Letáky | Hypermarkety a supermarkety | Kaufland

Kaufland leták

Kaufland

17.04. – 23.04.2024

Zobrazit leták
Kaufland

10.04. – 16.04.2024

Zobrazit leták
Kaufland

02.04. – 09.04.2024

Zobrazit leták
Kaufland

27.03. – 31.03.2024

Zobrazit leták
Kaufland

20.03. – 26.03.2024

Zobrazit leták

Expirované letáky Kaufland »

Letáky Kaufland i ve vašem městě

Kaufland Praha Kaufland Brno Kaufland Ostrava Kaufland Plzeň Kaufland Liberec Kaufland Olomouc Kaufland České Budějovice Kaufland Hradec Králové Kaufland Ústí nad Labem Kaufland Pardubice Kaufland Zlín Kaufland Havířov Kaufland Kladno Kaufland Most Kaufland Opava Kaufland Frýdek-Místek Kaufland Jihlava Kaufland Karviná Kaufland Teplice Kaufland Chomutov Kaufland Karlovy Vary Kaufland Děčín Kaufland Jablonec nad Nisou Kaufland Mladá Boleslav

Kaufland leták

Všechno zboží, na které je v současné době možné uplatnit vybrané akce Kaufland, je sjednocené na jednom místě, kterým je právě akční leták Kaufland. Na výběr jsou dvě varianty letáku Kaufland, tedy akční leták Kaufland pro tento týden a Kaufland leták příští týden. Ty se mezi sebou různí obsaženými slevami, které se však vždy vztahují jak k privátním, tak k soukromým Kaufland značkám. Pravidelně aktualizovaný je Kaufland leták právě zde, na slevovém portálu MrOferto, stejně jako konkurenční PENNY leták, který přijde vhod například v momentě, kdy letáky Kaufland nezahrnují slevy na vše, co by zákazník potřeboval. Jak PENNY leták, tak aktuální leták Kaufland nabízejí rozmanitou škálu slev, které jsou pro kupující shrnuty na několika stránkách.

Často aktuální leták Kaufland nabízí i různé dekorace, pomůcky, doplňky, drogerii nebo zdravou výživu. Podobně je na tom s rozmanitostí sortimentu také Lidl leták, ve kterém se kromě potravin může nacházet zlevněné oblečení nebo bytové dekorace. Díky tomu, že je Kaufland akční leták k nahlédnutí také v PDF, může v něm zákazník jednoduše vyhledávat požadované zboží. Platnost, kterou se Kaufland akční leták pyšní, je jeden týden. Následně je možné prolistovat Kaufland leták příští týden. Akční leták Kaufland vychází zpravidla každou středu, přičemž se na 40-50 stránkách nachází vždy současné Kaufland akce napříč všemi kategoriemi sortimentu. Nejčastěji se jedná o zboží, na kterém si Kaufland zakládá, a to čerstvé ovoce, zelenina, maso, sýry nebo pečivo. Kvalitní maso za výhodné ceny pak zprostředkovávají i RABBIT akce.

O obchodu Kaufland

Supermarkety, dnes již spíše hypermarkety, Kaufland začaly v České republice nabízet širokou škálu svých produktů již v roce 1998. Řetězec Kaufland byl založený v roce 1930 na území dnešního Německa, zakladatelem byl Josef Schwarz, po kterém je pojmenována i dnešní společnost vlastnící nejen celý řetězec Kaufland, ale také “konkurenční” řetězec Lidl, jedná se o firmu Lidl & Schwarz-Gruppe. Z toho důvodu nabízí Lidl obdobné produkty jako právě Kaufland a cenově výhodných nákupů je možné využít opět díky letáku Lidl.

Sortiment Kaufland

Jak už zařazení do kategorie “hypermarkety” napovídá, v Kauflandu je možné pořídit téměř vše. Od klasických potravinových produktů až po drogerii, oblečení a vybavení domácnosti. Na spoustu zboží je navíc k dostání oblíbená akce Kaufland, o níž informuje především zmiňovaný nový leták Kaufland. Stejně na paty Kauflandu v nízkých cenách šlape i další řetězec, kterým je Tesco a mezi zákazníky oblíbený Tesco leták. Na prodejnách se nachází chlazené pulty s čerstvými krájenými sýry, masnými produkty nebo pomazánkami.

Kontaktní informace

V případě otázek se může kdokoliv obrátit na zákaznickou linku, která je dostupná na telefonním čísle: +420 800 165 894 Po-Pá od 08:00 do 22:00. Spousta informací je k zjištění i na sociálních sítích společnosti, jako je Facebook nebo Instagram.

