Flop - akční leták, zboží v akci

Flop

Flop

25.09. – 08.10.2023

Flop Top

Flop Top

25.09. – 08.10.2023

Flop

Flop

18.09. – 24.09.2023

Flop

Flop

18.09. – 24.09.2023

Flop

Flop

11.09. – 24.09.2023

Expirované letáky Flop »

Flop leták

Informace o aktuálně probíhajících cenových zvýhodněních jsou dostupné na jednom místě, a to v pravidelně vydávaném Flop letáku. Setkat se mohou zákazníci s několika variantami letáku Flop. Na týdenní bázi vychází "Top Flop leták" a "Top leták", přičemž stejné slevové prospekty pak společnost vydává také na období 14 dnů. Prolistovat si Flop akční leták, ať už aktuální nebo budoucí, mají zájemci možnost zde, na slevovém portálu MrOferto, stejně jako konkurenční Albert leták, který opět nabízí akce nejen na potraviny a nápoje.

V každém vydání Flop letáku jsou připraveny skvělé nabídky a akční ceny na širokou škálu produktů. Od čerstvého ovoce a zeleniny po lahodné pečivo a delikatesy. Taktéž se akce Flop vztahují k mléčným výrobkům, masným produktům a mnohému dalšímu. Nezapomeňte si v letáku Flop prohlédnout také nabídku drogerie a kosmetiky, kde se nachází vše potřebné pro krásu a péči o tělo. Pokud chce mít kupující jistotu, že už mu žádný aktualizovaný Flop akční leták neuteče, měl by MrOferto kontrolovat alespoň jednou týdně. Případně jsou akce Flop dostupné také na internetových stránkách společnosti i v papírové podobě v kamenných prodejnách, jako je Flop Včelná nebo Flop Modřany.

Aktuální Flop akční leták

Aktuální Flop akční leták je místem plných slev, které jsou pro zákazníky přehledně seřazené a doplněné obecnými informacemi společně s fotografiemi zlevněného produktu. Flop potraviny pro své zákazníky chystají několik desítek slev, kterých se dá využít na kterékoliv kamenné prodejně, ať už to bude Flop Rudolfov nebo Flop Jihlava. Ačkoliv se Flop akce pokaždé vztahují k jinému sortimentu, jedno je jasné, jedná se o skvělý způsob, jak může kupující během svých nákupů mile ušetřit. Součástí letáků jsou také sezónní nabídky, v zimě například s vánoční tematikou a v létě je pak možné ve Flop letáku objevit akční nabídky pro zahradu a venkovní vybavení. Začátkem školního roku jsou pak častokrát dostupné Flop akce pro děti, na které čeká speciální kategorie s akčními hračkami, a školními potřebami či produkty pro péči o nejmenší. Rodiče tak mohou pro své děti snadno zařídit ten nejlepší start školy.

Leták Flop na příští týden

Budoucí leták Flop slibuje ještě větší výběr, více slev a speciálních nabídek, které zákazníky jistě potěší. Společnost chystá exkluzivní akce Flop a příležitostně i soutěže s možností vyhrát skvělé ceny. Nové Flop akce přinesou také různé sezónní produkty a moderní trendy, které budou reflektovat potřeby a přání zákazníků. Nechte se překvapit rozmanitou nabídkou potravin, nápojů, drogerie a dalších produktů, které vás budou doplňovat v každodenním životě. Jakmile Flop potraviny nenabízí cenová zvýhodnění na vše, co by zákazník potřeboval nebo ocenil, nabízí se mu Globus akční leták, ve kterém lze taktéž najít příhodné cenové akce na potraviny i doplňkový sortiment. Budoucí Flop leták je skvělým pomocníkem, který kupujícím umožní si své nákupy plánovat dostatečně dopředu.

O obchodu Flop potraviny

Flop potraviny jsou českou společností, jejíž hlavní činností je prodej potravinářského a drogistického sortimentu, o čemž svědčí i pravidelně zveřejňované Flop akce. Právě proto, že se jedná o českou společnost, je v nabídce k dohledání spousta regionálních výrobků, nechybí však ani zahraniční sortiment, na který jsou kupující zvyklí z jiných supermarketů. Pro nákup mohou zájemci využít některou z kamenných prodejen Flop, například Flop Rudolfov nebo Flop Včelná, poboček je však mnohem více. Oblíbeným lákadlem pro zákazníky jsou akce pravidelně zveřejňované v letáku Flop, v němž se taktéž nachází seznam všech prodejen na území České republiky. Nejen, že jsou na každé prodejně k dostání výhodné akce, ale při ruce je také ochotný personál, který poradí v případě kterýchkoliv nejasností během nákupu.

