Billa leták od středy 29.11.2023 + leták příští týden

Expirované letáky Billa »

Letáky Billa i ve vašem městě

Billa Praha Billa Brno Billa Ostrava Billa Plzeň Billa Liberec Billa Olomouc Billa České Budějovice Billa Hradec Králové Billa Ústí nad Labem Billa Pardubice Billa Zlín Billa Havířov

Akční leták Billa

Pokud si zákazník nechce nechat ujít žádné zboží nebo sezónní produkty, na které je v současné době možné uplatnit akce Billa, pak by měl pravidelně sledovat akční leták Billa, a to aktuální leták Billa i Billa leták na příští týden. Ačkoliv jsou prodejny Billa pouze jednoho typu (supermarket Billa), vydává společnost hned 2 typy klasických letáků - velký a malý leták. Pokud ani jeden z nich nenabízí, co by kupující potřeboval, může si prolistovat konkurenční COOP leták s podobnou nabídkou.

Malý Billa leták obsahuje zpravidla pouze pár stran a nachází se v něm ty nejlepší produkty, respektive ty nejzajímavější akce Billa, pro které stojí za to jít do obchodu. Velký Billa akční leták poté obsahuje výčet veškerého zlevněného zboží v daném období. Mimo obvyklé potravinové Billa katalogy vydává společnost i několik tematických letáků, jako je Billa Bonus Club, jež obsahuje zajímavé akční nabídky a Billa akce pro členy Billa Bonus Clubu. Existuje také Billa Grill leták, ve kterém se nachází sortiment typický pro letní grilovačky. Konkrétní podoba Billa akčního letáku se odvíjí podle aktuálních ročních období, svátků či událostí, stejně jako podoba Lidl akčního letáku, taktéž dostupného zde, na MrOferto.

Billa leták PDF

Slevy, které zmiňuje leták Billa PDF, se obvykle vztahují nejen k potravinovému zboží, ale také k nápojům, drogerii, doplňkům do domácnosti nebo na krmivo pro domácí zvířata. Jak si Billa leták PDF uložit do telefonu a mít jej tak kdykoliv při ruce? Stačí na vybraný akční leták Billa kliknout pravým tlačítkem myši, zvolit tisk a v nabídce cíl vybrat "uložit jako PDF". Od tohoto momentu bude mít zákazník aktuální či Billa leták příští týden vždy při ruce a neunikne mu tak žádná výhodná Billa akce. Případně je vhodné využít Globus akce, které jsou taktéž dostání v letáku aktualizovaném na tomto slevovém portálu. Využít se dá akční leták Billa v kterékoliv prodejně na území České republiky a ušetřit tak co nejvíce finančních prostředků.

Aktuální leták Billa

Oba letáky, jak velký, tak malý, jsou klasicky vydávány na týdenní frekvenci s pravidelnou platností od středy do úterý. Na internetu jsou k nahlédnutí také jako leták Billa PDF. Prolistovat je možné jak Billa aktuální leták, tak ke konci jeho platnosti i Billa leták na příští týden. Kupující tak má možnost naplánovat si své nákupy s dostatečným předstihem. Oba zmíněné Billa akční letáky jsou navíc pravidelně aktualizované právě zde, na slevovém portálu MrOferto. Pokud chce mít kupující jistotu, že mu do budoucna neunikne žádná výhodná Billa sleva, měl by letáky kontrolovat minimálně jednou týdně. Slevy, které aktuální či Billa leták na příští týden nabízí, se vztahují nejen k potravinám a nápojům, ale také k doplňkovému sortimentu, jako je drogerie, úklidové prostředky, krmivo pro domácí mazlíčky nebo doplňky do domácnosti.

