JIP - aktuální letáky, akce

JIP leták

Spoustu výhodných nabídek na potraviny i doplňkové zboží zájemcům nabízí JIP leták, který pravidelně vydává stejnojmenná společnost. K nahlédnutí je leták JIP na internetových stránkách společnosti, anebo zde, na portálu MrOferto. Nicméně stejně tak zde mají zákazníci možnost prolistovat akční letáky konkurenčních společností, které nabízí obdobné produkty. Řadí se mezi ně například Albert leták PDF, který si tak je možné prolistovat kdykoliv a kdekoliv, jediné, co je k tomu potřeba, je připojení k internetu a chytré zařízení. Dostupný je v PDF i leták společnosti JIP. Často vyhledávaný je leták v kombinaci s městy, kdy mezi nejoblíbenější patří JIP leták Ostrava a JIP leták Olomouc.

Aktuální leták JIP

Platnost, která se k aktuálnímu letáku JIP obvykle váže, ať už se jedná o JIP Ostrava leták nebo jakýkoliv jiný, je čtrnáct dní. Nicméně pevně stanovená data leták nemá. Pokud chtějí zákazníci mít jistotu, že jim neunikne žádná výhodná sleva, měli by například leták JIP Ostrava kontrolovat alespoň jednou za dva týdny. Letáky jsou dostupné pro jednotlivé pobočky, zcela běžně se tak setkáte s JIP Jilemnice leták, JIP leták Olomouc, JIP Ostrava leták a podobně. Všechny slevové prospekty zákazníkům zprostředkovávají co nejvýhodnější ceny na vybrané zboží.

JIP akce pro příští týden

Příležitostně se ke konci platnosti aktuálního letáku rovnou zveřejňuje i leták příští týden, který se opět vztahuje k vybraným prodejnám. Dost pravděpodobně tak narazíte na JIP leták Ostrava a podobně. Pokud v žádném akčním letáku od společnosti JIP nenajdete, co jste hledali, zkuste si prolistovat konkurenční letáky. Oblíbený je mezi kupujícími třeba Tesco leták, který je opět k nahlédnutí i v PDF podobě, obdobně jako JIP Jilemnice leták.

O obchodu JIP potraviny

JIP patří do TOP 10 prodejen potravin v České republice. Zákazníci mohou navštívit tři typy prodejen JIP. Celkem 13 prodejen Cash&Carry s prodejní plochou více než 27 000 m2. V těchto prodejnách je široký výběr z více než 30 000 položek. Maloobchodních prodejen JIP je v České republice 30. Je zde kladen velký důraz na čerstvost potravin a zavážky zboží probíhají pravidelně několikrát denně. Posledním typem prodejen JIP, se kterým se mohou zákazníci setkat, je Plus JIP. Jedná se o franšízovou síť prodejen a je jich v republice více než 140.

V současnosti probíhá postupný remodeling prodejen a k nim přibývají nové. JIP nabízí zákaznickou kartu pro podnikatele, kteří tak získají zvýhodněné ceny. Skupina JIP má strategicky rozmístěných 17 velkoobchodních skladů po České republice, ty mají řízené skladové hospodářství a dbají na systém HACCP – distribuce proběhne do druhého dne díky crossdocku. Právě tímto JIP vždy zajišťuje čerstvé potraviny ve svých prodejnách. Na základě úspěšného logistického systému JIP poskytuje své logistické a distribuční služby například pro Karlovarská Becherovka, a.s. a Pivovary Staropramen, s. r. o.

Skupina JIP začala v roce 1996 budovat síť maloobchodních a diskontních prodejen na území České republiky, prodejny byly velmi úspěšné až do příchodu nadnárodních diskontních řetězců. JIP se poté začal zaměřovat na velkoobchodní prodej v oblasti komplexní gastronomie a zaujal v něm přední místo na tuzemském trhu. V roce 2009 byla otevřena první Cash&Carry prodejna v Brně, tento koncept se následně rozšiřoval do celé republiky a v dnešní době registruje stále více spokojených zákazníků. Díky strategicky úspěšným akvizicím JIP dnes nabízí komplexní sortimentní servis.

