Teta leták od čtvrtka 23.11.2023 + leták příští týden

Expirované letáky Teta drogerie »

Letáky Teta drogerie i ve vašem městě

Teta drogerie Praha Teta drogerie Brno Teta drogerie Ostrava Teta drogerie Plzeň Teta drogerie Liberec Teta drogerie Olomouc Teta drogerie České Budějovice Teta drogerie Hradec Králové Teta drogerie Ústí nad Labem Teta drogerie Pardubice Teta drogerie Zlín Teta drogerie Havířov

Akční leták Teta drogerie

Oblíbený je Teta drogerie leták mezi zákazníky proto, že si pro ně pravidelně připravuje velké množství slevových akcí. Výhodné nabídky uvedené v drogerie Teta letáku se vztahují nejen ke kosmetice, ale také k úklidovým prostředkům, krmivu pro domácí mazlíčky či k čemukoliv jinému. Uplatnit se dají akce Teta drogerie jak v některé z vybraných kamenných prodejen, jako je Teta drogerie Praha či Teta drogerie Brno, tak na Teta drogerie eshop. Teta drogerie leták však není jediným zdrojem výhodných nabídek, spoustu výhod zákazníkům nabízí i věrnostní klub Teta drogerie. Na nový akční leták Teta drogerie se mohou zákazníci těšit obvykle v pondělí, a to zhruba 3x do měsíce.

Prolistovat si aktuální leták Teta drogerie CZ, případně Teta leták na příští týden, je možné na internetových stránkách obchodu, anebo zde, na MrOferto. Prohlédněte si na MrOferto i konkurenční společnosti, kam spadá například Dm drogerie leták, který může nabídnout cenová zvýhodnění na produkty, které se v současné době v Teta drogerie letáku nenacházejí. Akční leták Teta drogerie CZ se skládá až z několika desítek stran, které pokrývá spousta akčních nabídek vztahujících se nejen ke kosmetice.

Aktuální leták Teta

Aktuální leták Teta drogerie CZ přináší zákazníkům bohatý výběr výhodných nabídek a skvělých příležitostí. Aktuální leták Teta obsahuje exkluzivní slevy na různorodý sortiment produktů, a to vše s cílem pomoci zákazníkům šetřit peníze a zlepšit jejich každodenní život. Obvykle je akční leták Teta drogerie platný necelé dva týdny, přičemž ke konci platnosti je příležitostně možné prolistovat i Teta leták na příští týden a připravit se tak na nadcházející slevy. Pokud tak chce mít zákazník jistotu, že mu opravdu neuniknou žádné akce, měl by akce Teta drogerie kontrolovat alespoň jednou za dva týdny. Případně obdobný sortiment za stejně tak výhodné ceny nabízí i Rossmann leták, v němž jsou k dostání jak slevy na kosmetiku, tak například na zdravé potraviny. Naplánujte si tak výhodné nákupy snadno a bezproblémově.

Teta leták příští týden

Jediné, v čem se aktuální drogerie Teta leták společně s Teta letákem příští týden různí, je výběr slevových zvýhodnění. Vše jinak zůstává stejné, tedy že za co nejnižší ceny, které umožňují vybrané akce na kamenných prodejnách či na Teta drogerie e-shop, zakoupíte kvalitní produkty. V nabídce jsou jak slevy na privátní značky Teta drogerie, kam spadá například Ameté či Ellie, tak akce na běžné dostupné produkty. Teta leták příští týden slibuje exkluzivní slevy na široký výběr produktů, což umožní zákazníkům nakupovat inteligentněji a ušetřit více peněz.

Kromě toho nadcházející drogerie Teta leták představuje nejnovější přírůstky do sortimentu Teta, které byly pečlivě vybrány, aby uspokojily potřeby a přání zákazníků. Zákazníci se také mohou příležitostně těšit na užitečné tipy a triky, které zahrnují různé aspekty života, od domácnosti po zdravý životní styl. V momentě, kdy nadcházející Teta leták nenabízí potřebné akce, má zákazník možnost prolistovat také budoucí Tesco akční leták, v němž se mnohdy nachází nejen zlevněné potraviny, ale právě také drogerie.

