Teta leták od čtvrtka 02.02.2023 + leták příští týden

Teta drogerie leták

Teta drogerie leták

02.02. – 13.02.2023

Teta drogerie magazín

Teta drogerie magazín

19.01. – 13.02.2023

Teta drogerie leták

Teta drogerie leták

19.01. – 30.01.2023

TETA Drogerie

TETA Drogerie

05.01. – 16.01.2023

TETA Drogerie

TETA Drogerie

24.11. – 24.12.2022

Teta drogerie je ryze českou společností a v současné době největší sítí drogerií, kterou tvoří více než 500 prodejen. V jejím sortimentu naleznete klasické zboží drogerií včetně potravin a nápojů. Akční leták TETA drogerie obsahuje zpravidla okolo tuctu stran, na kterých naleznete akce na produkty z kategorie líčení, sprchové gely, šampóny, mýdla, zubní pasty a dalšího zboží.

Teta drogerie leták

Oblíbený je Teta drogerie leták mezi zákazníky proto, že si pro ně pravidelně připravuje velké množství slevových akcí. Výhodné nabídky uvedené v letáku drogerie Teta se vztahují nejen ke kosmetice, ale také k úklidovým prostředkům, krmivu pro domácí mazlíčky či k čemukoliv jinému. Uplatnit se dají akce Teta drogerie jak v některé z vybraných kamenných prodejen, jako je Teta drogerie Praha či Teta drogerie Brno, tak na Teta drogerie e-shop. Teta drogerie leták však není jediným zdrojem výhodných nabídek, spoustu výhod zákazníkům nabízí i věrnostní klub Teta drogerie. 

Drogerie Teta leták

Prolistovat si aktuální drogerie Teta leták, případně Teta leták příští týden, je možné na internetových stránkách obchodu, anebo zde, na MrOferto. Prohlédněte si na MrOferto i konkurenční společnosti, kam spadá například Dm drogerie leták, který může nabídnout cenová zvýhodnění na produkty, které se v současné době v Teta drogerie leták nenacházejí. Akční leták Teta drogerie vychází nahodile a skládá se až z několika desítek stran, které pokrývá spousta akčních nabídek vztahujících se nejen ke kosmetice.

Aktuální leták Teta drogerie

Obvykle je aktuální leták Teta drogerie platný necelé dva týdny, přičemž ke konci platnosti je příležitostně možné prolistovat i Teta leták příští týden a připravit se tak na nadcházející slevy. Pokud tak chce mít zákazník jistotu, že mu opravdu neuniknou žádné akce, měl by akce Teta drogerie kontrolovat alespoň jednou za dva týdny. Případně obdobný sortiment za stejně tak výhodné ceny nabízí i Rossmann leták, v němž jsou k dostání jak slevy na kosmetiku, tak například na zdravé potraviny. Naplánujte si tak výhodné nákupy snadno a bezproblémově.

Teta leták příští týden 

Jediné, v čem se aktuální leták Teta drogerie společně s Teta letákem pro příští týden různí, je výběr slevových zvýhodnění. Vše jinak zůstává stejné, tedy že za co nejnižší ceny, které umožňují vybrané akce Teta drogerie na kamenných prodejnách či na Teta drogerie e-shop, zakoupíte kvalitní produkty. V nabídce jsou jak slevy na privátní značky Teta drogerie, kam spadá například Ameté či Ellie, tak akce na běžné dostupné produkty.

O obchodu Teta drogerie

Společnost provází zajímavá historie a vznik, založila ji šestice vysokoškolských studentů v roce 1992 s původním názvem p.k. Solvent. Jejich cílem bylo vydělat dostatek peněz, aby zaplatili vybavení pro svou rockovou kapelu, což se jim zajisté povedlo, ale k tomu také začali budovat celorepublikovou maloobchodní síť. V následujících letech společnost změnila svůj název na Teta drogerie a zažila horší i lepší časy, ale vždy si dokázala získat zákazníky a obhájit své pevné místo na trhu. Od roku 2008 Teta drogerie působí také na Slovensku, kde je nyní přes 200 prodejen.

Široký sortiment zákazníci opravdu oceňují, protože si tak pohodlně nakoupí různé zboží na jednom místě. Teta nabízí běžně dostupné produkty od známých výrobců a k tomu přidala také několik vlastních značek (Ameté, Ellie, Happy Kids apod.).

Sortiment Teta drogerií

Na výběr je na prodejnách Teta nebo na Teta drogerie e-shop opravdu hojná škála produktů. O jaké se jedná?

 • Péče o tělo, dekorativní a pečující kosmetika, kosmetika pro muže.

 • Dámské a pánské parfémy.

 • Vlasová péče pro mytí, styling i barvení.

 • Úklidové, čistící a prací prostředky.

 • Péče o zdraví.

 • Vše pro domácí mazlíčky.

 • Zdravé potraviny.

 • Papírnictví.

 • Péče o děti a dětská výživa.

 • Hygienické potřeby.

