Letáky | Drogerie a kosmetika | Teta drogerie

Teta leták

Teta drogerie

23.05. – 04.06.2024

Zobrazit leták
Teta drogerie

08.05. – 21.05.2024

Zobrazit leták
Teta drogerie

25.04. – 06.05.2024

Zobrazit leták

Expirované letáky Teta drogerie »

Letáky Teta drogerie i ve vašem městě

Teta drogerie Praha Teta drogerie Brno Teta drogerie Ostrava Teta drogerie Plzeň Teta drogerie Liberec Teta drogerie Olomouc Teta drogerie České Budějovice Teta drogerie Hradec Králové Teta drogerie Ústí nad Labem Teta drogerie Pardubice Teta drogerie Zlín Teta drogerie Havířov Teta drogerie Kladno Teta drogerie Most Teta drogerie Opava Teta drogerie Frýdek-Místek Teta drogerie Jihlava Teta drogerie Karviná Teta drogerie Teplice Teta drogerie Chomutov Teta drogerie Karlovy Vary Teta drogerie Děčín Teta drogerie Jablonec nad Nisou Teta drogerie Mladá Boleslav

Teta leták

Oblíbený je Teta leták mezi zákazníky proto, že si pro ně pravidelně připravuje velké množství slevových akcí. Výhodné nabídky uvedené v drogerie Teta letáku se vztahují nejen ke kosmetice, ale také k úklidovým prostředkům, krmivu pro domácí mazlíčky a podobně. Uplatnit se dají akce Teta drogerie jak v některé z vybraných kamenných prodejen, tak na Teta drogerie eshop. Na nový leták Teta drogerie se mohou zákazníci těšit obvykle v pondělí, a to zhruba 3x do měsíce. Prolistovat si aktuální leták Teta CZ, případně Teta leták příští týden, je možné na internetových stránkách obchodu, anebo zde, na MrOferto. Prohlédněte si na MrOferto i konkurenční společnosti, kam spadá například dm leták, který může nabídnout cenová zvýhodnění na produkty, které se v současné době v Teta letáku nenachází. Leták drogerie Teta se skládá až z několika desítek stran, které pokrývá spousta akčních nabídek.

Aktuální leták Teta drogerie přináší zákazníkům bohatý výběr výhodných nabídek na různorodý sortiment produktů, a to vše s cílem pomoci zákazníkům šetřit peníze a zlepšit jejich každodenní život. Obvykle jsou Teta akce platné necelé dva týdny, přičemž ke konci platnosti aktuálního letáku je příležitostně možné prolistovat i Teta leták příští týden a připravit se tak na nadcházející slevy. Případně obdobný sortiment nabízí i ROSSMANN leták, v němž jsou k dostání jak slevy na kosmetiku, tak například na zdravé potraviny. Jediné, v čem se aktuální Teta leták společně s Teta letákem na příští týden různí, je výběr slevových zvýhodnění. Vše jinak zůstává stejné, tedy že za co nejnižší ceny zakoupíte kvalitní produkty. V nabídce jsou jak slevy na privátní značky Teta drogerie, tak Teta akce na běžné dostupné produkty. Podobné možnosti zákazníkům zprostředkovávají také Action akce, obsažené v letáku společnosti Action.

O obchodu drogerie Teta

Společnost provází zajímavá historie a vznik, založila ji šestice vysokoškolských studentů v roce 1992 s původním názvem p.k. Solvent. Jejich cílem bylo vydělat dostatek peněz, aby zaplatili vybavení pro svou rockovou kapelu, což se jim zajisté povedlo, ale k tomu také začali budovat celorepublikovou maloobchodní síť. V následujících letech společnost změnila svůj název na Teta drogerie. Teta nabízí běžně dostupné produkty od známých výrobců a k tomu přidala také několik vlastních značek (Ameté, Ellie, Happy Kids apod.). Obecně je sortiment Teta drogerie rozmanitý, zahrnuje širokou škálu výrobků v oblasti kosmetiky, péče o tělo, drogistického zboží a mnoho dalších produktů. Mezi hlavní kategorie výrobků patří kosmetika, péče o vlasy, péče o pleť, hygienické potřeby a parfémy či toaletní vody. Ušetřit při nákupech umožňuje nejen drogerie Teta leták, ale také věrnostní Teta klub nabízející svým členům klubové slevy a věrnostní kupony. Skvělým bonusem je káva Lavazza přímo v prodejně, a to zdarma za nasbírané body.

