Letáky | Hypermarkety a supermarkety | Billa

BILLA leták

Billa

29.05. – 04.06.2024

Zobrazit leták
Billa

22.05. – 28.05.2024

Zobrazit leták
Billa - Léto

29.05. – 11.06.2024

Zobrazit leták
Billa - Clever

01.05. – 28.05.2024

Zobrazit leták

Expirované letáky Billa »

Letáky Billa i ve vašem městě

Billa Praha Billa Brno Billa Ostrava Billa Plzeň Billa Liberec Billa Olomouc Billa České Budějovice Billa Hradec Králové Billa Ústí nad Labem Billa Pardubice Billa Zlín Billa Havířov Billa Kladno Billa Most Billa Opava Billa Frýdek-Místek Billa Jihlava Billa Karviná Billa Teplice Billa Chomutov Billa Karlovy Vary Billa Děčín Billa Jablonec nad Nisou Billa Mladá Boleslav

BILLA leták

Pokud si zákazník nechce nechat ujít žádné zboží, na které je v současné době možné uplatnit akce BILLA, pak by měl pravidelně sledovat akční leták BILLA, a to aktuální leták BILLA a ideálně i BILLA leták na příští týden informující o nadcházejících slevách. Ačkoliv jsou prodejny BILLA pouze jednoho typu, vydává společnost hned 2 typy klasických letáků - Velký a Malý BILLA leták. Pokud ani jeden z nich nenabízí, co by kupující potřeboval, může si prolistovat konkurenční COOP leták s podobnou nabídkou. Malý BILLA akční leták obsahuje zpravidla pouze pár stran a nachází se v něm ty nejlepší produkty, respektive ty nejzajímavější akce BILLA, pro které stojí za to jít do obchodu. Velký BILLA akční leták poté obsahuje výčet veškerého zlevněného zboží v daném období, stejně jako Albert leták. Zároveň společnost vydává i několik tematických letáků, jako je BILLA Bonus Club, jež obsahuje zajímavé akční nabídky a BILLA akce pro členy BILLA Bonus Clubu.

Konkrétní podoba BILLA akčního letáku se odvíjí podle aktuálních ročních období, svátků či událostí, stejně jako podoba Lidl akčního letáku, taktéž dostupného na MrOferto. Oba letáky, jak Velký, tak Malý, jsou vydávány na týdenní frekvenci s pravidelnou platností od středy do úterý. Na internetu je leták k nahlédnutí také jako leták Billa PDF. Prolistovat je možné jak BILLA aktuální leták, tak ke konci jeho platnosti i BILLA leták na příští týden. Kupující tak má možnost naplánovat si své nákupy s předstihem. Oba zmíněné letáky BILLA jsou navíc pravidelně aktualizované právě zde, na slevovém portálu MrOferto. Případně je vhodné využít Globus akce, které jsou taktéž dostání v letáku aktualizovaném na tomto slevovém portálu.

O supermarketu BILLA

BILLA patří mezi nejrozšířenější obchody a nabízí především potraviny a nápoje. V ČR má přibližně 200 obchodů, jako je BILLA Ostrava. První obchody však vznikly v Rakousku, a to již v roce 1953, zakladatelem BILLY byl Karl Wlaschek. Po pádu železné opony v roce 1989 se BILLA začala rozšiřovat na východní trhy. V České republice navíc kromě kamenných prodejen nabízí také online obchod, který mohou využít například obyvatelé Brna či Prahy a objednat si zboží z pohodlí domova.

Sortiment BILLA

BILLA nabízí široký sortiment kvalitních potravin a denních potřeb pro každou domácnost. Nabídka obchodu zahrnuje ovoce a zeleninu, pečivo, čerstvé maso nebo mléčné výrobky. Díky pečlivému výběru dodavatelů a pravidelné kontrole kvality zaručuje BILLA čerstvé a chutné produkty za přijatelné ceny. O těch svědčí i každý týden vydávané letáky BILLA. Kromě toho BILLA nabízí také široký výběr bio a bezlepkových produktů, aby vyhověla i zvláštním dietním potřebám zákazníků.

