Letáky | Hypermarkety a supermarkety | COOP

COOP leták

COOP

10.04. – 23.04.2024

Zobrazit leták

Expirované letáky COOP »

Letáky COOP i ve vašem městě

COOP Praha COOP Plzeň COOP Liberec COOP České Budějovice COOP Ústí nad Labem COOP Pardubice COOP Kladno COOP Most COOP Teplice COOP Chomutov COOP Karlovy Vary COOP Děčín COOP Znojmo COOP Kolín COOP Šumperk COOP Hodonín COOP Litvínov COOP Chrudim COOP Sokolov COOP Strakonice COOP Klatovy COOP Jindřichův Hradec COOP Kutná Hora COOP Beroun

COOP leták

Pod obchodní značku COOP spadá 46 jednotlivých družstev, zákazníci si tak nemohou prolistovat jednotný COOP leták. Dostupné COOP akce jsou shromážděny rovnou v několika verzích letáku. Ty se různí jak lokalitou, tak také typem obchodu. Co se týká lokalit, mohou zákazníci natrefit na COOP leták jako:

  • COOP střední Čechy,
  • COOP východní Čechy,
  • COOP jižní Čechy,
  • COOP západní Čechy.

V souvislosti s typem vybrané prodejny pak společnost několikrát do roka zveřejňuje akční letáky, jako je:

Využít letáky je možné i v samoobslužných prodejnách, kam se řadí například COOP Strakonice. Před návštěvou vybrané prodejny si je vhodné ověřit, jaký COOP leták se k ní vztahuje. Všechny akční letáky, které společnost vydává, se dají prolistovat online, a to zde, na slevovém portálu MrOferto. Stejně, jako je oblíbený leták COOP, je tomu tak u Tamda letáku, který se specializuje především na asijský sortiment. Nechybí však ani osvědčené evropské suroviny. Případně si je každý leták, tedy jak COOP HB leták, tak i COOP TIP leták, možné prolistovat v příslušných kamenných prodejnách.

Výhodou při prohlížení aktuálních nabídek v letáku na MrOferto je fakt, že se tu nachází i letáky konkurence. Mezi ty se řadí například akční leták Makro. Kupující tak může pohodlně porovnat nabídky a vybrat si tu nejvýhodnější. Slevy uvedené v aktuálním letáku COOP se vztahují nejen k potravinám a nápojům, ale také k dalšímu sortimentu, jako je například drogerie s uklizecími prostředky. Obvykle je ke konci platnosti aktuálního letáku COOP současně zveřejněný i COOP leták příští týden, v němž se nachází další lákavé COOP akce.

O obchodu

Skupina COOP je sdružení 46 českých a moravských spotřebních družstev. Celkem se v České republice nachází cca 2 500 COOP prodejen. Všechna členská družstva vystupují pod společnou značkou COOP, díky čemuž tvoří největší síť prodejen potravin v ČR. Více než 400 prodejen potravin je začleněno do maloobchodních řetězců COOP TUTY, COOP TIP, COOP TERNO a COOP DISKONT. Již v 19. století v okolí Manchesteru začala vznikat dnes mezinárodně používaná značka družstev spotřebitelů COOP. COOP supermarket se zaměřuje na prodej kvalitních a regionálních výrobků z ČR. Jednotlivá spotřební družstva mají své programy k propagaci regionálních potravin. Například v Českých Budějovicích se jedná o program „Kvalitní potraviny z našeho regionu“, který podporuje výběr kvalitních regionálních potravin a ekonomicko/sociální klima regionu.

Sortiment prodejen COOP

Prodejny COOP v České republice nabízejí rozmanitý sortiment, který zahrnuje širokou škálu potravin, nápojů, spotřebního zboží a dalších produktů. V potravinovém oddělení nechybí čerstvé ovoce a zelenina, mléčné výrobky, maso, pečivo a mražené potraviny. Spotřební zboží zahrnuje čisticí prostředky nebo toaletní potřeby. Kromě toho COOP prodejny nabízí nápoje, sezónní zboží, jako jsou vánoční kalendáře. O tom, jaký sortiment se nachází v současné chvíli ve slevě, informuje COOP Jednota akční leták.

