Billa leták od středy 17.08.2022 + leták příští týden

Na této stránce naleznete všechny aktuální letáky značky Billa. Billa pravidelně vydává malý a velký leták, které paltí pro všech zhruba 200 prodejen Billa. Zatímco velký leták obsahuje všechny výhodné nabídky obchodu, v malém najdete výběr těch nejlepších nabídek, jež Billa aktuálně nabízí.

Billa Velký leták

Billa Velký leták

17.08. – 23.08.2022

Billa Malý leták

Billa Malý leták

17.08. – 23.08.2022

Billa Travel

Billa Travel

01.08. – 31.08.2022

BILLA Bonus club

BILLA Bonus club

17.08. – 31.08.2022

Supermarket Billa

Billa je síť supermarketů provozovaných na území České republiky. Patří mezi nejrozšířenější obchody a nabízí především potraviny a nápoje. Billa má v Česku přibližně 200 obchodů a zaměstnává okolo 6000 lidí.

Historie Billa

První obchody Billa vznikly v Rakousku, a to již v roce 1953, přičemž jejím zakladatelem byl Karl Wlaschek. Jednalo se o diskotní obchod s drogistickým zbožím. Díky své popularitě začal již od svého startu velmi rychle růst a během 20 let se značka Billa dostala mezi nejrozšířenější maloobchodní řetězce v Rakousku. Po pádu železné opony v roce 1989 se Billa začala rozšiřovat na východní trhy. V podstatě ihned vstoupila do Česka, Polska, Maďarska a na Slovensko. Ačkoliv má za sebou Billa poměrně rozsáhlou zahraniční expanzi, která zahranovala i státy jako Ukrajina, Rumunsko nebo Rusko, dnes ji naleznete již pouze ve 4 zemích, a to Rakousko, Česko, Slovensko a Bulharsko.

Aktuální situace

Aktuálně je Billa přibližně na 1500 místech, přičemž zhruba 1000 prodejen připadá na území Rakouska. Přes 200 prodejen je k nalezení v Čechách a okolo 150 na Slovensku a také v Maďarsku. Billa již není v majetku původního zakladatele, nýbrž ji dnes vlastní velká nadnárodní společnost REWE Group, která stojí také za značkami jako Penny Market nebo MERKUR. Celá tato skupina zaměstnává okolo 200 tisíc pracovníků.

Letáky Billa

Ačkoliv jsou prodejny Billa pouze jednoho typu (supermarkety), vydává hned 2 typy klasických letáků - velký leták a malý leták. Malý leták obsahuje zpravidla pouze několik jednotek stran a najdete v něm ty nejlepší produkty, respektive ty nejzajimavější slevové nabídky, pro které stojí za to jít do Billy. Velký leták poté obsahuje výčet veškerého zlevněného zboží v daném období. Oba letáky jsou klasicky vydávány na týdenní frekvencí s pravidelnou platností od středy do úterý.

Mimo obvyklé potravinové akční letáky Billa vydává i několik tématických letáků, jako je Billa Bonus Club, jež obsahuje zajímavé akční nabídky pro členy Billa Bonus Clubu. Existuje také Billa Grill leták, ve kterém najdete sortiment typický pro letní grilovačky.

Další obchody

Již jste viděli všechny letáky z obchodu Billa? Nevadí, u nás naleznete akční nabídky z dalších obchodů. Stačí kliknout na logo některého z níže zobrazených obchodů a zobrazí se vám všechny jeho akční letáky a nabídky.

Nejnovější články

14.08.2022

Voňavé auto můžete mít s těmito triky i vy

Pokud jste majitelem osobního nebo nákladního auta, pravděpodobně musíte čas od času řešit ve vašem autě úklid. Jestliže jste velice pečliví a…

07.08.2022

Vyzkoušejte osvědčené metody, které pomáhají na svědivé štípance od komárů

Během letního období se můžete setkat s komáry na mnoha místech. Ať už jste venku na procházce nebo sedíte v pohodlí domova u televize, může se u vás…

01.08.2022

Jak pěstovat rajčata, aby byla krásná a šťavnatá

Pěstování rajčat není žádná lehká práce, ale zároveň se nejedná o nic složitého. Pokud byste měli zájem o tento druh aktivity, stačí si zjistit…

25.07.2022

Jak na úklid snadno a rychle

Mezi svými přáteli pravděpodobně nenajdete velké množství lidí, kteří by milovali úklid. Pro většinu lidí je úklid nepříjemnou činností, které by se…