Letáky | Hypermarkety a supermarkety | Penny

PENNY leták

PENNY

11.04. – 17.04.2024

Zobrazit leták
PENNY

04.04. – 10.04.2024

Zobrazit leták
PENNY

28.03. – 03.04.2024

Zobrazit leták

Expirované letáky Penny »

Letáky Penny i ve vašem městě

Penny Praha Penny Brno Penny Ostrava Penny Plzeň Penny Liberec Penny Olomouc Penny České Budějovice Penny Hradec Králové Penny Ústí nad Labem Penny Pardubice Penny Zlín Penny Kladno Penny Most Penny Opava Penny Frýdek-Místek Penny Jihlava Penny Karviná Penny Teplice Penny Chomutov Penny Karlovy Vary Penny Děčín Penny Jablonec nad Nisou Penny Mladá Boleslav Penny Prostějov

PENNY leták

PENNY v Česku vydává ve čtvrtek týdenní leták nazývaný jako PENNY Market leták, zkráceně leták PENNY, jehož platnost je obvykle několik dnů. Občas se platnost letáku PENNY Market zkracuje nebo mění, a to například z důvodu státních svátků, kdy mají prodejny dle zákona zavřeno. Akční leták PENNY Market vždy obsahuje okolo 300 zlevněných produktů, a to ze všech hlavních kategorií produktů, jež PENNY nabízí. PENNY Market leták je stejný pro všechny pobočky, díky čemuž se zaručuje ucelenost nabídky, ať už jste v jakémkoliv městě. Na zhruba 20-30 stranách se nachází příhodné PENNY akce, které mají zákazníci možnost využít.

Akce PENNY Market se nevztahují pouze k potravinám a nápojům, ale také například k úklidovým prostředkům, potřebám do kuchyně nebo ke krmivu pro domácí mazlíčky. Obdobné možnosti pak zákazníkům zprostředkovává rovněž Albert leták, který lze taktéž prolistovat v papírové i online verzi. Před koncem platnosti aktuálního letáku PENNY společnost zveřejňuje i PENNY leták na příští týden. Zákazníci tak získají jistotu, že jim opravdu neuniknou žádné výhodné PENNY akce. Nabídka akčního letáku se skládá nejen ze slev na značkové zboží, ale vztahuje se také na privátní PENNY značky. Obsažené výrobky se tak pohybují v různých cenových relacích, aby si na své přišli zkrátka všichni. Obdobné možnosti jako PENNY leták od čtvrtka kupujícím zprostředkovává také aktuální leták Tesco nebo Lidl leták, které jsou pravidelně aktualizované taktéž zde.

O obchodu PENNY

Maloobchodní řetězec PENNY patří mezi nejoblíbenější a zároveň nejrozšířenější obchodní řetězce v České republice. Těší se oblíbenosti napříč republikou a má zastoupení jak ve velkých městech, tak i v menších obcích. Na český trh vstoupila společnost v roce 1997 a v roce 2008 převzal PENNY Market diskontní řetězec prodejen Plus, čímž rozšířil své zastoupení o přibližně 150 dalších obchodů. Oblíbená je společnost jak pro rozmanitý výběr a skvělé ceny, o nichž zájemce pravidelně informují letáky PENNY, ale také proto, že se na prodejnách konají různé soutěže, kdy se dají výměnou za PENNY body získat například PENNY plyšáci. Jednou z nejpopulárnějších soutěží je PENNY hra, online hra, během níž lze získat slevové poukázky nebo produkty zdarma.

PENNY CZ sortiment

PENNY sortiment nabízí širokou škálu produktů, i přes menší velikost svých prodejen zprostředkovává až nečekaně široký výběr značek a různorodých produktů. V každém obchodě jsou dostupné potraviny a nápoje, mezi nimiž nechybí ani vlastní značky, kterými jsou BONI, Řezníkův talíř a Staročech. Značka BONI se specializuje na mléčné produkty, a to například jogurty, kefírová mléka a sýry. Řezníkův talíř je značka, která vyrábí celou variaci masných produktů, jako jsou šunky, salámy, párky nebo tlačenky. Poslední zmíněná značka v PENNY sortimentu se zaměřuje, jak může již název lehce napovídat, na kvalitní oblíbený český mok - pivo.

