Billa leták od středy 15.03.2023 + leták příští týden

Billa Velký leták

Billa Velký leták

15.03. – 21.03.2023

Billa Malý leták

Billa Malý leták

15.03. – 21.03.2023

Billa

Billa

22.03. – 28.03.2023

BILLA

BILLA

15.03. – 28.03.2023

Billa - Katalog: Premium

Billa - Katalog: Premium

13.03. – 09.04.2023

Billa - Katalog: Velikonoce

Billa - Katalog: Velikonoce

13.03. – 09.04.2023

Na této stránce naleznete všechny aktuální letáky značky Billa. Billa pravidelně vydává malý a velký leták, které platí pro všech zhruba 200 prodejen Billa. Zatímco velký leták obsahuje všechny výhodné nabídky obchodu, v malém najdete výběr těch nejlepších nabídek, jež Billa aktuálně nabízí.

Billa leták 

Pokud si zákazník nechce nechat ujít žádné zboží nebo sezónní produkty, na které je v současné době možné uplatnit akce Billa, pak by měl pravidelně sledovat Billa leták, a to aktuální akční leták Billa i Billa leták na příští týden. Billa sleva, kterou zmiňuje akční leták Billa, se obvykle vztahuje nejen k potravinovému zboží, ale také k nápojům, drogerii, doplňkům do domácnosti nebo na krmivo pro domácí zvířata. K nahlédnutí je na internetu dostupný Billa leták PDF.

Billa leták PDF 

Ačkoliv jsou prodejny Billa pouze jednoho typu (supermarket Billa), vydává společnost hned 2 typy klasických letáků - velký leták a malý leták Billa. Malý leták Billa obsahuje zpravidla pouze několik jednotek stran a najdete v něm ty nejlepší produkty, respektive ty nejzajímavější akce Billa, pro které stojí za to jít do obchodu. Velký akční leták Billa poté obsahuje výčet veškerého zlevněného zboží v daném období. Mimo obvyklé potravinové akční letáky Billa vydává i několik tematických letáků, jako je Billa Bonus Club, jež obsahuje zajímavé akční nabídky a akce Billa pro členy Billa Bonus Clubu. Existuje také Billa Grill leták, ve kterém se nachází sortiment typický pro letní grilovačky.

Billa aktuální leták 

Oba letáky, jak velký, tak malý, jsou klasicky vydávány na týdenní frekvenci s pravidelnou platností od středy do úterý. A na internetu jsou k nahlédnutí právě jako Billa leták PDF. Hlavní výhodou Billa letáku PDF je fakt, že si jej mohou zájemci prohlédnout kdekoli a kdykoliv, stačí jim k tomu pouze připojení internetu. Prolistovat je možné jak Billa aktuální leták, tak ke konci jeho platnosti i Bila leták na příští týden. Kupující tak bude mít jistotu, že mu opravdu neunikne žádná současná nebo nastávající Billa sleva či Billa akce.

Billa leták na příští týden 

Stejně jako spoustu Billa akcí nabízí Billa aktuální leták, je tomu tak u Billa letáku na příští týden. Jediná změna se skrývá v nabídce. Akce Billa lze uplatit na jiné zboží, než jak tomu bylo před týdnem. Obdobné možnosti nabízejí i konkurenční supermarkety, jako je Kaufland a pravidelně vydávaný akční leták Kaufland. A stejně tak oblíbený jako akční leták Kaufland či Billa leták na příští týden je u zákazníků i Tesco leták. Ve všech zmiňovaný slevových prospektech se nachází slevy, které výsledný nákup zlevní klidně až o několik desítek procent.

O obchodu Billa 

Billa je síť supermarketů provozovaných na území České republiky. Patří mezi nejrozšířenější obchody a nabízí především potraviny a nápoje. Billa má v Česku přibližně 200 obchodů a zaměstnává okolo 6000 lidí. První obchody Billa vznikly v Rakousku, a to již v roce 1953, přičemž jejím zakladatelem byl Karl Wlaschek. Jednalo se o diskotní obchod s drogistickým zbožím. Díky své popularitě začal již od svého startu velmi rychle růst a během 20 let se značka Billa dostala mezi nejrozšířenější maloobchodní řetězce v Rakousku. 

Po pádu železné opony v roce 1989 se Billa začala rozšiřovat na východní trhy. V podstatě ihned vstoupila do Česka, Polska, Maďarska a na Slovensko. Ačkoliv má za sebou Billa poměrně rozsáhlou zahraniční expanzi, která zahrnovala i státy jako Ukrajina, Rumunsko nebo Rusko, dnes ji naleznete již pouze ve 4 zemích, a to Rakousko, Česko, Slovensko a Bulharsko.