Prodejny JIP a otevírací doba

Kompletní seznam prodejen JIP se nachází na internetových stránkách obchodu JIP potraviny, a to včetně konkrétní adresy i otevírací doby. Obecně mezi nejnavštěvovanější prodejny patří JIP Jičín, JIP Pardubice, JIP Bořanovice a stejně tak i JIP Ostrava. Zatímco pro běžný nákup oceníte maloobchodní prodejny, podnikatelé budou nejspíš preferovat JIP velkoobchod, který je taktéž k dispozici.

Prodejní doba je prodloužena tak, aby si mohli pohodlně nakoupit všichni zákazníci. Nicméně pro každou prodejnu je jiná a stejně tak se může otevírací doba JIP prodejen různit v období státních svátků. Jaká je konkrétní otevírací doba vybraných JIP prodejen?

Konkrétní pobočkaOtevírací doba
JIP Praha: Náchodská 437/174, 193 00Po-Pá: 08:00-20:00, So: 08:00-18:00, Ne: 8:00-13:00
JIP Ostrava: Frýdecká 700/475, 719 00
Po-Ne: 07:00-21:00
JIP Pardubice: Hradišťská 407, 533 52
Po-Ne: 07:00-19:00
JIP Bořanovice: K Jipu 128, 250 65
Po-Ne: 08:00-20:00
JIP Jilemnice: V Jilmu 229, 514 01
Po-Ne: 07:00-20:00

Před návštěvou vybrané prodejny si ohlídejte konkrétní otevírací dobu, a to na JIP eshopu.

Kontaktní informace

Jestliže má zákazník nějaký dotaz, třeba jak fungují vybrané JIP akce nebo JIP velkoobchod, může se na společnost JIP potraviny obrátit skrze kontaktní formulář na eshopu JIP. Pro správné odeslání formuláře je nutné kromě požadovaného dotazu vyplnit také jméno, příjmení a e-mailovou adresu, na níž bude v následujících dnech zasláno vyjádření JIP obchodu. 

Sídlo společnosti se nachází na následující adrese:

  • JIP východočeská, a.s.,
  • Pardubice - Polabiny
  • Hradišťská 407
  • 533 52
  • IČO: 27464822
  • DIČ: CZ27464822

Nicméně v pravidelném kontaktu se se společností dá zůstat třeba na Facebooku, kde figuruje jako JIP potraviny. Pravidelně jsou zde sdílené informace o tom, jaké akční nabídky obsahuje například vyhledávaný JIP Ostrava leták či jaké JIP akce se aktuálně dají uplatnit v JIP Jičín. Kromě toho tu firma zveřejňuje fotografie nabízených produktů, které doplňují zajímavé informace. Příspěvky se na sociální sítě přidávají pravidelně, a to několikrát týdně.

Další obchody

Již jste viděli všechny letáky z obchodu JIP? Nevadí, u nás naleznete akční nabídky z dalších obchodů. Stačí kliknout na logo některého z níže zobrazených obchodů a zobrazí se vám všechny jeho akční letáky a nabídky.

Nejnovější články

Jak vyprat textil s fleky, aby bylo oblečení opět čisté

Jak vyprat textil s fleky, aby bylo oblečení opět čisté

I když už se v dnešní době postará o čistotu prádla primárně pračky a další přístroje, tak se mnohdy stává, že lidé vytáhnou z pračky právě vyprané…

Vyrobte si čokoládovou nebo vanilkovou domácí zmrzlinu a ušetřete peníze

Vyrobte si čokoládovou nebo vanilkovou domácí zmrzlinu a ušetřete peníze

Jakmile se venku začnou zvyšovat teploty, tak lidé pocítí, že přichází jaro a zvýší se také prodej zmrzlin, které miluje mnoho lidí. Tyto dobré…

Čištění grilu nemusí být na dlouho. Práci vám urychlí tyto triky

Čištění grilu nemusí být na dlouho. Práci vám urychlí tyto triky

Majitelé grilů jistě znají ten pocit, kdy na jaře vytáhnou gril z místa, kde jej schovávali a pokud jej nevyčistili na konci letní sezóny, tak moc…

Nejnovější trendy na evropské módní scéně

Nejnovější trendy na evropské módní scéně

Evropa je dlouhodobě považována za módní metropoli, která diktuje trendy a inspiruje celý svět. Evropská módní scéna je plná inovativních designérů,…