KAUFLAND leták od středy 15.03.2023 + akční příští týden

Kaufland

Kaufland

15.03. – 21.03.2023

Kaufland

Kaufland

08.03. – 14.03.2023

Kaufland

Kaufland

01.03. – 14.03.2023

Kaufland je síť převážně hypermarketů nabízejících velký výběr různých produktů. V České republice působí již od roku 1998 a najdete jej na 130 místech. Na území střední a východní Evropy naleznete přes 1000 Kauflandů. Užijte si aktuální leták se zlevněnými produkty.

Kaufland leták 

Všechno oblíbené, sezónní i jakékoliv jiné zboží z nabídky, na které je v současné době možné uplatnit vybrané akce Kaufland je sjednocené na jednom místě, kterým je právě Kaufland leták. Na výběr jsou dvě varianty letáku Kaufland, tedy akční leták Kaufland pro tento týden a Kaufland leták příští týden PDF. Díky tomu, že jsou oba slevové magazíny k nahlédnutí v PDF, může v nich zákazník jednoduše vyhledávat požadované zboží. Pokud například chce vidět mléčné výrobky, na které se nyní dá uplatnit Kaufland akce, zadá si do vyhledávače: "mléčné výrobky". Kaufland leták PDF je tak skvělou volbou, jak si ušetřit čas, avšak zároveň mít přehled o právě probíhajících Kaufland akcích.

Kaufland leták PDF

Platnost, kterou se Kaufland leták PDF pyšní, je týden. Následně je možné prolistovat Kaufland leták příští týden PDF, který nabízí stejné možnosti, tedy slevové nabídky na několika desítkách stránkách i dostupné vyhledávání. Jediné, co se v letácích různí, jsou Kaufland slevy, které jsou pro každý týden jiné. Zatímco jeden týden se Kaufland slevy vztahují zejména k masným výrobkům, ten další to mohou být mléčné výrobky.

Aktuální leták Kaufland

Aktuální leták Kaufland vychází zpravidla každou středu, přičemž se na 40-50 stránkách nachází vždy současné Kaufland akce napříč všemi kategoriemi sortimentu. Nejčastěji se jedná o zboží, na kterém si Kaufland zakládá, a to čerstvé ovoce, zelenina, maso, sýry nebo pečivo. Nicméně často je v akčním letáku Kaufland možné nalézt i různé dekorace, pomůcky, doplňky nebo zdravou výživu. Na rozdíl od jiných obchodů má Kaufland díky své velikosti dostatečné skladové zásoby a málokdy se stane, že by byl některý z akčních artiklů rychle vyprodán.

Kaufland leták příští týden PDF

Dostupné jsou Kaufland letáky jednotně pro všechny pobočky, tedy jak aktuální leták Kaufland, tak Kaufland leták příští týden PDF zahrnují jednotnou nabídku pro všechny Kaufland pobočky. Mezi ty nejnavštěvovanější se řadí Kaufland Praha, Kaufland Brno nebo Kaufland Olomouc. Hojně využívané jsou však Kaufland slevy i v Česká Lípa Kauflandu. Abyste ušetřili co nejvíce financí, využijte kromě akčních nabídek uvedených v Kaufland leták příští týden PDF i Kaufland Card, díky které zákazník získá přístup k dalším slevám. 

O obchodu Kaufland

Supermarkety, dnes již spíše hypermarkety, Kaufland začaly v České republice nabízet širokou škálu svých produktů již v roce 1998. Za tu dobu se v tuzemsku zařadily mezi nejoblíbenější obchody. Řetězec Kaufland byl založen v roce 1930 na území dnešního Německa, zakladatelem byl Josef Schwarz, po kterém je pojmenována i dnešní společnost vlastnící nejen celý řetězec Kaufland, ale také “konkurenční” řetězec Lidl, jedná se o firmu Lidl & Schwarz-Gruppe. Z toho důvodu nabízí Lidl obdobné produkty jako právě Kaufland a cenově výhodných nákupu je možné využít opět díky letáku Lidl. Využít lze nabídky z letáku Lidl ve zhruba 300 kamenných prodejnách napříč Českou republikou.

Dalších 14 let upevňoval Kaufland svou pozici na Německém trhu a až v roce 1998 byl postaven první hypermarket i v cizině. Historicky první Kaufland otevřený mimo německé území se stal Kaufland v Ostravě-Zábřehu. Zprvu byly obchody stavěny na plochách až 8 000 metrů čtverečních, postupně však docházelo k jejich zeštíhlování na dnešních zpravidla 4 000 až 5 000 metrů čtverečních.

Sortiment

Jak už zařazení do kategorie “Hypermarkety” napovídá, v Kauflandu je možné pořídit téměř vše. Od klasických maloobchodních potravinových produktů, jako je čerstvé ovoce, zelenina, balené zboží, trvanlivé potraviny až po drogerii, oblečení a vybavení domácnosti. Na spoustu zboží je navíc k dostání oblíbená akce Kaufland, o níž informuje zejména Kaufland leták PDF. Většina obchodů také obsahuje vlastní pekárny, respektive pece určené k rozpékání polotovarů pro zajištění čerstvosti pečiva. Nachází se zde také chlazené pulty s čerstvými krájenými sýry, masnými produkty nebo pomazánkami. Není divu, že jedním z mott reklamních spotů je “Vždy čerstvé”. Právě na čerstvosti, nízkých cenách, o čemž svědčí i Kaufland slevy, a velkém výběru si Kaufland v dnešní době zakládá a patří mezi jeho markantní konkurenční výhody. Stejně na paty Kaufland v nízkých cenách šlape i další řetězec, kterým je Tesco a mezi zákazníky oblíbený Tesco leták.

