COOP - aktuální letáky, akce

Coop TIP EXTRA

Coop TIP EXTRA

30.11. – 13.12.2022

COOP Jižní Čechy

COOP Jižní Čechy

07.12. – 31.12.2022

COOP Východní Čechy

COOP Východní Čechy

07.12. – 31.12.2022

COOP Západní Čechy

COOP Západní Čechy

07.12. – 31.12.2022

COOP Menu

COOP Menu

07.12. – 31.12.2022

COOP Akce

COOP Akce

07.12. – 31.12.2022

COOP Super cena

COOP Super cena

07.12. – 31.12.2022

COOP Delikates

COOP Delikates

16.11. – 31.12.2022

Na této stránce naleznete všechny aktuální letákové nabídky od obchodu COOP, a to ve všech jeho více než 2000 prodejnách, přičemž pod jednu značku sdružuje různá družstva, dříve též označeny jako obchody Jednota. Prodejny COOP naleznete převážně v menších městech a obcích, přičemž akční leták je platný ve všech prodejnách.

COOP leták 

Pod obchodní značku COOP spadá 46 jednotlivých družstev, zákazníci si tak nemohou prolistovat jednotný COOP leták. Dostupné akce a slevy jsou shromážděny rovnou v několika verzích COOP letáku. Konkrétně se jedná o COOP TUTY leták, COOP DISKONT leták nebo třeba o leták COOP TIP. Pokud se jedná o COOP Jednota leták, pak jsou jednotlivé slevové prospekty rozdělené podle regionů. Prolistovat si je tak možné letáky COOP typu jihočeský COOP Jednota leták, středočeský, západočeský, ale také východočeský COOP Jednota leták. Využít akční letáky je možné i v samoobslužných prodejnách, kam se řadí COOP Strakonice.

Aktuální leták COOP

Dostupné COOP letáky se mezi sebou různí jak vybranými slevovými akcemi, tak svojí četností vydávání. Prolistovat si aktuální leták COOP mají zájemci možnost právě tady, na internetovém portálu MrOferto. Pravidelně aktualizovaný tu je však nejen COOP leták jako leták COOP HB, COOP Boskovice leták nebo COOP Tuty leták, ale taktéž konkurenční řetězce. Mezi ty se řadí například akční leták Makro. Slevy uvedené v aktuálním letáku COOP se vztahují nejen k potravinám a nápojům, ale také k dalšímu sortimentu, jako je například drogerie s uklizecími prostředky.

COOP leták příští týden 

Obvykle je ke konci platnosti aktuálního letáku COOP současně zveřejněný i COOP leták příští týden, v němž se nachází další lákavé slevy a akce. Ty je možné opět uplatnit na prodejnách, jako je COOP TUTY, k němuž se vztahuje COOP TUTY leták, COOP TIP, COOP TERNO anebo COOP DISKONT, jehož akce jsou k nahlédnutí v COOP DISKONT leták. Aby měli zákazníci jistotu, že jsou o slevách v příštím týdnu informovaní na maximum, mohou taktéž nahlédnout do dalších akčních listů jako Penny leták. Kde se nachází jednotlivé COOP prodejny, v nichž je možné COOP Jednota leták využít, je uvedeno na internetu.

O obchodu COOP

Skupina COOP je sdružení 46 českých a moravských spotřebních družstev. Celkem se v České republice nachází cca 2 500 COOP prodejen s celkovou prodejní plochou přibližně 400 000 m2 a zaměstnaných je zde 13 000 lidí. Všechna členská družstva vystupují pod společnou značkou COOP, díky tomu tvoří největší síť prodejen potravin v České republice. Více než 400 prodejen potravin je začleněno do maloobchodních řetězců COOP TUTY, COOP TIP, COOP TERNO a COOP DISKONT. Již v 19. století v okolí Manchesteru začala vznikat dnes již mezinárodně používaná značka družstev spotřebitelů COOP. Lídrem maloobchodního trhu je COOP ve Švýcarsku, Itálii, Finsku a Slovensku. Silné postavení má také ve Skandinávii, Velké Británii, Japonsku a dalších asijských zemích.

COOP prodejny

COOP se zaměřuje na prodej kvalitních a regionálních výrobků z České republiky. K regionalitě má velmi blízko právě proto, že působí i v malých obcích. Jednotlivá spotřební družstva mají své programy k propagaci regionálních potravin. Například v Českých Budějovicích mají program „Kvalitní potraviny z našeho regionu“ a v Ústí nad Orlicí program „U nás doma“. Oba programy podporují výběr kvalitních regionálních potravin a ekonomicko/sociální klima regionu.

