční leták vždy vychází ve dvou provedeních, jeden pro menší supermarkety, tedy Albert supermarket leták, a druhý pro hypermarkety, Albert hypermarket leták. Na přibližně 30-40 stranách akčního letáku Albert se nachází zhruba stovka produktů, na které je možné uplatnit vybrané Albert akce. Obsah těchto letáků se liší v závislosti na sezóně a aktuálních akcích, ale zahrnuje často různé slevy na potraviny, nápoje, jako je Kofola v akci, drogerii a čerstvé produkty. Aktualizovaný je akční leták Albert jak zde, na slevovém portálu Kaufino.com, tak na oficiálních internetových stránkách společnosti nebo v každé Albert prodejně v České republice.

Albert leták PDF

Dostupný je Albert akční leták v aplikaci Albert s názvem "Můj Albert" nebo si jej prolistujte jako Albert leták PDF. Albert leták PDF nabízí tu výhodu, že si jej, na rozdíl od papírové verze, mohou zájemci prolistovat kdykoliv a kdekoliv, stačí si jej pouze stáhnout do chytrého zařízení, jak na to? Na vybraný Albert hypermarket leták či Albert supermarket leták klikněte pravým tlačítkem myši, zvolte tisk a v nabídce cíl vyberte "uložit jako PDF". Od této chvíle se dá oblíbený Albert leták PDF prolistovat kdykoliv a kdekoliv a naplánovat si tak své nákupy podle potřeby.

Aktuální Albert akční leták

Aktuální leták Albert nabízí výhodné Albert akce na vybraný sortiment, který zahrnuje nejen potravinové zboží nebo nápoje, uplatnit slevy obsažené v letáku je častokrát možné i na drogerii, úklidové prostředky, krmivo pro domácí zvířata nebo na doplňky do domácnosti. Obdobné možnosti jako Albert leták supermarket nabízí i konkurenční společnosti, jako je například Billa leták PDF. Oba zmíněné slevové prospekty jsou ke konci své platnosti dostupné rovnou dvakrát, a to jako aktuální leták Billa či Albert a Billa nebo Albert leták na příští týden. Společnost také vydává svůj vlastní Albert časopis, ve kterém se nachází skvělé tipy na recepty od zkušených kuchařů. Zpracování magazínu je velmi povedené a rozhodně doporučujeme některý z povedených receptů a tipů využít. Ideálně pro přípravu receptů využijte Albert akce dostupné v letáku Albert supermarket či hypermarket.

Albert hypermarket leták vs. Albert supermarket leták

Není třeba mezi letákem pro supermarkety a hypermarkety hledat výrazné rozdíly. V mnoha akčních produktech i jejich cenách se neliší. Hlavním rozdílem Albert supermarket letáku a Albert hypermarket letáku je vyšší nabídka akčních artiklů hypermarketů, které ze své podstaty nabízejí i více různého zboží. Zatímco leták Albert supermarket PDF i leták Albert leták hypermarket PDF vychází na týdenní bázi, několikrát do měsíce se mohou kupující setkat také s různými propagačními akcemi. Tyto akce mohou zahrnovat slevy na konkrétní produkty, speciální nabídky pro členy věrnostního programu a sezónní výprodeje. Albert se také aktivně účastní různých státních a svátečních událostí, což zahrnuje tematické akce a slevy na vybrané produkty spojené s danou příležitostí.

Albert leták na příští týden

Ke konci platnosti aktuálního Albert akčního letáku, ať už se jedná o leták Albert supermarket PDF nebo leták Albert hypermarket PDF, mají zájemci možnost prolistovat si i Albert leták na příští týden. Stejné možnosti jako Albert leták na příští týden obvykle nabízí také leták Kaufland, který přijde vhod například těm, kteří mají prodejny Albert příliš daleko od bydliště. Pravidelným sledováním akčních letáků tak bude mít kupující jistotu, že mu neuniknou vybrané akce Albert. Vhodné je tak akce uvedené v akčním letáku kontrolovat alespoň jednou týdně. Obsah budoucích letáků bude záviset na aktuální sezóně a potřebách zákazníků.

