Letáky | Hypermarkety a supermarkety | JIP

JIP - akční leták, zboží v akci

JIP - Brno

10.04. – 23.04.2024

Zobrazit leták

Expirované letáky JIP »

Letáky JIP i ve vašem městě

JIP Praha JIP Brno JIP Ostrava JIP Plzeň JIP Liberec JIP Olomouc JIP České Budějovice JIP Ústí nad Labem JIP Pardubice JIP Zlín JIP Most JIP Jihlava JIP Chomutov JIP Karlovy Vary JIP Česká Lípa JIP Tábor JIP Cheb JIP Písek JIP Litoměřice JIP Litvínov JIP Sokolov JIP Strakonice JIP Klatovy JIP Náchod

JIP leták

Spoustu výhodných nabídek na potraviny i doplňkové zboží, jako jsou úklidové prostředky, či drogerie, zájemcům nabízí JIP leták, který pravidelně několikrát do měsíce vydává stejnojmenná společnost. K nahlédnutí je leták JIP zde, na portálu MrOferto, případně na oficiálních internetových stránkách společnosti nebo v kterékoliv kamenné prodejně, jako je JIP České Budějovice a JIP Karlovy Vary. Stejně tak mají zákazníci možnost na MrOferto prolistovat akční letáky konkurenčních společností, které nabízí obdobné produkty. Řadí se mezi ně například Albert leták PDF, který se dá prolistovat kdykoliv a kdekoliv, jediné, co je k tomu potřeba, je připojení k internetu a chytré zařízení. Dostupný je v PDF i leták společnosti JIP. Neexistuje jeden leták JIP, který by společnost vydávala, zveřejňuje jich totiž hned několik. Prolistovat si mohou zákazníci leták určený pro maloobchod, maloobchod + a letáky pro konkrétní města. Vydávaný je například JIP Ostrava leták nebo leták pro JIP Brno. Oproti tomu oblíbený leták CBA vychází v jednotné variantě vztahující se ke všem českým prodejnám.

Aktuální leták JIP

Platnost, která se k aktuálnímu letáku JIP obvykle váže, ať už se jedná o JIP Ostrava leták nebo o jakýkoliv jiný, je zhruba čtrnáct dní. Nicméně pevně stanovená data leták nemá. Pokud chtějí zákazníci mít jistotu, že jim neunikne žádná výhodná sleva, měli by například leták JIP Ostrava nebo JIP Bořanovice leták kontrolovat alespoň jednou za dva týdny. Všechny akční letáky zákazníkům zprostředkovávají co nejvýhodnější ceny na vybrané zboží. Mezi vybraným zbožím se kromě zlevněných potravin a nápojů mohou vyskytovat také slevy vztahující se k aktuálnímu ročnímu období či sezóně. Přestože společnost provozuje JIP eshop, akce na základě letáku je možné uskutečnit pouze v kamenných prodejnách jako JIP Most a JIP Jilemnice. JIP eshop totiž funguje pouze jako zdroj informací o firmě a místo, kde lze prolistovat kterýkoliv JIP leták, tedy i JIP Olomouc leták.

JIP akční leták pro příští týden

Příležitostně se ke konci platnosti aktuálního letáku rovnou zveřejňuje i JIP akční leták na příští týden, který se opět vztahuje k vybraným prodejnám. Dost pravděpodobně tak narazíte na budoucí JIP leták Ostrava, JIP Bořanovice leták a podobně. Pokud v žádném akčním letáku od společnosti JIP zákazníci nenajdou, co hledali, mohou si na MrOferto prolistovat konkurenční letáky. Oblíbený je mezi kupujícími třeba Tesco leták, který je opět k nahlédnutí i v PDF podobě, obdobně jako JIP Jilemnice leták. Nutno však upozornit na to, že stejně, jako se v několika verzích letáků nachází JIP akce, je tomu tak u Tesca. Kromě běžných slev, které se pravidelně nachází v letáku JIP, obchod často pořádá také speciální akce v průběhu svátků, sezónních období nebo během jiných významných událostí, jako jsou Velikonoce.

O obchodu JIP potraviny

JIP patří do TOP 10 prodejen potravin v České republice. Zákazníci mohou navštívit tři typy prodejen JIP. Celkem 13 prodejen Cash&Carry s prodejní plochou více než 27 000 m2. V těchto prodejnách je široký výběr z více než 30 000 položek. Maloobchodních prodejen JIP je v České republice 30. Je zde kladen velký důraz na čerstvost potravin a zavážky zboží probíhají pravidelně několikrát denně. Posledním typem prodejen JIP, se kterým se mohou zákazníci setkat, je Plus JIP. Jedná se o franšízovou síť prodejen a je jich v republice více než 140.

