Pepco leták od čtvrtka 01.06.2023

Pepco - Aktivní léto

Pepco - Aktivní léto

01.06. – 14.06.2023

Pepco - Letní šaty

Pepco - Letní šaty

04.05. – 17.05.2023

Pepco - Jaro plné barev

Pepco - Jaro plné barev

20.04. – 03.05.2023

Akční leták Pepco

Akční leták Pepco je vydáván na dvoutýdenní frekvenci, přičemž obsahuje celý zástup sortimentu obchodů Pepco. Na přibližně 10 až 15 stranách se v akčním letáku nachází doplňky do domácnosti, ale také krásné vzory různého, především dětského oblečení. Velkou výhodou Pepca je také obměna kolekcí, jež prodává. Díky tomu vás motivuje k návštěvě každé 2 týdny, kdy se můžete těšit na nové módní kousky nebo jiné zboží. Letáky Pepco však vychází nahodile, proto ne vždy je možné si potřebné nákupy rozplánovat dopředu.

Sice Pepco aktuální leták nevychází pravidelně, zato vždy, když vyjde, zájemcům nabídne spoustu výhodných nabídek. Ty zahrnují nejen doplňky do domácnosti a oblečení, ale také praktické pomocníky do domu nebo je dostupné zlevněné Pepco povlečení. Pochlubit se může Pepco povlečení jak výhodnou cenou, zejména vztahují-li se k němu slevy uvedené v akčním letáku Pepco, tak také dobrou kvalitou. K nahlédnutí je Pepco leták aktuální na www pepco cz, ale také zde, na internetových stránkách MrOferto.

Pepco leták aktuální

Kompletní nabídka produktů je uvedena na eshopu Pepco, na kterém však není možné uskutečnit nákup. Uplatnit slevové nabídky uvedené v Pepco aktuálním letáku se dá jen na některé z vybraných poboček. Vyhledávané je zejména Pepco Brno či Pepco Praha. Kromě kompletní nabídky a aktuálního letáku Pepco mají zájemci možnost zde vyhledat i nejbližší prodejny. A pokud zrovna prodejny Pepco nenabízejí to, co byste si představovali, stačí se porozhlédnout u konkurence, kam spadá například Kik leták. Zmíněný Kik leták totiž taktéž nabízí akční ceny na doplňky do domácnosti či oblečení.

Pepco leták na příští týden

Výhodné nabídky zákazníkům nezprostředkovává pouze Pepco leták aktuální, nýbrž i Pepco leták na příští týden, který je příležitostně k dostání. Jediné, co se různí, je výběr akčních nabídek. Často je za akční ceny díky Pepco letáku na příští týden k dostání Pepco povlečení, případně se po zlevněném povlečení shánějte v konkurenčním JYSK letáku. Výhodou společnosti JYSK oproti Pepcu je, že je možné akční nabídky z letáků uplatnit i v internetovém obchodě.

O obchodu

V České republice patří Pepco mezi jeden z nejoblíbenějších řetězců s levným zbožím. Mezi nejčastější cílovou skupinu patří zejména rodiny s dětmi a mladí lidé. Pepco si získá každého svou nízkou cenou a přijatelnou kvalitou. Právě nízká cena je to, co odlišuje Pepco od konkurence. Pepco budete znát především jako menší obchůdky, ať už volně stojící v oblasti nákupních center nebo součást větších obchodních domů. Občas Pepco naleznete i v centru některých větších měst. Ačkoliv se jedná o poměrně malé obchody, jejich nespornou výhodou je nízká cena a dobrý výběr. Pepco se soustředí zejména na oblečení - pánské, dámské, ale nejvíce dětské. Právě to obvykle tvoří značnou část v aktuálním letáku Pepco. Najdete zde také různé domácí doplňky a drobnosti, které sice není potřebné mít, avšak si je rádi zakoupíte, o to více, když stojí pouze pár korun.