Billa leták na příští týden

Stejně, jako spoustu slev nabízí aktuální Billa akční leták, je tomu tak u Billa letáku na příští týden. Jediná změna se skrývá v nabídce. Billa akce lze uplatit na jiné zboží, než jak tomu bylo před týdnem. Nicméně zahrnuté jsou opět jak potraviny, tak nepotravinové zboží. Vybírat může zákazník obvykle z několika desítek slev, a tak si na své přijde téměř každý. A pokud přeci jen ne, pak obdobné možnosti nabízejí i konkurenční supermarkety, jako je Kaufland a pravidelně vydávaný akční leták Kaufland. A stejně tak oblíbený jako akční leták Kaufland či Billa leták na příští týden je u zákazníků i Tesco leták, který však opět vychází v několika provedeních. Ve všech zmiňovaný slevových prospektech se nachází slevy, které výsledný nákup zlevní klidně až o několik desítek procent.

O supermarketu Billa

Billa je síť supermarketů provozovaných na území České republiky. Patří mezi nejrozšířenější obchody a nabízí především potraviny a nápoje. Billa má v Česku přibližně 200 obchodů a zaměstnává okolo 6 000 lidí. První obchody Billa vznikly v Rakousku, a to již v roce 1953, přičemž jejím zakladatelem byl Karl Wlaschek. Jednalo se o diskontní obchod s drogistickým zbožím. Díky své popularitě začal již od svého startu velmi rychle růst a během 20 let se značka Billa dostala mezi nejrozšířenější maloobchodní řetězce v Rakousku.

Po pádu železné opony v roce 1989 se Billa začala rozšiřovat na východní trhy. V podstatě ihned vstoupila do Česka, Polska, Maďarska a na Slovensko. Ačkoliv má za sebou Billa poměrně rozsáhlou zahraniční expanzi, která zahrnovala i státy jako Ukrajina, Rumunsko nebo Rusko, dnes ji naleznete již pouze ve 4 zemích, a to Rakousko, Česko, Slovensko a Bulharsko.

Billa prodejny a otevírací doba

Aktuálně se Billa nachází přibližně na 1 500 místech, přičemž zhruba 1 000 prodejen připadá na území Rakouska. Přes 200 prodejen je k nalezení v Čechách a okolo 150 na Slovensku a také v Maďarsku. Supermarket Billa již není v majetku původního zakladatele, dnes jej vlastní velká nadnárodní společnost REWE Group, která stojí také za značkami jako PENNY Market nebo MERKUR. Celá tato skupina zaměstnává okolo 200 tisíc pracovníků. Mezi nejnavštěvovanější Billa prodejny na území České republiky se řadí Billa Liberec, Billa Brno, Billa Prosek, Billa Kladno anebo Billa Ostrava. Ve všech zmíněných prodejnách je možné uplatnit akce, o kterých zákazníky informuje Billa leták CZ.

Billa otevírací doba

Jaká je Billa otevírací doba, si musí zákazníci zjistit dopředu u konkrétní prodejny, protože se otevírací doba Billa různí, ať už u rozlišných prodejen, anebo z důvodů státních svátků a podobně. Jaká je otevírací doba Billa u jedněch z nejnavštěvovanějších kamenných prodejen, tedy u Billa Prosek, Billa Liberec, Billa Brno, Billa Olomouc a Billa Ostrava?

Konkrétní pobočkaOtevírací doba
Billa Prosek: Vysočanská 382/20, 190 00 PrahaPo-So: 07:00-23:00, Ne: 08:00-23:00
Billa Liberec: Na Rybníčku 873/3, 460 01Po-So: 07:00-21:00, Ne: 08:00-21:00
Billa Brno: Švermova 654/9, 625 00Po-So: 07:00-21:00, Ne: 08:00-21:00
Billa Olomouc: 8. Května 465/24, 772 00Po-So: 07:00-20:00, Ne: 08:00-20:00
Billa Ostrava: Bohumíra Četyny 3025/15, 700 30Po-So: 07:00-21:00, Ne: 08:00-20:00

Kontaktní informace

Pokud má zákazník nějaké dotazy, ať už ohledně zboží nebo má nějaké nejasnosti ohledně Billa katalogu, je mu k dispozici bezplatná zákaznická linka: +420 800 153 976 od pondělí do pátku 08:00-18:00. Kromě zákaznické linky se dá využít i kontaktní formulář na webových stránkách www.billa.cz, případně se může obrátit na e-mailovou adresu: info@billa.cz. Zůstat v kontaktu se společností Billa je ale možné i na sociálních sítích, kde jsou sdílené soutěže, ale i informace o tom, jaké slevy se nachází v současném akčním letáku.