V současnosti probíhá postupný remodeling prodejen a k nim přibývají nové. JIP nabízí zákaznickou kartu pro podnikatele, kteří tak získají zvýhodněné ceny. Skupina JIP má strategicky rozmístěných 17 velkoobchodních skladů po České republice, ty mají řízené skladové hospodářství a dbají na systém HACCP – distribuce proběhne do druhého dne díky crossdocku. Právě tímto JIP vždy zajišťuje čerstvé potraviny ve svých prodejnách. Na základě úspěšného logistického systému JIP poskytuje své logistické a distribuční služby například pro Karlovarská Becherovka, a.s. a Pivovary Staropramen, s. r. o.

Skupina JIP začala v roce 1996 budovat síť maloobchodních a diskontních prodejen na území České republiky, prodejny byly velmi úspěšné až do příchodu nadnárodních diskontních řetězců. JIP se poté začal zaměřovat na velkoobchodní prodej v oblasti komplexní gastronomie a zaujal v něm přední místo na tuzemském trhu. V roce 2009 byla otevřena první Cash&Carry prodejna v Brně, tento koncept se následně rozšiřoval do celé republiky a v dnešní době registruje stále více spokojených zákazníků. Díky strategicky úspěšným akvizicím JIP dnes nabízí komplexní sortimentní servis.

Sortiment JIP

V sortiment JIP se kromě rozsáhlého zastoupení potravin a nápojů nachází také nepotravinové zboží. Na prodejnách zákazníci najdou vše potřebné, od čerstvého ovoce a zeleniny po čerstvé pečivo, masné produkty a další pochoutky. Skvělým zdrojem inspirace, co v prodejnách JIP zakoupit, a to navíc za příznivé ceny, jsou letáky společnosti. Mezi nimi figuruje například JIP leták Olomouc nebo leták JIP Ostrava. Nabídka zboží se různí podle toho, zda se jedná o JIP velkoobchod nebo JIP maloobchod. Velkoobchod zákazníkům poskytuje rozšířenější nabídku sortimentu.

Prodejny JIP a otevírací doba

Kompletní seznam prodejen JIP se nachází na internetových stránkách obchodu JIP potraviny, a to včetně konkrétní adresy i otevírací doby. Obecně mezi nejnavštěvovanější prodejny patří JIP Jičín, JIP Pardubice, JIP Bořanovice a stejně tak i JIP Ostrava. Zatímco pro běžný nákup ocení kupující maloobchodní prodejny, podnikatelé budou nejspíš preferovat JIP velkoobchod, který je taktéž k dispozici.

Otevírací doba je u prodejen nastavení tak, aby si mohli pohodlně nakoupit všichni zákazníci. Nicméně pro každou prodejnu je jiná a stejně tak se může otevírací doba JIP prodejen různit v období státních svátků. Jaká je konkrétní otevírací doba vybraných JIP prodejen?

Konkrétní pobočkaOtevírací doba
JIP Praha: Náchodská 437/174, 193 00Po-Pá: 08:00-20:00, So: 08:00-18:00, Ne: 8:00-13:00
JIP Ostrava: Frýdecká 700/475, 719 00Po-Ne: 07:00-21:00
JIP Pardubice: Hradišťská 407, 533 52Po-Ne: 07:00-19:00
JIP Bořanovice: K Jipu 128, 250 65Po-Ne: 08:00-20:00
JIP Jilemnice: V Jilmu 229, 514 01Po-Ne: 07:00-20:00
JIP Most: Dělnická 37, 434 01Po-Ne: 07:00-19:00
JIP České Budějovice: Nemanická 2180/3, 370 10Po-Ne: 07:00-20:00
JIP Karlovy Vary: Sportovní 574/15, 360 01Po-Ne: 07:00-19:00

Před návštěvou vybrané prodejny si ohlídejte konkrétní otevírací dobu, a to na JIP eshopu.

Výhodné nabídky kupujícím zprostředkovává nejen leták JIP, ale také konkurenční leták COOP. Společnost navíc postupně otevírá samoobslužné prodejny, kterých mohou zákazníci využít 24 hodin denně.

