Akční LIDL leták od středy 27.09.2023

Lidl

Lidl

25.09. – 01.10.2023

Lidl

Lidl

27.09. – 01.10.2023

Lidl-shop.cz

Lidl-shop.cz

25.09. – 01.10.2023

Lidl

Lidl

02.10. – 08.10.2023

Lidl

Lidl

05.10. – 08.10.2023

Expirované letáky Lidl »

Lidl leták

Všechny informace o aktuálně probíhajících slevách, jako jsou Lidl slevy na ovoce, zeleninu nebo třeba masné výrobky, má zákazník sjednocené přehledně na jednom místě, kterým je právě Lidl leták. K dispozici jsou dvě varianty akčního letáku Lidl. Tou první je běžný Lidl akční leták vztahující se k prodejnám s potravinami. Druhou variantu představuje Lidl leták určený pro Lidl Shop CZ. Nové Lidl akce jsou k dostání každý týden, a to konkrétně od pondělí, kdy vychází nový Lidl leták aktuální, který se dá uplatnit ve všech Lidl prodejnách na území České republiky. Pár dnů nato se dá již prolistovat Lidl leták příští týden. Díky tomu tak má zákazník možnost plánovat své nákupy dopředu a neochudit se o žádná výhodná cenová zvýhodnění, která se vztahují k rozmanitému, nejen potravinovému sortimentu.

Lidl leták PDF

Oblíbenou variantu představuje Lidl leták PDF, jelikož jej lze prolistovat kdykoliv a kdekoliv, tudíž má zákazník slevy vždy při ruce a má díky nim možnost efektivně naplánovat nákupy. Jak si Lidl leták PDF uložit? Na zvolený Lidl leták klikněte pravým tlačítkem myši, zvolte tisk a v nabídce cíl vyberte "uložit jako PDF". Od této chvíle máte Lidl leták PDF uložený a připravený k prolistování. Listovat se dá uloženým Lidl letákem PDF i bez nutnosti připojení k internetu. Stejně oblíbený, jako je Lidl akční leták, je konkurenční Tesco leták. Ten však vychází v několika provedeních, proto si předem zkontrolujte, jaký slevový prospekt se k vybrané prodejně váže.

Aktuální leták Lidl

Prolistovat si aktuální leták Lidl mají zájemci možnost zde, na slevovém portálu MrOferto, anebo na internetových stránkách Lidl. Lidl leták se obvykle skládá z několika desítek stran plných slev. Nutné je však dávat pozor na to, od kdy do kdy daná Lidl akce platí. Uvedené jsou totiž v Lidl akčním letáku nabídky platné od pondělí do středy a pak takové slevy, které platí až do neděle. Samostatnou stranu v Lidl letáku PDF má Lidl plus, kde jsou k vidění další akce Lidl, jako je třeba čerstvé pečivo zdarma k nákupu nad 800 Kč.

Aktuální leták Lidl vždy nabízí spoustu akčních nabídek vztahujících se jak k trvanlivým potravinám, tak i k těm čerstvým. Výjimku netvoří ani slevy na doplňkový sortiment, kam se řadí například oblečení, potřeby do domácnosti nebo krmivo pro domácí zvířata. Podobný sortiment, jako aktuální Lidl leták PDF, nabízejí i jiné supermarkety, kam se řadí třeba Billa a její Billa leták. Jak Billa leták, tak i zmiňovaný akční leták Lidl myslí na své věrné zákazníky, pro které jsou mnohdy přichystané dodatečné akce.

Lidl leták příští týden

Jakmile se blíží konec platnosti akčního letáku Lidl pro stávající týden, zveřejní společnost nový slevový magazín, tedy Lidl leták příští týden. Stejně, jako je plný slev aktuální leták, je tomu tak i u Lidl letáku příští týden PDF. Rozdíl je mezi danými letáky v tom, že každý nabízí jiné, avšak stejně lákavé akce Lidl, a to jak na privátní, tak na značkové produkty. Pokud tak chce mít zákazník jistotu, že mu neuniknou žádné chystané slevy, měl by leták Lidl na příští týden prolistovat alespoň dvakrát týdně. Případně se může porozhlédnout v Albert akčním letáku nabízejícím obdobné zboží. Právě proto, že Lidl leták příští týden obsahuje spoustu slev na privátní i značkové výrobky se nabídky pohybují v různých cenových kategoriích, a tak si na své přijdou všichni kupující.

