Letáky | Bydlení a zahrada | Pepco

PEPCO leták

Expirované letáky Pepco »

Letáky Pepco i ve vašem městě

Pepco Praha Pepco Brno Pepco Ostrava Pepco Plzeň Pepco Liberec Pepco Olomouc Pepco České Budějovice Pepco Hradec Králové Pepco Ústí nad Labem Pepco Pardubice Pepco Zlín Pepco Havířov Pepco Kladno Pepco Most Pepco Opava Pepco Frýdek-Místek Pepco Jihlava Pepco Karviná Pepco Teplice Pepco Chomutov Pepco Karlovy Vary Pepco Děčín Pepco Jablonec nad Nisou Pepco Mladá Boleslav

PEPCO leták CZ

Hlavní akční leták PEPCO je vydáván na zhruba dvoutýdenní frekvenci, přičemž obsahuje celý zástup sortimentu obchodu PEPCO. Na přibližně 10 až 15 stranách se v letáku nachází doplňky do domácnosti, ale také oblečení. Velkou výhodou PEPCA je také obměna kolekcí, jež prodává. Díky tomu zákazníky motivuje k návštěvě každé 2 týdny, kdy se mohou těšit na nové módní kousky, PEPCO hračky nebo jiné zboží. Letáky PEPCO vychází v několika variantách, avšak nahodile, proto ne vždy je možné si potřebné nákupy rozplánovat dopředu. K nahlédnutí je nový leták PEPCO na www pepco cz, ale také zde, na internetových stránkách MrOferto, anebo v kamenných prodejnách. Kompletní nabídka produktů je uvedená na PEPCO eshopu, kde lze zároveň prolistovat PEPCO aktuální leták. PEPCO online shop však neumožňuje uskutečnit nákup z pohodlí domova.

Skvělý poměr kvality a ceny nabízí také Action leták, aktualizovaný zhruba jednou týdně. Pokud zrovna PEPCO prodejny nenabízejí to, co byste si představovali, stačí se porozhlédnout u konkurence, kam spadá například KiK leták. Zmíněný KiK leták totiž taktéž nabízí akční ceny na doplňky do domácnosti či oblečení. Velmi často PEPCO aktuální leták zahrnuje sezónní zboží, zejména na Vánoce, Halloween nebo třeba Valentýn. Výhodné nabídky zákazníkům nezprostředkovává pouze aktuální leták PEPCO, nýbrž i PEPCO leták na příští týden, který je příležitostně k dostání před koncem platnosti aktuálního letáku. Jediné, co se různí, je výběr akčních nabídek.

O obchodu PEPCO

V ČR se PEPCO řadí mezi jeden z nejoblíbenějších řetězců s levným zbožím. Mezi nejčastější cílovou skupinu patří zejména rodiny s dětmi a mladí lidé. Právě nízká cena je to, co odlišuje PEPCO od konkurence. Ačkoliv se jedná o poměrně malé obchody, jejich nespornou výhodou je nízká cena a dobrý výběr. Podobně je na tom také společnost TEDi, která o dostupné nabídce informuje v TEDi letáku. PEPCO se soustředí zejména na oblečení - pánské, dámské, ale nejvíce dětské. Právě to obvykle tvoří značnou část v aktuálním letáku PEPCO. Najdete zde také různé domácí doplňky a drobnosti, které sice není potřebné mít, avšak rádi si je zakoupíte, když stojí pouze pár korun.

Sortiment PEPCO

Společnost PEPCO nabízí široký sortiment výrobků, který zahrnuje nejen oblečení a domácí potřeby, ale také rozsáhlý výběr dalších produktů, jako jsou například PEPCO taburety a PEPCO hračky. S pestrou škálou her a hraček, které podporují kreativitu, rozvoj dovedností a přinášejí hodiny zábavy, je PEPCO oblíbeným místem pro nakupování pro rodiny s dětmi. Firma se zaměřuje na poskytování výrobků za dostupné ceny, aniž by ubrala na kvalitě a designu. Navíc díky tomu, že často vychází PEPCO leták CZ, je možné na prodejnách nakoupit za opravdu nízké ceny.

Kontaktní informace

PEPCO prodejny sice nabízí kompletní zákaznický servis, nicméně pro rychlý kontakt je k dispozici zákaznická linka: +420 228 881 508 Po–Pá od 10:00 do 16:00, nebo také můžete využít e-mail: zakaznik@pepco.cz. Sídlo společnosti PEPCO CZ se nachází na adrese:

  • PEPCO Czech Republic s.r.o,
  • Hvězdova 1716/2b
  • 140 78 Praha 4 - Nusle

Informace o veškerých novinkách poskytuje nejen akční leták PEPCO nebo PEPCO online shop CZ, ale také sociální sítě PEPCO CZ Instagram a Facebook PEPCO CZ. Nacházejí se zde zajímavé informace, které společnost zveřejňuje i několikrát týdně, případně PEPCO akce.

