Letáky | Hypermarkety a supermarkety | Flop

Flop - akční leták, zboží v akci

Flop Top

15.04. – 21.04.2024

Zobrazit leták
Flop

15.04. – 21.04.2024

Zobrazit leták
Flop Top

08.04. – 14.04.2024

Zobrazit leták
Flop

08.04. – 14.04.2024

Zobrazit leták
Flop

02.04. – 07.04.2024

Zobrazit leták

Expirované letáky Flop »

Letáky Flop i ve vašem městě

Flop Praha Flop České Budějovice Flop Jihlava Flop Třebíč Flop Tábor Flop Znojmo Flop Příbram Flop Písek Flop Havlíčkův Brod Flop Jindřichův Hradec Flop Benešov Flop Pelhřimov Flop Vlašim Flop Kuřim Flop Prachatice Flop Nové Město na Moravě Flop Tišnov Flop Milevsko Flop Třeboň Flop Bystřice nad Pernštejnem Flop Vimperk Flop Moravské Budějovice Flop Kaplice Flop Dačice

Flop leták

Informace o aktuálně probíhajících cenových zvýhodněních jsou dostupné na jednom místě, a to v pravidelně vydávaném Flop letáku. Setkat se mohou zákazníci s několika variantami letáku Flop. Na týdenní bázi vychází "Top Flop leták" a "Top leták", přičemž stejné slevové prospekty pak společnost vydává také na období 14 dnů. Prolistovat si Flop akční leták, ať už aktuální nebo budoucí, mají zájemci možnost zde, na slevovém portálu MrOferto, stejně jako konkurenční Albert leták, který opět nabízí akce nejen na potraviny a nápoje.

V každém vydání Flop letáku jsou připraveny skvělé nabídky a akční ceny na širokou škálu produktů. Od čerstvého ovoce a zeleniny po lahodné pečivo a delikatesy. Taktéž se akce Flop vztahují k mléčným výrobkům, masným produktům a mnohému dalšímu. Nezapomeňte si v letáku Flop prohlédnout také nabídku drogerie a kosmetiky, kde se nachází vše potřebné pro krásu a péči o tělo. Spoustu příhodných akcí pak nabízí také Hruška leták. Pokud chce mít kupující jistotu, že už mu žádný aktualizovaný Flop akční leták neuteče, měl by MrOferto kontrolovat alespoň jednou týdně. Případně jsou akce Flop dostupné také na internetových stránkách společnosti i v papírové podobě v kamenných prodejnách, jako je Flop Včelná nebo Flop Modřany.

Aktuální Flop akční leták

Aktuální Flop akční leták je místem plných slev, které jsou pro zákazníky přehledně seřazené a doplněné obecnými informacemi společně s fotografiemi zlevněného produktu. Flop potraviny pro své zákazníky chystají několik desítek slev, kterých se dá využít na kterékoliv kamenné prodejně, ať už to bude Flop Rudolfov nebo Flop Jihlava. Ačkoliv se Flop akce pokaždé vztahují k jinému sortimentu, jedno je jasné, jedná se o skvělý způsob, jak může kupující během svých nákupů mile ušetřit. Součástí letáků jsou také sezónní nabídky, v zimě například s vánoční tematikou a v létě je pak možné ve Flop letáku objevit akční nabídky pro zahradu a venkovní vybavení. Podobné možnosti kupujícím nabízí také akční leták Terno, aktualizovaný několikrát do měsíce. Začátkem školního roku jsou pak častokrát dostupné Flop akce pro děti, na které čeká speciální kategorie s akčními hračkami, a školními potřebami či produkty pro péči o nejmenší. Rodiče tak mohou pro své děti snadno zařídit ten nejlepší start školy.

Leták Flop na příští týden

Budoucí leták Flop slibuje ještě větší výběr, více slev a speciálních nabídek, které zákazníky jistě potěší. Společnost chystá exkluzivní akce Flop a příležitostně i soutěže s možností vyhrát skvělé ceny. Nové Flop akce, podobně jako JIP akce, přináší také různé sezónní produkty a moderní trendy, které budou reflektovat potřeby a přání zákazníků. Nechte se překvapit rozmanitou nabídkou potravin, nápojů, drogerie a dalších produktů, které vás budou doplňovat v každodenním životě. Jakmile Flop potraviny nenabízí cenová zvýhodnění na vše, co by zákazník potřeboval nebo ocenil, nabízí se mu Globus akční leták, ve kterém lze taktéž najít příhodné cenové akce na potraviny i doplňkový sortiment. Budoucí Flop leták je skvělým pomocníkem, který kupujícím umožní si své nákupy plánovat dostatečně dopředu.

