Pepco leták od pátku 23.09.2022

Pepco - Mělník

Pepco - Mělník

23.09. – 29.09.2022

Pepco leták

Pepco leták

22.09. – 05.10.2022

Pepco

Pepco

08.09. – 21.09.2022

Pepco - Návrat do školy

Pepco - Návrat do školy

25.08. – 07.09.2022

Pepco je řetězec levného zboží podháczející z Polska. V České republice najdete aktuálně okolo 200 prodejen Pepca, přičemž se často jedná o menší obchůdky ve velkých obchodních centrech. Pepco se vyznačuje nízkou cenou. Do jeho sortimentu patří převážně oblečení pro muže, ženy, ale hlavně děti. Najdete zde však i doplňky do domácnosti nebo jiné drobnosti.

Obchody Pepco

V České republice patří Pepco mezi jeden z nejloblíbenějších řetězců s levným zbožím. Mezi nejčastější cílovou skupinu patří zejména rodiny s dětmi a mladí lidé. Pepco si získá každého svou nízkou cenou a přijatelnou kvalitou. Právě nízká cena je to, co odlišuje Pepco od konkurence.

Historie Pepca

Společnost vznikla v roce 1999 v Polsku, odkud pochází. První obchody této firmy však neexistovaly pod dnes již dobře známým názvem Pepco, nýbrž pod hůře zapamatovatelným názvem L-stretcher. Je dobře, že se nakonec název změnil a určitě i to pomohlo v jeho růstu. Změna jména souvisela s kapitálovým vstupem společnosti Pepkor, a to v roce 2004. Od té doby díky kapitálovým investicím do firmy začal celý řetězec růst především na Polském trhu. V roce 2012 došlo k expanzi do Česka a na Slovensko, kde tedy působí firma již 10 let a celou dobu postupně roste, ať už obratově, tak i do počtu poboček.

Zatímco v Čechách má Pepco zastoupení zhruba 200 prodejnami, ve světě jich je už 1400. Zejména se jedná o středoevropské země jako Polsko nebo Rumunsko, nicméně Pepca naleznete také v Chorvatsku, Slovinsku nebo Litvě.

Sortiment a akční leták Pepco

Pepco budete znát především jako menší obchůdky, ať už volně stojící v oblasti nákupních center nebo součást větších obchodních domů. Občas Pepco naleznete i v centru některých větších měst. Ačkoliv se jedná o poměrně malé obchody, jejich nespornou výhodou je nízká cena a dobrý výběr. Pepco se soustředí zejména na oblečení - pánské, dámské, ale nejvíce dětské. Nejdete zde také růszné domácí doplňky a drobnosti, které sice není potřebné mít, avšak si je rádi zakoupíte, o to více, když stojí pouze pár korun.

Akční leták je vydáván na dvou týdenní frekvenci, přičemž obsahuje cleý zástup sortimentu obchodů Pepco. Na přibližně 10 až 15 stranách najdete nejen inspiraci pro doplňky do domácnosti, ale i také krásné vzory různého, především dětského oblečení. Velkou výhodou Pepca je také obměna kolekcí, jež prodává. Díky tomu vás motivuje k návštěvě každé 2 týdny, kdy se můžete těšit na nové módní kousky nebo jiné zboží.

Další obchody

Již jste viděli všechny letáky z obchodu Pepco? Nevadí, u nás naleznete akční nabídky z dalších obchodů. Stačí kliknout na logo některého z níže zobrazených obchodů a zobrazí se vám všechny jeho akční letáky a nabídky.

Nejnovější články

25.09.2022

Sezóna jablek je tu. Vyzkoušejte si několik receptů s jablky

Během září dozrává většina jablek a lidé je začnou prodávat, jelikož jich mají velké množství. V obchodě si můžete všimnout slev na jablka a při…

18.09.2022

Hubnutí nemusí být složité, když se budete držet těchto rad

Shodit přebytečná kila je snem mnoha lidí, ale jen malé části z nich se to opravdu podaří. Pokud patříte mezi ty, kteří mají ve skříni oblečení v…

16.09.2022

Úklid domácnosti zvládnete i bez chemických čistících prostředků

Začněte doma uklízet pravidelně a vyhnete se tomu, že budete muset před příchodem návštěvy dlouho uklízet. K tomu, abyste doma měli čisto,…

04.09.2022

Posilněte tělo vitamínem C i na podzim

Lidé potřebují pro správné fungování těla mnoho různých vitamínů a mezi nimi je i vitamín C. Pokud o sebe příliš nepečujete a nezaměřujete se na to,…