Akční LIDL leták od pondělí 20.03.2023

Lidl

Lidl

20.03. – 26.03.2023

Lidl magazín březen

Lidl magazín březen

13.03. – 26.03.2023

Lidl-shop.cz

Lidl-shop.cz

20.03. – 26.03.2023

Lidl je značka supermarketů se zhruba 300 pobočkami v České republice. Pochází z Německa a aktuálně se nachází ve 28 zemích světa. Lidl nabízí širokou škálu produktu obsahující nejen klasické potraviny, ale také elektroniku, nářadí nebo oblečení.

Lidl leták

Všechny informace o aktuálně probíhajících slevách, jako jsou Lidl slevy na ovoce, zeleninu nebo třeba masné výrobky, má zákazník sjednocené přehledně na jednom místě, kterým je právě Lidl leták. K dispozici jsou dvě varianty akčního letáku Lidl. Tou první je běžný Lidl akční leták vztahující se k prodejnám s potravinami. Druhou variantu představuje leták Lidl určený pro Lidl Shop CZ. Nové Lidl akce jsou k dostání každý týden, a to konkrétně od pondělí, kdy vychází nový akční leták Lidl. Pár dnech nato se dá již prolistovat Lidl leták příští týden.

Lidl leták PDF

Prolistovat si mají zájemci možnost na internetových stránkách Lidl leták PDF, který se obvykle skládá z několika desítek stran. Nutné je však dávat pozor na to, od kdy do kdy daná Lidl akce platí. Uvedené jsou totiž v aktuálním akčním letáku Lidl nabídky platné od pondělí do středy a pak takové Lidl slevy, které platí až do neděle. Samostatnou stranu v Lidl letáku PDF má Lidl plus, kde jsou k vidění další akce Lidl, jako je třeba čerstvé pečivo zdarma k nákupu nad 800 Kč.

Aktuální leták Lidl

Aktuální leták Lidl vždy nabízí spoustu akčních nabídek vztahujících se jak k trvanlivým potravinám, tak i k těm čerstvým. Výjimku netvoří ani Lidl slevy na doplňkový sortiment, kam se řadí například oblečení, potřeby do domácnosti nebo krmivo pro domácí zvířata. Podobný sortiment, jako aktuální Lidl leták PDF, nabízejí i jiné supermarkety, kam se řadí třeba Billa a její Billa leták. Jak Billa leták, tak i zmiňovaný Lidl akční leták myslí na své věrné zákazníky, pro které jsou mnohdy přichystané dodatečné Billa či Lidl akce.

Lidl leták příští týden

Jakmile se blíží konec platnosti akčního letáku Lidl pro stávající týden, zveřejní společnost nový slevový magazín, tedy Lidl leták příští týden. Stejně, jako je plný slev aktuální Lidl akční leták, je tomu i u Lidl letáku příští týden. Rozdíl je mezi danými letáky v tom, že každý nabízí jiné akce Lidl. Pokud tak chce mít zákazník jistotu, že mu neuniknou žádné nové Lidl slevy, měl by si Lidl leták PDF prolistovat alespoň dvakrát týdně. 

O obchodu Lidl

Společnost Lidl provozuje síť supermarketů a v České republice se nachází bezmála 300 poboček s převážně potravinovými výrobky. Kromě Česka působí Lidl, případně Lidl shop, v dalších 28 zemích světa a jde tak o významného hráče v potravinovém průmyslu. Ve svém portfoliu však nabízí i jiné zboží, například módu, kosmetiku, elektroniku, vybavení do domácnosti, nářadí a mnoho dalšího. Oproti ostatním supermarketům se společnost odlišuje především velkým množstvím soukromých značek. Ty tvoří v Lidlu více než 80 % všeho nabízeného zboží. Mezi hlavní pilíře nejen vlastních značek, ale i celé společnosti patří kvalita a nejčerstvější potraviny, na které klade Lidl velký důraz.

Sortiment

Jak již bylo zmiňováno, Lidl si zakládá na široké nabídce především vlastních značek, u kterých si sám vybírá dodavatele a má pod kontrolou kvalitu, vzhled i obal produktů. To jim pomáhá ještě více zdůrazňovat myšlenku čerstvých a kvalitních potravin a zároveň jde o cenově dostupné zboží. Mezi soukromé značky patří například mléčné výrobky Pilos, masné produkty Pikok, kosmetika Cien, čisticí prostředky W5, elektronika Silvercrest, módní značka esmara a mnoho dalších. Zároveň pravidelně nabízí akce plné Lidl slev a exkluzivního zboží. Výjimkou také nebývají tematické týdny, kdy mají zájemci možnost vyzkoušet pochutiny z celého světa. 

Oblíbenou akcí je například italský týden plný italských sýrů, uzenin, dezertů či kávy. Další pravidelnou akcí bývá XXL týden, kde se dají nakoupit ty nejoblíbenější produkty v maxi baleních a za výhodné ceny. A ojedinělý není ani Lidl Shop mega výprodej, který se vztahuje zejména k oblečení a pomocníkům do domácnosti. Navíc se k Lidl shopu CZ vztahuje možnost Lidl vrácení zboží do 90 dnů.

