Makro - aktuální letáky, akce

Makro je síť velkých obchodních center, jež slouží převážně jako velkoobchod pro podnikatele. Dnes si již však zákaznickou kartu nutnou pro vstup může zřídit i fyzická osoba. V Čechách se nachází 13 obchodních center, přičemž všechny zabírají více než 10 tisíc metrů čtverečních. Makro nabízí nízké standardní ceny produktů, podmínkou je však nákup většího množství.

Makro leták 

Jaké akce Makro je v současné době možné během nákupu uplatnit, vždy prozradí Makro akční leták. Akční leták Makro přináší příhodné Makro slevy na sortiment, kam se řadí nejen potraviny a nápoje, ale také drogistické potřeby, dekorace, elektronika a ojedinělé nejsou ani akce Makro na úklidové prostředky. Obecně se leták Makro skládá ze zhruba 20 stran různých akcí a slev. Dostupný je Makro akční leták online, prolistovat si jej tak může každý. Jediné, co k tomu bude zapotřebí, je chytré zařízení s připojením k internetu. Pak může mít zákazník všechny akce Makro a Makro slevy vždy při ruce.

Makro akční leták

Akční leták Makro obsahuje akce Makro nejen na značkové zboží, ale také na své privátní značky. Mezi ty se řadí třeba Metro Chef, Metro Premium a nechybí ani Makro slevy na Metro Profesionnal. Privátních Makro značek, které jsou součástí akčních nabídek, je však daleko více. Je tak vhodné pravidelně kontrolovat Makro akční leták a mít tak jistotu, že vám již žádná výhodná sleva neproklouzne mezi prsty. Mimo jiné je akční leták Makro dostupný právě zde, na MrOferto, obdobně jako i konkurenční letáky, například oblíbený Tesco leták PDF. Oba zmíněné slevové prospekty, tedy jak Makro leták, tak Tesco leták PDF nabízejí výhodné slevy na čerstvé i trvanlivé zboží. 

Aktuální leták Makro

Existují tři možnosti, jak si prolistovat aktuální leták Makro, tou první je online verze dostupná na internetu. Druhou variantou je vyzvednout si Makro leták na některé z prodejen, například v Makro Brno, Makro Ostrava nebo v Makro Černý Most. Třetí možností je stažení aplikace Makro do chytrého zařízení a zobrazení aktuální letáku Makro přímo v ní. Stejně tak je tomu i u dalšího obchodního řetězce, kterým je Lidl a jeho Lidl leták. Výhodou aplikací je, že se zde dají přímo podle lokality zobrazit konkrétní letáky, jako je třeba Makro Brno leták nebo Makro leták pro Prahu. 

Makro leták na příští týden 

Jakmile se blíží konec platnosti aktuálního Makro letáku, obvykle je možné si prolistovat i nadcházejí slevový prospekt, kterým je právě Makro leták na příští týden. V Makro akčním letáku pro následující týden jsou k dostání jiné akce Makro, než jaké bylo možné uplatnit doposud, avšak stejně výhodné. Opět se mohou zákazníci těšit na spoustu akčního zboží v potravinovém i nepotravinovém sektoru. Makro slevy mohou v současné době využívat nejen podnikatelé, ale i fyzické osoby, které mají u společnosti Makro vytvořený účet.

O obchodu Makro

Makro Cash & Carry jsou známá obchodní centra v České republice, která se pyšní především svou velikostí a opravdu širokým sortimentem. V současné době je těchto obchodních center po celé republice 13 a všechna mají prodejní plochu 10 000 m2, jedná se například o Makro Olomouc nebo Makro Liberec. Makro bylo založeno jako dceřiná společnost firmy SHV Makro, ovšem od roku 1998 převzala veškeré velkoobchodní aktivity v Evropě firma Metro AG. Metro má vedoucí postavení na trhu jako mezinárodní velkoobchodní lídr a zaměřuje se na prodej potravinářského a nepotravinářského zboží. V současné době má více než 95 000 zaměstnanců ve více než 30 zemích a díky tomu obsluhuje neuvěřitelných 17 milionů zákazníků.

