Penny market leták od čtvrtka 08.06.2023 + leták příští týden

PENNY

PENNY

08.06. – 14.06.2023

PENNY

PENNY

01.06. – 07.06.2023

PENNY

PENNY

25.05. – 31.05.2023

PENNY

PENNY

18.05. – 24.05.2023

PENNY

PENNY

11.05. – 17.05.2023

Akční leták Penny

Penny v Česku vydává klasický týdenní leták nazývaný jako Penny Market leták, zkráceně leták Penny, jehož platnost bývá obvykle od čtvrtka do středy. Občas se platnost letáku Penny Market zkracuje nebo mění, a to například z důvodu státních svátků, kdy mají prodejny dle zákona zavřeno. Akční leták Penny Market vždy obsahuje okolo 300 zlevněných produktů, a to ze všech hlavních kategorií produktů, jež Penny Market nabízí. Penny leták je zároveň stejný pro všechny pobočky, jako je například Penny Market Brno nebo Penny Market Praha, díky čemuž se zaručuje ucelenost nabídky, ať už jste v jakémkoliv městě.

Na zhruba 20-30 stranách se nachází příhodné akce Penny Marketu, které mají zákazníci možnost využít. Všechny slevy i akce jsou přehledně shromážděné na jednom místě, kterým je právě Penny akční leták. Každý produkt uvedený v Penny letáku od čtvrtka zmiňuje nejen současnou cenu, ale i tu originální společně s výší slevy. Akce Penny se vztahují nejen k potravinám a nápojům, ale také například k bytovým dekoracím, potřebám do kuchyně nebo ke krmivu pro domácí zvířata. Výjimku v Penny akčním letáku netvoří ani zlevněné zubní kartáčky společně s drogerií.

Penny nový leták

Obvykle je Penny nový leták k dostání od čtvrtka a jakmile se blíží konec jeho platnosti, mají zájemci možnost si zároveň prolistovat i Penny leták příští týden. Získají tak jistotu, že jim opravdu neuniknou žádné výhodné Penny akce. Nabídka akčního Penny Market letáku se skládá nejen ze slev na značkové zboží, ale vztahuje se také na privátní Penny značky. Mezi ty se řadí třeba Naturalia, Purissima nebo Dobré maso. Obdobné možnosti jako Penny leták od čtvrtka kupujícím zprostředkovává také aktuální leták Tesco nebo Lidl leták.

Penny leták na příští týden

S dalšími výhodnými slevy přichází Penny leták na příští týden, který se nabídkově od aktuálního liší, nicméně k dostání jsou stejně výhodné Penny akce. A pokud by někomu akce obsažené ve zmiňovaném akčním letáku Penny nestačily, pak výhodné nabídky nabízí i konkurenční Billa leták. Prolistovat je Penny nový leták i Penny leták na příští týden možné jak v online podobě, a to například na internetových stránkách MrOferto, tak v papírové podobě na kterékoliv prodejně, ať už se jedná o Penny Market Ostrava nebo o Penny Market Doksy.

O obchodu

Maloobchodní řetězec Penny Market patří mezi nejoblíbenější a zároveň nejrozšířenější obchodní řetězce v České republice. Těší se oblíbenosti napříč republikou a má zastoupení jak ve velkých městech, tak i v menších obcích. Zřejmou obchodní strategií Penny Marketu je soustředěnost na menší a střední města. Při výskytu ve větších městech jej nejčastěji najdete v okrajových zónách a přilehlé aglomeraci, nikoliv přímo v centrech. Liší se tak například od supermarketů Albert. Mezi vyhledávané pobočky patří zejména Penny Market Brno, Penny Market Praha a Penny Market Ostrava, přičemž ve všech prodejnách se dají využít nabídky z Penny letáku příští týden.

Do České republiky vstoupil Penny Market v roce 1997 a během 10 let bylo převzato nebo nově postaveno téměř 200 prodejen. Velkým milníkem pak je i rok 2008, kdy Penny Market převzal diskontní řetězec prodejen Plus, čímž rozšířil své zastoupení o přibližně 150 dalších obchodů.

Sortiment

Penny Market nabízí širokou škálu klasických produktů. Přes menší velikost svých prodejen nabízí až nečekaně široký výběr značek a různorodých produktů. V každém obchodě je dostupné čerstvé ovoce, zelenina, klasické mléčné a jiné chlazené produkty, pečivo nebo balené nápoje. Nechybí ani cukrovinky nebo trvanlivé potraviny. Penny Market zároveň ve své nabídce poskytuje i vlastní značky, kterými jsou BONI, Řezníkův talíř a Staročech. Značka Boni se specializuje na mléčné produkty, a to například jogurty, kefírová mléka, sýry, podmáslí nebo tvarohy různých stupňů tučnosti a variant ochucení.