Skupina Schwarz Gruppe

Společnost Lidl patří pod nadnárodní skupinu Schwarz Gruppe. Tato skupina sídlí v Německu a jde o společnost v odvětví maloobchodu a největšího obchodníka na evropském trhu. Kromě sítě Lidl patří pod Schwarz Gruppe také supermarkety Kaufland. Výhodné je tak při plánování nákupů využít i Kaufland leták PDF. Založen byl Lidl ve 30. letech 20. století obchodníkem Josefem Schwarzem, po kterém nese skupina i jméno. Dnes společnost vlastní jeho syn Dietera, který se díky tomu řadí mezi nejbohatší muže Německa.

Lidl prodejny

Historie Lidlu sahá již do roku 1930, kdy byla založena společnost Lidl & Schwarz. První obchod Lidl byl následně otevřen roku 1973 v německém městě Ludwigshafen. Roku 1989 společnost poprvé expandovala do zahraničí a otevřela svou první pobočku ve Francii. Další země na sebe nenechaly dlouho čekat a roku 2003 se první obchody objevují také u nás. V Česku šlo o úvodních 50 prodejen, které se během 3 let rozrostly o více než 100 dalších supermarketů. Mezi nejnavštěvovanější pobočky v ČR se řadí Lidl Praha, Lidl Brno a Lidl Ostrava.

Konkrétní pobočkaOtevírací doba
Lidl Praha: Italská 2584/69, 130 00 ŽižkovPo-So: 7:00-21:00, Ne: 8:00-21:00
Lidl Brno: Kobližná 53/24, 602 00 Brno-středPo-So: 7:00-21:00, Ne: 8:00-21:00
Lidl Ostrava: Sjízdná 1157/1, 721 00 Ostrava-SvinovPo-So: 7:00-21:00, Ne: 8:00-20:00
Lidl Liberec: Lipová 664/2, 460 01 LiberecPo-So: 7:00-20:00, Ne: 8:00-20:00
Lidl Karlovy Vary: Dolní Kamenná 1051/8, 360 05 Karlovy VaryPo-So: 7:00-21:00, Ne: 8:00-21:00

Jednotná otevírací doba pro Lidl prodejny stanovená není, vždy je tak žádoucí si předem zjistit, od kdy do kdy má daná pobočka otevřeno.

Kontaktní informace

V případě dotazů ohledně Lidl slev, fungování Lidl shopu CZ nebo třeba ohledně Lidl Shop mega výprodeje je k dispozici Lidl zákaznická linka: +420 800 115 435, která je pro zákazníky dostupná Po–So 8:00–18:00 hod. Stejně tak je možné využít kontaktní formulář dostupný na e-shopu Lidl, na: www.lidl.cz. Pro poštovní korespondence slouží adresa společnosti, která je:

  • Lidl Česká republika vos,
  • Nárožní 1359/11
  • 158 00 Praha 5

A v neposlední řadě se spousta cenných informací nachází na Instagramu či Facebooku obchodu, kde jsou například sdílené tipy na současné akce Lidl. Stejně tak tu firma příležitostně informuje o novinkách přidaných na Lidl e-shop. 

Společenská odpovědnost

Společnost Lidl je jedna z nejlépe hodnocených velkých firem v oblasti udržitelnosti. Jejich zásady se skládají ze 4 základních bodů, které tvoří certifikovaná výroba, udržitelnost nákupu, etický kodex a odpovědné řízení podniku. Firma také pravidelně vydává zprávu o udržitelnosti, ve které popisuje své kroky k životnímu prostředí a společnosti jako takové. Ve zprávě popisují například jak nakládají s přebytky zboží nebo jak pečují o zákazníky. Tento dokument je volně přístupný široké veřejnosti a Lidl se tak snaží být ke svým zákazníkům i dodavatelům transparentní.

Od konce roku 2021 mohou zákazníci najít na každé z prodejen stojan s bedýnkami plnými ovoce a zeleniny za symbolickou částku 25 Kč. Jde o zboží, které mělo například poškozený obal a stalo se tak neprodejným, avšak není nijak závadné. Každá bedýnka váží 3 kilogramy, ale její obsah je unikátní. Zákazník tak má možnost vybrat si tu, o kterou má největší zájem. Tento systém je jednoduchým řešením pro snížení plýtvání potravin, které je v současné době velkým problémem.

Další obchody

Již jste viděli všechny letáky z obchodu Lidl? Nevadí, u nás naleznete akční nabídky z dalších obchodů. Stačí kliknout na logo některého z níže zobrazených obchodů a zobrazí se vám všechny jeho akční letáky a nabídky.

Nejnovější články

Jak se postarat o trávník po zimě

Jak se postarat o trávník po zimě

Během podzimu a zimy neměla většina majitelů zahrad mnoho práce se svými trávníky. Jakmile se ale začne v březnu oteplovat, je správný čas na to, aby…

2 různé recepty s kuřecím masem

2 různé recepty s kuřecím masem

Kuřecí maso patří mezi nejoblíbenější maso u mnoha lidí. Obsahuje hodně pro tělo prospěšných látek, nepatří do skupiny drahých surovin a lze…

Díky těmto uklízecím tipům nebude znát, že máte domácího mazlíčka

Díky těmto uklízecím tipům nebude znát, že máte domácího mazlíčka

Mít domácího mazlíčka je jistě skvělou volbou, pokud člověk miluje zvířata a rád by si pořídil nějakého parťáka pro život. Někteří lidé si ale občas…

Dorty, které můžete připravit na každou oslavu

Dorty, které můžete připravit na každou oslavu

Oslavy, párty a rodinné sešlosti většinou doprovází různé pochutiny, které lidé buď sami nachystají nebo je zakoupí. Mezi nejčastější občerstvení…