KAUFLAND leták od středy 20.09.2023 + akční příští týden

Kaufland

Kaufland

20.09. – 26.09.2023

Kaufland

Kaufland

23.08. – 29.09.2023

Kaufland

Kaufland

27.09. – 03.10.2023

Kaufland

Kaufland

13.09. – 19.09.2023

Kaufland

Kaufland

06.09. – 12.09.2023

Expirované letáky Kaufland »

Akční leták Kaufland

Všechno oblíbené, sezónní i jakékoliv jiné zboží z nabídky, na které je v současné době možné uplatnit vybrané akce Kaufland je sjednocené na jednom místě, kterým je právě akční leták Kaufland. Na výběr jsou dvě varianty slevového letáku Kaufland, tedy akční leták Kaufland pro tento týden a Kaufland leták příští týden. Ty se mezi sebou různí obsaženými slevami, které se však vždy vztahují jak k privátním, tak k soukromým Kaufland značkám. Pravidelně aktualizovaný je Kaufland leták právě zde, na slevovém portálu MrOfferto, stejně jako konkurenční Penny leták, který přijde vhod například v momentě, kdy akční leták Kaufland nezahrnuje slevy na vše, co by zákazník potřeboval. Jak Penny leták, tak nový leták Kaufland nabízí rozmanitou škálu slev, které jsou pro kupující shrnuty na několika stránkách. Každý produkt je přehledně označený jak cenovkou, tak označením názvu či gramáže.

Kaufland leták PDF

Díky tomu, že jsou slevové magazíny k nahlédnutí také v PDF, v nich může zákazník jednoduše vyhledávat požadované zboží. Pokud například chce vidět mléčné výrobky, na které se nyní dají uplatnit Kaufland akce, zadá si do vyhledávače: "mléčné výrobky". Kaufland leták PDF je tak skvělou volbou, jak si ušetřit čas, avšak zároveň mít přehled o právě probíhajících akcích. Další výhoda, kterou aktuální či Kaufland leták příští týden PDF nabízí, je možnost stažení do kteréhokoliv chytrého zařízení, jak na to? Stačí na vybraný Kaufland leták PDF kliknout pravým tlačítkem myši, zvolit tisk a v nabídce cíl vybrat "uložit jako PDF". Od této chvíle mají zákazníci aktuální či Kaufland leták příští týden PDF vždy při ruce a neunikne jim tak žádná výhodná akce.

Nový leták Kaufland pro tento týden

Platnost, kterou se Kaufland leták PDF pyšní, je jeden týden. Následně je možné prolistovat Kaufland leták příští týden PDF, který nabízí stejné možnosti, tedy slevové nabídky na několika desítkách stránkách i dostupné vyhledávání. Jediné, co se v letácích různí, jsou obsažené Kaufland akce, které jsou pro každý týden jiné. Zatímco jeden týden se Kaufland slevy vztahují zejména k masným výrobkům, ten další to mohou být mléčné výrobky, nicméně výběr je vždy pestrý, nikoliv zaměřený na jednu část sortimentu.

Aktuální akční leták Kaufland vychází zpravidla každou středu, přičemž se na 40-50 stránkách nachází vždy současné Kaufland akce napříč všemi kategoriemi sortimentu. Nejčastěji se jedná o zboží, na kterém si Kaufland zakládá, a to čerstvé ovoce, zelenina, maso, sýry nebo pečivo. Nicméně často také nový leták Kaufland nabízí i různé dekorace, pomůcky, doplňky nebo zdravou výživu. Na rozdíl od jiných obchodů má Kaufland díky své velikosti dostatečné skladové zásoby a málokdy se stane, že by byl některý z akčních artiklů rychle vyprodán.

Kaufland leták příští týden

Dostupné jsou Kaufland letáky jednotně pro všechny pobočky, tedy jak aktuální leták, tak akční leták Kaufland na příští týden zahrnují jednotnou nabídku pro všechny Kaufland pobočky, rozmístěné napříč celou Českou republikou, a to ve velkých i malých městech. Mezi ty nejnavštěvovanější se řadí Kaufland Praha, Kaufland Brno nebo Kaufland Olomouc. Hojně využívané jsou však Kaufland slevy i v Česká Lípa Kauflandu. Abyste ušetřili co nejvíce financí, využijte kromě akčních nabídek uvedených v letáku Kaufland příští týden PDF i Kaufland Card, díky které zákazník získá přístup k dalším slevám. Pokud se akce Kaufland nevztahují ke všemu potřebnému, nabízí se Globus leták s obdobnou nabídkou, taktéž pravidelně aktualizovaný zde, na MrOfferto.

