Trefa – Slevy, akční leták, akce

Expirované letáky Trefa »

Akční leták Trefa

Obchod Trefa v České republice se zaměřuje na pravidelné vydávání atraktivních letáků a propagačních akcí, aby zákazníkům přinesl co nejvíce výhod během nákupů. Trefa si klade za cíl udržovat svou nabídku co nejaktuálnější a zajímavější pro svou klientelu. Vzhledem k rychle se měnícímu trhu a zákaznickým preferencím si Trefa uvědomuje význam přizpůsobit akční leták Trefa aktuálním trendům. Proto se můžete těšit na letáky, které reflektují nejen sezónní zboží, ale také novinky ve světě produktů a služeb. Trefa leták také dbá na pestrou nabídku, která zahrnuje nejen standardní potřeby, ale i speciální produkty, které mohou zákazníky zaujmout. Trefa leták je navržen s ohledem na různé cílové skupiny, aby každý zákazník našel v nabídce to, co hledá. Díky pravidelným a inovativním letákům si zákazníci mohou být jisti, že v Trefa obchodech vždy najdou něco, co jim usnadní nákupy a umožní jim ušetřit.

Aktuální Trefa leták

Co se týče současných letáků, Trefa pravidelně vydává týdenní letáky, konkrétně aktuální Trefa leták, které obsahují široký sortiment výrobků za výhodné ceny. Tento akční leták Trefa pokrývá různé kategorie zboží, včetně potravin, drogerie, sezónních produktů a dalšího zboží. Každý týden mohou zákazníci očekávat nové slevy a akční nabídky. Trefa supermarket dbá na to, aby letáky reflektovaly aktuální sezónní trendy a potřeby zákazníků. Pokud jde o propagační akce, Trefa se také snaží být inovativní a atraktivní. Může se jednat o víkendové slevy, speciální nabídky pro věrnostní členy, sezónní výprodeje a mnoho dalšího. Tyto akce mohou být oznámeny prostřednictvím letáků, sociálních médií, webových stránek a jiných komunikačních kanálů.

V momentě, kdy aktuální leták Trefa nenabízí vše, co by zákazník ocenil, má možnost prolistovat konkurenční Billa akční leták, taktéž pravidelně aktualizovaný zde, na slevovém portálu MrOferto. Ačkoliv lidé často vyhledávají "leták Trefa České Budějovice", je pravdou, že se dá akční leták využít ve všech prodejnách Trefa, nikoliv jen v Českých Budějovicích.

Trefa leták na příští týden

Budoucí letáky jsou často plánovány s ohledem na nadcházející období a akce. Například před blížícím se dovolenkovým obdobím může Trefa supermarket zařadit do letáků nabídky spojené s dovolenkovým zbožím, jako jsou plavky, opalovací krémy a další příslušenství. Tyto letáky obvykle začínají několik dnů před začátkem daného období, aby zákazníci měli dostatek času na plánování a nákup. Celkově lze říci, že akční leták Trefa v České republice klade velký důraz na pravidelné a aktuální nabídky a propagační akce, které mají za cíl uspokojit potřeby a očekávání zákazníků. Díky tomu mohou zákazníci pravidelně očekávat výhodné nabídky na různé produkty a mít tak možnost nakupovat s rozvahou a s ohledem na své potřeby. Podobné možnosti pak nabízí také NORMA leták s obdobnou nabídkou sortimentu.

Trefa supermarket

Trefa je známý maloobchodní řetězec, který působí i na českém trhu. V České republice Trefa nabízí široký sortiment produktů z různých kategorií, včetně potravin, drogerie, textilu a elektroniky. Trefa se snaží svým zákazníkům přinášet kvalitní zboží za konkurenceschopné ceny a díky své dlouhodobé existenci a zkušenostem si získala důvěru mnoha spotřebitelů. Supermarket Trefa vstoupil na český trh ve 20. století a postupně se etabloval jako důležitý hráč na maloobchodním poli. Své portfolio zboží neustále rozšiřuje a modernizuje, aby dokázala reflektovat aktuální potřeby a trendy zákazníků.

V konkurenci maloobchodního trhu v České republice existuje několik podobných řetězců, které nabízejí rozmanitý sortiment produktů. Mezi nimi lze jmenovat například Albert s vydávaným Albert letákem, Lidl, Kaufland a další. Každý z těchto řetězců má svou specifickou nabídku a strategii.

