Letáky | Hypermarkety a supermarkety | JIP

JIP leták

Expirované letáky JIP »

Letáky JIP i ve vašem městě

JIP Praha JIP Brno JIP Ostrava JIP Plzeň JIP Liberec JIP Olomouc JIP České Budějovice JIP Ústí nad Labem JIP Pardubice JIP Zlín JIP Most JIP Jihlava JIP Chomutov JIP Karlovy Vary JIP Česká Lípa JIP Tábor JIP Cheb JIP Písek JIP Litoměřice JIP Litvínov JIP Sokolov JIP Strakonice JIP Klatovy JIP Náchod

JIP leták

Spoustu výhodných nabídek na potraviny i doplňkové zboží, jako jsou úklidové prostředky či drogerie, zájemcům nabízí JIP leták, který pravidelně několikrát do měsíce vydává stejnojmenná společnost. K nahlédnutí je leták JIP zde, na portálu MrOferto, případně na internetových stránkách společnosti nebo v kterékoliv kamenné prodejně, jako je JIP Brno. Stejně tak mají zákazníci možnost na MrOferto prolistovat akční letáky konkurenčních společností. Řadí se mezi ně například Albert leták PDF, který se dá po stažení prolistovat kdykoliv a kdekoliv. Dostupný je v PDF i leták JIP. Neexistuje jeden leták, který by JIP obchod vydával, zveřejňuje jich totiž hned několik. Prolistovat si mohou zákazníci leták určený pro velkoobchod, maloobchod + a letáky pro konkrétní města. Vydávaný je například JIP leták Ostrava nebo JIP leták Brno. Oproti tomu oblíbený leták CBA vychází v jednotné variantě vztahující se ke všem českým prodejnám.

Platnost, která se k aktuálnímu letáku obvykle váže, je zhruba čtrnáct dní. Nicméně pevně stanovená data leták pro JIP prodejny nemá. Příležitostně se ke konci platnosti aktuálního letáku rovnou zveřejňuje i JIP akční leták na příští týden, který se opět vztahuje k vybraným prodejnám. Pokud v žádném akčním letáku od společnosti JIP zákazníci nenajdou, co hledali, mohou si na MrOferto prolistovat třeba Tesco leták, který je opět k nahlédnutí i v PDF podobě, obdobně jako JIP Jilemnice leták.

JIP potraviny

Skupina JIP začala v roce 1996 budovat síť maloobchodních a diskontních prodejen na území České republiky, prodejny byly velmi úspěšné až do příchodu nadnárodních diskontních řetězců. JIP se poté začal zaměřovat na velkoobchodní prodej v oblasti komplexní gastronomie a zaujal v něm přední místo na tuzemském trhu. V roce 2009 byla otevřena první Cash&Carry prodejna v Brně, tento koncept se následně rozšiřoval do celé republiky a v dnešní době registruje stále více spokojených zákazníků.

JIP patří do TOP 10 prodejen potravin v České republice. Zákazníci mohou navštívit tři typy prodejen JIP. Celkem 13 prodejen Cash&Carry, kde je široký výběr z více než 30 000 položek. Maloobchodních prodejen JIP je v České republice 30. Je zde kladen velký důraz na čerstvost potravin a zavážky zboží probíhají pravidelně několikrát denně. Posledním typem prodejen JIP, se kterým se mohou zákazníci setkat, je Plus JIP. Jedná se o franšízovou síť prodejen a je jich v republice více než 140.

Sortiment JIP

V sortimentu JIP se kromě rozsáhlého zastoupení potravin a nápojů nachází také nepotravinové zboží. Na prodejnách zákazníci najdou vše potřebné, od čerstvého ovoce a zeleniny po pečivo, masné produkty a další pochoutky. Skvělým zdrojem inspirace, co v prodejnách JIP zakoupit, a to navíc za příznivé ceny, jsou letáky společnosti. Mezi nimi figuruje například JIP leták Brno nebo leták JIP Ostrava. Nabídka zboží se různí podle toho, zda se jedná o JIP velkoobchod nebo JIP maloobchod. Velkoobchod zákazníkům poskytuje rozšířenější nabídku sortimentu.

Kdo může nakupovat v JIP?

V JIP prodejnách může nakupovat kdokoliv, firma kromě maloobchodu provozuje také velkoobchod, určený pro podnikatele, restaurace a podobně. Nezáleží tak na tom, zda jste soukromá osoba, anebo podnikatel, zúčastnit se nákupů ve vybraných prodejnách JIP může každý. Stejně tak může každý nakupovat například v Globus prodejnách, kde lze pro dosažení nízkých cen využít pravidelně vydáváný Globus leták, opět aktualizovány na slevovém portálu MrOferto.

Co je JIP?

Označení JIP se vztahuje ke společnosti provozující velkoobchod i maloobchod, která má své prodejny rozmístěné napříč Českou republikou. Díky pravidelně vydávaným letákům mají zákazníci během nákupů možnost uplatňovat cenově výhodné JIP akce, což z obchodů JIP utváří populární podnik. Kromě potravin a nápojů lze u společnosti JIP zakoupit také drogerii, úklidové prostředky a příležitostně také například bytové doplňky. Podobně je na tom také obchod Hruška, který zákazníkům výhodné nabídky zprostředkovává v letáku Hruška, zahrnujícím taktéž rozmanité potravinové i nepotravinové zboží.

JIP otevírací doba

Každá prodejna JIP si svoji otevírací dobu určuje sama. Kompletní seznam prodejen se nachází na internetových stránkách společnosti, kde je tak vhodné předem ověřit aktuální otevírací dobu vybrané pobočky. Některé JIP prodejny jsou otevřené každý den, jiné pak mají během víkendu zavřeno. Ke změnám může docházet během státních svátků.

Další obchody

Již jste viděli všechny letáky z obchodu JIP? Nevadí, u nás naleznete akční nabídky z dalších obchodů. Stačí kliknout na logo některého z níže zobrazených obchodů a zobrazí se vám všechny jeho akční letáky a nabídky.

Lidé hledají také

PENNY leták od čtvrtka Kaufland leták příští týden PDF Lidl akční leták Albert akce Tesco leták BILLA leták na příští týden Globus leták Leták Biedronka Polsko Makro leták Leták NORMA příští týden COOP Tuty leták Hruška leták PDF Leták Albert supermarket PDF Akce Albert hypermarket Terno leták FLOP leták Zeman leták Trefa leták

Nejnovější články

Co by měla obsahovat lékárnička na dovolenou?

Co by měla obsahovat lékárnička na dovolenou?

Začal čas dovolených, na kterou se těší většina lidí. Dovolená by měla být obdobím odpočinku a relaxace. Abyste si ji co nejvíce užili, je důležité…

Chraňte své zdraví a opalujte se bez rizika

Chraňte své zdraví a opalujte se bez rizika

I když si mnoho osob myslí, že se nemusí chránit před slunečními paprsky, protože se jejich kůže nespálí, neuvědomují si zdravotní rizika, které…

Recepty na obědy plné zeleniny

Recepty na obědy plné zeleniny

Zelenina a ovoce se momentálně dostávají v obchodech na přijatelnou cenu, a proto si je lidé kupují častěji. Kromě ceny je dalším důvodem ke koupi…

Naučte se pečovat o své duševní zdraví a budete se cítit mnohem lépe

Naučte se pečovat o své duševní zdraví a budete se cítit mnohem lépe

Dnešní uspěchaná doba příliš nenahrává tomu, aby měli lidé čas se zamýšlet nad tím, zda se příliš nezanedbávají. Kromě toho, že mnoho lidí nechodí na…