Pepco prodejny a otevírací doba

Společnost vznikla v roce 1999 v Polsku, odkud pochází. První obchody této firmy však neexistovaly pod dnes již dobře známým názvem Pepco, nýbrž pod hůře zapamatovatelným názvem L-stretcher. Změna jména souvisela s kapitálovým vstupem společnosti Pepkor, a to v roce 2004. Od té doby díky kapitálovým investicím do firmy začal celý řetězec růst především na polském trhu. V roce 2012 došlo k expanzi do Česka a na Slovensko, kde tedy působí firma již 10 let a celou dobu postupně roste, ať už obratově, tak i do počtu poboček. Zatímco v Čechách má Pepco zastoupení zhruba 200 prodejnami, ve světě jich je už 1 400. Zejména se jedná o středoevropské země jako Polsko nebo Rumunsko, nicméně Pepca naleznete také v Chorvatsku, Slovinsku nebo Litvě. Obecně se mezi nejnavštěvovanější prodejny řadí ty ve velkých městech jako Pepco Praha či Pepco Brno.

Jaká je Pepco otevírací doba prodejen se zájemci dozví na Pepco eshopu po rozkliknutí vybrané pobočky. Žádná jednotná otevírací doba Pepca neexistuje, je tak vhodné si předem ověřit, jak na tom jaká pobočka je. Jaká je otevírací doba vybraných poboček?

Konkrétní pobočkaOtevírací doba
Pepco Praha: Poděbradská 489/116, 198 00Po-Ne: 08:00-19:00
Pepco Brno: Švermova 654/9, 625 00 Po-Ne: 08:00-19:00
Pepco Liberec: nám. Soukenné 669/2A, 460 01
Po-Ne: 09:00-20:00
Pepco Ostrava: Opavská 6201/1A, 708 00
Po-Ne: 09:00-20:00
Pepco Olomouc: OC Haná, Kafkova 1223/8, 779 00
Po-Ne: 09:00-21:00

Oblíbený je i internetový obchod Pepco, nicméně zde zboží není možné objednat. Zájemci si jej tu mohou pouze prohlédnout, a to na adrese: www pepco cz.

Kontaktní informace

Pepco prodejny sice nabízí kompletní zákaznický servis, nicméně pro rychlý kontakt je k dispozici zákaznická linka na telefonním čísle: +420 228 881 508, která je dostupná Po–Pá 10:00–16:00 hod, nebo také můžete využít e-mail: zakaznik@pepco.cz

Sídlo společnosti Pepco se nachází na následující adrese:

  • PEPCO Czech Republic s.r.o,
  • Hvězdova 1716/2b
  • 140 78 Praha 4 - Nusle

Informace o veškerých novinkách, sezónních kolekcích či výhodných nabídkách poskytuje nejen Pepco leták aktuální, ale také sociální sítě Pepco cz Instagram a Facebook Pepco cz. Nacházejí se zde zajímavé informace, které společnost zveřejňuje i několikrát týdně, případně letáky Pepco. Jednat se příspěvky mohou nejen vybraných slev, ale také novinek, na které se je možné těšit. Případně jsou tu sdílené informace související s eshopem Pepco, na němž sice není možné uskutečnit Pepco online nákup, nicméně obsahuje spoustu důležitých odkazů.

Další obchody

Již jste viděli všechny letáky z obchodu Pepco? Nevadí, u nás naleznete akční nabídky z dalších obchodů. Stačí kliknout na logo některého z níže zobrazených obchodů a zobrazí se vám všechny jeho akční letáky a nabídky.

Nejnovější články

Jak vyprat textil s fleky, aby bylo oblečení opět čisté

Jak vyprat textil s fleky, aby bylo oblečení opět čisté

I když už se v dnešní době postará o čistotu prádla primárně pračky a další přístroje, tak se mnohdy stává, že lidé vytáhnou z pračky právě vyprané…

Vyrobte si čokoládovou nebo vanilkovou domácí zmrzlinu a ušetřete peníze

Vyrobte si čokoládovou nebo vanilkovou domácí zmrzlinu a ušetřete peníze

Jakmile se venku začnou zvyšovat teploty, tak lidé pocítí, že přichází jaro a zvýší se také prodej zmrzlin, které miluje mnoho lidí. Tyto dobré…

Čištění grilu nemusí být na dlouho. Práci vám urychlí tyto triky

Čištění grilu nemusí být na dlouho. Práci vám urychlí tyto triky

Majitelé grilů jistě znají ten pocit, kdy na jaře vytáhnou gril z místa, kde jej schovávali a pokud jej nevyčistili na konci letní sezóny, tak moc…

Nejnovější trendy na evropské módní scéně

Nejnovější trendy na evropské módní scéně

Evropa je dlouhodobě považována za módní metropoli, která diktuje trendy a inspiruje celý svět. Evropská módní scéna je plná inovativních designérů,…