Letáky | Hypermarkety a supermarkety | Tamda Foods

Tamda Foods - leták, slevy, akce

Tamda Foods

10.04. – 16.04.2024

Zobrazit leták
Tamda Foods

03.04. – 09.04.2024

Zobrazit leták
Tamda Foods

27.03. – 02.04.2024

Zobrazit leták
Tamda Foods

20.03. – 26.03.2024

Zobrazit leták
Tamda Foods

13.03. – 19.03.2024

Zobrazit leták

Expirované letáky Tamda Foods »

Letáky Tamda Foods i ve vašem městě

Tamda Foods Praha Tamda Foods Brno Tamda Foods Ústí nad Labem

Tamda leták

Ten, kdo hledá speciální nabídky na asijské delikatesy či evropské zboží, a to včetně drogerie či kuchyňských pomůcek, měli by si prohlédnout Tamda Foods leták. Aktualizace tohoto letáku probíhá každou středu, jeho platnost je tak celý jeden týden. Pokud se stane, že Tamda leták v současné chvíli nezahrnuje potřebné akce, může kupující využít také konkurenční Hruška leták, opět aktualizovaný zde, na MrOferto. Tamda food leták je mezi zákazníky velmi oblíbený, zejména díky jednoduchému a přehlednému designu a cenově výhodným akcím. V oblasti Ústí nad Labem je zvláště populární leták Tamda Ústí nad Labem. S každým novým týdnem přicházejí nové Tamda akce a produkty, tak nečekejte dlouho a prohlédněte si aktuální vydání.

Aktuální Tamda Foods leták

Pro ty, kteří touží získat informace o novinkách a slevách mezi prvními, je k dispozici aktuální Tamda leták. Kromě webových stránek společnosti je možné jej prolistovat i přímo v kamenných prodejnách, jako je Sapa Tamda nebo Tamda Brno. Dalším místem, kde mohou zájemci najít aktuální leták Tamda, je slevový portál MrOferto, nabízející širokou škálu akčních letáků, včetně letáku Albert, vyhledávaném opět pro akční ceny na potraviny a nápoje. Tamda food leták je pro mnoho zákazníků klíčovým zdrojem při rozhodování, kde nakoupit. Díky častým změnám v nabídkách je důležité sledovat aktuality. Online verze je ideální pro ty, kteří plánují své nákupy z domova. A pokud žijete poblíž Ústí nad Labem, určitě prolistujte papírový leták Tamda Ústí nad Labem pro místní Tamda akce.

Leták Tamda příští týden

Kdo se chce připravit na budoucí nákupy, může obvykle den až dva před koncem platnosti aktuálního letáku nahlédnout do Tamda letáku pro příští týden. Aby vám neunikly žádné výhodné nabídky, sledujte nejen připravovaný leták Tamda, ale třeba i Lidl leták na příští týden s podobným sortimentem, který opět zahrnuje nejen potraviny a nápoje. Zvláště pro obyvatele Ústí nad Labem je důležité sledovat Tamda leták Ústí nad Labem, kde mohou objevit místní speciální nabídky. Tamda Foods leták často skrývá nečekané slevy na různé produkty. Navíc v Tamda food letáku můžete občas narazit i na zajímavé soutěže s odměnami v podobě slev nebo dárků.

O obchodu Tamda Foods

Společnost Tamda Foods je známa svým pestrým výběrem asijských, ale i evropských delikates, které nabízí nejen ve svých prodejnách, ale také je doručuje mnoha obchodům a večerkám po celé zemi. V jejich nabídce najdete nejen autentické asijské suroviny, ale také vybrané evropské potraviny, alkoholické nápoje a praktické pomocníky do vaší kuchyně či drogerii. Pro zákazníky, kteří upřednostňují nákupy z domova, je k dispozici služba Tamda Express, která zajišťuje doručení nákupu na zadanou adresu.

Zájemci o aktuální akce mohou sledovat Tamda Foods leták na webových stránkách tamda.eu nebo zde, na MrOferto. Nákupy lze realizovat nejen online, ale také v prodejnách jako Tamda Brno či Tamda Ústí nad Labem. Zákazníci v obchodě najdou vše od tradičních surovin až po gurmánské delikatesy, které potěší jak začínající kuchaře, tak opravdové milovníky asijské kuchyně. Pro aktuální tipy a nabídky je dobré sledovat leták a sociální sítě společnosti.

Tamda Foods sortiment

Výběr zahrnuje mnoho druhů rýže, od klasických po exotické varianty, a samozřejmě různé nudle – soba, pšeničné a další. Milovníci asijských specialit najdou v regálech omáčky teriyaki, chilli pasty a další koření, které dodají pokrmům pravou chuť. Nechybí ani nabídka čerstvé a konzervované exotické zeleniny a ovoce, jako je brukev čínská či liči. Dále Tamds sortiment zahrnuje asijské zmrzliny, klasické čaje, bubble tea a další asijské nápoje. Pokud toužíte po ochutnání skvostů asijské kuchyně, Tamda Foods je vaše destinace.