Kontaktní informace

Jestliže má zákazník nějaký dotaz, třeba jak fungují vybrané JIP akce nebo JIP velkoobchod, může se na společnost JIP potraviny obrátit skrze kontaktní formulář na eshopu JIP. Pro správné odeslání formuláře je nutné kromě požadovaného dotazu vyplnit také jméno, příjmení a e-mailovou adresu, na níž bude v následujících dnech zasláno vyjádření JIP obchodu.

Sídlo společnosti se nachází na následující adrese:

  • JIP východočeská, a.s.,
  • Hradišťská 407
  • Pardubice - Polabiny
  • 533 52
  • IČO: 27464822
  • DIČ: CZ27464822

V pravidelném kontaktu se se společností dá zůstat třeba na Facebooku, kde figuruje jako JIP potraviny. Pravidelně jsou zde sdílené informace o tom, jaké JIP akce obsahuje například vyhledávaný JIP leták Ostrava či jaké akce se aktuálně dají uplatnit na pobočkách JIP Jičín, JIP Brno a JIP Olomouc. Kromě toho tu firma zveřejňuje fotografie nabízených produktů, které doplňují zajímavé informace. Příspěvky se na sociální sítě přidávají pravidelně, a to několikrát týdně.

Kdo může nakupovat v JIP?

V JIP prodejnách může nakupovat kdokoliv, firma kromě maloobchodu provozuje také velkoobchod, určený pro podnikatele, restaurace a podobně. Nezáleží tak na tom, zda jste soukromá osoba, anebo podnikatel, zúčastnit se nákupů ve vybraných prodejnách JIP může každý. Stejně tak může každý nakupovat v Globus prodejnách, kde lze pro dosažení nízkých cen využít pravidelně vydáváný Globus leták, opět aktualizovány na slevovém portálu MrOferto.

Co je JIP?

Označení JIP se vztahuje ke společnosti provozující velkoobchod i maloobchod, která má své prodejny rozmístěné napříč Českou republikou. Díky pravidelně vydávaným letákům mají zákazníci během nákupů možnost uplatňovat JIP akce, což z obchodů JIP utváří populární podnik. Kromě potravin a nápojů lze u společnosti JIP zakoupit také drogerii, úklidové prostředky a příležitostně také například bytové doplňky. Podobně je na tom také obchod Hruška, který zákazníkům výhodné nabídky zprostředkovává v letáku Hruška, zahrnujícím taktéž rozmanité potravinové i nepotravinové zboží.

Další obchody

Již jste viděli všechny letáky z obchodu JIP? Nevadí, u nás naleznete akční nabídky z dalších obchodů. Stačí kliknout na logo některého z níže zobrazených obchodů a zobrazí se vám všechny jeho akční letáky a nabídky.

Lidé hledají také

PENNY leták od čtvrtka Kaufland leták příští týden PDF Lidl akční leták Albert akce Tesco leták BILLA leták na příští týden Globus leták Leták Biedronka Polsko Makro leták Leták NORMA příští týden COOP Tuty leták Hruška leták PDF Terno leták FLOP leták Zeman leták Řeznictví RABBIT akce Akční leták Pramen Travel FREE leták

Nejnovější články

Triky, jak opticky zvětšit místnost

Triky, jak opticky zvětšit místnost

V bytě i v domě se mohou nacházet místnosti, které jsou vcelku malé a nejde je zvětšit rekonstrukcí. Naštěstí existuje několik triků, díky nimž lze…

Užijte si jaro naplno. Inspirace pro jarní aktivity doma i venku

Užijte si jaro naplno. Inspirace pro jarní aktivity doma i venku

Jaro je ročním obdobím, na které se těší velké množství lidí. Zima totiž na spoustu osob působí negativně, depresivně a většině chybí sluníčko. V…

Jak si doma vypěstovat rostliny ze semínek a ušetřit za nákupy v zahradnictví?

Jak si doma vypěstovat rostliny ze semínek a ušetřit za nákupy v zahradnictví?

Nabídka květin, stromů, keřů nebo sazenic v zahradnictví zláká každý rok mnoho lidí. Většina z nich také nechá na tomto místě i několik tisíc a…

2 způsoby, jak připravit velikonočního beránka

2 způsoby, jak připravit velikonočního beránka

V tomto roce bude Velikonoční pondělí 1.4. 2024 a většina dětí se chystá v tento den vyjít do ulic a koledovat. V případě, že ve vašem městě či…