Společnost vznikla v roce 1999 v Polsku, v roce 2012 došlo k expanzi do Česka a na Slovensko, kde firma postupně roste, jak obratově, tak i do počtu poboček. Obecně se mezi nejnavštěvovanější prodejny řadí ty ve velkých městech jako PEPCO Praha. Oblíbený je i PEPCO online shop, nicméně zde zboží není možné objednat. Zájemci si jej tu mohou pouze prohlédnout, a to na adrese: www pepco cz. Stejně tak lze skrze PEPCO eshop zjistit adresu dalších prodejen. Jaká je PEPCO otevírací doba prodejen, se zájemci dozví na eshopu po rozkliknutí vybrané pobočky.

Co je PEPCO?

PEPCO je polský maloobchodní řetězec specializující se na prodej oblečení, domácích potřeb a dekorací za přístupné ceny, o kterých zákazníky vždy informuje nový leták PEPCO. Společnost se zaměřuje na poskytování cenově dostupných, ale kvalitních produktů pro každodenní potřeby zákazníků. V nabídce obchodu nechybí ani PEPCO hračky, školní potřeby nebo doplňky do domácnosti.

Kde je PEPCO?

PEPCO je mezinárodní řetězec obchodů s oblečením, domácím textilním zbožím a spotřebními produkty, a má provozovny v několika zemích. Mezi země, kde PEPCO působí, patří například Česká republika, Slovensko, Polsko, Maďarsko, Chorvatsko, Bulharsko nebo Rumunsko. Pro přesné informace o tom, zda má PEPCO prodejny ve vašem regionu a kde se nacházejí, je vhodné navštívit oficiální webové stránky PEPCO CZ a použít vyhledávač prodejen. Mezi oblíbené české pobočky se řadí například PEPCO Zlín a PEPCO Ostrava.

Proč je PEPCO tak levné?

Jedním z hlavních faktorů, které umožňují PEPCU udržovat nízké ceny, je jednoduchý design a minimalismus výrobků. Tyto výrobky často nemají složité zdobení, což snižuje náklady na výrobu. Dalším faktorem je efektivní dodavatelský řetězec, který PEPCO využívá. Díky tomu mohou minimalizovat náklady na skladování a distribuci zboží. Řetězec také využívá svou škálovatelnost, protože je součástí velkého mezinárodního koncernu, což jim umožňuje jednat s dodavateli a výrobci a získat výhodné ceny při hromadném nákupu zboží. Navíc provozují své prodejny v méně nákladných lokalitách a mohou tak mít nižší náklady na provoz a personál ve srovnání s jinými obchodními řetězci.

Další obchody

Již jste viděli všechny letáky z obchodu Pepco? Nevadí, u nás naleznete akční nabídky z dalších obchodů. Stačí kliknout na logo některého z níže zobrazených obchodů a zobrazí se vám všechny jeho akční letáky a nabídky.

Lidé hledají také

Leták Orion KiK aktuální leták Tescoma sleva Hornbach akce OBI leták zahrada Akční leták Bauhaus Uni Hobby akční leták baumax akční leták SIKO kuchyně katalog Mountfield akce Action obchod leták

Nejnovější články

Triky, jak opticky zvětšit místnost

Triky, jak opticky zvětšit místnost

V bytě i v domě se mohou nacházet místnosti, které jsou vcelku malé a nejde je zvětšit rekonstrukcí. Naštěstí existuje několik triků, díky nimž lze…

Užijte si jaro naplno. Inspirace pro jarní aktivity doma i venku

Užijte si jaro naplno. Inspirace pro jarní aktivity doma i venku

Jaro je ročním obdobím, na které se těší velké množství lidí. Zima totiž na spoustu osob působí negativně, depresivně a většině chybí sluníčko. V…

Jak si doma vypěstovat rostliny ze semínek a ušetřit za nákupy v zahradnictví?

Jak si doma vypěstovat rostliny ze semínek a ušetřit za nákupy v zahradnictví?

Nabídka květin, stromů, keřů nebo sazenic v zahradnictví zláká každý rok mnoho lidí. Většina z nich také nechá na tomto místě i několik tisíc a…

2 způsoby, jak připravit velikonočního beránka

2 způsoby, jak připravit velikonočního beránka

V tomto roce bude Velikonoční pondělí 1.4. 2024 a většina dětí se chystá v tento den vyjít do ulic a koledovat. V případě, že ve vašem městě či…