Konkrétně se supermarket Billa nachází na sociálních profilech Billa Česká republika Facebook a Billa Česká republika Instagram. A v neposlední řadě je možné obchod sledovat na YouTube kanálu Billa Česká republika Youtube , kde jsou nejen promo akce, ale také tipy na recepty a inspirace v kuchyni.

Korespondenční adresa obchodu Billa je:

  • BILLA, spol. s r. o.,
  • Modletice 67
  • 251 01 Říčany u Prahy

Co s Billa body?

Billa umožňuje zákazníkům získávat a využívat body při svých nákupech, přičemž počet bodů závisí na tom, kolik peněz zákazník ve zmíněném supermarketu utratí. Body se shromažďují na vašem věrnostním účtu. Když máte dostatek nasbíraných bodů, můžete je využít jako slevu na svůj další nákup, anebo je směnit za aktuálně nabízené zboží. Nejčastěji se jedná o nádobí, zejména hrnky nebo hrnce.

Kdy otevírá Billa?

Otevírací doba Billa obchodů se může lišit v závislosti na konkrétní lokalitě a provozovně. Většina Billa obchodů má však obvykle následující otevírací dobu:

  • Pondělí až pátek: Otevřeno od přibližně 07:00 nebo 08:00 ráno do 20:00 nebo 22:00 večer.
  • Sobota: Otevřeno od přibližně 07:00 nebo 08:00 ráno do 20:00 nebo 22:00 večer.
  • Neděle: Některé Billa obchody mohou být otevřené omezeně nebo zavřené.

Je však důležité si uvědomit, že Billa otevírací doba se může lišit mezi jednotlivými prodejnami a může být také ovlivněna svátky. Proto je vždy nejlepší se předem informovat o konkrétní otevírací době obchodu, který plánujete navštívit.

Kdo založil Billu?

Billa byla ve 20. století založená rakouským podnikatelem Karlem Wlaschekem 4. srpna 1917 ve Vídni a specializovala se na prodej potravin a spotřebního zboží. Postupně se síť obchodů Billa rozrostla a stala se jedním z nejvýznamnějších maloobchodních řetězců v Rakousku. Karl Wlaschek byl inovativním podnikatelem, který při svém podnikání zaváděl nové koncepty a trendy v oblasti maloobchodu. Jeho obchody Billa se zaměřovaly na nabídku širokého sortimentu, dobré ceny a kvalitní služby pro zákazníky. Díky úspěchu se Karl Wlaschek stal jedním z nejbohatších lidí v Rakousku.

Další obchody

Již jste viděli všechny letáky z obchodu Billa? Nevadí, u nás naleznete akční nabídky z dalších obchodů. Stačí kliknout na logo některého z níže zobrazených obchodů a zobrazí se vám všechny jeho akční letáky a nabídky.

Nejnovější články

Kreativní a levné nápady na výrobu vánočních ozdob doma

Kreativní a levné nápady na výrobu vánočních ozdob doma

Blíží se čas Vánoc a mnoho lidí má už nyní nakoupené dárky pod stromeček. I přesto, že ještě nezačal měsíc prosinec, tak někteří se natolik těší na…

Inspirace na vánoční dárky, které potěší vaše blízké

Inspirace na vánoční dárky, které potěší vaše blízké

Začíná období, kdy lidé shání dárky na blížící se Vánoce. Někteří je mají nakoupené již od září, jiní je nakupují v současné době, kdy se v obchodech…

Teplé večeře, které vás zahřejí v chladných dnech

Teplé večeře, které vás zahřejí v chladných dnech

Během podzimu se počasí razantně zhoršuje, venku jsou časté dešťové přeháňky a teploty výrazně klesají. Lidem začíná být zima a také je zahájena…

Technologie budoucnosti: Jaký vliv mají na náš každodenní život?

Technologie budoucnosti: Jaký vliv mají na náš každodenní život?

V dnešní dynamické době, kdy technologický pokrok překračuje naše očekávání, je důležité sledovat, jaký vliv mohou tyto inovace mít na naše…