Pepco leták od čtvrtka 07.12.2023

Expirované letáky Pepco »

Letáky Pepco i ve vašem městě

Pepco Praha Pepco Brno Pepco Ostrava Pepco Plzeň Pepco Liberec Pepco Olomouc Pepco České Budějovice Pepco Hradec Králové Pepco Ústí nad Labem Pepco Pardubice Pepco Zlín Pepco Havířov Pepco Kladno Pepco Most Pepco Opava Pepco Frýdek-Místek Pepco Jihlava Pepco Karviná Pepco Teplice Pepco Chomutov Pepco Karlovy Vary Pepco Děčín Pepco Jablonec nad Nisou Pepco Mladá Boleslav

Akční leták PEPCO

Hlavní akční leták PEPCO je vydáván na dvoutýdenní frekvenci, přičemž obsahuje celý zástup sortimentu obchodů PEPCO. Na přibližně 10 až 15 stranách se v akčním letáku nachází doplňky do domácnosti, ale také krásné vzory různého, především dětského oblečení. Velkou výhodou PEPCA je také obměna kolekcí, jež prodává. Díky tomu vás motivuje k návštěvě každé 2 týdny, kdy se můžete těšit na nové módní kousky nebo jiné zboží. Letáky PEPCO vychází v několika variantách, avšak nahodile, proto ne vždy je možné si potřebné nákupy rozplánovat dopředu.

Sice akční leták PEPCO nevychází pravidelně, zato vždy, když vyjde, zájemcům nabídne spoustu výhodných nabídek. Ty zahrnují nejen doplňky do domácnosti a oblečení, ale také praktické pomocníky do domu nebo je dostupné zlevněné PEPCO povlečení. Pochlubit se může PEPCO povlečení jak výhodnou cenou, zejména vztahují-li se k němu slevy uvedené v akčním letáku PEPCO, tak také dobrou kvalitou. Skvělý poměr kvality a ceny nabízí také Action leták, aktualizovaný zhruba jednou týdně. K nahlédnutí je nový leták PEPCO na www pepco cz, ale také zde, na internetových stránkách MrOferto, anebo v kamenných prodejnách, jako je PEPCO Praha nebo PEPCO Brno.

PEPCO leták aktuální

Kompletní nabídka produktů je uvedená na PEPCO eshopu, na kterém však není možné uskutečnit nákup. Uplatnit slevové nabídky uvedené v PEPCO letáku se dá jen na některé z vybraných poboček. Vyhledávané je zejména PEPCO Brno či PEPCO Praha. Kromě kompletní nabídky a nového letáku PEPCO mají zájemci možnost zde vyhledat i nejbližší prodejny. A pokud zrovna prodejny PEPCO nenabízejí to, co byste si představovali, stačí se porozhlédnout u konkurence, kam spadá například KiK leták. Zmíněný KiK leták totiž taktéž nabízí akční ceny na doplňky do domácnosti či oblečení. Velmi často PEPCO leták aktuální zahrnuje sezónní zboží, zejména na Vánoce, Halloween nebo třeba Valentýn.

PEPCO leták na příští týden

Výhodné nabídky zákazníkům nezprostředkovává pouze PEPCO leták aktuální, nýbrž i PEPCO leták na příští týden, který je příležitostně k dostání. Jediné, co se různí, je výběr akčních nabídek. Často je za akční ceny díky PEPCO letáku na příští týden k dostání PEPCO povlečení, případně se po zlevněném povlečení shánějte v konkurenčním JYSK letáku. Výhodou společnosti JYSK oproti PEPCU je, že je možné akční nabídky z letáků uplatnit i v internetovém obchodě. Stejně, jako je možné aktuální leták prolistovat zde, na slevovém portálu MrOferto, anebo na PEPCO eshop, je tomu tak v případě PEPCO letáku na příští týden. PEPCO pobočky se nachází v mnoha velkých i malých městech napříč Českou republiku, proto může akce PEPCO využít téměř každý.

