Penny market leták od čtvrtka 07.12.2023 + leták příští týden

PENNY

PENNY

07.12. – 13.12.2023

Zobrazit leták
PENNY

PENNY

30.11. – 06.12.2023

Zobrazit leták
PENNY

PENNY

23.11. – 29.11.2023

Zobrazit leták
PENNY

PENNY

16.11. – 22.11.2023

Zobrazit leták

Expirované letáky Penny »

Letáky Penny i ve vašem městě

Penny Praha Penny Brno Penny Ostrava Penny Plzeň Penny Liberec Penny Olomouc Penny České Budějovice Penny Hradec Králové Penny Ústí nad Labem Penny Pardubice Penny Zlín Penny Kladno Penny Most Penny Opava Penny Frýdek-Místek Penny Jihlava Penny Karviná Penny Teplice Penny Chomutov Penny Karlovy Vary Penny Děčín Penny Jablonec nad Nisou Penny Mladá Boleslav Penny Prostějov

PENNY Market leták

PENNY v Česku vydává klasický týdenní leták nazývaný jako PENNY Market leták, zkráceně leták PENNY, jehož platnost bývá obvykle několik dnů. Občas se platnost letáku PENNY Market zkracuje nebo mění, a to například z důvodu státních svátků, kdy mají prodejny dle zákona zavřeno. Akční leták PENNY Market, který vychází dvakrát do týdne, vždy obsahuje okolo 300 zlevněných produktů, a to ze všech hlavních kategorií produktů, jež PENNY Market nabízí. PENNY Market leták je stejný pro všechny pobočky, jako je například PENNY Market Brno nebo PENNY Market Praha, díky čemuž se zaručuje ucelenost nabídky, ať už jste v jakémkoliv městě.

Na zhruba 20-30 stranách se nachází příhodné akce PENNY Market, které mají zákazníci možnost využít. Všechny slevy i akce jsou přehledně shromážděné na jednom místě, kterým je právě PENNY akční leták. Každý produkt uvedený v PENNY letáku od čtvrtka zmiňuje nejen současnou cenu, ale i tu originální společně s výší slevy. Akce PENNY Market se nevztahují pouze k potravinám a nápojům, ale také například k bytovým dekoracím, potřebám do kuchyně nebo ke krmivu pro domácí zvířata. Výjimku v PENNY akčním letáku netvoří ani zlevněné zubní kartáčky společně s drogerií. Obdobné možnosti pak zákazníkům zprostředkovává rovněž Albert leták, který lze taktéž prolistovat v papírové verzi na kterékoliv Albert prodejně, anebo si jej prohlédnout online, případně stáhnout jako Albert leták PDF do mobilu.

PENNY leták PDF

Aktuální či budoucí leták si lze stáhnout a užít si jej jako PENNY leták PDF, jehož výhoda spočívá v tom, že si jej může zákazník prolistovat kdykoliv a kdekoliv. Jediné, co je zapotřebí, je, si PENNY leták PDF stáhnout na internetu, jak na to? Stačí na zvolený leták kliknout pravým tlačítkem myši, zvolit tisk a v nabídce cíl vybrat "uložit jako PDF". Od tohoto momentu máte oblíbený PENNY leták PDF vždy při ruce a neochudíte se tak o žádné probíhající či nadcházející slevové akce, které lze uplatnit ve všech kamenných prodejnách PENNY na území České republiky. Případně lze prolistovat také PENNY Market leták pro okolní státy, vyhledávaný je například maďarský PENNY leták PDF, dostupný na maďarské verzi slevového portálu MrOferto.

Aktuální leták PENNY

Obvykle je PENNY nový leták k dostání od čtvrtka a jakmile se blíží konec jeho platnosti, mají zájemci možnost si zároveň prolistovat i PENNY leták příští týden. Získají tak jistotu, že jim opravdu neuniknou žádné výhodné PENNY akce, které se dají uplatnit na rozsáhlou škálu zboží. Nabídka akčního letáku se skládá nejen ze slev na značkové zboží, ale vztahuje se také na privátní PENNY značky. Mezi ty se řadí třeba Naturalia, Purissima nebo Dobré maso. Obsažené výrobky se tak pohybují v různých cenových relacích, aby si na své přišli zkrátka všichni. Obdobné možnosti jako PENNY leták od čtvrtka kupujícím zprostředkovává také aktuální leták Tesco nebo Lidl leták, které jsou pravidelně aktualizované taktéž zde. Prolistovat si akční leták PENNY je možné jak v papírové verzi na kterékoliv PENNY prodejně, tak online, a to na slevovém portálu MrOferto.