Kaufland prodejny

Kaufland se dnes nachází hned v 8 zemích Evropy. O to úctyhodnější je, že na těchto trzích, mezi které patří především země střední a východní Evropy, existuje více než 1 000 obchodních domů. V České republice se pohybuje množství provozoven někde okolo 130. Kompletní seznam prodejen se nachází na internetových stránkách společnosti Kaufland. Dalo by se však říci, že každé větší i menší město má svoji vlastní Kaufland pobočku. Jako příklad se dá uvést Kaufland Praha, Kaufland Brno, Kaufland Olomouc, ale také Kaufland Liberec nebo Česká Lípa Kaufland. Kaufland prodejny jsou moderně vybavené a obvykle je v nich k dostání připojení k internetu i samoobslužné pokladny. Mezi další zákaznické výhody patří možnost vrácení zboží. Pokud s ním kupující není spokojení, budou mu navráceny vynaložené finanční prostředky. 

Kaufland otevírací doba

Jaká je Kaufland otevírací doba konkrétní pobočky, je nutné předem ověřit, prodejny Kaufland nemají žádné společně určené hodiny. Nicméně obvykle je Kaufland otevírací doba i během víkendu, a tak je možné Kaufland akce uvedené v akčním letáku Kaufland uplatnit i během soboty a neděle. Nutno však počítat s tím, že během státních svátků se často stává, že jsou prodejny zavřené. Nejčastěji mají Kaufland prodejny otevřeno od pondělí do neděle od 7:00 do 22:00. 

Konkrétní pobočkaOtevírací doba
Kaufland Praha: Kolbenova, 198 00 Praha, Prahapo-ne: 07:00-22:00
Kaufland Brno: Kamenice 745/1, Brnopo-ne: 07:00-22:00
Kaufland Olomouc: Hněvotínská 711, 779 00 Olomoucpo-ne: 07:00-22:00
Kaufland Jihlava: Romana Havelky 4842/1a, Jihlavapo-ne: 07:00-22:00
Kaufland Česká Lípa: Mimoň, Česká Lípapo-ne: 07:00-22:00

Kontaktní informace

Pokud má zákazník nějaké dotazy týkající se chodu obchodu, Kaufland slev uvedených v akčním letáku Kaufland, může se obrátit na zákaznickou linku. Ta je dostupná na telefonním čísle: +420 800 165 894 od pondělí do pátku 8:00-22:00. Spousta informací je k zjištění i na sociálních sítích společnosti, jako je Facebook nebo Instagram. Korespondenční adresa obchodu Kaufland je:

  • Kaufland Česká republika v.o.s.,
  • Bělohorská 203
  • 169 00 Praha 6

Kaufland recenze

Byť je v tuzemsku Kaufland oblíbený zejména u starší generace, nejspíš i kvůli tomu, že se jednalo o jeden z prvních velkých zahraničních hypermarketů u nás, nákup v něm můžeme plně doporučit. Za několik let na Českém trhu prošly prodejny výraznou modernizací, Kaufland dbá na kvalitu a čerstvost a z jeho prodejen jde cítit a vidět, že se nejedná pouze o prázdnou frázi. Zároveň chválíme vždy velký výběr a nízké ceny, kterým napomáhají časté Kaufland akce a Kaufland slevy. Zboží v akčních letácích Kaufland je průběžně měněno, díky čemuž je každý týden možné nakoupit ve slevě něco nového, zajímavého a nechat se tak i inspirovat ke zkoušení nových produktů. 

Další obchody

Již jste viděli všechny letáky z obchodu Kaufland? Nevadí, u nás naleznete akční nabídky z dalších obchodů. Stačí kliknout na logo některého z níže zobrazených obchodů a zobrazí se vám všechny jeho akční letáky a nabídky.

Nejnovější články

Jak se postarat o trávník po zimě

Jak se postarat o trávník po zimě

Během podzimu a zimy neměla většina majitelů zahrad mnoho práce se svými trávníky. Jakmile se ale začne v březnu oteplovat, je správný čas na to, aby…

2 různé recepty s kuřecím masem

2 různé recepty s kuřecím masem

Kuřecí maso patří mezi nejoblíbenější maso u mnoha lidí. Obsahuje hodně pro tělo prospěšných látek, nepatří do skupiny drahých surovin a lze…

Díky těmto uklízecím tipům nebude znát, že máte domácího mazlíčka

Díky těmto uklízecím tipům nebude znát, že máte domácího mazlíčka

Mít domácího mazlíčka je jistě skvělou volbou, pokud člověk miluje zvířata a rád by si pořídil nějakého parťáka pro život. Někteří lidé si ale občas…

Dorty, které můžete připravit na každou oslavu

Dorty, které můžete připravit na každou oslavu

Oslavy, párty a rodinné sešlosti většinou doprovází různé pochutiny, které lidé buď sami nachystají nebo je zakoupí. Mezi nejčastější občerstvení…