Makro - aktuální letáky, akce

Makro je síť velkých obchodních center, jež slouží převážně jako velkoobchod pro podnikatele. Dnes si již však zákaznickou kartu nutnou pro vstup může zřídit i fyzická osoba. V Čechách naleznete 13 obchodních center, přičemž všechny zabírají více než 10 tisíc metrů čtverečních. Makro nabízí nízké standardní ceny produktů, podmínkou je však nákup většího množství.

Makro Gastronomie

Makro Gastronomie

17.08. – 30.08.2022

Makro Spotřební zboží

Makro Spotřební zboží

17.08. – 30.08.2022

Makro Kosmetika

Makro Kosmetika

03.08. – 30.08.2022

Makro Maloobchod

Makro Maloobchod

17.08. – 30.08.2022

Makro Gastronomie

Makro Gastronomie

17.08. – 30.08.2022

Makro Spotřební zboží

Makro Spotřební zboží

17.08. – 30.08.2022

Makro Pro milovníky jídla

Makro Pro milovníky jídla

17.08. – 30.08.2022

Makro Moje zmrzlina

Makro Moje zmrzlina

30.03. – 27.09.2022

Makro

Makro Cash & Carry jsou známá obchodní centra v České republice, která se pyšní především svou velikostí a opravdu širokým sortimentem. V současné době je těchto obchodních center po celé republice 13 a všechna mají prodejní plochu 10 000 m2.

Makro bylo založeno jako dceřiná společnost firmy SHV Makro, ovšem od roku 1998 převzala veškeré velkoobchodní aktivity v Evropě firma Metro AG. Metro má vedoucí postavení na trhu jako mezinárodní velkoobchodní lídr a zaměřuje se na prodej potravinářského a nepotravinářského zboží. V současné době má více než 95 000 zaměstnanců ve více než 30 zemích a díky tomu obsluhuje neuvěřitelných 17 milionů zákazníků.

V České republice Makro Cash & Carry nabízí velkoobchodní prodej širokého sortimentu potravinářského i nepotravinářského spotřebního zboží výhradně registrovaným zákazníkům, což jsou podnikatelské subjekty, obchodníci a další subjekty jako nemocnice, školy, orgány státní správy a další instituce.

Registrace probíhá tak, že je fyzickým i právnickým osobám vystavena zákaznická karta, kterou pak při vstupu do prodejny předloží. Na jméno držitele je možné vystavit maximálně 5 zákaznických karet.

Služby

Makro se snaží podnikatelům pomáhat, proto nabízí službu Makro Distribuce pro stávající i nové zákazníky. Touto službou podnikatelům ušetří čas a pomůže se zásobováním.


DISH by Makro je online objednávkový systém vyvinutý ve spolupráci s experty na gastronomii a nabízí vytvoření webu pro gastronomii, propojení s Google Moje Firma nebo efektivní online rezervační a objednávkový systém. Všechny online nástroje je tak možné spravovat na jednom místě.

Makro akademie je školicí centrum určené pro odbornou veřejnost, v nabídce jsou workshopy nebo kurzy pro kuchaře, barmany, baristy, someliéry a hromadné stravování.

Čerpací stanice jsou jedním z dalších projektů Makro Cash & Carry ČR.


Další obchody

Již jste viděli všechny letáky z obchodu Makro? Nevadí, u nás naleznete akční nabídky z dalších obchodů. Stačí kliknout na logo některého z níže zobrazených obchodů a zobrazí se vám všechny jeho akční letáky a nabídky.

Nejnovější články

14.08.2022

Voňavé auto můžete mít s těmito triky i vy

Pokud jste majitelem osobního nebo nákladního auta, pravděpodobně musíte čas od času řešit ve vašem autě úklid. Jestliže jste velice pečliví a…

07.08.2022

Vyzkoušejte osvědčené metody, které pomáhají na svědivé štípance od komárů

Během letního období se můžete setkat s komáry na mnoha místech. Ať už jste venku na procházce nebo sedíte v pohodlí domova u televize, může se u vás…

01.08.2022

Jak pěstovat rajčata, aby byla krásná a šťavnatá

Pěstování rajčat není žádná lehká práce, ale zároveň se nejedná o nic složitého. Pokud byste měli zájem o tento druh aktivity, stačí si zjistit…

25.07.2022

Jak na úklid snadno a rychle

Mezi svými přáteli pravděpodobně nenajdete velké množství lidí, kteří by milovali úklid. Pro většinu lidí je úklid nepříjemnou činností, které by se…