Pepco leták od čtvrtka 26.01.2023

Pepco leták

Pepco leták

26.01. – 08.02.2023

Pepco

Pepco

12.01. – 25.01.2023

Pepco leták Disney

Pepco leták Disney

02.01. – 11.01.2023

Dárky pro malé i velké

Dárky pro malé i velké

03.11. – 31.12.2022

Pepco - Vánoční obchůdek

Pepco - Vánoční obchůdek

24.11. – 30.11.2022

Pepco je řetězec levného zboží pocházející z Polska. V České republice najdete aktuálně okolo 200 prodejen Pepca, přičemž se často jedná o menší obchůdky ve velkých obchodních centrech. Pepco se vyznačuje nízkou cenou. Do jeho sortimentu patří převážně oblečení pro muže, ženy, ale hlavně pro děti. Najdete zde však i doplňky do domácnosti nebo jiné drobnosti.

Pepco leták 

Akční leták Pepco je vydáván na dvoutýdenní frekvenci, přičemž obsahuje celý zástup sortimentu obchodů Pepco. Na přibližně 10 až 15 stranách se v akčním letáku Pepco nachází doplňky do domácnosti, ale také krásné vzory různého, především dětského oblečení. Velkou výhodou Pepca je také obměna kolekcí, jež prodává. Díky tomu vás motivuje k návštěvě každé 2 týdny, kdy se můžete těšit na nové módní kousky nebo jiné zboží. Pepco leták však vychází nahodile, proto ne vždy je možné si potřebné nákupy rozplánovat dopředu.

Leták Pepco

Sice Pepco leták nevychází pravidelně, zato vždy, když vyjde, zájemcům nabídne spoustu výhodných nabídek. Ty zahrnují nejen doplňky do domácnosti a oblečení, ale také praktické pomocníky do domu nebo je dostupné zlevněné Pepco povlečení. Pochlubit se může Pepco povlečení jak výhodnou cenou, zejména vztahují-li se k němu slevy uvedené v akčním letáku Pepco, tak také dobrou kvalitou. K nahlédnutí je Pepco leták aktuální na www pepco cz, ale také zde, na internetových stránkách MrOferto. 

Pepco aktuální leták 

Kompletní nabídka produktů je uvedena na eshopu Pepco, na kterém však není možné uskutečnit nákup. Uplatnit slevové nabídky uvedené v Pepco aktuálním letáku se dá jen na některé z vybraných poboček. Vyhledávané je zejména Pepco Brno či Pepco Praha. Kromě kompletní nabídky a aktuálního letáku Pepco mají zájemci možnost zde vyhledat i nejbližší prodejny. A pokud zrovna prodejny Pepco nenabízejí to, co byste si představovali, stačí se porozhlédnout u konkurence, kam spadá například Kik leták. Zmíněný Kik leták totiž taktéž nabízí akční ceny na doplňky do domácnosti či oblečení. 

Pepco leták na příští týden 

Výhodné nabídky zákazníkům nezprostředkovává pouze Pepco leták aktuální, nýbrž i Pepco leták na příští týden, který je příležitostně k dostání. Jediné, co se různí, je výběr akčních nabídek. Často je za akční ceny díky Pepco letáku na příští týden k dostání Pepco povlečení, případně se po zlevněném povlečení shánějte v konkurenčním JYSK letáku. Výhodou společnosti JYSK oproti Pepcu je, že je možné akční nabídky z letáků uplatnit i v internetovém obchodě.

O obchodu Pepco

V České republice patří Pepco mezi jeden z nejoblíbenějších řetězců s levným zbožím. Mezi nejčastější cílovou skupinu patří zejména rodiny s dětmi a mladí lidé. Pepco si získá každého svou nízkou cenou a přijatelnou kvalitou. Právě nízká cena je to, co odlišuje Pepco od konkurence. Pepco budete znát především jako menší obchůdky, ať už volně stojící v oblasti nákupních center nebo součást větších obchodních domů. Občas Pepco naleznete i v centru některých větších měst. Ačkoliv se jedná o poměrně malé obchody, jejich nespornou výhodou je nízká cena a dobrý výběr. Pepco se soustředí zejména na oblečení - pánské, dámské, ale nejvíce dětské. Najdete zde také různé domácí doplňky a drobnosti, které sice není potřebné mít, avšak si je rádi zakoupíte, o to více, když stojí pouze pár korun.