Co se týče budoucích propagačních akcí, společnost má tendenci pořádat Albert akce v souladu se sezónními změnami a státními svátky. Na aktuálním období je stavěn nejen aktuální či Albert leták na příští týden, ale také Albert časopis se sezónními recepty. To znamená, že můžete očekávat speciální akce ke dni matek, Vánocům, Velikonocům a dalším významným událostem. Albert také často spolupracuje s výrobci a distributory, aby nabídl exkluzivní slevy na konkrétní produkty.

O obchodu

Tato značka supermarketů a hypermarketů vznikla v roce 2000, přičemž pamětníci si vzpomenou, že v tehdejší době se provozovny Albert nazývaly pouze Albert supermarkety. Hypermarkety byly tehdy pod značkou Hypernova, která však v roce 2009 skončila a všechny prodejny byly přejmenovány na Albert, přičemž typ provozoven byl rozdělen na supermarkety a hypermarkety - dnes například tohle rozdělení najdete i u akčních letáků, neboť oba typy prodejen mají jiný akční leták. V České republice existuje několik podobných řetězců, které nabízejí potraviny a další zboží, včetně společnosti Kaufland, Tesco s Tesco akčním letákem, Lidl, Billa, Penny Market a dalších. Každý z těchto řetězců má své vlastní zvláštní rysy a nabídku.

Albert sortiment

Albert nabízí klasický sortiment zboží, jež je dnes standardem pro každý větší supermarket nebo hypermarket. V jeho nabídce se však dá objevit i několik unikátních kousků, jež konkurence nenabízí. Jedná se o značky z portfolia Albertu, konkrétně Nature’s Promise, Fresh Bistro, Česká chuť, Perla a Albert Excellent, přičemž i ty lze příležitostně objevit v letáku Albert supermarket PDF či letáku Albert hypermarket PDF. První jmenovaná značka obsahuje především bio produkty vysoké kvality, například jogurty, mléčné dezerty nebo čerstvé mléko. Do sortimentu produktů značky Fresh Bistro jsou zařazeny převážně hotové pokrmy, mezi které patří saláty, polévky nebo třeba wrapy. Perla je značka káv, ať už zrnkových nebo také mletých a instantních. Albert Excellent, jak již název napovídá, se soustředí na prvotřídní, až luxusní pokrmy té nejvyšší kvality - k dostání jsou steaky, tapas, šunky, omáčky, brazilská i kolumbijská káva nebo brambůrky s mořskou solí.

Albert prodejny a otevírací doba

Výrazným historickým milníkem bylo stažení firmy Julius Meinl z českého trhu, neboť díky tomu získal Albert dalších 67 prodejen, a to v roce 2005. V roce 2014 převzal Albert také výraznou část obchodních domů Interspar a prodejen Spar. Za tuto transakci firma Ahold zaplatila přes 5 miliard korun. Jaká je konkrétní Albert otevírací doba, si musí zákazníci zjistit předem, a to přímo u vybrané pobočky. Albert otevírací doba je totiž pro každou prodejnu jiná, stejně tak se otevírací doba liší během státních svátků. Jaká je otevírací doba u vybraných prodejen, jako je Albert Brno, Liberec, Praha, Ostrava nebo Olomouc?

Konkrétní pobočkaOtevírací doba
Albert Brno: Moravské náměstí 754/13, 602 00po-ne: 07:00-21:00
Albert Liberec: Budyšínská 1400/1, 460 01po-ne: 07:00-21:00
Albert Praha: nám. Republiky 1078/1, 110 00po-ne: 07:00-22:00
Albert Ostrava: Jantarová 3344/4, 702 00po-ne: 07:00-22:00
Albert Olomouc: tř. Kosmonautů 113/27, 779 00po-ne: 07:00-21:00

V aktuální době v České republice provozuje Albert přibližně 300 prodejen a nachází se na území celé republiky, třeba jako Albert Brno, Liberec, Praha, Ostrava nebo Olomouc.