PENNY leták na příští týden

S dalšími výhodnými slevami přichází PENNY leták na příští týden, který se nabídkově od aktuálního liší, nicméně k dostání jsou stejně výhodné PENNY akce. A pokud by někomu akce obsažené ve zmiňovaném akčním letáku PENNY nestačily, pak výhodné nabídky nabízí i konkurenční Billa leták, vztahující se opět jak k potravinovému, tak k nepotravinovému sortimentu. Prolistovat je tedy PENNY nový leták i PENNY leták příští týden opět možné jak v online podobě, a to například na internetových stránkách MrOferto, tak v papírové podobě na kterékoliv prodejně, ať už se jedná o PENNY Market Ostrava nebo o PENNY Market Doksy. Díky tomu, že má zákazník přehled o tom, jaké akce společnost chystá, může si podle toho detailně naplánovat své nadcházející nákupy a příjemně tak díky PENNY letáku na příští týden ušetřit.

O obchodu PENNY

Maloobchodní řetězec PENNY Market patří mezi nejoblíbenější a zároveň nejrozšířenější obchodní řetězce v České republice. Těší se oblíbenosti napříč republikou a má zastoupení jak ve velkých městech, tak i v menších obcích. Zřejmou obchodní strategií PENNY Marketu je soustředěnost na menší a střední města. Při výskytu ve větších městech jej nejčastěji najdete v okrajových zónách a přilehlé aglomeraci, nikoliv přímo v centrech. Liší se tak například od supermarketů Albert. Mezi vyhledávané pobočky patří zejména PENNY Market Brno, PENNY Market Praha a PENNY Market Ostrava, přičemž ve všech prodejnách se dají využít nabídky z PENNY letáku napříští týden. Do České republiky vstoupila společnost v roce 1997 a během 10 let bylo převzato nebo nově postaveno téměř 200 prodejen. Velkým milníkem pak je i rok 2008, kdy PENNY Market převzal diskontní řetězec prodejen Plus, čímž rozšířil své zastoupení o přibližně 150 dalších obchodů.

PENNY sortiment

PENNY sortiment nabízí širokou škálu klasických produktů. Přes menší velikost svých prodejen zprostředkovává až nečekaně široký výběr značek a různorodých produktů. V každém obchodě je dostupné čerstvé ovoce, zelenina, klasické mléčné a jiné chlazené produkty, pečivo nebo balené nápoje. Nechybí ani cukrovinky nebo trvanlivé potraviny. PENNY Market zároveň ve své nabídce poskytuje i vlastní značky, kterými jsou BONI, Řezníkův talíř a Staročech. Značka BONI se specializuje na mléčné produkty, a to například jogurty, kefírová mléka, sýry, podmáslí nebo tvarohy různých stupňů tučnosti a variant ochucení.

Řezníkův talíř je značka, která vyrábí celou variaci masných produktů, jako jsou šunky, salámy, párky nebo tlačenky. Pyšní se i oceněními - například Pražská šunka, anglická slanina nebo lovecký salám získaly ocenění Česká chuťovka. Až 90 % jejich masných produktů nese ocenění “Vyrobeno podle české cechovní normy”, čímž dokládá vysokou kvalitu svých potravin. Poslední zmíněná značka v PENNY sortimentu se zaměřuje, jak může již název lehce napovídat, na kvalitní oblíbený český mok - pivo. Vařeno je v Pivovaru Nymburk, stáčeno je do lahví i plechu a dle oficiálního popisu se jedná o pivo s plnou chutí a jemnou hořkostí, které má říz.

PENNY prodejny a otevírací doba

V současné chvíli se celkový počet prodejen pohybuje okolo 400, přičemž počet nadále, byť již pomalejším tempem, roste. Dokazuje to tudíž stálou oblíbenost napříč českou populací. Samotná REWE Group vlastnící obchody PENNY v České republice provozuje odhadem 600 obchodů (400 PENNY + 200 Billa), nicméně ve světě jich je neskutečných 12 000. Naprostou většinu z toho tvoří značky zastoupené na německém a rakouském trhu, kde má skupina z celkového počtu zastoupení zhruba 11 000 obchody. Nicméně její řetězce se nachází i v Itálii, Švýcarsku, Polsku, Maďarsku, Chorvatsku, Bulharsku nebo na Slovensku či Ukrajině.

Mezi nejnavštěvovanější pobočky v České republice patří PENNY Market Praha, PENNY Market Brno a PENNY Market Ostrava, přičemž v každé prodejně se dají využít akce PENNY Market uvedené v aktuálním či PENNY Market letáku příští týden. Jaká je PENNY otevírací doba u nejnavštěvovanějších českých poboček?