O obchodu Flop potraviny

Flop potraviny jsou českou společností, jejíž hlavní činností je prodej potravinářského a drogistického sortimentu, o čemž svědčí i pravidelně zveřejňované Flop akce. Právě proto, že se jedná o českou společnost, je v nabídce k dohledání spousta regionálních výrobků, nechybí však ani zahraniční sortiment, na který jsou kupující zvyklí z jiných supermarketů. Pro nákup mohou zájemci využít některou z kamenných prodejen Flop, například Flop Rudolfov nebo Flop Včelná, poboček je však mnohem více. Oblíbeným lákadlem pro zákazníky jsou akce pravidelně zveřejňované v letáku Flop, v němž se taktéž nachází seznam všech prodejen na území České republiky. Nejen, že jsou na každé prodejně k dostání výhodné akce, ale při ruce je také ochotný personál, který poradí v případě kterýchkoliv nejasností během nákupu.

Flop prodejny a otevírací doba

Prodejny Flop jsou situovány v centrech měst a obcí, případně tak, aby zákazníkovi poskytovaly co největší komfort. Potraviny Flop mají prodejny rozmístěné napříč celou Českou republikou, kdy je kompletní seznam k nahlédnutí na internetových stránkách společnosti nebo v pravidelně vydávaném letáku Flop. Otevírací doba Flop potravin se různí, není pevně stanovená a lišit se může například v období svátků či během víkendu.

Jaká je otevírací doba Flop vybraných prodejen?

Vybraná prodejnaKonkrétní otevírací doba
Flop Rudolfov: Hlincohorská 23Po-Pá: 6:30-18:00, So-Ne: 7:00-13:00
Flop Včelná: Jiřičkova 663Po-Pá: 6:30-19:00, So-Ne: 7:00-13:00
Flop Jihlava: Štefánikovo nám. 1965/4Po-Pá: 6:30-18:00, So: 7:00-13:00, Ne: zavřeno
Flop Modřany: Pertoldova 3344/6Po-Pá: 7:00-20:00, So: 7:00-18:00, Ne: 9:00-18:00
Flop Sázava: Poznaňská 496Po-Čt: 6:00-18:00, Pá: 6:00-19:00, So: 7:00-16:00, Ne: 7:00-15:00

Kontaktní informace

Jestliže mají zákazníci nějaké dotazy ohledně potravin Flop, mohou se obrátit na zákaznickou linku, která je k dispozici jak na telefonním číslem: +420 381 791 325, tak na e-mailové adrese: info@flosman.cz. Případně mají zájemci možnost využít kontaktní formulář umístěný na internetových stránkách společnosti. Ve formuláři je společně s dotazem potřeba vyplnit i jméno a e-mailovou adresu.
Sídlo potravin Flop se nachází na adrese:

  • Chýnovská 1917/9
  • Tábor 390 02

S potravinami Flop je možné zůstat také v dlouhodobém kontaktu, a to skrze vybrané sociální sítě. Profil má společnost zřízený na Instagramu, YouTube i Facebooku. Především na Facebooku a Instagramu na zákazníky čekají informace o plánovaných novinkách i právě probíhajících akcích Flop.

Co je Flop?

Označení Flop se vztahuje k české společnosti prodávající nejen potravinový sortiment, v nabídce obchodu Flop je taktéž drogerie, úklidové prostředky nebo sezónní zboží. Ačkoliv společnost provozuje internetové stránky, uskutečnit obchod na nich není možné. Nakoupit si však mohou zákazníci v kamenných prodejnách, jako je Flop Sázava nebo Flop Modřany.

Další obchody

Již jste viděli všechny letáky z obchodu Flop? Nevadí, u nás naleznete akční nabídky z dalších obchodů. Stačí kliknout na logo některého z níže zobrazených obchodů a zobrazí se vám všechny jeho akční letáky a nabídky.

Lidé hledají také

PENNY akční leták Nový leták Kaufland Leták Lidl Leták Albert supermarket Tesco supermarket leták Akce BILLA Globus akce Biedronka Polsko leták Akční leták Makro Akce NORMA Leták COOP Leták hruška Akční leták JIP COOP Terno leták Maso Zeman akce Leták RABBIT Pramen leták PDF Leták FREE shop

Nejnovější články

Triky, jak opticky zvětšit místnost

Triky, jak opticky zvětšit místnost

V bytě i v domě se mohou nacházet místnosti, které jsou vcelku malé a nejde je zvětšit rekonstrukcí. Naštěstí existuje několik triků, díky nimž lze…

Užijte si jaro naplno. Inspirace pro jarní aktivity doma i venku

Užijte si jaro naplno. Inspirace pro jarní aktivity doma i venku

Jaro je ročním obdobím, na které se těší velké množství lidí. Zima totiž na spoustu osob působí negativně, depresivně a většině chybí sluníčko. V…

Jak si doma vypěstovat rostliny ze semínek a ušetřit za nákupy v zahradnictví?

Jak si doma vypěstovat rostliny ze semínek a ušetřit za nákupy v zahradnictví?

Nabídka květin, stromů, keřů nebo sazenic v zahradnictví zláká každý rok mnoho lidí. Většina z nich také nechá na tomto místě i několik tisíc a…

2 způsoby, jak připravit velikonočního beránka

2 způsoby, jak připravit velikonočního beránka

V tomto roce bude Velikonoční pondělí 1.4. 2024 a většina dětí se chystá v tento den vyjít do ulic a koledovat. V případě, že ve vašem městě či…