Billa prodejny 

Aktuálně je Billa přibližně na 1 500 místech, přičemž zhruba 1 000 prodejen připadá na území Rakouska. Přes 200 prodejen je k nalezení v Čechách a okolo 150 na Slovensku a také v Maďarsku. Supermarket Billa již není v majetku původního zakladatele, nýbrž ji dnes vlastní velká nadnárodní společnost REWE Group, která stojí také za značkami jako Penny Market nebo MERKUR. Celá tato skupina zaměstnává okolo 200 tisíc pracovníků. Mezi nejnavštěvovanější Billa prodejny na území České republiky se řadí Billa Liberec, Billa Brno, Billa Prosek, Billa Olomouc anebo Billa Ostrava. Ve všech zmíněných prodejnách je možné uplatnit Billa akce, o kterých zákazníky informuje Billa akční leták.

Supermarket Billa otevírací doba

Jaká je supermarket Billa otevírací doba, si musí zákazníci zjistit dopředu u konkrétní prodejny, protože se otevírací doba Billa různí. Každá prodejna má vlastní Billa otevírací dobu. Jaká je otevírací doba Billa u jedněch z nejnavštěvovanějších kamenných prodejen, tedy u Billa Prosek, Billa Liberec, Billa Brno, Billa Olomouc a Billa Ostrava?
Konkrétní pobočkaOtevírací doba
Billa Prosek: Vysočanská 382/20, 190 00 PrahaPo-So: 7:00-23:00, Ne: 8:00-23:00
Billa Liberec: Na Rybníčku 873/3, 460 01Po-So: 07:00-21:00, Ne: 08:00-21:00
Billa Brno: Švermova 654/9, 625 00Po-So: 07:00-21:00, Ne: 08:00-21:00
Billa Olomouc: 8. Května 465/24, 772 00Po-So: 07:00-20:00, Ne: 08:00-20:00
Billa Ostrava: Bohumíra Četyny 3025/15, 700 30Po-So: 07:00-21:00, Ne: 08:00-20:00

Kontaktní informace

Pokud má zákazník nějaké dotazy, ať už ohledně zboží nebo má nějaké nejasnosti ohledně Billa akcí, je mu k dispozici bezplatná zákaznická linka: +420 800 153 976 od pondělí do pátku 8:00-18:00. Kromě zákaznické linky se dá využít i kontaktní formulář na webových stránkách www.billa.cz, případně se obrátit na e-mailovou adresu info@billa.cz. Zůstat v kontaktu se společností Billa je ale možné i na sociálních sítích, kde jsou sdílené soutěže, ale i informace o tom, jaká Billa sleva se nachází v současném akčním letáku Billa. Konkrétně se supermarket Billa nachází na sociálních profilech Billa Česká republika Facebook a Billa Česká republika Instagram. A v neposlední řadě je možné obchod sledovat na YouTube kanálu Billa Česká republika Youtube , kde jsou nejen promo akce, ale také tipy na recepty a inspirace v kuchyni. Korespondenční adresa obchodu Billa je:

  • BILLA, spol. s r. o.,
  • Modletice 67
  • 251 01 Říčany u Prahy

Další obchody

Již jste viděli všechny letáky z obchodu Billa? Nevadí, u nás naleznete akční nabídky z dalších obchodů. Stačí kliknout na logo některého z níže zobrazených obchodů a zobrazí se vám všechny jeho akční letáky a nabídky.

Nejnovější články

Jak se postarat o trávník po zimě

Jak se postarat o trávník po zimě

Během podzimu a zimy neměla většina majitelů zahrad mnoho práce se svými trávníky. Jakmile se ale začne v březnu oteplovat, je správný čas na to, aby…

2 různé recepty s kuřecím masem

2 různé recepty s kuřecím masem

Kuřecí maso patří mezi nejoblíbenější maso u mnoha lidí. Obsahuje hodně pro tělo prospěšných látek, nepatří do skupiny drahých surovin a lze…

Díky těmto uklízecím tipům nebude znát, že máte domácího mazlíčka

Díky těmto uklízecím tipům nebude znát, že máte domácího mazlíčka

Mít domácího mazlíčka je jistě skvělou volbou, pokud člověk miluje zvířata a rád by si pořídil nějakého parťáka pro život. Někteří lidé si ale občas…

Dorty, které můžete připravit na každou oslavu

Dorty, které můžete připravit na každou oslavu

Oslavy, párty a rodinné sešlosti většinou doprovází různé pochutiny, které lidé buď sami nachystají nebo je zakoupí. Mezi nejčastější občerstvení…