Albert otevírací doba

Otevírací doba Albert prodejen v České republice se může lišit podle konkrétní prodejny a její polohy. Obvykle jsou ale prodejny Albert otevřeny následujícím způsobem:

  • Většina prodejen Albert supermarket: Běžná otevírací doba je od pondělí do neděle, obvykle od 6:00 nebo 7:00 ráno do večerních hodin, kolem 20:00 nebo 21:00 hodin. Víkendové otevírací doby se mohou lišit a může být otevírací doba Albert kratší.
  • Albert Hypermarket: Některé větší prodejny Albert, které jsou označovány jako "hypermarkety," mohou mít rozšířenou otevírací dobu a mohou být otevřeny i později večer.
  • Sváteční otevírací doba: Během některých státních svátků může být otevírací doba Albert prodejen omezena nebo mohou být zavřeny. Doporučuje se předem zkontrolovat otevírací dobu pro konkrétní svátek na oficiálních webových stránkách nebo u místní prodejny.

Před návštěvou vybrané prodejny je vhodné si vždy Albert otevírací dobu předem ověřit.

Kontaktní informace

Pokud má zákazník jakékoliv dotazy ohledně nabízených služeb, zboží, nebo jej zajímá, jak fungují aplikace Albert, je mu k dispozici bezplatná zákaznická linka: +420 800 402 402 od pondělí do neděle 8:00-20:00. Kromě bezplatné zákaznické linky je možné se obrátit na společnost skrze kontaktní formulář na webových stránkách obchodu: www.albert.cz nebo napsat na e-mailovou adresu: info@albert.cz. 

Korespondenční adresa obchodu Albert je:

  • Albert Česká republika, s.r.o.,
  • Radlická 520/117
  • 158 00 Praha 5 - Jinonice

Kdo vlastní Albert?

Albert je jedním z nejznámějších obchodních řetězců v České republice, jež je vlastněn nizozemskou firmou Ahold. Patří k největším maloobchodním řetězcům na našem území a provozuje zde širokou škálu supermarketů i hypermarketů ve velkých městech a středních obcích, jako je třeba supermarket Albert Brno nebo supermarket Albert Ústí nad Labem. Albert je často k nalezení také ve velkých nákupních centrech - například v OC Olympia a galerii Vaňkovka v Brně a nebo třeba v OC Palladium v Praze.

Aplikace Albert: kde najdu účtenku?

Když chcete najít účtenku v aplikaci Albert, postupujte podle následujícího postupu:

  1. Otevřete si aplikaci Albert na svém mobilním zařízení.
  2. Přihlaste se do svého účtu, pokud jste tak zatím neučinili.
  3. Klikněte na sekci "Moje Peněženka".

V této sekci si rozklikněte "Účtenky", kde jsou zobrazeny vaše nedávné nákupy a přidružené účtenky. Můžete si vybrat konkrétní nákup, abyste získali podrobnosti o účtence a zjistili výši získaných bodů.

Další obchody

Již jste viděli všechny letáky z obchodu Albert? Nevadí, u nás naleznete akční nabídky z dalších obchodů. Stačí kliknout na logo některého z níže zobrazených obchodů a zobrazí se vám všechny jeho akční letáky a nabídky.

Nejnovější články

Jak se oblékat na podzim

Jak se oblékat na podzim

Podzim je pro mnohé lidi obdobím, které nemají rádi. Druhá skupina lidí však podzim miluje, protože je baví různě zbarvené listí, vykrajování dýní,…

Dezerty z jablek, které si zamiluje celá rodina

Dezerty z jablek, které si zamiluje celá rodina

Pokud v současné době sklízíte jablka z vašich stromů a těšíte se z úrody, můžete začít přemýšlet nad tím, jak jablka dále využijete. Většina lidí má…

Podzimní péče o zahradu vám usnadní práci na jaře

Podzimní péče o zahradu vám usnadní práci na jaře

I když zbývá ještě několik teplých dnů, při kterých si můžete užívat vyšších teplot, sluníčka a dalších příjemných aktivit, tak brzy začne podzim. S…

Mužská móda a styl: Jak být stylizovaný a sebevědomý

Mužská móda a styl: Jak být stylizovaný a sebevědomý

Móda není jen pro ženy. Mužská móda má v posledních letech prošla významnou proměnou a stává se stále důležitější součástí života moderního muže. Už…