O obchodu

V České republice se PEPCO řadí mezi jeden z nejoblíbenějších řetězců s levným zbožím. Mezi nejčastější cílovou skupinu patří zejména rodiny s dětmi a mladí lidé. PEPCO si získá každého svou nízkou cenou a přijatelnou kvalitou. Právě nízká cena je to, co odlišuje PEPCO od konkurence. PEPCO budete znát především jako menší obchůdky, ať už volně stojící v oblasti nákupních center nebo součást větších obchodních domů. Občas PEPCO naleznete i v centru některých větších měst. Ačkoliv se jedná o poměrně malé obchody, jejich nespornou výhodou je nízká cena a dobrý výběr. PEPCO se soustředí zejména na oblečení - pánské, dámské, ale nejvíce dětské. Právě to obvykle tvoří značnou část v aktuálním letáku PEPCO. Najdete zde také různé domácí doplňky a drobnosti, jako jsou LED světýlka PEPCO, které sice není potřebné mít, avšak si je rádi zakoupíte, o to více, když stojí pouze pár korun.

PEPCO prodejny a otevírací doba

Společnost vznikla v roce 1999 v Polsku, odkud pochází. První obchody této firmy však neexistovaly pod dnes již dobře známým názvem PEPCO, nýbrž pod hůře zapamatovatelným názvem L-stretcher. Změna jména souvisela s kapitálovým vstupem společnosti Pepkor, a to v roce 2004. Od té doby díky kapitálovým investicím do firmy začal celý řetězec růst především na polském trhu. V roce 2012 došlo k expanzi do Česka a na Slovensko, kde tedy působí firma již 10 let a celou dobu postupně roste, ať už obratově, tak i do počtu poboček.

Zatímco v Čechách má PEPCO zastoupení zhruba 200 prodejnami, ve světě jich je už 1 400. Zejména se jedná o středoevropské země jako Polsko nebo Rumunsko, nicméně PEPCA naleznete také v Chorvatsku, Slovinsku nebo Litvě. Obecně se mezi nejnavštěvovanější prodejny řadí ty ve velkých městech jako PEPCO Praha či PEPCO Brno. Jaká je otevírací doba a adresa vybraných poboček?

Konkrétní pobočkaOtevírací doba
PEPCO Praha: Poděbradská 489/116, 198 00Po-Ne: 08:00-19:00
PEPCO Brno: Švermova 654/9, 625 00Po-Ne: 08:00-19:00
PEPCO Liberec: nám. Soukenné 669/2A, 460 01Po-Ne: 09:00-20:00
PEPCO Ostrava: Opavská 6201/1A, 708 00Po-Ne: 09:00-20:00
PEPCO Olomouc: OC Haná, Kafkova 1223/8, 779 00Po-Ne: 09:00-21:00

Oblíbený je i PEPCO online shop CZ, nicméně zde zboží není možné objednat. Zájemci si jej tu mohou pouze prohlédnout, a to na adrese: www pepco cz.

PEPCO otevírací doba

Jaká je PEPCO otevírací doba prodejen, se zájemci dozví na eshopu po rozkliknutí vybrané pobočky. Žádná jednotná otevírací doba neexistuje, je tak vhodné si předem ověřit, jak na tom jaká pobočka je. Obvykle mají prodejny PEPCO otevřeno ve všední dny i během víkendu, avšak hodiny se různí a ke změnám může docházet i během svátků.

Kontaktní informace

Pepco prodejny sice nabízí kompletní zákaznický servis, nicméně pro rychlý kontakt je k dispozici zákaznická linka na telefonním čísle: +420 228 881 508, která je dostupná Po–Pá 10:00–16:00 hod, nebo také můžete využít e-mail: zakaznik@pepco.cz.

