Letáky | Hypermarkety a supermarkety | COOP

COOP leták

Coop

17.07. – 30.07.2024

Zobrazit leták

Expirované letáky COOP »

Letáky COOP i ve vašem městě

COOP Praha COOP Plzeň COOP Liberec COOP České Budějovice COOP Ústí nad Labem COOP Pardubice COOP Kladno COOP Most COOP Teplice COOP Chomutov COOP Karlovy Vary COOP Děčín COOP Znojmo COOP Kolín COOP Šumperk COOP Hodonín COOP Litvínov COOP Chrudim COOP Sokolov COOP Strakonice COOP Klatovy COOP Jindřichův Hradec COOP Kutná Hora COOP Beroun

COOP leták

Pod obchodní značku COOP spadá 46 jednotlivých družstev, zákazníci si tak nemohou prolistovat jednotný COOP leták. Dostupné COOP akce jsou shromážděny rovnou v několika verzích letáku. Ty se různí jak lokalitou, tak také typem obchodu. Co se týká lokalit, mohou zákazníci natrefit na COOP leták jako:

  • COOP střední Čechy,
  • COOP východní Čechy,
  • COOP jižní Čechy,
  • COOP západní Čechy.

V souvislosti s typem vybrané prodejny pak společnost několikrát do roka zveřejňuje akční letáky, jako je:

Využít letáky je možné i v samoobslužných prodejnách, kam se řadí například COOP Strakonice. Před návštěvou vybrané prodejny si je vhodné ověřit, jaký COOP leták se k ní vztahuje. Všechny akční letáky, které společnost vydává, se dají prolistovat online, a to zde, na slevovém portálu MrOferto. Stejně, jako je oblíbený leták COOP, je tomu tak u Tamda letáku, který se specializuje především na asijský sortiment. Nechybí však ani osvědčené evropské suroviny. Případně si je každý leták, tedy jak COOP HB leták, tak i COOP TIP leták, možné prolistovat v příslušných kamenných prodejnách.

Výhodou při prohlížení aktuálních nabídek v letáku na MrOferto je fakt, že se tu nachází i letáky konkurence. Mezi ty se řadí například akční leták Makro. Kupující tak může pohodlně porovnat nabídky a vybrat si tu nejvýhodnější. Slevy uvedené v aktuálním letáku COOP se vztahují nejen k potravinám a nápojům, ale také k dalšímu sortimentu, jako je například drogerie s uklizecími prostředky. Obvykle je ke konci platnosti aktuálního letáku COOP současně zveřejněný i COOP leták příští týden, v němž se nachází další lákavé COOP akce.

O obchodu

Skupina COOP je sdružení 46 českých a moravských spotřebních družstev. Celkem se v České republice nachází cca 2 500 COOP prodejen. Všechna členská družstva vystupují pod společnou značkou COOP, díky čemuž tvoří největší síť prodejen potravin v ČR. Více než 400 prodejen potravin je začleněno do maloobchodních řetězců COOP TUTY, COOP TIP, COOP TERNO a COOP DISKONT. Již v 19. století v okolí Manchesteru začala vznikat dnes mezinárodně používaná značka družstev spotřebitelů COOP. COOP supermarket se zaměřuje na prodej kvalitních a regionálních výrobků z ČR. Jednotlivá spotřební družstva mají své programy k propagaci regionálních potravin. Například v Českých Budějovicích se jedná o program „Kvalitní potraviny z našeho regionu“, který podporuje výběr kvalitních regionálních potravin a ekonomicko/sociální klima regionu.

Sortiment prodejen COOP

Prodejny COOP v České republice nabízejí rozmanitý sortiment, který zahrnuje širokou škálu potravin, nápojů, spotřebního zboží a dalších produktů. V potravinovém oddělení nechybí čerstvé ovoce a zelenina, mléčné výrobky, maso, pečivo a mražené potraviny. Spotřební zboží zahrnuje čisticí prostředky nebo toaletní potřeby. Kromě toho COOP prodejny nabízí nápoje, sezónní zboží, jako jsou vánoční kalendáře. O tom, jaký sortiment se nachází v současné chvíli ve slevě, informuje COOP Jednota akční leták.

Kdo vlastní COOP?

COOP je obvykle vlastněn skupinou členů, nejčastěji zaměstnanců, kteří sdílejí základní principy družstevního modelu. Tito členové mají rovné podíly na vlastnictví a podílí se na rozhodování o chodu prodejny společně. Tím se zajišťuje, že zisky, které COOP generuje, jsou spravedlivě rozděleny mezi členy podle jejich podílu a práv. Každý člen disponuje jedním hlasem, bez ohledu na velikost jeho podílu, což představuje výrazný rozdíl oproti jiným podnikatelským modelům. Tato unikátní struktura vlastnictví a rozhodování činí COOP specifickým a odlišným ve srovnání s jinými supermarkety.

Co znamená zkratka COOP?

Zkratka COOP je odvozená z anglického slova "cooperative", což v překladu znamená spolupráce nebo družstvo. Družstevní obchody, označované také jako COOP obchody, jsou podniky vlastněné a spravované skupinou členů, kterými mohou být zákazníky, zaměstnanci nebo obojí, což je právě příklad supermarketu COOP.

Otevírací doba COOP

Každá prodejna COOP si otevírací dobu určuje sama. Před návštěvou konkrétní pobočky je tak vhodné si aktuální otevírací dobu předem ověřit na internetových stránkách společnosti. V současné době také existuje několik poboček, které mají otevřeno 24 hodin denně, a to každý den. Jedná se o samoobslužné prodejny COOP, pro jejichž vstup je potřebná bankovní identita.

Další obchody

Již jste viděli všechny letáky z obchodu COOP? Nevadí, u nás naleznete akční nabídky z dalších obchodů. Stačí kliknout na logo některého z níže zobrazených obchodů a zobrazí se vám všechny jeho akční letáky a nabídky.

Lidé hledají také

PENNY leták Leták Kaufland Lidl akční leták Leták Albert Leták Tesco Akční leták BILLA Leták Globus na příští týden Polské letáky Biedronka Makro akce Akční leták NORMA Hruška leták PDF Akce JIP Leták Albert supermarket PDF Leták Albert hypermarket Akce Terno FLOP akční leták Maso Zeman leták Akční leták Trefa

Nejnovější články

Co by měla obsahovat lékárnička na dovolenou?

Co by měla obsahovat lékárnička na dovolenou?

Začal čas dovolených, na kterou se těší většina lidí. Dovolená by měla být obdobím odpočinku a relaxace. Abyste si ji co nejvíce užili, je důležité…

Chraňte své zdraví a opalujte se bez rizika

Chraňte své zdraví a opalujte se bez rizika

I když si mnoho osob myslí, že se nemusí chránit před slunečními paprsky, protože se jejich kůže nespálí, neuvědomují si zdravotní rizika, které…

Recepty na obědy plné zeleniny

Recepty na obědy plné zeleniny

Zelenina a ovoce se momentálně dostávají v obchodech na přijatelnou cenu, a proto si je lidé kupují častěji. Kromě ceny je dalším důvodem ke koupi…

Naučte se pečovat o své duševní zdraví a budete se cítit mnohem lépe

Naučte se pečovat o své duševní zdraví a budete se cítit mnohem lépe

Dnešní uspěchaná doba příliš nenahrává tomu, aby měli lidé čas se zamýšlet nad tím, zda se příliš nezanedbávají. Kromě toho, že mnoho lidí nechodí na…