Konkrétní pobočkaOtevírací doba
PENNY Market Brno: Okružní 732/5, 638 00Po-Ne: 07:00-21:00
PENNY Market Praha: Revoluční 724/7, 110 00Po-Ne: 07:00-21:00
PENNY Market Ostrava: Rudná 2973, 703 00Po-Ne: 07:00-21:00
PENNY Market Liberec: Na Žižkově 973/10, 460 01Po-Ne: 07:00-21:00
PENNY Market České Budějovice: Rudolfovská 670, 370 01Po-Ne: 07:00-20:00

PENNY otevírací doba

Jaká je PENNY otevírací doba vybrané pobočky se zájemci dozví na internetových stránkách společnosti. Prodejny nemají jednotnou otevírací dobu a ještě navíc se otevírací doba může měnit během státních svátků. Obecně lze však říct, že PENNY prodejny otevírají v ranních hodinách, obvykle kolem 7 ráno a zavírají nejčastěji ve 20:00 či 21:00. Kupující tak má dostatek času na to, zajít do obchodu a ideálně s využitím PENNY akcí nakoupit vše potřebné.

Kontaktní informace

Zákazníci se v případě jakýchkoliv dotazů ohledně sortimentu, služeb, fungování PENNY zákaznické karty či PENNY hry mohou obrátit na bezplatnou zákaznickou linku: +420 800 202 220 od pondělí do soboty 08:00-18:00. Taktéž je možné svůj dotaz zapsat do kontaktního formuláře na webových stránkách obchodu www penny cz nebo napsat na e-mailovou adresu: info@penny.cz
Korespondenční adresa obchodu PENNY Market je:

  • PENNY Market s.r.o.,
  • Počernická 257
  • 250 73 Radonice

Všechny novinky, současné PENNY akce, soutěže nebo PENNY leták od čtvrtka jsou pravidelně sdílené také na sociálních profilech, jako je PENNY Market Česká republika Facebook nebo PENNY Market CZ Instagram. Taktéž je možné se se společností spojit na YouTube kanálu PENNY Market Youtube, kde jsou nejen promo akce, ale taktéž třeba tipy na recepty.

Kdo vlastní PENNY Market?

Společnost PENNY Market patří společně s několika dalšími obchody do skupiny REWE Group. REWE Group je jedním z největších maloobchodních a velkoobchodních koncernů v Německu. Kromě toho, že společnost REWE Group vlastní několik obchodů na území Německa a České republiky, se mezi její pole působnosti řadí také Rakousko, Slovensko, Maďarsko anebo Turecko.

Kdy otevírá PENNY Market?

PENNY otevírací doba prodejen může být různá v závislosti na konkrétní lokalitě a regionu, ve kterém se nacházíte. Obecně platí, že prodejny PENNY mají stanovené standardní otevírací doby, které mohou být následující:

  • Pondělí až pátek: Obvykle bývají otevřeny od rána (např. kolem 07:00 nebo 08:00) a zavírají se večer (např. kolem 20:00 nebo 21:00).
  • Sobota: Mnoho prodejen PENNY má zkrácenou otevírací dobu v sobotu, obvykle od rána do odpoledne.
  • Neděle: V některých regionech a zemích mohou být prodejny PENNY zavřené v neděli nebo mají omezenou otevírací dobu.

Otevírací doba může být ovlivněná také svátky, je proto vhodné prověřit aktuální PENNY otevírací dobu pro konkrétní prodejnu PENNY, kterou chcete navštívit, na oficiálních webových stránkách řetězce nebo se informovat přímo v dané prodejně.

Další obchody

Již jste viděli všechny letáky z obchodu Penny? Nevadí, u nás naleznete akční nabídky z dalších obchodů. Stačí kliknout na logo některého z níže zobrazených obchodů a zobrazí se vám všechny jeho akční letáky a nabídky.

Nejnovější články

Nejlepší recepty na zahřátí v mrazivých dnech

Nejlepší recepty na zahřátí v mrazivých dnech

V současné chvíli je venku velmi mrazivé počasí a ať chceme nebo ne, občas je člověku velká zima. Minusové teploty přivedou hodně lidí k myšlence na…

Kreativní a levné nápady na výrobu vánočních ozdob doma

Kreativní a levné nápady na výrobu vánočních ozdob doma

Blíží se čas Vánoc a mnoho lidí má už nyní nakoupené dárky pod stromeček. I přesto, že ještě nezačal měsíc prosinec, tak někteří se natolik těší na…

Inspirace na vánoční dárky, které potěší vaše blízké

Inspirace na vánoční dárky, které potěší vaše blízké

Začíná období, kdy lidé shání dárky na blížící se Vánoce. Někteří je mají nakoupené již od září, jiní je nakupují v současné době, kdy se v obchodech…

Teplé večeře, které vás zahřejí v chladných dnech

Teplé večeře, které vás zahřejí v chladných dnech

Během podzimu se počasí razantně zhoršuje, venku jsou časté dešťové přeháňky a teploty výrazně klesají. Lidem začíná být zima a také je zahájena…