Prodejny Zeman akční leták

Prodejny Zeman

Prodejny Zeman

25.09. – 30.09.2023

Prodejny Zeman

Prodejny Zeman

17.09. – 23.09.2023

Prodejny Zeman

Prodejny Zeman

11.09. – 16.09.2023

Prodejny Zeman

Prodejny Zeman

04.09. – 09.09.2023

Prodejny Zeman

Prodejny Zeman

28.08. – 02.09.2023

Expirované letáky Prodejny Zeman »

Zeman leták

Vyhledávaný je Zeman leták pro rozsáhlou nabídku slev. Ty se vztahují nejen k masu, ale také k masným výrobkům, jako jsou uzeniny. Pravidelnost, v níž Zeman maso uzeniny leták vychází, je obvykle jednou týdně, a to v pondělí. Kupující mají možnost využít obsažené akce Zeman maso až do soboty. V momentě, kdy akční nákupy nestihnou, anebo leták Zeman nezahrnuje vše, co by kupující v současné chvíli potřeboval, pak je možné prolistovat také konkurenční Globus akční leták, ve kterém se pravidelně nachází také slevy na maso a masné výrobky.

Maso zeman aktuální leták

Maso Zeman aktuální leták je možné prolistovat právě zde, na slevovém portálu MrOfferto. Leták Zeman však není jediným slevovým prospektem, který je tu pravidelně zveřejňovaný. Dále je to například Kaufland leták, který stejně jako maso Zeman aktuální leták zahrnuje cenová zvýhodnění související s masnými produkty. Zákazníkům se tak naskýtá skvělý způsob, jak uvařit například levnější oběd nebo večeři. Navíc jsou Zeman akce obsažené v letáku přehledné a s jasně stanovenou cenou.

Zeman maso leták na příští týden

Příležitostně společnost ke konci platnosti aktuálního Zeman letáku zveřejňuje Zeman maso leták na příští týden. Zmíněné slevové prospekty se různí pouze obsažených nabídek, které jsou však stejně výhodné. Zeman uzeniny leták vztahující se k následujícímu týdnu je možné najít opět na těchto stránkách. Pokud tak chce mít zákazník jistotu, že mu do budoucna neuniknou žádné výhodné akce Zeman maso, pak by měl MrOfferto kontrolovat alespoň jednou týdně.

O obchodu

Zeman maso uzeniny je českou společností, která se soustředí nejen na prodej masa a uzenin, ale také na jejich výrobu, a to podle klasických receptur, během nichž využívají nejmodernější technologie. Během výroby je kladen důraz na vysokou kvalitu, která je však dostání za výhodné ceny, o nichž svědčí také Zeman maso uzeniny leták. Výrobky je možné pořídit na některé z kamenných prodejen rozmístěných napříč Českou republiku, a to v celkovém počtu přes více než 100 poboček. Suroviny jsou zajišťovány českými chovateli a výrobci, tudíž společnost Zeman uzeniny podporuje lokální produkci.

Zeman uzeniny prodejny a otevírací doba

Prodejny společnosti Zeman maso uzeniny se nacházejí napříč Českou republikou, přičemž mezi ty nejnavštěvovanější patří prodejny ve velkých městech, jako je Zeman maso Praha, Karlovy Vary nebo Liberec. Ke všem prodejnám se vztahuje jednotný Zeman maso leták na příští týden, vhodné je si však dopředu zkontrolovat otevírací dobu, jelikož si ji prodejny určují podle sebe. Jaká je konkrétní otevírací doba vybraných prodejen?

Konkrétní prodejnaOtevírací doba
Praha: Maškova 1798/2Po-Pá: 7:00-19:00, So: 7:00-13:00, Ne: zavřeno
Karlovy Vary: Stará Kysibelská 645/71Po-Pá: 7:00-17:30, So: 7:00-12:00, Ne: zavřeno
Cheb: Riegerova 2386Po-Pá: 7:00-19:00, So: 7:00-14:00, Ne: zavřeno
Frýdlant: Hejnická 4074, 464 01 FrýdlantPo-Pá: 7:00-19:00, So: 7:00-13:00, Ne: zavřeno
Děčín: Teplická 358Po-Pá: 7:00-19:00, So: 7:00-13:00, Ne: zavřeno

Otevírací doba prodejen se může měnit, a to například během státních svátků.

Kontaktní informace

Pokud chce zákazník se společností zůstat užším kontaktu, pak se může připojit k Zeman maso-uzeniny prodejny Facebook, kde firma pravidelně zveřejňujeme aktuální nebo připravované Zeman akce, stejně jako chystané změny nebo zajímavosti. V momentě, kdy má zákazník jakýkoliv dotaz ohledně výrobků nebo třeba akcí v Zeman uzeniny letáku, pak je pro něj dostupná zákaznická linka +420 318 401 111 od 7:00 do 15:00 nebo je možné napsat e-mail na: zeman@prodejnyzeman.cz. 

Korespondenční adresa Prodejen Zeman je: 

  • ZEMAN maso - uzeniny, a.s., 
  • Antala Staška 1670/80
  • 140 00 Praha 4

Další obchody

Již jste viděli všechny letáky z obchodu Prodejny Zeman? Nevadí, u nás naleznete akční nabídky z dalších obchodů. Stačí kliknout na logo některého z níže zobrazených obchodů a zobrazí se vám všechny jeho akční letáky a nabídky.

Nejnovější články

Jak se oblékat na podzim

Jak se oblékat na podzim

Podzim je pro mnohé lidi obdobím, které nemají rádi. Druhá skupina lidí však podzim miluje, protože je baví různě zbarvené listí, vykrajování dýní,…

Dezerty z jablek, které si zamiluje celá rodina

Dezerty z jablek, které si zamiluje celá rodina

Pokud v současné době sklízíte jablka z vašich stromů a těšíte se z úrody, můžete začít přemýšlet nad tím, jak jablka dále využijete. Většina lidí má…

Podzimní péče o zahradu vám usnadní práci na jaře

Podzimní péče o zahradu vám usnadní práci na jaře

I když zbývá ještě několik teplých dnů, při kterých si můžete užívat vyšších teplot, sluníčka a dalších příjemných aktivit, tak brzy začne podzim. S…

Mužská móda a styl: Jak být stylizovaný a sebevědomý

Mužská móda a styl: Jak být stylizovaný a sebevědomý

Móda není jen pro ženy. Mužská móda má v posledních letech prošla významnou proměnou a stává se stále důležitější součástí života moderního muže. Už…