Action - akční leták, zboží v akci

Expirované letáky Action »

Action leták

Action leták zahrnuje mnoho doplňků do domácnosti a cenově výhodných pochutin. Taktéž Action akční leták nabízí spoustu módních kousků, oděvů a doplňků, které dodají šatníku nový vzhled. Dále obchod zprostředkovává moderní techniku pro domácnost, jako jsou domácí spotřebiče, bezdrátové nabíječky nebo sluchátka, která usnadní každodenní život. Pro zájemce o krásu a péči o tělo jsou v letáku dostupné kosmetické produkty a wellness zboží. Pro rodinnou zábavu zde nechybí slevy na hračky, hry a umělecké potřeby. Kromě akčního letáku Action spoustu cenových zvýhodnění na bytové doplňky nebo oblečení nabízí také Pepco leták, taktéž dostupný zde, na MrOferto. Sportovní nadšenci si rovněž přijdou na své, a to s nabídkou sportovního vybavení za výhodné ceny. Zákazníci mohou akčních nabídek využívat do vyprodání zásob, a proto je doporučeno přijít co nejdříve a využít skvělých možností, které Action leták, občas chybně vyhledávaný jako Aktion leták, přináší.

Aktuální Action akční leták

V aktuálním Action letáku jsou nabízeny lákavé výhody a slevy pro zákazníky, kteří si rádi pořizují zboží za atraktivní ceny. Nabídka je rozmanitá, obsahuje produkty ze světa módy, techniky, kosmetiky a zábavy pro celou rodinu. Pro ty, kteří mají rádi cestování a dobrodružství, přináší akční leták Action výhodné nabídky na cestovní zavazadla, outdoorové vybavení a turistické potřeby. Připravte se na své dobrodružství s kvalitním vybavením za skvělé ceny. Celkově je Action obchod leták výbornou příležitostí k nákupu všeho, co potřebujete pro zpestření svého života a zvýšení komfortu. Nezapomeňte, že jsou Action týdenní akce omezené, a proto je vhodné některou z Action prodejen navštívit co nejdříve, abyste nezmeškali ty nejlepší nabídky. Podobný sortiment jako akční leták Action zájemcům zprostředkovává i konkurenční Kik leták, taktéž pravidelně aktualizovaný.

Akční leták Action pro příští týden

I v budoucím Action obchod letáku se nachází zvláštní sekce věnovaná výhodám pro věrné zákazníky. Pokud je zákazník členem věrnostního programu, může si užít ještě větších výhod a exkluzivních nabídek. Od speciálních slev po bonusové body za nákupy. Action týdenní akce jsou však k nahlédnutí nejen v aktuálním či nadcházejícím Action akčním letáku, ale také na internetových stránkách společnosti. Celá rodina se může v kamenných prodejnách Action těšit na akční ceny na hračky, dobroty, oblečení nebo zahradní výbavu. Nabídka v kterémkoliv Action obchod letáku je široká a uspokojí zájmy a potřeby dětí i dospělých, což přispěje k radostným a zábavným chvílím pro všechny.

O Action obchodu

Action obchod neboli Action shop se může pyšnit dlouholetou historií a zkušenostmi na trhu. Cílem firmy je neustále inovovat a přinášet zákazníkům nové a zajímavé produkty, které odpovídají jejich potřebám a trendům. Společnost je aktivní v kamenných prodejnách, kde mají zákazníci možnost zakoupit zboží objevené na internetových stránkách obchodu Action nebo v Action akčním letáku. Kromě nabídky kvalitního zboží a výhodných cen se společnost také angažuje ve prospěch komunity a podporuje různé charitativní a sociální projekty. Snaží se být odpovědným členem společnosti a přispívat k lepšímu prostředí, ve kterém žijeme. Díky svému profesionálnímu a přívětivému přístupu si společnost získává loajální zákazníky.