Pepco prodejny

Společnost vznikla v roce 1999 v Polsku, odkud pochází. První obchody této firmy však neexistovaly pod dnes již dobře známým názvem Pepco, nýbrž pod hůře zapamatovatelným názvem L-stretcher. Změna jména souvisela s kapitálovým vstupem společnosti Pepkor, a to v roce 2004. Od té doby díky kapitálovým investicím do firmy začal celý řetězec růst především na polském trhu. V roce 2012 došlo k expanzi do Česka a na Slovensko, kde tedy působí firma již 10 let a celou dobu postupně roste, ať už obratově, tak i do počtu poboček. Zatímco v Čechách má Pepco zastoupení zhruba 200 prodejnami, ve světě jich je už 1 400. Zejména se jedná o středoevropské země jako Polsko nebo Rumunsko, nicméně Pepca naleznete také v Chorvatsku, Slovinsku nebo Litvě. Obecně se mezi nejnavštěvovanější prodejny řadí ty ve velkých městech jako Pepco Praha či Pepco Brno.

Pepco otevírací doba

Jaká je Pepco otevírací doba prodejen se zájemci dozví na Pepco eshopu po rozkliknutí vybrané pobočky. Žádná jednotná otevírací doba Pepca neexistuje, je tak vhodné si předem ověřit, jak na tom jaká pobočka je. Oblíbený je i internetových obchod Pepco, nicméně zde zboží není možné objednat. Zájemci si jej tu mohou pouze prohlédnout, a to na adrese: www pepco cz. Jaká je Pepco otevírací doba vybraných poboček?

Konkrétní pobočkaOtevírací doba
Pepco Praha: Poděbradská 489/116, 198 00Po-Ne: 08:00-19:00
Pepco Brno: Švermova 654/9, 625 00 Po-Ne: 08:00-19:00
Pepco Liberec: nám. Soukenné 669/2A, 460 01 Po-Ne: 09:00-20:00
Pepco Ostrava: Opavská 6201/1A, 708 00Po-Ne: 09:00-20:00
Pepco Olomouc: OC Haná, Kafkova 1223/8, 779 00Po-Ne: 09:00-21:00

Kontaktní informace

Pepco prodejny sice nabízí kompletní zákaznický servis, nicméně pro rychlý kontakt je k dispozici zákaznická linka na telefonním čísle: +420 228 881 508, která je dostupná Po–Pá 10:00–16:00 hod, nebo také můžete využít e-mail: zakaznik@pepco.cz. Sídlo společnosti Pepco se nachází na následující adrese:

  • PEPCO Czech Republic s.r.o,
  • Hvězdova 1716/2b
  • 140 78 Praha 4 - Nusle

Informace o veškerých novinkách, sezónních kolekcích či výhodných nabídkách poskytuje nejen Pepco leták aktuální, ale také sociální sítě Pepco cz Instagram a Facebook Pepco cz. Nacházejí se zde zajímavé informace, které společnost zveřejňuje i několikrát týdně. Jednat se příspěvky mohou nejen vybraných slev, ale také novinek, na které se je možné těšit. Případně jsou tu sdílené informace související s e shopem Pepco, na němž sice není možné uskutečnit Pepco online nákup, nicméně obsahuje spoustu důležitých odkazů.

Další obchody

Již jste viděli všechny letáky z obchodu Pepco? Nevadí, u nás naleznete akční nabídky z dalších obchodů. Stačí kliknout na logo některého z níže zobrazených obchodů a zobrazí se vám všechny jeho akční letáky a nabídky.

Nejnovější články

Triky, jak ušetřit více peněz

Triky, jak ušetřit více peněz

Zdražování a rychle rostoucí ceny téměř všeho se dotknou každého, kdo musí platit nájem nebo poplatky za energie a další služby. Pokud netušíte, jak…

Tipy na zdravější verze večeří, které si lidé nejčastěji objednávají

Tipy na zdravější verze večeří, které si lidé nejčastěji objednávají

Ať už jste se pustili do hubnutí nebo jednoduše chcete jíst zdravější jídla, můžete se nechat inspirovat těmito tipy na zdravé večeře, které se vám…

Hubnutí po Vánocích nemusí být složité

Hubnutí po Vánocích nemusí být složité

Většina lidí si do nového roku přináší hodně předsevzetí, které by chtěli dlouhodobě dodržovat nebo alespoň na delší čas, než je 1 týden. Mezi…

Občerstvení, které se hodí na Silvestra

Občerstvení, které se hodí na Silvestra

Protože už jsou Vánoce za námi a každý si určitě užil dostatku cukroví, vánoček nebo smažených řízků, tak nyní začíná doba, kdy se lidé připravují na…