Penny market leták od čtvrtka 26.01.2023 + leták příští týden

Penny leták

Penny leták

26.01. – 01.02.2023

Penny leták

Penny leták

19.01. – 25.01.2023

Penny

Penny

12.01. – 18.01.2023

Penny

Penny

05.01. – 11.01.2023

Penny leták

Penny leták

02.01. – 04.01.2023

Penny Market se nachází převážně v menších obcích a středních městech, celkově je v České republice okolo 400 prodejen Penny. Společnost patří do skupiny REWE Group, která vlastní i obchody Billa. V letáku je dostupné aktuální akční zboží, jež Penny nabízí. Leták je aktualizován každý týden.

Penny Market leták 

Penny v Česku vydává klasický týdenní leták nazývaný jako Penny Market leták, zkráceně leták Penny, jehož platnost zbývá obvykle od čtvrtka do středy. Občas se platnost letáku Penny Market zkracuje nebo mění, a to například z důvodu státních svátků, kdy mají prodejny dle zákona zavřeno. Akční leták Penny Market vždy obsahuje okolo 300 zlevněných produktů, a to ze všech hlavních kategorií produktů, jež Penny Market nabízí. Penny leták je zároveň stejný pro všechny pobočky, jako je například Penny Market Brno nebo Penny Market Praha, díky čemuž se zaručuje ucelenost nabídky, ať už jste v jakémkoliv městě.

Akční leták Penny Market

Na zhruba 20-30 stranách se nachází příhodné akce Penny Market, které mají zákazníci možnost využít. Všechny slevy i akce jsou přehledně shromážděné na jednom místě, kterým je právě akční leták Penny Market. Každý produkt uvedený v Penny letáku zmiňuje nejen současnou cenu, ale i tu originální společně s výší slevy. Akce Penny Market se vztahují nejen k potravinám a nápojům, ale také například k bytovým dekoracím, potřebám do kuchyně nebo ke krmivu pro domácí zvířata. Výjimku v Penny Market letáku netvoří ani zlevněné zubní kartáčky společně s drogerií. 

Aktuální Penny Market leták 

Obvykle je nový aktuální Penny Market leták k dostání od čtvrtka a jakmile se blíží konec jeho platnosti, mají zájemci možnost si zároveň prolistovat i Penny leták příští týden. Získají tak jistotu, že jim opravdu neuniknou žádné výhodné akce Penny Market. Nabídka akčního letáku Penny Market se skládá nejen ze slev na značkové zboží, ale vztahuje se také na privátní Penny značky. Mezi ty se řadí třeba Naturalia, Purissima nebo Dobré maso. Obdobné možnosti jako leták Penny Market kupujícím zprostředkovává také aktuální leták Tesco nebo Lidl leták. 

Penny leták na příští týden 

S dalšími výhodnými slevy přichází Penny leták na příští týden, který se nabídkově od aktuálního liší, nicméně k dostání jsou stejně výhodné Penny Market akce. A pokud by někomu akce Penny Market obsažené ve zmiňovaném Penny letáku nestačily, výhodné nabídky nabízí i konkurenční Billa leták. Prolistovat je aktuální Penny Market leták i Penny leták na příští týden možné jak v online podobě, a to například na internetových stránkách MrOferto, tak v papírové podobě na kterékoliv prodejně, ať už se jedná o Penny Market Ostrava nebo o Penny Market Brno.

O obchodu Penny Market

Maloobchodní řetězec Penny Market patří mezi nejoblíbenější a zároveň nejrozšířenější obchodní řetězce v České republice. Těší se oblíbenosti napříč republikou a má zastoupení jak ve velkých městech, tak i v menších obcích. Zřejmou obchodní strategií Penny Marketu je soustředěnost na menší a střední města. Při výskytu ve větších městech jej nejčastěji najdete v okrajových zónách a přilehlé aglomeraci, nikoliv přímo v centrech. Liší se tak například od supermarketů Albert. Mezi vyhledávané pobočky patří zejména Penny Market Brno, Penny Market Praha a Penny Market Ostrava, přičemž ve všech prodejnách se dají využít nabídky z Penny letáku.

Do České republiky vstoupil Penny Market v roce 1997 a během 10 let bylo převzato nebo nově postaveno téměř 200 prodejen. Velkým milníkem pak je i rok 2008, kdy Penny Market převzal diskontní řetězec prodejen Plus, čímž rozšířil své zastoupení o přibližně 150 dalších obchodů.

Sortiment

Penny Market nabízí širokou škálu klasických produktů. Přes menší velikost svých prodejen nabízí až nečekaně široký výběr značek a různorodých produktů. V každém obchodě je dostupné čerstvé ovoce, zelenina, klasické mléčné a jiné chlazené produkty, pečivo nebo balené nápoje. Nechybí ani cukrovinky nebo trvanlivé potraviny. Penny Market zároveň ve své nabídce poskytuje i vlastní značky, kterými jsou BONI, Řezníkův talíř a Staročech. Značka Boni se specializuje na mléčné produkty, a to například jogurty, kefírová mléka, sýry, podmáslí nebo tvarohy různých stupňů tučnosti a variant ochucení.

Řezníkův talíř je značka, která vyrábí celou variaci masných produktů, jako jsou šunky, salámy, párky nebo tlačenky. Pyšní se i oceněními - například Pražská šunka, anglická slanina nebo lovecký salám získaly ocenění Česká chuťovka. Až 90 % jejich masných produktů nese ocenění “Vyrobeno podle české cechovní normy”, čímž dokládá vysokou kvalitu svých potravin. Poslední zmíněná značka se zaměřuje, jak může již název lehce napovídat, na kvalitní oblíbený český mok - pivo. Vařeno je v Pivovaru Nymburk, stáčeno je do lahví i plechu a dle oficiálního popisu se jedná o pivo s plnou chutí a jemnou hořkostí, které má říz.