Lidl obchod

Společnost Lidl provozuje síť supermarketů a v České republice se nachází bezmála 300 poboček s převážně potravinovými výrobky. Kromě Česka působí Lidl, případně Lidl eshop, v dalších 28 zemích světa a jde tak o významného hráče v potravinovém průmyslu. Ve svém portfoliu však nabízí i jiné zboží, například módu, kosmetiku, elektroniku, vybavení do domácnosti, nářadí a mnoho dalšího. Oproti ostatním supermarketům se společnost odlišuje především velkým množstvím soukromých značek. Ty tvoří v Lidlu více než 80 % všeho nabízeného zboží a patří mezi velmi oblíbené zástupce v nabídce, ceněné jak pro svoji kvalitu, tak v porovnání se značkovými produkty přijatelnou cenu. Mezi hlavní pilíře nejen vlastních značek, ale i celé společnosti patří kvalita a nejčerstvější potraviny, na které klade firma velký důraz.

Lidl sortiment

Jak již bylo zmiňováno, Lidl si zakládá na široké nabídce především vlastních značek, u kterých si sám vybírá dodavatele a má pod kontrolou kvalitu, vzhled i obal produktů. To jim pomáhá ještě více zdůrazňovat myšlenku čerstvých a kvalitních potravin a zároveň jde o cenově dostupné zboží. Mezi soukromé značky patří například mléčné výrobky Pilos, masné produkty Pikok, kosmetika Cien, čisticí prostředky W5, elektronika Silvercrest, módní značka esmara a mnoho dalších. Zároveň pravidelně nabízí akce plné exkluzivního zboží. Výjimkou také nebývají tematické týdny, kdy mají zájemci možnost vyzkoušet pochutiny z celého světa.

Oblíbenou akcí je například italský týden plný italských sýrů, uzenin, dezertů či kávy. Další pravidelnou akcí bývá XXL týden, kde se dají nakoupit ty nejoblíbenější produkty v maxi baleních a za výhodné ceny. A ojedinělý není ani Lidl Shop mega výprodej, který zahrnuje zejména oblečení a pomocníky do domácnosti. Navíc se k Lidl shopu CZ vztahuje možnost Lidl vrácení zboží do 90 dnů.

Lidl prodejny a otevírací doba

Historie Lidlu sahá již do roku 1930, kdy byla založena společnost Lidl & Schwarz. První obchod byl následně otevřen roku 1973 v německém městě Ludwigshafen. Roku 1989 společnost poprvé expandovala do zahraničí a otevřela svou první pobočku ve Francii. Další země na sebe nenechaly dlouho čekat a roku 2003 se první obchody objevují také u nás. V Česku šlo o úvodních 50 prodejen, které se během 3 let rozrostly o více než 100 dalších supermarketů. Mezi nejnavštěvovanější pobočky v ČR se řadí Lidl Praha, Lidl Brno a Lidl Ostrava.

Konkrétní pobočkaOtevírací doba
Lidl Praha: Italská 2584/69, 130 00 ŽižkovPo-So: 7:00-21:00, Ne: 8:00-21:00
Lidl Brno: Kobližná 53/24, 602 00 Brno-středPo-So: 7:00-21:00, Ne: 8:00-21:00
Lidl Ostrava: Sjízdná 1157/1, 721 00 Ostrava-SvinovPo-So: 7:00-21:00, Ne: 8:00-20:00
Lidl Liberec: Lipová 664/2, 460 01 LiberecPo-So: 7:00-20:00, Ne: 8:00-20:00
Lidl Karlovy Vary: Dolní Kamenná 1051/8, 360 05 Karlovy VaryPo-So: 7:00-21:00, Ne: 8:00-21:00

Lidl otevírací doba

Jednotná otevírací doba pro Lidl prodejny stanovená není, vždy je tak žádoucí si předem zjistit, od kdy do kdy má daná pobočka otevřeno. Obecně lze však říci, že nejčastěji prodejny Lidl otevírají kolem 7 hodiny ráno, a proto mají zákazníci možnost si nakoupit ještě před prací či školou. K zavření prodejny pak obvykle dochází kolem 21:00 večer, a to ve všední dny i během víkendu.