Sídlo společnosti PEPCO se nachází na následující adrese:

  • PEPCO Czech Republic s.r.o,
  • Hvězdova 1716/2b
  • 140 78 Praha 4 - Nusle

Informace o veškerých novinkách, sezónních kolekcích či výhodných nabídkách poskytuje nejen nový leták PEPCO nebo PEPCO online shop CZ, ale také sociální sítě PEPCO CZ Instagram a Facebook PEPCO CZ. Nacházejí se zde zajímavé informace, které společnost zveřejňuje i několikrát týdně, případně letáky. Jednat se příspěvky mohou nejen vybraných slev, ale také novinek, na které se je možné těšit. Případně jsou tu sdílené informace související s eshopem PEPCO, na němž sice není možné uskutečnit online nákup, nicméně obsahuje spoustu důležitých odkazů.

Proč je PEPCO tak levné?

Jedním z hlavních faktorů, které umožňují PEPCU udržovat nízké ceny, je jednoduchý design a minimalismus výrobků. Tyto výrobky často nemají složité ozdoby a zdobení, což snižuje náklady na výrobu. Dalším faktorem je efektivní dodavatelský řetězec, který PEPCO využívá. Díky tomu mohou minimalizovat náklady na skladování a distribuci zboží. Řetězec také využívá svou škálovatelnost, protože je součástí velkého mezinárodního koncernu, což jim umožňuje jednat s dodavateli a výrobci a získat výhodné ceny při hromadném nákupu zboží.

PEPCO se specializuje na omezený sortiment zboží, což jim umožňuje koncentrovat svou nabídku a dosahovat úspor v logistice a skladování. Navíc provozují své prodejny v méně nákladných lokalitách a mohou tak mít nižší náklady na provoz a personál ve srovnání s jinými obchodními řetězci. Celkově lze říci, že se PEPCO snaží udržet nízké ceny tím, že se zaměřuje na efektivní obchodní model a minimalizuje náklady na výrobu, distribuci a provoz prodejen. Přesto se snaží nabízet kvalitní zboží zákazníkům za atraktivní ceny.

Kde je PEPCO?

PEPCO je mezinárodní řetězec obchodů s oblečením, domácím textilním zbožím a spotřebními produkty, a má provozovny v několika zemích. Mezi země, kde PEPCO působí, patří například Česká republika, Slovensko, Polsko, Maďarsko, Chorvatsko, Bulharsko nebo Rumunsko. Pro přesné informace o tom, zda PEPCO má prodejny ve vašem regionu a kde se nacházejí, je vhodné navštívit oficiální webové stránky PEPCO a použít vyhledávač prodejen na jejich webových stránkách. Zde můžete najít seznam prodejen a aktuální informace o umístěních a PEPCO otevírací době.

Další obchody

Již jste viděli všechny letáky z obchodu Pepco? Nevadí, u nás naleznete akční nabídky z dalších obchodů. Stačí kliknout na logo některého z níže zobrazených obchodů a zobrazí se vám všechny jeho akční letáky a nabídky.

Nejnovější články

Nejlepší recepty na zahřátí v mrazivých dnech

Nejlepší recepty na zahřátí v mrazivých dnech

V současné chvíli je venku velmi mrazivé počasí a ať chceme nebo ne, občas je člověku velká zima. Minusové teploty přivedou hodně lidí k myšlence na…

Kreativní a levné nápady na výrobu vánočních ozdob doma

Kreativní a levné nápady na výrobu vánočních ozdob doma

Blíží se čas Vánoc a mnoho lidí má už nyní nakoupené dárky pod stromeček. I přesto, že ještě nezačal měsíc prosinec, tak někteří se natolik těší na…

Inspirace na vánoční dárky, které potěší vaše blízké

Inspirace na vánoční dárky, které potěší vaše blízké

Začíná období, kdy lidé shání dárky na blížící se Vánoce. Někteří je mají nakoupené již od září, jiní je nakupují v současné době, kdy se v obchodech…

Teplé večeře, které vás zahřejí v chladných dnech

Teplé večeře, které vás zahřejí v chladných dnech

Během podzimu se počasí razantně zhoršuje, venku jsou časté dešťové přeháňky a teploty výrazně klesají. Lidem začíná být zima a také je zahájena…