Naše recenze

Byť jsme spíše parta městských pisálků mající největší zkušenost se značkami maloobchodních řetězců soustředících se na velká města, tak i Penny Market jsme samozřejmě navštívili. Byť jsou prodejny a i celkový výběr v Penny Marketu logicky menší, než v jiných větších supermarketech, svému cíli zcela dostojí. Cílem Penny Marketů totiž není být majestátním obchodem uprostřed rušného náměstí velkého města, ale naopak dopřát skvělý výběr tam, kde se to jiným značkám a velkým obchodním domům nevyplatí. Díky Penny Marketu mají lidé z menších obcí možnost nakupovat ze široké škály produktů přímo vedle svých domovů, aniž by se museli táhnout dlouhé kilometry do většího města. A přesně tohle Penny Market splňuje dokonale a v podstatě na mnoha místech nemá žádnou konkurenci.

Penny Market prodejny

V současné chvíli se celkový počet prodejen pohybuje okolo 400, přičemž počet nadále, byť již pomalejším tempem, roste. Dokazuje to tudíž stálou oblíbenost napříč českou populací. Samotná REWE Group vlastnící obchody Penny v České republice provozuje odhadem 600 obchodů (400 Penny + 200 Billa), nicméně ve světě jich je neskutečných 12 000. Naprostou většinu z toho tvoří značky zastoupené na německém a rakouském trhu, kde má skupina z celkového počtu zastoupení zhruba 11 000 obchody. Nicméně její řetězce se nachází i v Itálii, Švýcarsku, Polsku, Maďarsku, Chorvatsku, Bulharsku nebo na Slovensku či Ukrajině. Mezi nejnavštěvovanější pobočky v České republice patří Penny Market

Praha, Penny Market Brno a Penny Market Ostrava, přičemž v každé prodejně se dají využít Penny Market akce uvedené v aktuálním či Penny Market letáku na příští týden.

Penny Market otevírací doba

Jaká je Penny Market otevírací doba vybrané pobočky se zájemci dozví na internetových stránkách společnosti. Prodejny nemají jednotnou Penny Market otevírací dobu a ještě navíc se otevírací doba může měnit během státních svátků. Jaká je Penny Market otevírací doba u nejnavštěvovanějších českých poboček Penny?

Konkrétní pobočkaOtevírací doba
Penny Market Brno: Okružní 732/5, 638 00Po-Ne: 7:00-21:00
Penny Market Praha: Revoluční 724/7, 110 00Po-Ne: 7:00-21:00
Penny Market Ostrava: Rudná 2973, 703 00Po-Ne: 7:00-21:00
Penny Market Liberec: Na Žižkově 973/10, 460 01Po-Ne: 7:00-21:00
Penny Market České Budějovice: Rudolfovská 670, 370 01Po-Ne: 7:00-20:00

Kontaktní informace

Zákazníci se v případě jakýchkoliv dotazů ohledně sortimentu, služeb nebo Penny Market akcí obsažených v Penny Market letáku mohou obrátit na bezplatnou zákaznickou linku: +420 800 202 220 od pondělí do soboty 8:00-18:00. Taktéž je možné svůj dotaz zapsat do kontaktního formuláře na webových stránkách obchodu www penny cz nebo napsat na e-mailovou adresu: info@penny.cz. Všechny novinky, současné Penny Market akce, soutěže nebo akční leták Penny Market jsou pravidelně sdílené také na sociálních profilech, jako je Penny Market Česká republika Facebook nebo Penny Market CZ Instagram. Taktéž je možné se se společností spojit na YouTube kanálu Penny Market Youtube, kde jsou nejen promo akce, ale taktéž třeba tipy na recepty.
Korespondenční adresa obchodu Penny Market je:

  • Penny Market s.r.o.,
  • Počernická 257
  • 250 73 Radonice

Další obchody

Již jste viděli všechny letáky z obchodu Penny Market? Nevadí, u nás naleznete akční nabídky z dalších obchodů. Stačí kliknout na logo některého z níže zobrazených obchodů a zobrazí se vám všechny jeho akční letáky a nabídky.

Nejnovější články

Triky, jak ušetřit více peněz

Triky, jak ušetřit více peněz

Zdražování a rychle rostoucí ceny téměř všeho se dotknou každého, kdo musí platit nájem nebo poplatky za energie a další služby. Pokud netušíte, jak…

Tipy na zdravější verze večeří, které si lidé nejčastěji objednávají

Tipy na zdravější verze večeří, které si lidé nejčastěji objednávají

Ať už jste se pustili do hubnutí nebo jednoduše chcete jíst zdravější jídla, můžete se nechat inspirovat těmito tipy na zdravé večeře, které se vám…

Hubnutí po Vánocích nemusí být složité

Hubnutí po Vánocích nemusí být složité

Většina lidí si do nového roku přináší hodně předsevzetí, které by chtěli dlouhodobě dodržovat nebo alespoň na delší čas, než je 1 týden. Mezi…

Občerstvení, které se hodí na Silvestra

Občerstvení, které se hodí na Silvestra

Protože už jsou Vánoce za námi a každý si určitě užil dostatku cukroví, vánoček nebo smažených řízků, tak nyní začíná doba, kdy se lidé připravují na…