Action prodejny a otevírací doba

Společnost Action provozuje prodejny po celém světě, tedy i na území České republiky, které nabízí široký sortiment zboží v různých kategoriích, včetně módy, domácích potřeb, elektroniky, kosmetiky, hraček a dalšího zábavného zboží. Otevírací doba Action prodejen se může mírně lišit v závislosti na konkrétní lokalitě, avšak obecně jsou prodejny otevřeny denně.

Jaká je otevírací doba nejnavštěvovanějších Action prodejen, mezi které patří Action Praha, Action Ostrava, Action Plzeň, Action Olomouc a Action Most?

Vybraná prodejnaKonkrétní otevírací doba
Action Praha: U Slavie 1527Po-Ne: 9:00-21:00
Action Ostrava: Výškovická 3123-46Po-Ne: 8:00-20:00
Action Plzeň: Nákupní 7Po-Ne: 9:00-20:00
Action Olomouc: Kafkova 1223/8Po-Ne: 8:00-20:00
Action Most: Rudolická 3487/4aPo-Ne: 8:00-20:00

Každá prodejna Action je uvedená na internetových stránkách společnosti, a to s otevírací dobou i přesnou adresou.

Kontaktní informace

Jestliže mají zákazníci nějaké dotazy, mohou na internetových stránkách společnosti vyplnit kontaktní formulář, nacházející se v sekci "Kontakt". Po vyplnění všeho potřebného, jako je jméno, telefonní číslo, e-mailová adresa a konkrétní otázka, se v co nejkratší době společnost zákazníkovi ozve s odpovědí na dotaz.

Sídlo firmy Action se nachází na následující adrese:

  • Action Retail Czech s.r.o.,
  • Kateřinská 466/40
  • Nové Město (Praha 2)
  • 120 00 Praha

Pokud chtějí kupující s Action shopem zůstat v kontaktu pravidelně, mohou se ke společnosti přidat na Facebooku nebo Instagramu. Na sociálních sítích se často nachází aktuální Action týdenní akce, informace o plánovaných změnách nebo jakékoliv jiné důležité zprávy.

Kde je Action v ČR?

Prodejny Action se nachází v několika státech světa, mezi nimiž nechybí ani Česká republika. Konkrétní seznam prodejen se nachází na internetových stránkách společnosti. Rozmístěné jsou pobočky napříč Českou republikou, přičemž nejnavštěvovanější Action prodejna se nachází v Praze. Obecně jsou nejnavštěvovanější Action pobočky ve velkých městech.

Další obchody

Již jste viděli všechny letáky z obchodu Action? Nevadí, u nás naleznete akční nabídky z dalších obchodů. Stačí kliknout na logo některého z níže zobrazených obchodů a zobrazí se vám všechny jeho akční letáky a nabídky.

Nejnovější články

Naučte se nakupovat tak, abyste neutráceli zbytečně moc peněz

Naučte se nakupovat tak, abyste neutráceli zbytečně moc peněz

Pro většinu lidí je nakupování normální aktivitou, které se v kamenných prodejnách věnují 3 až 5x týdně. I při této činnosti však mohou lidé utratit…

Jak na rychlý a cenově příznivý úklid domácnosti?

Jak na rychlý a cenově příznivý úklid domácnosti?

Mít čistý a upravený domov je přáním mnoha lidí, ale jak na úklid domácnosti efektivně a zároveň cenově příznivě?

Sbírejte nálepky během Billa nákupů a vyberte si některého z 8 plyšáků

Sbírejte nálepky během Billa nákupů a vyberte si některého z 8 plyšáků

Aktuálně probíhá ve všech prodejnách supermarketu Billa fascinující akce, která potrvá od 16. 8. do 28. 11. 2023, případně než dojde k vyprodání…

Jak se oblékat na podzim

Jak se oblékat na podzim

Podzim je pro mnohé lidi obdobím, které nemají rádi. Druhá skupina lidí však podzim miluje, protože je baví různě zbarvené listí, vykrajování dýní,…