Kontaktní informace

Zákazníci se v případě otázek mohou obrátit na zákaznickou linku: +420 800 202 220 od pondělí do soboty 08:00-18:00. Taktéž je možné svůj dotaz zapsat do kontaktního formuláře na webových stránkách obchodu www penny cz nebo napsat na e-mail: info@penny.cz.
Korespondenční adresa obchodu je:

  • PENNY Market s.r.o.,
  • Počernická 257
  • 250 73 Radonice

Všechny novinky, současné akce nebo PENNY leták aktuální jsou pravidelně sdílené také na sociálních sítích, jako je PENNY CZ Facebook nebo PENNY CZ Instagram. Taktéž je možné se se společností spojit na YouTube kanálu PENNY CZ Youtube, kde jsou nejen promo akce, ale taktéž třeba tipy na recepty.

Mezi nejnavštěvovanější PENNY prodejny v České republice patří PENNY Brno, Praha a Olomouc, přičemž v každé prodejně se dají využít akce PENNY, o nichž informuje PENNY aktuální leták. Jaká je otevírací doba PENNY vybrané pobočky, se zájemci dozví na internetových stránkách společnosti.

Kdo vlastní PENNY Market?

Společnost PENNY Market patří společně s několika dalšími obchody do skupiny REWE Group. REWE Group je jedním z největších maloobchodních a velkoobchodních koncernů v Německu. Kromě toho, že společnost REWE Group vlastní několik obchodů na území Německa a České republiky, se mezi její pole působnosti řadí také Rakousko, Slovensko, Maďarsko anebo Turecko.

Kdy otevírá PENNY Market?

PENNY otevírací doba prodejen může být různá v závislosti na konkrétní lokalitě a regionu, ve kterém se nacházíte. Obvykle platí, že prodejny PENNY CZ jsou otevřené od 07:00 do 21:00 od pondělí do neděle. Otevírací doba PENNY prodejen může být ovlivněná také svátky, je proto vhodné prověřit aktuální otevírací dobu pro konkrétní prodejnu, kterou chcete navštívit, na oficiálních webových stránkách řetězce nebo se informovat přímo v dané prodejně.

Jak získat PENNY kartu?

Naskýtají se dvě možnosti, jak si může zákazník obstarat PENNY kartu. Stačí navštívit jakoukoliv prodejnu PENNY, jako je PENNY Brno nebo PENNY Olomouc, a požádat o kartu na pokladně. K dostání je PENNY karta také online, po vyplnění registračního formuláře. PENNY karta nabízí různé výhody, jako jsou slevy na vybrané produkty, účast ve věrnostních kampaních a zvýhodněný nákup časopisu "S PENNY u stolu".

Další obchody

Již jste viděli všechny letáky z obchodu Penny? Nevadí, u nás naleznete akční nabídky z dalších obchodů. Stačí kliknout na logo některého z níže zobrazených obchodů a zobrazí se vám všechny jeho akční letáky a nabídky.

Lidé hledají také

Kaufland akce Akční leták Lidl Albert leták PDF Tesco leták BILLA leták na příští týden Akční leták Globus Leták Biedronka Polsko Makro leták Leták NORMA příští týden COOP HB leták Akční leták Hruška JIP leták Terno leták FLOP leták Zeman leták Řeznictví RABBIT akce Akční leták Pramen Travel FREE leták

Nejnovější články

Užijte si jaro naplno. Inspirace pro jarní aktivity doma i venku

Užijte si jaro naplno. Inspirace pro jarní aktivity doma i venku

Jaro je ročním obdobím, na které se těší velké množství lidí. Zima totiž na spoustu osob působí negativně, depresivně a většině chybí sluníčko. V…

Jak si doma vypěstovat rostliny ze semínek a ušetřit za nákupy v zahradnictví?

Jak si doma vypěstovat rostliny ze semínek a ušetřit za nákupy v zahradnictví?

Nabídka květin, stromů, keřů nebo sazenic v zahradnictví zláká každý rok mnoho lidí. Většina z nich také nechá na tomto místě i několik tisíc a…

2 způsoby, jak připravit velikonočního beránka

2 způsoby, jak připravit velikonočního beránka

V tomto roce bude Velikonoční pondělí 1.4. 2024 a většina dětí se chystá v tento den vyjít do ulic a koledovat. V případě, že ve vašem městě či…

Jak se jí kaki přezdívané Diovo ovoce?

Jak se jí kaki přezdívané Diovo ovoce?

Kaki ovoce, známé také jako persimon, jsou lahodné a exotické plody původem z Asie, jejichž konzumace je pro lidské zdraví prospěšná mnoha způsoby.…