O obchodu drogerie Teta

Společnost provází zajímavá historie a vznik, založila ji šestice vysokoškolských studentů v roce 1992 s původním názvem p.k. Solvent. Jejich cílem bylo vydělat dostatek peněz, aby zaplatili vybavení pro svou rockovou kapelu, což se jim zajisté povedlo, ale k tomu také začali budovat celorepublikovou maloobchodní síť. V následujících letech společnost změnila svůj název na Teta drogerie a zažila horší i lepší časy, ale vždy si dokázala získat zákazníky a obhájit své pevné místo na trhu. Od roku 2008 Teta drogerie působí také na Slovensku, kde je nyní přes 200 prodejen. Široký sortiment zákazníci opravdu oceňují, protože si tak pohodlně nakoupí různé zboží na jednom místě. Teta nabízí běžně dostupné produkty od známých výrobců a k tomu přidala také několik vlastních značek (Ameté, Ellie, Happy Kids apod.).

Sortiment Teta drogerií

Sortiment Teta drogerií zahrnuje širokou škálu výrobků v oblasti kosmetiky, péče o tělo, drogistického zboží a dalších produktů. Některé z hlavních kategorií výrobků, které najdete v Teta drogeriích, zahrnují:

 1. Kosmetika: Teta nabízí široký výběr kosmetických produktů, včetně líčení, rtěnek, očních stínů, make-upu, laků na nehty a kosmetických pomůcek.
 2. Péče o vlasy: V této kategorii najdete šampony, kondicionéry, vlasové masky, stylingové produkty a hřebeny pro péči o vlasy.
 3. Péče o pleť: Teta nabízí péči o pleť různých typů, včetně čistících prostředků, krémů na pleť, tonik, pleťových séra a dalších.
 4. Hygienické potřeby: Tato kategorie zahrnuje produkty pro osobní hygienu, jako je toaletní papír, mýdla, deodoranty, intimní hygienické produkty a další.
 5. Domácí chemie: Teta drogerie nabízí také různé čisticí prostředky, prací prášky, aviváže, a další produkty pro úklid a péči o domácnost.
 6. Drogistické zboží: Sem spadají vitamíny, doplňky stravy, léky bez předpisu, obvazy a další zdravotnické a drogistické produkty.
 7. Parfémy a vonné vody: V Teta drogeriích můžete najít také různé parfémy, toaletní vody a výrobky s vonnými esencemi.

Teta se snaží nabízet různorodý sortiment produktů, aby uspokojila potřeby svých zákazníků v oblasti péče o sebe, domácnost a krásu.

Teta klub

Věrnostní Teta klub nabízí svým členům klubové slevy a věrnostní kupony. Po přihlášení dítěte je možné využívat také program brouček, který zahrnuje narozeninové slevy. Skvělým bonusem je káva Lavazza přímo v prodejně, a to zdarma za nasbírané body. Výběr dekorativní kosmetiky bývá často obtížný a zdlouhavý, proto Teta zřídila kosmetický koutek, kde je až 1 100 testerů pro názorné vyzkoušení produktů. Spokojenost zákazníků dokazují také mnohá ocenění, například v roce 2020 získala Teta drogerie prestižní ocenění Mastercard obchodník roku.

Teta drogerie prodejny a otevírací doba

Prodejny Teta drogerie je možné najít napříč celou Českou republikou. Mezi ty nejnavštěvovanější patří Teta drogerie Praha, Teta drogerie Brno nebo drogerie Teta Mladá Boleslav. Jejich kompletní seznam se nachází na internetových stránkách společnosti, a to společně s adresou i konkrétní otevírací dobou drogerie Teta. Zákazník si dokonce může vybrat, jaké služby by na pobočce měly být k dispozici, a dle toho si vybrat, zda se raději vydá do Teta drogerie Rumburk či Praha.

Jaká je otevírací doba a adresa vybraných poboček Teta?

Konkrétní pobočkaOtevírací doba
Teta drogerie Praha: Vinohrady, Wilsonova 300/8, 110 00Po-Pá: 07:00-20:00, So-Ne: 08:00-20:00
Teta drogerie Brno: Brno-město, náměstí Svobody 702/9, 602 00Po-Pá: 08:00-20:00, So-Ne: 09:00-20:00
Teta drogerie Mladá Boleslav: Mladá Boleslav III, Mileny Hážové, 293 01Po-Ne: 09:00-19:00
Teta drogerie Rumburk: Rumburk 1, Třída 9. května 1076/35, 408 01Po-Pá: 08:30-17:00, So: 09:00-11:00, Ne: zavřeno
Teta drogerie Liberec: Liberec I-Staré Město, Palachova 1404/2, 460 01Po-Pá: 08:00-20:00, So-Ne: 09:00-20:00

Taktéž se Teta drogerie otevírací doba může různit během víkendů či státních svátků.