Kontaktní informace

Pokud má zákazník nějaké dotazy, je mu k dispozici zákaznická linka: +420 800 153 976 Po-Pá od 08:00 do 18:00. Kromě zákaznické linky se dá využít i kontaktní formulář na webových stránkách www.billa.cz, případně e-mailová adresa: info@billa.cz. Zůstat v kontaktu se společností BILLA je ale možné i na sociálních sítích, kde jsou sdílené například informace o tom, jaké BILLA akce jsou aktuálně k dostání. Konkrétně se BILLA nachází na sociálních profilech BILLA CZ Facebook a BILLA CZ Instagram. A v neposlední řadě je možné obchod sledovat na YouTube kanálu BILLA CZ Youtube, kde jsou nejen promo akce, ale také tipy na recepty a inspirace v kuchyni. Korespondenční adresa obchodu je:

  • BILLA, spol. s r. o.,
  • Modletice 67
  • 251 01 Říčany u Prahy

Mezi nejnavštěvovanější BILLA prodejny na našem území se řadí BILLA Brno a Praha. Ve všech prodejnách je možné uplatnit akce, o kterých zákazníky informuje BILLA leták CZ. Jaká je BILLA otevírací doba, si musí zákazníci zjistit dopředu u konkrétní prodejny, protože se otevírací doba BILLA různí. Kompletní seznam prodejen se nachází na internetových stránkách společnosti.

Co si můžu koupit za BILLA body?

BILLA umožňuje zákazníkům získávat a využívat body při svých nákupech, přičemž počet obdržených bodů závisí na tom, kolik peněz zákazník v supermarketu utratí. BILLA body se shromažďují na zákazníkově věrnostním účtu. Když má dostatek nasbíraných bodů, může je využít jako slevu na svůj další nákup, anebo je směnit za aktuálně nabízené zboží. Nejčastěji se jedná o nádobí, zejména hrnky nebo hrnce. Populární jsou ale také BILLA plyšáci.

Kdy otevírá BILLA?

Otevírací doba BILLA obchodů se může lišit v závislosti na konkrétní lokalitě a provozovně. Většina BILLA obchodů má však obvykle otevřeno od pondělí do neděle od 07:00 ráno do 22:00 večer. Je ale důležité si uvědomit, že se BILLA otevírací doba může lišit mezi jednotlivými prodejnami a může být také ovlivněna svátky. Proto je vždy nejlepší se předem informovat o konkrétní otevírací době obchodu, který plánujete navštívit, na internetových stránkách společnosti.

Na co jsou BILLA body?

BILLA body jsou součástí věrnostního programu supermarketu BILLA, který odměňuje zákazníky za jejich nákupy. Při každém nákupu získávají zákazníci určité množství bodů v závislosti na utracené částce. Tyto body lze následně využít k získání různých výhod, jako jsou slevy na vybrané produkty, speciální nabídky nebo dárky. Sběr BILLA bodů tak umožňuje zákazníkům dosáhnout úspor a využít exkluzivních výhod.

Další obchody

Již jste viděli všechny letáky z obchodu Billa? Nevadí, u nás naleznete akční nabídky z dalších obchodů. Stačí kliknout na logo některého z níže zobrazených obchodů a zobrazí se vám všechny jeho akční letáky a nabídky.

Lidé hledají také

PENNY Market leták Kaufland leták příští týden Lidl leták příští týden Albert hypermarket leták Tesco leták Leták Globus na příští týden Leták Biedronka Polsko Makro akční leták Leták NORMA příští týden COOP Jednota leták Hruška leták příští týden JIP akční leták Akční leták Albert supermarket Akční leták Albert hypermarket Akční leták Terno FLOP TOP leták Leták Zeman Akční leták Trefa

Nejnovější články

Jak na jarní úklid šatníku?

Jak na jarní úklid šatníku?

Na jaře se příroda probouzí k životu, lidé chodí více ven a ve většině domácností se také dělá jarní úklid. S příchodem jara přichází i čas na…

Vytvořte si útulnou ložnici, ve které se bude skvěle relaxovat a spát

Vytvořte si útulnou ložnici, ve které se bude skvěle relaxovat a spát

Ložnice by měla být místem klidu a pohodlí, kde se po náročném dni můžete uvolnit a načerpat novou energii. Některé ložnice však nesplňují podmínky,…

Vyměňte Albert body za slevy na stavebnice LEGO

Vyměňte Albert body za slevy na stavebnice LEGO

Albert supermarket i hypermarket lákají zákazníky na výhodnou akci, která jim umožní získat slevy na oblíbené stavebnice LEGO. Sbírání bodů je…

Kostým na čarodějnice ještě stíháte. Vyrobte si jej sami doma podlě těchto tipů

Kostým na čarodějnice ještě stíháte. Vyrobte si jej sami doma podlě těchto tipů

Čarodějnice letos připadají na 30.4. 2024 a chystá se je oslavit velké množství lidí. Do příprav oslav se už s předstihem pustili i organizátoři…