Věrnostní Teta klub nabízí svým členům klubové slevy a věrnostní kupony. Po přihlášení dítěte je možné využívat také program brouček, který obsahuje narozeninové slevy. Skvělým bonusem je káva Lavazza přímo v prodejně, a to zdarma za nasbírané body. Výběr dekorativní kosmetiky bývá často obtížný a zdlouhavý, proto Teta zřídila kosmetický koutek, kde je až 1 100 testerů pro názorné vyzkoušení produktů. Spokojenost zákazníků dokazují také mnohá ocenění, například v roce 2020 získala Teta drogerie prestižní ocenění Mastercard obchodník roku.

Teta drogerie prodejny

Prodejny Teta drogerie je možné najít napříč celou Českou republikou. Mezi ty nejnavštěvovanější patří Teta drogerie Praha, Teta drogerie Brno nebo drogerie Teta Mladá Boleslav. Jejich kompletní seznam se nachází na internetových stránkách společnosti, a to společně s adresou i konkrétní otevírací dobou Teta drogerie. Zákazník si dokonce může vybrat, jaké služby by na pobočce měly být k dispozici, a dle toho si vybrat, zda se raději vydá do Teta drogerie Rumburk či Praha.

Otevírací doba Teta drogerie

Jaká je konkrétní otevírací doba Teta drogerie se zájemci dozví na internetových stránkách Teta drogerie. Není totiž stanovená žádná závazná otevírací doba Teta drogerie, proto je vhodné si informace zjistit ještě před návštěvou kamenné prodejny. Taktéž se otevírací doba drogerie může různit během víkendů či státních svátků. Jaká je otevírací doba vybraných poboček Teta drogerie?

Konkrétní pobočkaOtevírací doba
Teta drogerie Praha: Vinohrady, Wilsonova 300/8, 110 00Po-Pá: 07:00-20:00, So-Ne: 08:00-20:00
Teta drogerie Brno: Brno-město, náměstí Svobody 702/9, 602 00Po-Pá: 08:00-20:00, So-Ne: 09:00-20:00
Teta drogerie Mladá Boleslav: Mladá Boleslav III, Mileny Hážové, 293 01Po-Ne: 09:00-19:00
Teta drogerie Rumbuk: Rumburk 1, Třída 9. května 1076/35, 408 01Po-Pá: 08:30-17:00, So: 09:00-11:00, Ne: zavřeno
Teta drogerie Liberec: Liberec I-Staré Město, Palachova 1404/2, 460 01Po-Pá: 08:00-20:00, So-Ne: 09:00-20:00

Kontaktní informace

V případě dotazů se mohou zákazníci kdykoliv na společnost obrátit skrze kontaktní formulář, k němuž se dostanou po rozkliknutí sekce "Kontakty" na Teta internetových stránkách. Kromě dotazu je žádoucí, aby zde zákazník vyplnil také své jméno, e-mailovou adresu a oblast podnětu. Kromě kontaktního formuláře je v provozu také zákaznická linka na telefonním čísle: +420 296 335 552 nebo se se společností Teta drogerie spojte na e-mailové adrese: info@tetadrogerie.cz. Volat je možné každý všední den od 8:00 do 16:30. Sídlo společnosti drogerie Teta se nachází na následující adrese:

 • Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o.,
 • Poděbradská 1162
 • 250 92 Šestajovice
 • IČ: 261 48 579

Sociální sítě drogerie Teta

Zůstat s drogerií Teta i v užším kontaktu je možné připojením se k některé ze sociálních sítí společnosti. Vyhledat si firmu Teta se dá na Instagramu a Facebooku, kde pravidelně sdílí zejména informace o slevových nabídkách, které aktuálně nabízí drogerie Teta leták, ale taktéž o oblíbených značkách či produktech mezi klientelou anebo o probíhajících soutěžích, kterých se je možné zúčastnit. V neposlední řadě firma Teta figuruje na YouTube, kde sdílí obdobné informace jako na Facebooku a Instagramu. 

Další obchody

Již jste viděli všechny letáky z obchodu Teta drogerie? Nevadí, u nás naleznete akční nabídky z dalších obchodů. Stačí kliknout na logo některého z níže zobrazených obchodů a zobrazí se vám všechny jeho akční letáky a nabídky.

Nejnovější články

Jak se bránit před chřipkou

Jak se bránit před chřipkou

V současném období se lidé potýkají s mrazivým počasím a občas společnost překvapí i sníh nebo náledí. Led a velmi chladné počasí netrápí pouze…

Triky, jak ušetřit více peněz

Triky, jak ušetřit více peněz

Zdražování a rychle rostoucí ceny téměř všeho se dotknou každého, kdo musí platit nájem nebo poplatky za energie a další služby. Pokud netušíte, jak…

Tipy na zdravější verze večeří, které si lidé nejčastěji objednávají

Tipy na zdravější verze večeří, které si lidé nejčastěji objednávají

Ať už jste se pustili do hubnutí nebo jednoduše chcete jíst zdravější jídla, můžete se nechat inspirovat těmito tipy na zdravé večeře, které se vám…

Hubnutí po Vánocích nemusí být složité

Hubnutí po Vánocích nemusí být složité

Většina lidí si do nového roku přináší hodně předsevzetí, které by chtěli dlouhodobě dodržovat nebo alespoň na delší čas, než je 1 týden. Mezi…