Trefa sortiment

Trefa se pyšní svým pestrým a rozmanitým sortimentem produktů. Svým zákazníkům nabízí širokou škálu zboží, která zahrnuje potraviny, drogerii, textil, elektroniku a další každodenní potřeby. Trefa si zakládá na poskytování kvalitního zboží za dostupné ceny, což z ní činí oblíbený obchodní cíl pro mnoho lidí. V rámci potravinového sortimentu Trefa nabízí spoustu čerstvých produktů, surovin pro vaření i hotových pokrmů. Značky, které můžete v Trefě najít, se různí podle kategorií, ale mezi oblíbené značky potravin patří často jak osvědčené tradiční české značky, tak i mezinárodní jména. Trefa také často přichází s akčními nabídkami na oblíbené a značkové produkty. To může zahrnovat různé slevy, balíčky, a další výhodné nabídky, které lákají zákazníky k nákupu a umožňují jim ušetřit. Vybrané produkty pak lze zakoupit v kamenných prodejnách rozmístěných napříč Českou republikou, jako je Trefa České Budějovice s vyhledávaným letákem Trefa České Budějovice nebo Trefa Velešín.

Trefa prodejny a otevírací doba

Trefa provozuje mnoho poboček po celé České republice. Tyto prodejny nabízejí možnost osobního výběru zboží a nabídku speciálních akcí a slev. Supermarket Trefa také provozuje internetový eshop, kde si mohou prohlédnout kompletní sortiment, včetně akčních nabídek. Avšak nákupy se dají uskutečnit pouze v kamenných prodejnách, nikoliv na eshopu. Stejně tak neexistuje žádná mobilní aplikace, která by zákazníkům umožnila prohlížet aktuální nabídky a nákup provést z pohodlí domova.

Trefa otevírací doba

Otevírací doba Trefa prodejen se může lišit v závislosti na konkrétní pobočce a místě. Obecně platí, že většina prodejen Trefa má standardní otevírací dobu odpovídající pracovnímu režimu běžných maloobchodních prodejen. Většinou se jedná o následující otevírací dobu:

  • Pondělí až pátek: 07:00 - 20:00.
  • Sobota: 07:00 - 18:00.
  • Neděle: 08:00 - 18:00.

Je však důležité si uvědomit, že se otevírací doba může různit a měnit se v závislosti na aktuálních okolnostech, jako jsou svátky, dovolené a jiné události. Doporučuje se proto vždy zkontrolovat aktuální otevírací dobu konkrétní prodejny Trefa, kterou plánujete navštívit, buď na webových stránkách Trefa nebo telefonicky.

Jaká je běžná otevírací doba Trefa vybraných prodejen?

Vybraná pobočkaOtevírací doba
Trefa České Budějovice: Pražská tř. 2176Po-Pá: 07:00-19:00, So: 07:00-18:00, Ne: 08:00-11:00
Trefa Velešín: Budějovická 400/400Po-So: 07:00-19:00, Ne: 07:00-12:00
Trefa Tábor: Soběslavská 2399Po-Pá: 07:00-19:00, So: 07:00-18:00, Ne: 08:00-11:00
Trefa Nové Hrady: nám. Republiky 336Po-Pá: 06:30-18:00, So: 07:00-12:00, Ne: 08:00-12:00
Trefa Protivín: Masarykovo nám. 34/21Po-So: 07:00-19:00, Ne: 07:00-12:00

Kontaktní informace

V momentě, kdy má zákazník nějaké dotazy týkající se obchod Trefa, pak se na společnost může obrátit skrze telefonickou zákaznickou linku: +420 386 790 111 nebo skrze e-mail: info@jednotacb.cz. Taktéž na spoustu dotazů ochotně odpoví zaměstnanci při návštěvě kamenných poboček, jako je mimo jiné Trefa Velešín.

Další obchody

Již jste viděli všechny letáky z obchodu Trefa? Nevadí, u nás naleznete akční nabídky z dalších obchodů. Stačí kliknout na logo některého z níže zobrazených obchodů a zobrazí se vám všechny jeho akční letáky a nabídky.

Nejnovější články

Kreativní a levné nápady na výrobu vánočních ozdob doma

Kreativní a levné nápady na výrobu vánočních ozdob doma

Blíží se čas Vánoc a mnoho lidí má už nyní nakoupené dárky pod stromeček. I přesto, že ještě nezačal měsíc prosinec, tak někteří se natolik těší na…

Inspirace na vánoční dárky, které potěší vaše blízké

Inspirace na vánoční dárky, které potěší vaše blízké

Začíná období, kdy lidé shání dárky na blížící se Vánoce. Někteří je mají nakoupené již od září, jiní je nakupují v současné době, kdy se v obchodech…

Teplé večeře, které vás zahřejí v chladných dnech

Teplé večeře, které vás zahřejí v chladných dnech

Během podzimu se počasí razantně zhoršuje, venku jsou časté dešťové přeháňky a teploty výrazně klesají. Lidem začíná být zima a také je zahájena…

Technologie budoucnosti: Jaký vliv mají na náš každodenní život?

Technologie budoucnosti: Jaký vliv mají na náš každodenní život?

V dnešní dynamické době, kdy technologický pokrok překračuje naše očekávání, je důležité sledovat, jaký vliv mohou tyto inovace mít na naše…