Letáky | Hypermarkety a supermarkety | Tamda Foods

Tamda leták

Tamda Foods

17.07. – 23.07.2024

Zobrazit leták
Tamda Foods

10.07. – 16.07.2024

Zobrazit leták
Tamda Foods

03.07. – 09.07.2024

Zobrazit leták
Tamda Foods

26.06. – 02.07.2024

Zobrazit leták
Tamda Foods

19.06. – 25.06.2024

Zobrazit leták

Expirované letáky Tamda Foods »

Letáky Tamda Foods i ve vašem městě

Tamda Foods Praha Tamda Foods Brno Tamda Foods Ústí nad Labem

Tamda leták

Ten, kdo hledá speciální nabídky na asijské delikatesy či evropské zboží, by si měl prohlédnout Tamda Foods leták. Aktualizace tohoto letáku probíhá každou středu, jeho platnost je pak celý jeden týden. Pokud se stane, že Tamda leták v současné chvíli nezahrnuje potřebné akce, může kupující využít také konkurenční Hruška leták, opět aktualizovaný zde, na MrOferto. Tamda Foods leták je mezi zákazníky velmi oblíbený, zejména díky jednoduchému a přehlednému designu a cenově výhodným akcím. S každým novým týdnem přicházejí nové Tamda akce a produkty, tak nečekejte dlouho a prohlédněte si aktuální vydání. Pro ty, kteří touží získat informace o novinkách a slevách mezi prvními, je k dispozici aktuální Tamda leták. Kromě webových stránek společnosti je možné jej prolistovat i přímo v kamenných prodejnách, jako je Tamda Brno.

Dalším místem, kde mohou zájemci najít aktuální leták Tamda, je slevový portál MrOferto, nabízející širokou škálu akčních letáků, včetně letáku Albert, vyhledávaném opět pro akční ceny na potraviny a nápoje. Online verze letáků je ideální pro ty, kteří plánují své nákupy z domova. Kdo se chce připravit na budoucí nákupy, může obvykle den až dva před koncem platnosti aktuálního letáku nahlédnout do Tamda letáku pro příští týden. Aby vám neunikly žádné výhodné nabídky, sledujte nejen připravovaný leták Tamda, ale třeba i Lidl leták na příští týden s podobným sortimentem, který opět zahrnuje nejen potraviny a nápoje.

Tamda Foods

Společnost Tamda Foods je známa svým pestrým výběrem asijských, ale i evropských delikates, které nabízí nejen ve svých prodejnách, ale také je doručuje mnoha obchodům a večerkám po celé zemi. V jejich nabídce najdete jak autentické asijské a evropské suroviny, tak alkoholické nápoje a praktické pomocníky do vaší kuchyně či drogerii. Zájemci o aktuální akce mohou sledovat Tamda Foods leták na webových stránkách tamda.eu nebo zde, na MrOferto. Nákupy lze realizovat nejen online, ale také v prodejnách jako Tamda Brno či Tamda Ústí nad Labem.

Zákazníci v obchodě najdou vše od tradičních surovin až po gurmánské delikatesy, které potěší jak začínající kuchaře, tak opravdové milovníky asijské kuchyně. Výběr zahrnuje mnoho druhů rýže, od klasických po exotické varianty, a samozřejmě různé nudle – soba, pšeničné a další. Milovníci asijských specialit najdou v regálech omáčky teriyaki, chilli pasty a další koření, které dodají pokrmům pravou chuť. Nechybí ani nabídka čerstvé a konzervované exotické zeleniny a ovoce. Dále sortiment zahrnuje asijské zmrzliny, čaje nebo bubble tea, ke kterým se také často vztahují výhodné Tamda akce.

Jak nakupovat v Tamda Foods?

Aby bylo možné nakupovat v Tamda Foods, musíte se nejprve registrovat a získat zákaznickou kartu, kterou vám na požádání vystaví u informací v prodejně. S touto kartou můžete nakupovat nabízené zboží včetně potravin, nápojů a domácích potřeb. Hlavní zástupci sortimentu pochází z asijských zemí. Také však lze na prodejnách najít běžně dostupné zboží z evropských zemí.

Co koupit v Tamdě?

Tamda Foods nabízí široký sortiment produktů, včetně čerstvého ovoce a zeleniny, oblíbených asijských sladkostí nebo trvanlivých potravin. Zákazníci oceňují zejména bohatý výběr asijských potravin a specialit, které nejsou běžně dostupné v jiných obchodech. Kromě potravin zde najdete i různé domácí potřeby a spotřební zboží za výhodné ceny.

Kdo vlastní Tamda Foods?

Majitelem Tamda Foods je vietnamská podnikatelská skupina působící v České republice. Skupina se zaměřuje na poskytování širokého sortimentu potravin a dalších produktů, přičemž klade důraz na kvalitu a cenovou dostupnost. Tamda Foods je známá svým zaměřením na asijské potraviny, čímž se odlišuje od ostatních maloobchodních řetězců na českém trhu.

Další obchody

Již jste viděli všechny letáky z obchodu Tamda Foods? Nevadí, u nás naleznete akční nabídky z dalších obchodů. Stačí kliknout na logo některého z níže zobrazených obchodů a zobrazí se vám všechny jeho akční letáky a nabídky.

Lidé hledají také

PENNY akční leták Kaufland akce Lidl leták PDF Albert leták PDF Tesco leták BILLA leták na příští týden Globus slevy Leták Biedronka Polsko Makro akční leták Leták NORMA příští týden COOP Jednota akční leták Aktuální leták Hruška JIP akční leták Letáky Albert supermarket Leták Albert hypermarket Akční leták Terno FLOP TOP leták Leták Zeman

Nejnovější články

Co by měla obsahovat lékárnička na dovolenou?

Co by měla obsahovat lékárnička na dovolenou?

Začal čas dovolených, na kterou se těší většina lidí. Dovolená by měla být obdobím odpočinku a relaxace. Abyste si ji co nejvíce užili, je důležité…

Chraňte své zdraví a opalujte se bez rizika

Chraňte své zdraví a opalujte se bez rizika

I když si mnoho osob myslí, že se nemusí chránit před slunečními paprsky, protože se jejich kůže nespálí, neuvědomují si zdravotní rizika, které…

Recepty na obědy plné zeleniny

Recepty na obědy plné zeleniny

Zelenina a ovoce se momentálně dostávají v obchodech na přijatelnou cenu, a proto si je lidé kupují častěji. Kromě ceny je dalším důvodem ke koupi…

Naučte se pečovat o své duševní zdraví a budete se cítit mnohem lépe

Naučte se pečovat o své duševní zdraví a budete se cítit mnohem lépe

Dnešní uspěchaná doba příliš nenahrává tomu, aby měli lidé čas se zamýšlet nad tím, zda se příliš nezanedbávají. Kromě toho, že mnoho lidí nechodí na…