O obchodu Kaufland

Supermarkety, dnes již spíše hypermarkety, Kaufland začaly v České republice nabízet širokou škálu svých produktů již v roce 1998. Za tu dobu se v tuzemsku zařadily mezi nejoblíbenější obchody. Řetězec Kaufland byl založen v roce 1930 na území dnešního Německa, zakladatelem byl Josef Schwarz, po kterém je pojmenována i dnešní společnost vlastnící nejen celý řetězec Kaufland, ale také “konkurenční” řetězec Lidl, jedná se o firmu Lidl & Schwarz-Gruppe. Z toho důvodu nabízí Lidl obdobné produkty jako právě Kaufland a cenově výhodných nákupu je možné využít opět díky letáku Lidl. Využít lze nabídky z letáku Lidl ve zhruba 300 kamenných prodejnách napříč Českou republikou.

Dalších 14 let upevňoval Kaufland svou pozici na Německém trhu a až v roce 1998 byl postaven první hypermarket i v cizině. Historicky první Kaufland otevřený mimo německé území se stal Kaufland v Ostravě-Zábřehu. Zprvu byly obchody stavěny na plochách až 8 000 metrů čtverečních, postupně však docházelo k jejich zeštíhlování na dnešních zpravidla 4 000 až 5 000 metrů čtverečních.

Kaufland sortiment

Jak už zařazení do kategorie “Hypermarkety” napovídá, v Kauflandu je možné pořídit téměř vše. Od klasických maloobchodních potravinových produktů, jako je čerstvé ovoce, zelenina, balené zboží, trvanlivé potraviny až po drogerii, oblečení a vybavení domácnosti. Na spoustu zboží je navíc k dostání oblíbená akce Kaufland, o níž informuje především zmiňovaný leták. Stejně na paty Kauflandu v nízkých cenách šlape i další řetězec, kterým je Tesco a mezi zákazníky oblíbený Tesco leták. Většina Kaufland obchodů také obsahuje vlastní pekárny, respektive pece určené k rozpékání polotovarů pro zajištění čerstvosti pečiva. Nachází se zde také chlazené pulty s čerstvými krájenými sýry, masnými produkty nebo pomazánkami. Není divu, že jedním z mott reklamních spotů je “Vždy čerstvé”. Právě na čerstvosti, nízkých cenách, o čemž svědčí i Kaufland slevy, a velkém výběru si Kaufland v dnešní době zakládá a patří mezi jeho markantní konkurenční výhody.

Kaufland prodejny a otevírací doba

Kaufland se dnes nachází hned v 8 zemích Evropy. O to úctyhodnější je, že na těchto trzích, mezi které patří především země střední a východní Evropy, existuje více než 1 000 obchodních domů. V České republice se pohybuje množství provozoven někde okolo 130. Kompletní seznam prodejen se nachází na internetových stránkách společnosti Kaufland. Dalo by se však říci, že každé větší i menší město má svoji vlastní Kaufland pobočku. Jako příklad se dá uvést Kaufland Praha, Kaufland Brno, Kaufland Olomouc, ale také Kaufland Liberec nebo Česká Lípa Kaufland. Kaufland prodejny jsou moderně vybavené a obvykle je v nich k dostání připojení k internetu i samoobslužné pokladny. Mezi další zákaznické výhody patří možnost vrácení zboží. Pokud s ním kupující není spokojení, budou mu navráceny vynaložené finanční prostředky. Kromě českých poboček je pak hojně navštěvovaný také Kaufland Polsko, který mnohdy nabízí výhodnější ceny.

Konkrétní pobočkaOtevírací doba
Kaufland Praha: Kolbenova, 198 00 Praha, Prahapo-ne: 07:00-22:00
Kaufland Brno: Kamenice 745/1, Brnopo-ne: 07:00-22:00
Kaufland Olomouc: Hněvotínská 711, 779 00 Olomoucpo-ne: 07:00-22:00
Kaufland Jihlava: Romana Havelky 4842/1a, Jihlavapo-ne: 07:00-22:00
Kaufland Česká Lípa: Mimoň, Česká Lípapo-ne: 07:00-22:00

Kaufland otevírací doba

Jaká je otevírací doba Kaufland konkrétní pobočky, je nutné předem ověřit, prodejny Kaufland nemají žádné společně určené hodiny. Nicméně obvykle je Kaufland otevírací doba i během víkendu, a tak je možné akce uvedené v akčním letáku uplatnit i během soboty a neděle. Nutno však počítat s tím, že během státních svátků se často stává, že jsou prodejny zavřené. Nejčastěji mají Kaufland prodejny otevřeno od pondělí do neděle od 7:00 do 22:00.