Otevírací doba drogerie Teta

Jaká je konkrétní otevírací doba drogerie Teta, se zájemci dozví na internetových stránkách Tety. Není totiž stanovená žádná závazná Teta drogerie otevírací doba, proto je vhodné si informace zjistit ještě před návštěvou kamenné prodejny. Prodejny mají různé otevírací doby v závislosti na jejich umístění. Obvykle mají prodejny otevřeno ve všední dny i během víkendu, avšak například během svátků se Teta drogerie otevírací doba může různit.

Kontaktní informace

V případě dotazů se mohou zákazníci na společnost kdykoliv obrátit skrze kontaktní formulář, k němuž se dostanou po rozkliknutí sekce "Kontakty" na Teta internetových stránkách. Kromě dotazu je žádoucí, aby zde zákazník vyplnil také své jméno, e-mailovou adresu a oblast podnětu. Kromě kontaktního formuláře je v provozu také zákaznická linka na telefonním čísle: +420 296 335 552 nebo se se společností drogerie Teta spojte na e-mailové adrese: info@tetadrogerie.cz. Volat je možné každý všední den od 8:00 do 16:30.

Sídlo společnosti drogerie Teta se nachází na následující adrese:

 • Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o.,
 • Poděbradská 1162
 • 250 92 Šestajovice
 • IČ: 261 48 579

Zůstat s drogerií Teta v užším kontaktu je možné připojením se k některé ze sociálních sítí společnosti. Vyhledat si firmu Teta se dá na Instagramu a Facebooku, kde pravidelně sdílí zejména informace o slevových nabídkách, které aktuálně nabízí Teta drogerie leták, ale taktéž o oblíbených značkách či produktech mezi klientelou anebo o probíhajících soutěžích, kterých se je možné zúčastnit. V neposlední řadě firma Teta figuruje na YouTube, kde sdílí obdobné informace jako na Facebooku a Instagramu.

Co je Teta?

Teta je český řetězec drogerií. Jde o oblíbený maloobchodní řetězec, který nabízí široký sortiment výrobků v oblasti kosmetiky, péče o tělo, domácí chemie, drogistického zboží a mnoho dalšího. Teta je známá svými prodejnami po celé České republice, kdy nechybí ani drogerie Teta Mladá Boleslav, a je oblíbenou destinací pro nákupy spotřebního zboží a kosmetiky.

V Teta drogeriích najdete produkty různých značek a kategorie, včetně líčení, péče o vlasy, péče o pleť, hygienické potřeby a mnoho dalšího. Drogerie Teta se snaží nabízet svým zákazníkům kvalitní zboží za přijatelné ceny a často pořádá akce a slevy na vybrané produkty, které na jednom místě shromažďuje Teta leták. Pro více informací o konkrétních prodejnách, sortimentu a akcích můžete navštívit oficiální webové stránky Teta drogerií nebo se informovat přímo v prodejnách.

Další obchody

Již jste viděli všechny letáky z obchodu Teta drogerie? Nevadí, u nás naleznete akční nabídky z dalších obchodů. Stačí kliknout na logo některého z níže zobrazených obchodů a zobrazí se vám všechny jeho akční letáky a nabídky.

Nejnovější články

Kreativní a levné nápady na výrobu vánočních ozdob doma

Kreativní a levné nápady na výrobu vánočních ozdob doma

Blíží se čas Vánoc a mnoho lidí má už nyní nakoupené dárky pod stromeček. I přesto, že ještě nezačal měsíc prosinec, tak někteří se natolik těší na…

Inspirace na vánoční dárky, které potěší vaše blízké

Inspirace na vánoční dárky, které potěší vaše blízké

Začíná období, kdy lidé shání dárky na blížící se Vánoce. Někteří je mají nakoupené již od září, jiní je nakupují v současné době, kdy se v obchodech…

Teplé večeře, které vás zahřejí v chladných dnech

Teplé večeře, které vás zahřejí v chladných dnech

Během podzimu se počasí razantně zhoršuje, venku jsou časté dešťové přeháňky a teploty výrazně klesají. Lidem začíná být zima a také je zahájena…

Technologie budoucnosti: Jaký vliv mají na náš každodenní život?

Technologie budoucnosti: Jaký vliv mají na náš každodenní život?

V dnešní dynamické době, kdy technologický pokrok překračuje naše očekávání, je důležité sledovat, jaký vliv mohou tyto inovace mít na naše…