Bezhotovostní placení je možné ve většině městských i vesnických prodejen, z hlediska infrastruktury pro poskytování finančních služeb jsou tak srovnatelné s nadnárodními konkurenty. Výběr hotovosti na prodejně zajišťuje služba známá pod názvem CashBack, zákazníci tak už nemusí chodit na výdejní místo. K využití této služby je potřeba mít pouze platební kartu z asociacích MasterCard nebo Visa a uhradit nákup v minimální hodnotě 300 Kč. Placení složenek a vklady na bankovní účty stejně jako poskytování poštovních služeb na základě smlouvy s Českou poštou na prodejnách COOP jsou projekty, které byly spuštěny v řádu jednotek prodejen a nyní se rozšiřují.

COOP otevírací doba

Právě proto, že existuje spousta COOP prodejen, různí se nejen jejich zařazení do družstva a sortiment, ale také COOP otevírací doba. Vždy je tak vhodné si u vybrané pobočky předem zjistit, jaká COOP otevírací doba se k ní vztahuje, aby zákazník cestu nevážil zbytečně. Jaká je COOP otevírací doba nejvyhledávanějších prodejen, například COOP Strakonice?

Konkrétní pobočkaOtevírací doba
COOP Praha: Malešická 16a, 130 00 Praha 3Po-Pá: 7:00-18:00, So: 7:00-12:00, Ne: zavřeno
COOP Brno: Náměstí Karla IV. 271/28, Brno-LíšeňPo-So: 7:00-19:00, Ne: 8:00-19:00
COOP Ostrava: Antošovická 313, 711 00 Slezská Ostrava-KoblovPo-Pá: 7:00-16:30, So: 6:30-10:30, Ne: zavřeno
COOP Strakonice: Čelakovského 254, 386 01 StrakonicePo-Pá: 6:30-18:00, So: 7:00-12:00, Ne: zavřeno
COOP Zlín: tř. Tomáše Bati 398, Louky, 763 02 ZlínPo-Pá: 7:00-18:00, So: 7:00-12:00, Ne: zavřeno

Zmiňovaná COOP otevírací doba se může různit, a to zejména během svátků.

Kontaktní informace

V případě dotazů se mohou zájemci obrátit na kontaktní linku na telefonním čísle: +420 224 106 334. Kontaktovat obchod COOP mohou zákazníci s jakýmkoliv dotazem taktéž na e-mailové adrese scmsd@coop.cz. Kromě toho je novinky o tom, jak funguje COOP, jaké akční nabídky zprostředkovává COOP DISKONT leták nebo jaké novinky jsou v Jednota COOP je možné sledovat i ve Fb Skupině COOPSídlo společnosti se nachází na následující adrese:

  • Svaz českých a moravských spotřebních družstev,
  • U Rajské zahrady 3/1912
  • 130 00 Praha 3

Další obchody

Již jste viděli všechny letáky z obchodu COOP? Nevadí, u nás naleznete akční nabídky z dalších obchodů. Stačí kliknout na logo některého z níže zobrazených obchodů a zobrazí se vám všechny jeho akční letáky a nabídky.

Nejnovější články

Využijte zbytky pomerančů a citronů předtím, než je vyhodíte

Využijte zbytky pomerančů a citronů předtím, než je vyhodíte

Někdy se může stát, že si člověk nakoupí větší množství citronů nebo pomerančů, než je schopný sám zpracovat. Pokud se to někdy stalo i vám, měli…

Jak se zbavit octomilek, které se objevují i během zimy

Jak se zbavit octomilek, které se objevují i během zimy

Pro některé lidi může být překvapivé, že během zimy, kdy zvířata i hmyz hledají skrýše před chladným počasím, se objevují i octomilky. Octomilky…

Vychytávky a vybavení garáže

Vychytávky a vybavení garáže

Ať už svou dílnu máte plně vybavenou nebo se ji chystáte teprve vybavit, určitě byste v ní měli mít několik vychytávek. Ty vám nejenom usnadní práci,…

Předvánoční úklid snadno a rychle

Předvánoční úklid snadno a rychle

Snad každý člověk se i letos těší na rychle se blíží Vánoce. Jedná se totiž o období v roce, v němž jsme často se svými blízkými, můžeme pojídat…