Tamda prodejny a otevírací doba

V souvislosti s Tamda Foods s.r.o. se můžeme setkat s několika prodejnami, a to konkrétně třemi pod názvem Tamda Foods a jedním obchodním centrem Tamda. Přestože je prodejen pouze omezený počet, Tamda produkty zaplavují regály mnoha supermarketů a hypermarketů. Pro ty, kteří preferují pohodlí domova, je zde služba Tamda Express, která umožňuje online objednání a následné doručení zboží přímo k vám. Prodejny jako Tamda Brno nebo Tamda Ústí nad Labem pravidelně aktualizují svůj sortiment podle aktuální poptávky. Jaká je konkrétní adresa prodejen?

Vybraná prodejnaKonkrétní adresa
Tamda Foods Ústí nad LabemHavířská 352/17, 400 10 Ústí nad Labem
Tamda obchodní centrumHavířská 352/17, 400 10 Ústí nad Labem
Sapa TamdaLibušská 319/126, 142 00 Praha
Tamda Foods BrnoOlomoucká 1193/61A, 627 00 Brno

Pro ty, kteří si chtějí ověřit otevírací dobu či adresu konkrétní prodejny, stačí navštívit webové stránky tamda.eu. A pokud jste věrným zákazníkem Tamda Foods, určitě byste měli zvážit vlastnictví Tamda karty. Nejenže vám tato Tamda karta umožní nakupovat za výhodné ceny, ale také vás zařadí do komunity lidí, kteří mají rádi asijskou gastronomii stejně jako vy. Držitelé Tamda karty mají přístup ke speciálním akcím a v některých pobočkách mohou využít rychlých pokladen, což jim usnadní a zrychlí nákupy. Pro všechny milovníky asijské kuchyně je Tamda karta skvělou volbou k tomu, aby si své nákupy ještě více užili.

Kontaktní informace

Všechny novinky související se společností a aktuální Tamda akce jsou pravidelně sdílené i na sociálních sítích. jako je Tamda Foods Facebook a Tamda Foods Instagram. Na YouTube Tamda Foods YouTube společnost formou videí ukazuje aktuální akční zboží z letáku a pořádá soutěžní akce. Pokud má zákazník nějaké dotazy ohledně zboží nebo služeb, má možnost napsat na e-mailovou adresu info@tamda.eu.
Korespondenční adresa Tamda Foods je:

  • TAMDA FOODS s.r.o.,
  • Libušská 319
  • 142 00 Praha 4

Další obchody

Již jste viděli všechny letáky z obchodu Tamda Foods? Nevadí, u nás naleznete akční nabídky z dalších obchodů. Stačí kliknout na logo některého z níže zobrazených obchodů a zobrazí se vám všechny jeho akční letáky a nabídky.

Lidé hledají také

PENNY akční leták Kaufland akce Lidl leták PDF Albert leták PDF Tesco leták BILLA leták na příští týden Globus slevy Leták Biedronka Polsko Makro akční leták Leták NORMA příští týden COOP Jednota akční leták Aktuální leták Hruška JIP akční leták Akční leták Terno FLOP TOP leták Leták Zeman Řeznictví RABBIT akce Akční leták Pramen

Nejnovější články

Užijte si jaro naplno. Inspirace pro jarní aktivity doma i venku

Užijte si jaro naplno. Inspirace pro jarní aktivity doma i venku

Jaro je ročním obdobím, na které se těší velké množství lidí. Zima totiž na spoustu osob působí negativně, depresivně a většině chybí sluníčko. V…

Jak si doma vypěstovat rostliny ze semínek a ušetřit za nákupy v zahradnictví?

Jak si doma vypěstovat rostliny ze semínek a ušetřit za nákupy v zahradnictví?

Nabídka květin, stromů, keřů nebo sazenic v zahradnictví zláká každý rok mnoho lidí. Většina z nich také nechá na tomto místě i několik tisíc a…

2 způsoby, jak připravit velikonočního beránka

2 způsoby, jak připravit velikonočního beránka

V tomto roce bude Velikonoční pondělí 1.4. 2024 a většina dětí se chystá v tento den vyjít do ulic a koledovat. V případě, že ve vašem městě či…

Jak se jí kaki přezdívané Diovo ovoce?

Jak se jí kaki přezdívané Diovo ovoce?

Kaki ovoce, známé také jako persimon, jsou lahodné a exotické plody původem z Asie, jejichž konzumace je pro lidské zdraví prospěšná mnoha způsoby.…