Teta leták od čtvrtka 08.06.2023 + leták příští týden

Teta drogerie

Teta drogerie

08.06. – 20.06.2023

Teta Magazín

Teta Magazín

01.06. – 30.06.2023

Teta drogerie

Teta drogerie

25.05. – 06.06.2023

Teta Magazín

Teta Magazín

10.05. – 31.05.2023

Teta drogerie

Teta drogerie

11.05. – 23.05.2023

Akční leták Teta drogerie

Oblíbený je Teta drogerie leták mezi zákazníky proto, že si pro ně pravidelně připravuje velké množství slevových akcí. Výhodné nabídky uvedené v drogerie Teta letáku se vztahují nejen ke kosmetice, ale také k úklidovým prostředkům, krmivu pro domácí mazlíčky či k čemukoliv jinému. Uplatnit se dají akce Teta drogerie jak v některé z vybraných kamenných prodejen, jako je Teta drogerie Praha či Teta drogerie Brno, tak na Teta drogerie e-shop. Teta drogerie leták však není jediným zdrojem výhodných nabídek, spoustu výhod zákazníkům nabízí i věrnostní klub Teta drogerie.

Prolistovat si aktuální leták Teta, případně Teta leták příští týden, je možné na internetových stránkách obchodu, anebo zde, na MrOferto. Prohlédněte si na MrOferto i konkurenční společnosti, kam spadá například Dm drogerie leták, který může nabídnout cenová zvýhodnění na produkty, které se v současné době v Teta drogerie letáku nenacházejí. Akční leták Teta drogerie vychází nahodile a skládá se až z několika desítek stran, které pokrývá spousta akčních nabídek vztahujících se nejen ke kosmetice.

Aktuální leták Teta

Obvykle je aktuální leták Teta drogerie platný necelé dva týdny, přičemž ke konci platnosti je příležitostně možné prolistovat i akční leták Teta drogerie pro příští týden a připravit se tak na nadcházející slevy. Pokud tak chce mít zákazník jistotu, že mu opravdu neuniknou žádné akce, měl by akce Teta drogerie kontrolovat alespoň jednou za dva týdny. Případně obdobný sortiment za stejně tak výhodné ceny nabízí i Rossmann leták, v němž jsou k dostání jak slevy na kosmetiku, tak například na zdravé potraviny. Naplánujte si tak výhodné nákupy snadno a bezproblémově.

Teta leták příští týden

Jediné, v čem se aktuální drogerie Teta leták společně s Teta letákem pro příští týden různí, je výběr slevových zvýhodnění. Vše jinak zůstává stejné, tedy že za co nejnižší ceny, které umožňují vybrané akce na kamenných prodejnách či na Teta drogerie e-shop, zakoupíte kvalitní produkty. V nabídce jsou jak slevy na privátní značky Teta drogerie, kam spadá například Ameté či Ellie, tak akce na běžné dostupné produkty.

O obchodu

Společnost provází zajímavá historie a vznik, založila ji šestice vysokoškolských studentů v roce 1992 s původním názvem p.k. Solvent. Jejich cílem bylo vydělat dostatek peněz, aby zaplatili vybavení pro svou rockovou kapelu, což se jim zajisté povedlo, ale k tomu také začali budovat celorepublikovou maloobchodní síť. V následujících letech společnost změnila svůj název na Teta drogerie a zažila horší i lepší časy, ale vždy si dokázala získat zákazníky a obhájit své pevné místo na trhu. 

Od roku 2008 Teta drogerie působí také na Slovensku, kde je nyní přes 200 prodejen. Široký sortiment zákazníci opravdu oceňují, protože si tak pohodlně nakoupí různé zboží na jednom místě. Teta nabízí běžně dostupné produkty od známých výrobců a k tomu přidala také několik vlastních značek (Ameté, Ellie, Happy Kids apod.).

Sortiment Teta drogerií

Na výběr je na prodejnách Teta nebo na Teta e-shopu opravdu hojná škála produktů. O jaké se jedná?

 • Péče o tělo, dekorativní a pečující kosmetika, kosmetika pro muže.

 • Dámské a pánské parfémy.

 • Vlasová péče pro mytí, styling i barvení.

 • Úklidové, čistící a prací prostředky.

 • Péče o zdraví.

 • Vše pro domácí mazlíčky.

 • Zdravé potraviny.

 • Papírnictví.

 • Péče o děti a dětská výživa.

 • Hygienické potřeby.

Věrnostní Teta klub nabízí svým členům klubové slevy a věrnostní kupony. Po přihlášení dítěte je možné využívat také program brouček, který obsahuje narozeninové slevy. Skvělým bonusem je káva Lavazza přímo v prodejně, a to zdarma za nasbírané body. Výběr dekorativní kosmetiky bývá často obtížný a zdlouhavý, proto Teta zřídila kosmetický koutek, kde je až 1 100 testerů pro názorné vyzkoušení produktů. Spokojenost zákazníků dokazují také mnohá ocenění, například v roce 2020 získala Teta drogerie prestižní ocenění Mastercard obchodník roku.