Kontaktní informace

V případě dotazů ohledně Lidl vrácení zboží, fungování Lidl eshopu nebo třeba ohledně Lidl Shop mega výprodeje je k dispozici Lidl zákaznická linka: +420 800 115 435, která je pro zákazníky v provozu Po–So 8:00–18:00 hod. Stejně tak je možné využít kontaktní formulář dostupný na e-shopu Lidl, tedy na: www.lidl.cz. Pro poštovní korespondence slouží adresa společnosti, která je:

  • Lidl Česká republika vos,
  • Nárožní 1359/11
  • 158 00 Praha 5

A v neposlední řadě se spousta cenných informací nachází na Instagramu či Facebooku obchodu, kde jsou například sdílené tipy na současné akce Lidl. Stejně tak tu firma příležitostně informuje o novinkách přidaných na Lidl e-shop.

Kde můžu najít informace o aktuálních slevách v Lidlu?

Aktuální slevy Lidl můžete najít v akčním letáku Lidl. Existují dvě varianty tohoto letáku - jedna se vztahuje k prodejnám s potravinami a druhá je určena pro Lidl Shop CZ. Nový leták s akcemi vychází každý týden v pondělí. Leták můžete prolistovat na webu Kaufino.com, stejně jako konkurenční slevové prospekty, díky čemuž lze během chvilky porovnat nabídky konkurence a vybrat si cenově nejpřijatelnější variantu.

Kdy má Lidl čerstvé květiny?

Čerstvé květiny má Lidl k zakoupení na prodejně každý den, ať už se jedná o řezané, anebo květiny v květináči. Na většině poboček jsou pak k dostání také bylinky, opět jak v květináči, tak natrhané, ideální pro přípravu provoněného pokrmu. Květiny, které je možné zakoupit, se mění podle aktuálního ročního období. Na jaře se například s velkým úspěchem setkávají tulipánové pugety.

Kdo vlastní Lidl?

Společnost Lidl patří do skupiny Schwarz Group, což je německý soukromý maloobchodní koncern, kam zároveň spadá i Kaufland. Nejen, že skupina Schwarz Group vystupuje na území Německa a České republiky, setkat se s ní můžeme také v dalších více než 30 zemích. Cílem společnosti je zákazníkům poskytovat nejen kvalitní a cenově přijatelné zboží, ale také klást důraz na sběr, třídění a recyklaci vyprodukovaného odpadu.

Další obchody

Již jste viděli všechny letáky z obchodu Lidl? Nevadí, u nás naleznete akční nabídky z dalších obchodů. Stačí kliknout na logo některého z níže zobrazených obchodů a zobrazí se vám všechny jeho akční letáky a nabídky.

Nejnovější články

Naučte se nakupovat tak, abyste neutráceli zbytečně moc peněz

Naučte se nakupovat tak, abyste neutráceli zbytečně moc peněz

Pro většinu lidí je nakupování normální aktivitou, které se v kamenných prodejnách věnují 3 až 5x týdně. I při této činnosti však mohou lidé utratit…

Jak na rychlý a cenově příznivý úklid domácnosti?

Jak na rychlý a cenově příznivý úklid domácnosti?

Mít čistý a upravený domov je přáním mnoha lidí, ale jak na úklid domácnosti efektivně a zároveň cenově příznivě?

Sbírejte nálepky během Billa nákupů a vyberte si některého z 8 plyšáků

Sbírejte nálepky během Billa nákupů a vyberte si některého z 8 plyšáků

Aktuálně probíhá ve všech prodejnách supermarketu Billa fascinující akce, která potrvá od 16. 8. do 28. 11. 2023, případně než dojde k vyprodání…

Jak se oblékat na podzim

Jak se oblékat na podzim

Podzim je pro mnohé lidi obdobím, které nemají rádi. Druhá skupina lidí však podzim miluje, protože je baví různě zbarvené listí, vykrajování dýní,…