COOP - akční leták, zboží v akci

Coop Střední Čechy

Coop Střední Čechy

13.09. – 26.09.2023

Coop naše značky

Coop naše značky

13.09. – 26.09.2023

Coop Západní Čechy

Coop Západní Čechy

13.09. – 26.09.2023

Coop Jižní Čechy

Coop Jižní Čechy

13.09. – 26.09.2023

Coop Východní Čechy

Coop Východní Čechy

13.09. – 26.09.2023

Coop - Tuty Tip menu

Coop - Tuty Tip menu

13.09. – 26.09.2023

Coop TIP EXTRA

Coop TIP EXTRA

20.09. – 03.10.2023

Coop Střední Čechy

Coop Střední Čechy

27.09. – 10.10.2023

Coop Východní Čechy

Coop Východní Čechy

27.09. – 10.10.2023

Coop naše značky

Coop naše značky

27.09. – 10.10.2023

Coop Západní Čechy

Coop Západní Čechy

27.09. – 10.10.2023

Coop Jižní Čechy

Coop Jižní Čechy

27.09. – 10.10.2023

Expirované letáky COOP »

COOP leták

Pod obchodní značku COOP spadá 46 jednotlivých družstev, zákazníci si tak nemohou prolistovat jednotný COOP leták. Dostupné akce a slevy jsou shromážděny rovnou v několika verzích letáku. Ty se různí jak lokalitou, tak také typem obchodu. Co se týká lokalit, mohou zákazníci natrefit na COOP leták jako:

  • COOP střední Čechy,
  • COOP východní Čechy,
  • COOP jižní Čechy,
  • COOP západní Čechy. 

V souvislosti s typem vybrané prodejny pak společně několikrát do roka zveřejňuje slevové prospekty, jako je:

Využít akční letáky je možné i v samoobslužných prodejnách, kam se řadí COOP Strakonice. Před návštěvou vybrané prodejny si je vhodné ověřit, jaký COOP leták se k ní vztahuje. Všechny slevové prospekty se dají prolistovat online, a to zde, na slevovém portálu MrOferto, anebo stáhnout ve formě PDF. PDF leták COOP je výhodný v tom, že po stažení do chytrého zařízení si jej může zájemce prolistovat kdykoliv, bez nutnosti připojení k internetu. Jak si leták COOP PDF uložit? Je zapotřebí na něj kliknout pravým tlačítkem myši, zvolit tisk a v nabídce cíl vybrat uložit jako PDF. Díky tomu budou mít kupující všechny dostupné COOP slevy vždy při ruce.

Aktuální leták COOP

Dostupné COOP letáky se mezi sebou různí jak vybranými slevovými akcemi, tak svojí četností vydávání. Aktuální leták COOP objeví zákazníci zde, nebo na internetových stránkách společnosti COOP, kde jsou letáky taktéž pravidelně aktualizované. Výhodou při prohlížení nabídek aktuálního letáku COOP HB / COOP Boskovice letáku nebo třeba COOP Tuty letáku, je fakt, že se tu nachází i slevové prospekty konkurence. Mezi ty se řadí například akční leták Makro. Kupující tak může pohodlně porovnat nabídky a vybrat si tu nejvýhodnější. Slevy uvedené v aktuálním letáku COOP se vztahují nejen k potravinám a nápojům, ale také k dalšímu sortimentu, jako je například drogerie s uklízecími prostředky. To vše je přehledně uvedené ve slevových prospektech, společně s obrázkem i stručnými detaily o výrobku.

COOP leták na příští týden

Obvykle je ke konci platnosti aktuálního letáku COOP současně zveřejněný i COOP leták příští týden, v němž se nachází další lákavé slevy a akce. Ty je možné opět uplatnit na prodejnách, jako je COOP TUTY, k němuž se vztahuje COOP TUTY leták, COOP TIP, COOP TERNO anebo COOP DISKONT, jehož akce jsou k nahlédnutí v COOP DISKONT letáku. Aby měli zákazníci jistotu, že jsou o slevách v příštím týdnu informovaní na maximum, mohou taktéž nahlédnout do dalších akčních listů, jako je Penny leták. Kde se nachází jednotlivé COOP prodejny, v nichž je možné například Jednota COOP leták využít, je uvedeno na internetových stránkách, stejně jako všechny aktualizované letáky.

O obchodu

Skupina COOP je sdružení 46 českých a moravských spotřebních družstev. Celkem se v České republice nachází cca 2 500 COOP prodejen s celkovou prodejní plochou přibližně 400 000 m2 a zaměstnaných je zde 13 000 lidí. Všechna členská družstva vystupují pod společnou značkou COOP, díky tomu tvoří největší síť prodejen potravin v České republice. Více než 400 prodejen potravin je začleněno do maloobchodních řetězců COOP TUTY, COOP TIP, COOP TERNO a COOP DISKONT. Již v 19. století v okolí Manchesteru začala vznikat dnes již mezinárodně používaná značka družstev spotřebitelů COOP. Lídrem maloobchodního trhu je COOP ve Švýcarsku, Itálii, Finsku a Slovensku. Silné postavení má také ve Skandinávii, Velké Británii, Japonsku a dalších asijských zemích.

