Letáky | Hypermarkety a supermarkety | Lidl

Lidl leták

Lidl

20.05. – 26.05.2024

Zobrazit leták
Lidl

23.05. – 26.05.2024

Zobrazit leták
Lidl

13.05. – 19.05.2024

Zobrazit leták
Lidl

16.05. – 19.05.2024

Zobrazit leták
Lidl-shop.cz

20.05. – 26.05.2024

Zobrazit leták
Lidl-shop.cz

13.05. – 26.05.2024

Zobrazit leták
Lidl-shop.cz

13.05. – 19.05.2024

Zobrazit leták

Expirované letáky Lidl »

Letáky Lidl i ve vašem městě

Lidl Praha Lidl Brno Lidl Ostrava Lidl Plzeň Lidl Liberec Lidl Olomouc Lidl České Budějovice Lidl Hradec Králové Lidl Ústí nad Labem Lidl Pardubice Lidl Zlín Lidl Havířov Lidl Kladno Lidl Most Lidl Opava Lidl Frýdek-Místek Lidl Jihlava Lidl Karviná Lidl Teplice Lidl Chomutov Lidl Karlovy Vary Lidl Děčín Lidl Jablonec nad Nisou Lidl Mladá Boleslav

Lidl leták

Všechny informace o probíhajících slevách má zákazník přehledně sjednocené na jednom místě, kterým je právě akční leták Lidl. K dispozici je několik variant akčního letáku Lidl. Jedná se o Lidl akční leták vztahující se k prodejnám s potravinami, který platí od pondělí do neděle, a Lidl leták platný od čtvrtka do neděle. Další variantu představuje Lidl akční leták určený pro Lidl Shop CZ. Nové akce jsou k dostání každý týden, přičemž se dají uplatnit ve všech Lidl prodejnách na území ČR. Pár dnů před koncem platnosti aktuálního letáku se dá již prolistovat Lidl leták příští týden. Díky tomu tak má zákazník možnost plánovat své nákupy dopředu a neochudit se o žádné slevy, které se vztahují k rozmanitému sortimentu. Často ještě výhodnější ceny nabízí Lidl Polsko leták, který využívají zejména tací, kteří bydlí na hranicích s Polskem.

Oblíbenou variantu představuje Lidl leták PDF, jelikož jej lze prolistovat kdykoliv a kdekoliv, tudíž má zákazník slevy vždy při ruce a má díky nim možnost efektivně naplánovat nákupy, podobně jako u letáku Tamda, specializovaného na asijské potraviny. Prolistovat si aktuální leták Lidl mají zájemci možnost zde, na slevovém portálu MrOferto, nebo skrze eshop Lidl. Na MrOferto je pravidelně aktualizovány nejen akční leták Lidl, ale také například COOP leták s podobnou nabídkou zboží. Případně si nový Lidl leták prolistujte v papírové verzi na kterékoliv prodejně.

Pokud zákazníkovi Lidl akce nestačí, nabízí se mu konkurenční Kaufland akce, které se dají uplatnit ve všech prodejnách Kaufland. Samostatnou stranu v letáku má Lidl plus, kde jsou k vidění další Lidl akce, jako je třeba čerstvé pečivo zdarma k nákupu nad 800 Kč. Stejně, jako je plný slev aktuální leták, je tomu tak i u Lidl letáku příští týden. Rozdíl je mezi danými letáky v tom, že každý nabízí jiné, avšak stejně lákavé akce Lidl, a to jak na privátní, tak na značkové produkty.

O obchodu Lidl

Společnost Lidl provozuje síť supermarketů s převážně potravinovými výrobky. Kromě Česka působí Lidl, případně Lidl eshop, v dalších zhruba 30 zemích světa a jde tak o významného hráče v potravinovém průmyslu. Historie Lidlu sahá již do roku 1930, kdy byla založena společnost Lidl & Schwarz. První obchod byl následně otevřen roku 1973 v německém městě Ludwigshafen, další země na sebe nenechaly dlouho čekat a roku 2003 se první obchody objevují také u nás. Nyní se mezi nejnavštěvovanější pobočky v ČR se řadí Lidl Praha a Brno. Jednotná otevírací doba pro Lidl prodejny stanovená není, vždy je tak žádoucí si předem zjistit, od kdy do kdy má daná pobočka otevřeno. Nejčastější Lidl otevírací doba je však Po-Ne od 07:00 do 22:00. Otevírací doba Lidl ke všem pobočkám je uvedená na eshopu Lidl.