Teta drogerie prodejny a otevírací doba

Prodejny Teta drogerie je možné najít napříč celou Českou republikou. Mezi ty nejnavštěvovanější patří Teta drogerie Praha, Teta drogerie Brno nebo drogerie Teta Mladá Boleslav. Jejich kompletní seznam se nachází na internetových stránkách společnosti, a to společně s adresou i konkrétní otevírací dobou Teta drogerie. Zákazník si dokonce může vybrat, jaké služby by na pobočce měly být k dispozici, a dle toho si vybrat, zda se raději vydá do Teta drogerie Rumburk či Praha.

Jaká je konkrétní otevírací doba Teta drogerie se zájemci dozví na internetových stránkách Tety. Není totiž stanovená žádná závazná otevírací doba Teta drogerie, proto je vhodné si informace zjistit ještě před návštěvou kamenné prodejny. Jaká je otevírací doba vybraných poboček Teta?

Konkrétní pobočkaOtevírací doba
Teta drogerie Praha: Vinohrady, Wilsonova 300/8, 110 00Po-Pá: 07:00-20:00, So-Ne: 08:00-20:00
Teta drogerie Brno: Brno-město, náměstí Svobody 702/9, 602 00
Po-Pá: 08:00-20:00, So-Ne: 09:00-20:00
Teta drogerie Mladá Boleslav: Mladá Boleslav III, Mileny Hážové, 293 01
Po-Ne: 09:00-19:00
Teta drogerie Rumbuk: Rumburk 1, Třída 9. května 1076/35, 408 01
Po-Pá: 08:30-17:00, So: 09:00-11:00, Ne: zavřeno
Teta drogerie Liberec: Liberec I-Staré Město, Palachova 1404/2, 460 01
Po-Pá: 08:00-20:00, So-Ne: 09:00-20:00

Taktéž se otevírací doba drogerie může různit během víkendů či státních svátků.

Kontaktní informace

V případě dotazů se mohou zákazníci kdykoliv na společnost obrátit skrze kontaktní formulář, k němuž se dostanou po rozkliknutí sekce "Kontakty" na Teta internetových stránkách. Kromě dotazu je žádoucí, aby zde zákazník vyplnil také své jméno, e-mailovou adresu a oblast podnětu. Kromě kontaktního formuláře je v provozu také zákaznická linka na telefonním čísle: +420 296 335 552 nebo se se společností Teta drogerie spojte na e-mailové adrese: info@tetadrogerie.cz. Volat je možné každý všední den od 8:00 do 16:30. 

Sídlo společnosti drogerie Teta se nachází na následující adrese:

 • Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o.,
 • Poděbradská 1162
 • 250 92 Šestajovice
 • IČ: 261 48 579

Zůstat s drogerií Teta v užším kontaktu je možné připojením se k některé ze sociálních sítí společnosti. Vyhledat si firmu Teta se dá na Instagramu a Facebooku, kde pravidelně sdílí zejména informace o slevových nabídkách, které aktuálně nabízí drogerie Teta leták, ale taktéž o oblíbených značkách či produktech mezi klientelou anebo o probíhajících soutěžích, kterých se je možné zúčastnit. V neposlední řadě firma Teta figuruje na YouTube, kde sdílí obdobné informace jako na Facebooku a Instagramu.

Další obchody

Již jste viděli všechny letáky z obchodu Teta drogerie? Nevadí, u nás naleznete akční nabídky z dalších obchodů. Stačí kliknout na logo některého z níže zobrazených obchodů a zobrazí se vám všechny jeho akční letáky a nabídky.

Nejnovější články

Jak vyprat textil s fleky, aby bylo oblečení opět čisté

Jak vyprat textil s fleky, aby bylo oblečení opět čisté

I když už se v dnešní době postará o čistotu prádla primárně pračky a další přístroje, tak se mnohdy stává, že lidé vytáhnou z pračky právě vyprané…

Vyrobte si čokoládovou nebo vanilkovou domácí zmrzlinu a ušetřete peníze

Vyrobte si čokoládovou nebo vanilkovou domácí zmrzlinu a ušetřete peníze

Jakmile se venku začnou zvyšovat teploty, tak lidé pocítí, že přichází jaro a zvýší se také prodej zmrzlin, které miluje mnoho lidí. Tyto dobré…

Čištění grilu nemusí být na dlouho. Práci vám urychlí tyto triky

Čištění grilu nemusí být na dlouho. Práci vám urychlí tyto triky

Majitelé grilů jistě znají ten pocit, kdy na jaře vytáhnou gril z místa, kde jej schovávali a pokud jej nevyčistili na konci letní sezóny, tak moc…

Nejnovější trendy na evropské módní scéně

Nejnovější trendy na evropské módní scéně

Evropa je dlouhodobě považována za módní metropoli, která diktuje trendy a inspiruje celý svět. Evropská módní scéna je plná inovativních designérů,…