Korespondenční adresa obchodu je:

  • Kaufland Česká republika v.o.s.,
  • Bělohorská 203 
  • 169 00 Praha 6

Byť je v tuzemsku Kaufland oblíbený zejména u starší generace, nejspíš i kvůli tomu, že se jednalo o jeden z prvních velkých zahraničních hypermarketů u nás, nákup v něm můžeme plně doporučit všem. Za několik let na českém trhu prošly prodejny výraznou modernizací. Kaufland se dnes nachází v několika zemích Evropy, včetně České republiky, kde je vyhledávaný zejména Kaufland Praha či Brno. Kaufland prodejny jsou moderně vybavené a obvykle je v nich k dostání připojení k internetu i samoobslužné pokladny. Mezi další zákaznické výhody patří možnost vrácení zboží. Pokud s ním kupující není spokojený, budou mu vráceny vynaložené finanční prostředky. Kromě českých poboček je hojně navštěvovaný také Kaufland Polsko, který mnohdy nabízí výhodnější ceny, o čemž mimo jiné svědčí Kaufland Polsko leták. Jaká je otevírací doba Kaufland konkrétní pobočky, je nutné předem ověřit, nejčastější Kaufland otevírací doba je však Po-Ne od 07:00 do 22:00.

Kdo vlastní Kaufland?

Řetězec supermarketů a hypermarketů Kaufland působící v několika zemích vlastní německá skupina Schwarz Gruppe, pod kterou zároveň spadá další oblíbený řetězec, taktéž působící na území České republiky, Lidl. Schwarz Gruppe je soukromá společnost a není veřejně obchodována na burze. V současnosti patří celá společnost Schwarz Gruppe k největším obchodním společnostem v Evropě.

Kdy otevírá Kaufland?

Otevírací doba Kaufland prodejen se může lišit, obvykle však mají pobočky otevřeno od pondělí do neděle od 07:00 do 22:00. Konkrétní otevírací dobu všech prodejen lze zjistit na internetových stránkách řetězce Kaufland, stejně jako je možné si zde prolistovat nový leták Kaufland, a to vždy ve středu.

Co je to Kaufland Pay?

Kaufland Pay je mobilní platební služba poskytovaná zákazníkům. Jedná se o bezkontaktní platební metodu, která umožňuje provádět platby pomocí chytrých telefonů nebo třeba hodinek, což urychlí a usnadní celý proces placení. Pro použití Kaufland Pay musíte mít nainstalovanou aplikaci Kaufland na svém mobilním zařízení a přidat svou platební kartu do aplikace. Poté stačí při platbě v Kauflandu pouze přiložit své zařízení a platbu potvrdit.

Další obchody

Již jste viděli všechny letáky z obchodu Kaufland? Nevadí, u nás naleznete akční nabídky z dalších obchodů. Stačí kliknout na logo některého z níže zobrazených obchodů a zobrazí se vám všechny jeho akční letáky a nabídky.

Lidé hledají také

PENNY akční leták Lidl akční leták Akční leták Albert Tesco leták na příští týden BILLA leták PDF Globus akční leták Biedronka leták Polsko Makro aktuální leták NORMA akční leták COOP Tuty leták Hruška leták PDF JIP akce Terno akce Akční leták FLOP Zeman maso-uzeniny leták RABBIT akce Pramen leták Travel FREE akce

Nejnovější články

Užijte si jaro naplno. Inspirace pro jarní aktivity doma i venku

Užijte si jaro naplno. Inspirace pro jarní aktivity doma i venku

Jaro je ročním obdobím, na které se těší velké množství lidí. Zima totiž na spoustu osob působí negativně, depresivně a většině chybí sluníčko. V…

Jak si doma vypěstovat rostliny ze semínek a ušetřit za nákupy v zahradnictví?

Jak si doma vypěstovat rostliny ze semínek a ušetřit za nákupy v zahradnictví?

Nabídka květin, stromů, keřů nebo sazenic v zahradnictví zláká každý rok mnoho lidí. Většina z nich také nechá na tomto místě i několik tisíc a…

2 způsoby, jak připravit velikonočního beránka

2 způsoby, jak připravit velikonočního beránka

V tomto roce bude Velikonoční pondělí 1.4. 2024 a většina dětí se chystá v tento den vyjít do ulic a koledovat. V případě, že ve vašem městě či…

Jak se jí kaki přezdívané Diovo ovoce?

Jak se jí kaki přezdívané Diovo ovoce?

Kaki ovoce, známé také jako persimon, jsou lahodné a exotické plody původem z Asie, jejichž konzumace je pro lidské zdraví prospěšná mnoha způsoby.…