Lidl sortiment

Lidl si zakládá na široké nabídce především vlastních značek, u kterých si sám vybírá dodavatele a má pod kontrolou kvalitu, vzhled i obal produktů. Mezi soukromé značky patří například mléčné výrobky Pilos, masné produkty Pikok nebo čisticí prostředky W5. Na značkové i privátní zboží společnost pravidelně nabízí akce Lidl. Exkluzivní akce zprostředkovává také leták Makro s velkým výběrem potravinového i nepotravinového zboží. Výjimkou v Lidlu také nebývají tematické týdny, kdy mají zájemci možnost vyzkoušet pochutiny z celého světa.

Kontaktní informace

V případě dotazů je k dispozici Lidl zákaznická linka: +420 800 115 435, která je pro zákazníky v provozu Po–So 08:00–18:00. Stejně tak je možné využít kontaktní formulář na Lidl online, tedy na: www.lidl.cz. Adresa společnosti je:

  • Lidl Česká republika vos,
  • Nárožní 1359/11
  • 158 00 Praha 5

V neposlední řadě se spousta cenných informací nachází na Instagramu či Facebooku obchodu, kde jsou například sdílené tipy na současné akce Lidl. Stejně tak tu firma příležitostně informuje o novinkách přidaných na Lidl eshop.

Kde můžu najít informace o aktuálních slevách v Lidlu?

Aktuální slevy Lidl zprostředkovává akční leták Lidl. Existují dvě varianty tohoto letáku - jedna se vztahuje k prodejnám s potravinami a druhá je určena pro Lidl Shop CZ. Nový leták s akcemi vychází každý týden v pondělí. Lidl leták je možné prolistovat na webu Kaufino.com, stejně jako konkurenční akční letáky, díky čemuž lze během chvilky porovnat nabídky konkurence a vybrat si cenově nejpřijatelnější variantu.

Kdy má Lidl CZ čerstvé květiny?

Čerstvé květiny má Lidl CZ k zakoupení na prodejně každý den, ať už se jedná o řezané, anebo květiny v květináči. Na většině poboček jsou pak k dostání také bylinky, opět jak v květináči, tak natrhané, ideální pro přípravu provoněného pokrmu. Květiny, které je možné zakoupit, se mění podle aktuálního ročního období. Na jaře se například s velkým úspěchem setkávají tulipánové pugety.

Kdo vlastní Lidl?

Společnost Lidl patří do skupiny Schwarz Group, což je německý soukromý maloobchodní koncern, kam zároveň spadá i Kaufland. Nejen, že skupina Schwarz Group vystupuje na území Německa a České republiky, setkat se s ní můžeme také v dalších více než 30 zemích. Z Německa pochází také obchod NORMA, který pro zákazníky zveřejňuje oblíbené akce v letáku NORMA. Cílem společnosti Lidl je zákazníkům poskytovat nejen kvalitní a cenově přijatelné zboží, ale také klást důraz na sběr, třídění a recyklaci vyprodukovaného odpadu.

Další obchody

Již jste viděli všechny letáky z obchodu Lidl? Nevadí, u nás naleznete akční nabídky z dalších obchodů. Stačí kliknout na logo některého z níže zobrazených obchodů a zobrazí se vám všechny jeho akční letáky a nabídky.

Lidé hledají také

PENNY leták od čtvrtka Aktuální leták Kaufland Akce Albert Tesco supermarket leták Akce BILLA Akce Globus Biedronka Polsko leták Leták Makro Akce NORMA COOP leták Hruška leták Leták JIP Leták Terno Leták FLOP Zeman akce Leták Trefa Tamda Foods leták Leták ENAPO

Nejnovější články

Vytvořte si útulnou ložnici, ve které se bude skvěle relaxovat a spát

Vytvořte si útulnou ložnici, ve které se bude skvěle relaxovat a spát

Ložnice by měla být místem klidu a pohodlí, kde se po náročném dni můžete uvolnit a načerpat novou energii. Některé ložnice však nesplňují podmínky,…

Vyměňte Albert body za slevy na stavebnice LEGO

Vyměňte Albert body za slevy na stavebnice LEGO

Albert supermarket i hypermarket lákají zákazníky na výhodnou akci, která jim umožní získat slevy na oblíbené stavebnice LEGO. Sbírání bodů je…

Kostým na čarodějnice ještě stíháte. Vyrobte si jej sami doma podlě těchto tipů

Kostým na čarodějnice ještě stíháte. Vyrobte si jej sami doma podlě těchto tipů

Čarodějnice letos připadají na 30.4. 2024 a chystá se je oslavit velké množství lidí. Do příprav oslav se už s předstihem pustili i organizátoři…

4 recepty, které můžete udělat z vajec

4 recepty, které můžete udělat z vajec

Vajíčka patří mezi zdravé potraviny a lidé si je rádi dopřejí ke snídani, obědu nebo i k večeři. Za zdravá se považují z toho důvodu, že jsou bohatým…