Kontaktní informace

V případě dotazů se mohou zájemci obrátit na telefonní číslo: +420 224 106 334, anebo e-mail: scmsd@coop.cz. Novinky nebo akční nabídky, o nichž zároveň informuje Jednota COOP leták, společnost zveřejňuje i na FB Skupina COOP. Sídlo společnosti se nachází na adrese:

  • Svaz českých a moravských spotřebních družstev,
  • U Rajské zahrady 3/1912
  • 130 00 Praha 3

Z toho důvodu, že existuje spousta COOP prodejen, různí se nejen jejich zařazení do družstva a sortiment, ale také COOP otevírací doba. Vždy je tak vhodné si u vybrané pobočky předem zjistit, jaká otevírací doba se k ní vztahuje, aby zákazník cestu nevážil zbytečně. Většina prodejen má otevřeno od rána do večera, a to obvykle i během víkendu. Společnost postupně otevírá samoobslužné prodejny COOP, které jsou otevřené 24 hodin denně. Takováto samoobslužná prodejna COOP 24/7 je například ve Strakonicích.

Kdo vlastní COOP?

COOP je obvykle vlastněn skupinou členů, nejčastěji zaměstnanců, kteří sdílejí základní principy družstevního modelu. Tito členové mají rovné podíly na vlastnictví a podílí se na rozhodování o chodu prodejny společně. Tím se zajišťuje, že zisky, které COOP generuje, jsou spravedlivě rozděleny mezi členy podle jejich podílu a práv. Každý člen disponuje jedním hlasem, bez ohledu na velikost jeho podílu, což představuje výrazný rozdíl oproti jiným podnikatelským modelům. Tato unikátní struktura vlastnictví a rozhodování činí COOP specifickým a odlišným ve srovnání s jinými supermarkety.

Co znamená zkratka COOP?

Zkratka COOP je odvozená z anglického slova "cooperative", což v překladu znamená spolupráce nebo družstvo. Družstevní obchody, označované také jako COOP obchody, jsou podniky vlastněné a spravované skupinou členů, kterými mohou být zákazníky, zaměstnanci nebo obojí, což je právě příklad supermarketu COOP.

Kde najdu COOP?

Obchod COOP působí v několika státech, mezi nimiž nechybí ani Česká republika. Napříč státem jsou rozmístěné pobočky, přičemž některé jsou kompletně samoobslužné a zákazník si v nich může nakoupit třeba ve dvě ráno. Obecně mezi oblíbené COOP prodejny patří COOP Prachatice, COOP Boskovice nebo COOP Strakonice. Kde všude se nachází pobočky COOP, se zákazník dozví na internetových stránkách společnosti.

Další obchody

Již jste viděli všechny letáky z obchodu COOP? Nevadí, u nás naleznete akční nabídky z dalších obchodů. Stačí kliknout na logo některého z níže zobrazených obchodů a zobrazí se vám všechny jeho akční letáky a nabídky.

Lidé hledají také

PENNY leták Leták Kaufland Lidl akční leták Leták Albert Leták Tesco Akční leták BILLA Leták Globus na příští týden Polské letáky Biedronka Makro akce Akční leták NORMA Hruška leták PDF Akce JIP Akce Terno FLOP akční leták Maso Zeman leták Leták RABBIT Pramen leták PDF Travel FREE slevy

Nejnovější články

Triky, jak opticky zvětšit místnost

Triky, jak opticky zvětšit místnost

V bytě i v domě se mohou nacházet místnosti, které jsou vcelku malé a nejde je zvětšit rekonstrukcí. Naštěstí existuje několik triků, díky nimž lze…

Užijte si jaro naplno. Inspirace pro jarní aktivity doma i venku

Užijte si jaro naplno. Inspirace pro jarní aktivity doma i venku

Jaro je ročním obdobím, na které se těší velké množství lidí. Zima totiž na spoustu osob působí negativně, depresivně a většině chybí sluníčko. V…

Jak si doma vypěstovat rostliny ze semínek a ušetřit za nákupy v zahradnictví?

Jak si doma vypěstovat rostliny ze semínek a ušetřit za nákupy v zahradnictví?

Nabídka květin, stromů, keřů nebo sazenic v zahradnictví zláká každý rok mnoho lidí. Většina z nich také nechá na tomto místě i několik tisíc a…

2 způsoby, jak připravit velikonočního beránka

2 způsoby, jak připravit velikonočního beránka

V tomto roce bude Velikonoční pondělí 1.4. 2024 a většina dětí se chystá v tento den vyjít do ulic a koledovat. V případě, že ve vašem městě či…