Řezníkův talíř je značka, která vyrábí celou variaci masných produktů, jako jsou šunky, salámy, párky nebo tlačenky. Pyšní se i oceněními - například Pražská šunka, anglická slanina nebo lovecký salám získaly ocenění Česká chuťovka. Až 90 % jejich masných produktů nese ocenění “Vyrobeno podle české cechovní normy”, čímž dokládá vysokou kvalitu svých potravin. Poslední zmíněná značka se zaměřuje, jak může již název lehce napovídat, na kvalitní oblíbený český mok - pivo. Vařeno je v Pivovaru Nymburk, stáčeno je do lahví i plechu a dle oficiálního popisu se jedná o pivo s plnou chutí a jemnou hořkostí, které má říz.

Penny prodejny a otevírací doba

V současné chvíli se celkový počet prodejen pohybuje okolo 400, přičemž počet nadále, byť již pomalejším tempem, roste. Dokazuje to tudíž stálou oblíbenost napříč českou populací. Samotná REWE Group vlastnící obchody Penny v České republice provozuje odhadem 600 obchodů (400 Penny + 200 Billa), nicméně ve světě jich je neskutečných 12 000. Naprostou většinu z toho tvoří značky zastoupené na německém a rakouském trhu, kde má skupina z celkového počtu zastoupení zhruba 11 000 obchody. Nicméně její řetězce se nachází i v Itálii, Švýcarsku, Polsku, Maďarsku, Chorvatsku, Bulharsku nebo na Slovensku či Ukrajině. Mezi nejnavštěvovanější pobočky v České republice patří Penny Market Praha, Penny Market Brno a Penny Market Ostrava, přičemž v každé prodejně se dají využít Penny Market akce uvedené v aktuálním či Penny Market letáku na příští týden.

Jaká je Penny Market otevírací doba u nejnavštěvovanějších českých poboček Penny?

Konkrétní pobočkaOtevírací doba
Penny Market Brno: Okružní 732/5, 638 00Po-Ne: 7:00-21:00
Penny Market Praha: Revoluční 724/7, 110 00Po-Ne: 7:00-21:00
Penny Market Ostrava: Rudná 2973, 703 00
Po-Ne: 7:00-21:00
Penny Market Liberec: Na Žižkově 973/10, 460 01
Po-Ne: 7:00-21:00
Penny Market České Budějovice: Rudolfovská 670, 370 01
Po-Ne: 7:00-20:00

Jaká je Penny Market otevírací doba vybrané pobočky se zájemci dozví na internetových stránkách společnosti. Prodejny nemají jednotnou otevírací dobu a ještě navíc se otevírací doba může měnit během státních svátků. 

Kontaktní informace

Zákazníci se v případě jakýchkoliv dotazů ohledně sortimentu, služeb, fungování Penny zákaznické karty či Penny hry mohou obrátit na bezplatnou zákaznickou linku: +420 800 202 220 od pondělí do soboty 8:00-18:00. Taktéž je možné svůj dotaz zapsat do kontaktního formuláře na webových stránkách obchodu www penny cz nebo napsat na e-mailovou adresu: info@penny.cz. Všechny novinky, současné Penny Market akce, soutěže nebo akční leták Penny jsou pravidelně sdílené také na sociálních profilech, jako je Penny Market Česká republika Facebook nebo Penny Market CZ Instagram. Taktéž je možné se se společností spojit na YouTube kanálu Penny Market Youtube, kde jsou nejen promo akce, ale taktéž třeba tipy na recepty.
Korespondenční adresa obchodu Penny Market je:

  • Penny Market s.r.o.,
  • Počernická 257
  • 250 73 Radonice

Další obchody

Již jste viděli všechny letáky z obchodu PENNY? Nevadí, u nás naleznete akční nabídky z dalších obchodů. Stačí kliknout na logo některého z níže zobrazených obchodů a zobrazí se vám všechny jeho akční letáky a nabídky.

Nejnovější články

Jak vyprat textil s fleky, aby bylo oblečení opět čisté

Jak vyprat textil s fleky, aby bylo oblečení opět čisté

I když už se v dnešní době postará o čistotu prádla primárně pračky a další přístroje, tak se mnohdy stává, že lidé vytáhnou z pračky právě vyprané…

Vyrobte si čokoládovou nebo vanilkovou domácí zmrzlinu a ušetřete peníze

Vyrobte si čokoládovou nebo vanilkovou domácí zmrzlinu a ušetřete peníze

Jakmile se venku začnou zvyšovat teploty, tak lidé pocítí, že přichází jaro a zvýší se také prodej zmrzlin, které miluje mnoho lidí. Tyto dobré…

Čištění grilu nemusí být na dlouho. Práci vám urychlí tyto triky

Čištění grilu nemusí být na dlouho. Práci vám urychlí tyto triky

Majitelé grilů jistě znají ten pocit, kdy na jaře vytáhnou gril z místa, kde jej schovávali a pokud jej nevyčistili na konci letní sezóny, tak moc…

Nejnovější trendy na evropské módní scéně

Nejnovější trendy na evropské módní scéně

Evropa je dlouhodobě považována za módní metropoli, která diktuje trendy a inspiruje celý svět. Evropská módní scéna je plná inovativních designérů,…