Flop prodejny a otevírací doba

Prodejny Flop jsou situovány v centrech měst a obcí, případně tak, aby zákazníkovi poskytovaly co největší komfort. Potraviny Flop mají prodejny rozmístěné napříč celou Českou republikou, kdy je kompletní seznam k nahlédnutí na internetových stránkách společnosti nebo v pravidelně vydávaném letáku Flop. Otevírací doba Flop potravin se různí, není pevně stanovená a lišit se může například v období svátků či během víkendu.

Jaká je otevírací doba Flop vybraných prodejen?

Vybraná prodejnaKonkrétní otevírací doba
Flop Rudolfov: Hlincohorská 23Po-Pá: 6:30-18:00, So-Ne: 7:00-13:00
Flop Včelná: Jiřičkova 663Po-Pá: 6:30-19:00, So-Ne: 7:00-13:00
Flop Jihlava: Štefánikovo nám. 1965/4Po-Pá: 6:30-18:00, So: 7:00-13:00, Ne: zavřeno
Flop Modřany: Pertoldova 3344/6Po-Pá: 7:00-20:00, So: 7:00-18:00, Ne: 9:00-18:00
Flop Sázava: Poznaňská 496Po-Čt: 6:00-18:00, Pá: 6:00-19:00, So: 7:00-16:00, Ne: 7:00-15:00

Kontaktní informace

Jestliže mají zákazníci nějaké dotazy ohledně potravin Flop, mohou se obrátit na zákaznickou linku, která je k dispozici jak na telefonním číslem: +420 381 791 325, tak na e-mailové adrese: info@flosman.cz. Případně mají zájemci možnost využít kontaktní formulář umístěný na internetových stránkách společnosti. Ve formuláři je společně s dotazem potřeba vyplnit i jméno a e-mailovou adresu.
Sídlo potravin Flop se nachází na adrese:

  • Chýnovská 1917/9
  • Tábor 390 02

S potravinami Flop je možné zůstat také v dlouhodobém kontaktu, a to skrze vybrané sociální sítě. Profil má společnost zřízený na Instagramu, YouTube i Facebooku. Především na Facebooku a Instagramu na zákazníky čekají informace o plánovaných novinkách i právě probíhajících akcích Flop.

Co je Flop?

Označení Flop se vztahuje k české společnosti prodávající nejen potravinový sortiment, v nabídce obchodu Flop je taktéž drogerie, úklidové prostředky nebo sezónní zboží. Ačkoliv společnost provozuje internetové stránky, uskutečnit obchod na nich není možné. Nakoupit si však mohou zákazníci v kamenných prodejnách, jako je Flop Sázava nebo Flop Modřany.

Další obchody

Již jste viděli všechny letáky z obchodu Flop? Nevadí, u nás naleznete akční nabídky z dalších obchodů. Stačí kliknout na logo některého z níže zobrazených obchodů a zobrazí se vám všechny jeho akční letáky a nabídky.

Nejnovější články

Jak se oblékat na podzim

Jak se oblékat na podzim

Podzim je pro mnohé lidi obdobím, které nemají rádi. Druhá skupina lidí však podzim miluje, protože je baví různě zbarvené listí, vykrajování dýní,…

Dezerty z jablek, které si zamiluje celá rodina

Dezerty z jablek, které si zamiluje celá rodina

Pokud v současné době sklízíte jablka z vašich stromů a těšíte se z úrody, můžete začít přemýšlet nad tím, jak jablka dále využijete. Většina lidí má…

Podzimní péče o zahradu vám usnadní práci na jaře

Podzimní péče o zahradu vám usnadní práci na jaře

I když zbývá ještě několik teplých dnů, při kterých si můžete užívat vyšších teplot, sluníčka a dalších příjemných aktivit, tak brzy začne podzim. S…

Mužská móda a styl: Jak být stylizovaný a sebevědomý

Mužská móda a styl: Jak být stylizovaný a sebevědomý

Móda není jen pro ženy. Mužská móda má v posledních letech prošla významnou proměnou a stává se stále důležitější součástí života moderního muže. Už…