Kontaktní informace

V případě dotazů se mohou zákazníci na společnost kdykoliv obrátit skrze kontaktní formulář, k němuž se dostanou po rozkliknutí sekce "Kontakty" na internetových stránkách Tety. Kromě formuláře je v provozu také zákaznická linka na telefonním čísle: +420 296 335 552 nebo se s drogerií spojte na e-mailové adrese: info@tetadrogerie.cz. Volat je možné každý všední den od 08:00 do 16:30.

Zůstat s drogerií Teta v užším kontaktu je možné připojením se k některé ze sociálních sítí společnosti, jako je Instagram a Facebook, kde pravidelně sdílí zejména informace o slevách, které aktuálně nabízí leták drogerie Teta, ale taktéž o oblíbených značkách či produktech anebo o probíhajících soutěžích, kterých se je možné zúčastnit. V neposlední řadě Teta figuruje na YouTube, kde sdílí obdobné informace jako na Facebooku a Instagramu.

Otevírací doba prodejen Teta

Otevírací doba drogerií Teta se různí podle lokality, ve které se nachází. Jestliže je pobočka součástí obchodního centra, má otevírací dobu přizpůsobenou obchodnímu centru. Pokud však prodejna Teta drogerie stojí samostatně, určuje si otevírací dobu podle sebe. Nejčastěji má drogerie otevřeno každý den od 08:00 do 21:00. Kompletní seznam prodejen společně s otevírací dobou je k nahlédnutí na e-shopu Teta.

Teta drogerie kariéra

Pokud má někdo zájem pracovat u drogerie Teta, najde detailní informace na internetových stránkách společnosti v sekci "Kariéra", která se nachází ve spodní části stránky. Dostupné jsou tu pozice na prodejnách i v marketingu. Každá uvedená nabídka zahrnuje detailní informace o požadavcích, nabízených benefitech a stejně tak je tu uvedená lokalita výkonu zaměstnání.

Teta drogerie prodejny

Teta drogerie je významný řetězec drogerií v České republice, který se zaměřuje na prodej širokého sortimentu kosmetiky, domácí chemie, hygienických potřeb a dalších výrobků. Teta drogerie má rozsáhlou síť prodejen po celé zemi, což zajišťuje snadnou dostupnost pro zákazníky. Kromě kamenných prodejen, které je možné najít napříč ČR, drogerie Teta provozuje také e-shop.

Další obchody

Již jste viděli všechny letáky z obchodu Teta drogerie? Nevadí, u nás naleznete akční nabídky z dalších obchodů. Stačí kliknout na logo některého z níže zobrazených obchodů a zobrazí se vám všechny jeho akční letáky a nabídky.

Lidé hledají také

Akční leták Rossmann Oriflame aktuální katalog leták dm drogerie cz Leták TOP drogerie AVON CZ katalog

Nejnovější články

Jak na jarní úklid šatníku?

Jak na jarní úklid šatníku?

Na jaře se příroda probouzí k životu, lidé chodí více ven a ve většině domácností se také dělá jarní úklid. S příchodem jara přichází i čas na…

Vytvořte si útulnou ložnici, ve které se bude skvěle relaxovat a spát

Vytvořte si útulnou ložnici, ve které se bude skvěle relaxovat a spát

Ložnice by měla být místem klidu a pohodlí, kde se po náročném dni můžete uvolnit a načerpat novou energii. Některé ložnice však nesplňují podmínky,…

Vyměňte Albert body za slevy na stavebnice LEGO

Vyměňte Albert body za slevy na stavebnice LEGO

Albert supermarket i hypermarket lákají zákazníky na výhodnou akci, která jim umožní získat slevy na oblíbené stavebnice LEGO. Sbírání bodů je…

Kostým na čarodějnice ještě stíháte. Vyrobte si jej sami doma podlě těchto tipů

Kostým na čarodějnice ještě stíháte. Vyrobte si jej sami doma podlě těchto tipů

Čarodějnice letos připadají na 30.4. 2024 a chystá se je oslavit velké množství lidí. Do příprav oslav se už s předstihem pustili i organizátoři…