JIP - aktuální letáky, akce

Jip c+c běžný sortiment

Jip c+c běžný sortiment

14.09. – 26.09.2022

Jip rozšířený sortiment

Jip rozšířený sortiment

14.09. – 26.09.2022

Jip c+c Olomouc

Jip c+c Olomouc

14.09. – 26.09.2022

Jip maloobchod

Jip maloobchod

14.09. – 25.09.2022

Jip

Jip

31.08. – 12.09.2022

JIP je síť velkoobchodních a maloobchodních prodejen, které se specializují na výhodnou cenu svých produktů. Akční letáky JIP se dělí na potraviny (maloobchod) a cash&carry, což jsou velké obchodní domy v okolí významných měst. Prodejny JIP se odlišují zejména nízkou cenu základního zboží, jako je maso nebo mléčné produkty.

JIP

JIP patří do TOP 10 prodejen potravin v České republice.


Zákazníci mohou navštívit tři typy prodejen JIP. Celkem 13 prodejen Cash&Carry s prodejní plochou více než 27 000 m2. V těchto prodejnách je široký výběr z více než 30 000 položek. Maloobchodních prodejen JIP je v České republice 30. Je zde kladen velký důraz na čerstvost potravin a zavážky zboží probíhají pravidelně několikrát denně. Prodejní doba je prodloužena tak, aby si mohli pohodlně nakoupit všichni zákazníci.

Posledním typem prodejen JIP, se kterým se mohou zákazníci setkat je Plus JIP. Jedná se o franšízovou síť prodejen a je jich v republice více než 140. V současnosti probíhá postupný remodeling prodejen a k nim přibývají nové. JIP nabízí zákaznickou kartu pro podnikatele, kteří tak získají zvýhodněné ceny.

Skupina JIP má strategicky rozmístěných 17 velkoobchodních skladů po České republice, ty mají řízené skladové hospodářství a dbají na systém HACCP – distribuce proběhne do druhého dne díky crossdocku. Právě tímto JIP zajišťuje vždy čerstvé potraviny ve svých prodejnách.

Na základě úspěšného logistického systému JIP poskytuje své logistické a distribuční služby například pro Karlovarská Becherovka, a.s. a Pivovary Staropramen, s. r. o.

Vývoj skupiny JIP

Skupina JIP začala v roce 1996 budovat síť maloobchodních a diskontních prodejen na území České republiky, prodejny byly velmi úspěšné až do příchodu nadnárodních diskontních řetězců. JIP se poté začal zaměřovat na velkoobchodní prodej v oblasti komplexní gastronomie a zaujal v něm přední místo na tuzemském trhu.

V roce 2009 byla otevřena první Cash&Carry prodejna v Brně, tento koncept se následně rozšiřoval do celé republiky a v dnešní době registruje stále více spokojených zákazníků. Díky strategicky úspěšným akvizicím JIP dnes nabízí komplexní sortimentní servis.

Další obchody

Již jste viděli všechny letáky z obchodu JIP? Nevadí, u nás naleznete akční nabídky z dalších obchodů. Stačí kliknout na logo některého z níže zobrazených obchodů a zobrazí se vám všechny jeho akční letáky a nabídky.

Nejnovější články

25.09.2022

Sezóna jablek je tu. Vyzkoušejte si několik receptů s jablky

Během září dozrává většina jablek a lidé je začnou prodávat, jelikož jich mají velké množství. V obchodě si můžete všimnout slev na jablka a při…

18.09.2022

Hubnutí nemusí být složité, když se budete držet těchto rad

Shodit přebytečná kila je snem mnoha lidí, ale jen malé části z nich se to opravdu podaří. Pokud patříte mezi ty, kteří mají ve skříni oblečení v…

16.09.2022

Úklid domácnosti zvládnete i bez chemických čistících prostředků

Začněte doma uklízet pravidelně a vyhnete se tomu, že budete muset před příchodem návštěvy dlouho uklízet. K tomu, abyste doma měli čisto,…

04.09.2022

Posilněte tělo vitamínem C i na podzim

Lidé potřebují pro správné fungování těla mnoho různých vitamínů a mezi nimi je i vitamín C. Pokud o sebe příliš nepečujete a nezaměřujete se na to,…