Kontaktní informace

Pokud má zákazník nějaké dotazy týkající se chodu obchodu nebo Kaufland slev uvedených v novém letáku Kaufland, může se obrátit na zákaznickou linku. Ta je dostupná na telefonním čísle: +420 800 165 894 od pondělí do pátku 8:00-22:00. Spousta informací je k zjištění i na sociálních sítích společnosti, jako je Facebook nebo Instagram. 

Korespondenční adresa obchodu Kaufland je:

  • Kaufland Česká republika v.o.s.,
  • Bělohorská 203
  • 169 00 Praha 6

Byť je v tuzemsku Kaufland oblíbený zejména u starší generace, nejspíš i kvůli tomu, že se jednalo o jeden z prvních velkých zahraničních hypermarketů u nás, nákup v něm můžeme plně doporučit všem. Za několik let na Českém trhu prošly prodejny výraznou modernizací, Kaufland dbá na kvalitu a čerstvost a z jeho prodejen jde cítit a vidět, že se nejedná pouze o prázdnou frázi. Zároveň chválíme vždy velký výběr a nízké ceny, kterým napomáhají časté akce a slevy. Zboží v akčních letácích Kaufland je průběžně měněno, díky čemuž je každý týden možné nakoupit ve slevě něco nového, zajímavého a nechat se tak i inspirovat ke zkoušení nových produktů.

Kdo vlastní Kaufland?

Řetězec supermarketů a hypermarketů Kaufland působící v několika zemích vlastní německá skupina Schwarz Gruppe, pod kterou zároveň spadá další oblíbený řetězec, taktéž působící na území České republiky, Lidl. Schwarz Gruppe je soukromá společnost a není veřejně obchodována na burze. V současnosti patří Kaufland, Lidl, tedy celá společnost Schwarz Gruppe k největším obchodním společnostem v Evropě.

Kdy otevírá Kaufland?

Otevírací doba konkrétních Kaufland prodejen se může lišit v závislosti na místě a zvyklostech místních obyvatel, kterým se společnost snaží vyjít vstříc. Nicméně většina poboček má obvykle od pondělí do pátku otevírací dobu od 7:00 do 20:00 nebo 22:00 a během víkendu obvykle od 7:00 do 20:00 nebo 22:00. Konkrétní otevírací dobu všech prodejen lze zjistit na internetových stránkách řetězce Kaufland, stejně jako je možné si zde prolistovat nový leták Kaufland, a to vždy ve středu.

Co je to Kaufland Pay?

Kaufland Pay je mobilní platební služba poskytovaná zákazníkům Kauflandem. Jedná se o bezkontaktní platební metodu, která umožňuje provádět platby pomocí chytrých telefonů nebo třeba hodinek, což urychlí a usnadní celý proces placení. Pro použití Kaufland Pay musíte mít nainstalovanou aplikaci Kaufland na svém mobilním zařízení a přidat svou platební kartu do aplikace. Poté stačí při platbě v Kauflandu pouze přiložit své zařízení a platbu potvrdit.

Další obchody

Již jste viděli všechny letáky z obchodu Kaufland? Nevadí, u nás naleznete akční nabídky z dalších obchodů. Stačí kliknout na logo některého z níže zobrazených obchodů a zobrazí se vám všechny jeho akční letáky a nabídky.

Nejnovější články

Jak se oblékat na podzim

Jak se oblékat na podzim

Podzim je pro mnohé lidi obdobím, které nemají rádi. Druhá skupina lidí však podzim miluje, protože je baví různě zbarvené listí, vykrajování dýní,…

Dezerty z jablek, které si zamiluje celá rodina

Dezerty z jablek, které si zamiluje celá rodina

Pokud v současné době sklízíte jablka z vašich stromů a těšíte se z úrody, můžete začít přemýšlet nad tím, jak jablka dále využijete. Většina lidí má…

Podzimní péče o zahradu vám usnadní práci na jaře

Podzimní péče o zahradu vám usnadní práci na jaře

I když zbývá ještě několik teplých dnů, při kterých si můžete užívat vyšších teplot, sluníčka a dalších příjemných aktivit, tak brzy začne podzim. S…

Mužská móda a styl: Jak být stylizovaný a sebevědomý

Mužská móda a styl: Jak být stylizovaný a sebevědomý

Móda není jen pro ženy. Mužská móda má v posledních letech prošla významnou proměnou a stává se stále důležitější součástí života moderního muže. Už…