COOP se zaměřuje na prodej kvalitních a regionálních výrobků z České republiky. K regionalitě má velmi blízko právě proto, že působí i v malých obcích. Jednotlivá spotřební družstva mají své programy k propagaci regionálních potravin. Například v Českých Budějovicích mají program „Kvalitní potraviny z našeho regionu“ a v Ústí nad Orlicí program „U nás doma“. Oba programy podporují výběr kvalitních regionálních potravin a ekonomicko/sociální klima regionu. Mezi nejnavštěvovanější prodejny na území České republiky pak patří COOP Jednota, přičemž akční nabídky, které se tu dají uplatnit, vždy shromažďuje Jednota COOP leták.

COOP prodejny a otevírací doba

Bezhotovostní placení je možné ve většině městských i vesnických prodejen, z hlediska infrastruktury pro poskytování finančních služeb jsou tak srovnatelné s nadnárodními konkurenty. Výběr hotovosti na prodejně zajišťuje služba známá pod názvem CashBack, zákazníci tak už nemusí chodit na výdejní místo. K využití této služby je potřeba mít pouze platební kartu z asociacích MasterCard nebo Visa a uhradit nákup v minimální hodnotě 300 Kč. Placení složenek a vklady na bankovní účty, stejně jako poskytování poštovních služeb na základě smlouvy s Českou poštou na prodejnách COOP, jsou projekty, které byly spuštěny v řádu jednotek prodejen a nyní se rozšiřují.

Právě proto, že existuje spousta COOP prodejen, různí se nejen jejich zařazení do družstva a sortiment, ale také COOP otevírací doba. Vždy je tak vhodné si u vybrané pobočky předem zjistit, jaká otevírací doba se k ní vztahuje, aby zákazník cestu nevážil zbytečně. Jaká je COOP otevírací doba nejvyhledávanějších prodejen, například COOP Strakonice?

Konkrétní pobočkaOtevírací doba
COOP Praha: Malešická 16a, 130 00 Praha 3Po-Pá: 7:00-18:00, So: 7:00-12:00, Ne: zavřeno
COOP Brno: Náměstí Karla IV. 271/28, Brno-LíšeňPo-So: 7:00-19:00, Ne: 8:00-19:00
COOP Ostrava: Antošovická 313, 711 00 Slezská Ostrava-KoblovPo-Pá: 7:00-16:30, So: 6:30-10:30, Ne: zavřeno
COOP Strakonice: Čelakovského 254, 386 01 StrakonicePo-Pá: 6:30-18:00, So: 7:00-12:00, Ne: zavřeno
COOP Zlín: tř. Tomáše Bati 398, Louky, 763 02 Zlín
Po-Pá: 7:00-18:00, So: 7:00-12:00, Ne: zavřeno

Uvedená otevírací doba se může různit, a to zejména během svátků.

Kontaktní informace

V případě dotazů se mohou zájemci obrátit na kontaktní linku na telefonním čísle: +420 224 106 334. Kontaktovat obchod COOP mohou zájemci s jakýmkoliv dotazem taktéž na e-mailové adrese scmsd@coop.cz. Kromě toho je novinky o tom, jak funguje COOP, jaké akční nabídky zprostředkovává COOP HB leták nebo jaké novinky jsou v Jednota COOP, je možné sledovat i ve Fb Skupině COOP.

Sídlo společnosti se nachází na následující adrese:

  • Svaz českých a moravských spotřebních družstev,
  • U Rajské zahrady 3/1912
  • 130 00 Praha 3

Další obchody

Již jste viděli všechny letáky z obchodu COOP? Nevadí, u nás naleznete akční nabídky z dalších obchodů. Stačí kliknout na logo některého z níže zobrazených obchodů a zobrazí se vám všechny jeho akční letáky a nabídky.

Nejnovější články

Jak se oblékat na podzim

Jak se oblékat na podzim

Podzim je pro mnohé lidi obdobím, které nemají rádi. Druhá skupina lidí však podzim miluje, protože je baví různě zbarvené listí, vykrajování dýní,…

Dezerty z jablek, které si zamiluje celá rodina

Dezerty z jablek, které si zamiluje celá rodina

Pokud v současné době sklízíte jablka z vašich stromů a těšíte se z úrody, můžete začít přemýšlet nad tím, jak jablka dále využijete. Většina lidí má…

Podzimní péče o zahradu vám usnadní práci na jaře

Podzimní péče o zahradu vám usnadní práci na jaře

I když zbývá ještě několik teplých dnů, při kterých si můžete užívat vyšších teplot, sluníčka a dalších příjemných aktivit, tak brzy začne podzim. S…

Mužská móda a styl: Jak být stylizovaný a sebevědomý

Mužská móda a styl: Jak být stylizovaný a sebevědomý

Móda není jen pro ženy. Mužská móda má v posledních letech prošla významnou proměnou a stává se stále důležitější součástí života moderního muže. Už…