V České republice Makro Cash & Carry nabízí velkoobchodní prodej širokého sortimentu potravinářského i nepotravinářského spotřebního zboží výhradně registrovaným zákazníkům, což jsou podnikatelské subjekty, obchodníci a další subjekty jako nemocnice, školy, orgány státní správy a další instituce. Registrace probíhá tak, že je fyzickým i právnickým osobám vystavena zákaznická karta, kterou pak při vstupu do prodejny předloží. Na jméno držitele je možné vystavit maximálně 5 zákaznických karet.

Služby

Makro se snaží podnikatelům pomáhat, proto nabízí službu Makro Distribuce pro stávající i nové zákazníky. Touto službou podnikatelům ušetří čas a pomůže se zásobováním.

DISH by Makro je online objednávkový systém vyvinutý ve spolupráci s experty na gastronomii a nabízí vytvoření webu pro gastronomii, propojení s Google Moje Firma nebo efektivní online rezervační a objednávkový systém. Všechny online nástroje je tak možné spravovat na jednom místě. Makro akademie je pro změnu školicí centrum určené pro odbornou veřejnost, v nabídce jsou workshopy nebo kurzy pro kuchaře, barmany, baristy, someliéry a hromadné stravování. A čerpací stanice jsou jedním z dalších projektů Makro Cash & Carry ČR.

Makro prodejny

Rozmístěné jsou Makro prodejny strategicky po celé České republice, kdy mezi nejnavštěvovanější patří Makro Brno, kde se dá využít Makro Brno leták, nebo Makro Ostrava společně s Makro Černý Most. Stejně tak je však pobočky možné najít i v dalších městech, například v Olomouci nebo v Liberci. Každá prodejna zákazníkům umožňuje uplatnit Makro slevy z vybraných letáků, jako je aktuální Makro akční leták nebo akční leták Makro pro příští týden. 

Otevírací doba

Makro otevírací doba není pro pobočky jednotná, nicméně téměř všechny mají otevřeno Po-Ne 8:00-21:00. Otevírací doba se stejně tak může lišit v období státních svátků, proto je vhodné si vždy předem ověřit, jestli má vybraná pobočka v daný den otevřeno a od kolika do kolika. Mezi nejvyhledávanější pobočky patří Makro Liberec, Makro Brno, Makro Ostrava, Makro Černý Most a Makro Olomouc, jaká je jejich otevírací doba?

Konkrétní pobočkaOtevírací doba
Makro Liberec: Sportovní 522, Liberec 25 - Doubí, 463 12Po-Ne: 8:00-21:00
Makro Brno: Kaštanová 506/50, 620 00 BrnoPo-Ne: 8:00-21:00
Makro Ostrava: Místecká 280, 720 00 Ostrava - Hrabová Po-Ne: 8:00-21:00
Makro Olomouc: Olomoucká 791, 783 53 Velká Bystřice u OlomoucePo-Ne: 8:00-21:00
Makro Černý Most: Chlumecká 2424, 193 00 Praha 9Po-Ne: 8:00-21:00

Při návštěvě vybrané pobočky nezapomeňte uplatnit akce Makro nacházející se v akční leták Makro. 

Kontaktní informace

V případě jakýchkoliv dotazů ohledně sortimentu, slev zahrnutých v pravidelně vydávaných Makro akčních letácích nebo dotazů ohledně služeb je k dispozici bezplatná zákaznická linka: +420 281 083 083, a to od pondělí do neděle 8:00-18:00. Případně je možné svůj dotaz napsat do kontaktního formuláře na webových stránkách obchodu makro.cz. Všechny zajímavé a nové informace související se společností Makro, stejně tak aktuální akce Makro nebo třeba Makro Brno leták jsou pravidelně sdílené také na sociálních profilech, konkrétně na Makro ČR Facebook a Makro ČR Instagram. Další zajímavosti je možné zhlédnout na YouTube kanálu Makro ČR Youtube.

Korespondenční adresa obchodu Makro je:

  • MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o.,
  • Jeremiášova 1249/7
  • 150 00 Praha 5

Další obchody

Již jste viděli všechny letáky z obchodu Makro? Nevadí, u nás naleznete akční nabídky z dalších obchodů. Stačí kliknout na logo některého z níže zobrazených obchodů a zobrazí se vám všechny jeho akční letáky a nabídky.

Nejnovější články

Jak se postarat o trávník po zimě

Jak se postarat o trávník po zimě

Během podzimu a zimy neměla většina majitelů zahrad mnoho práce se svými trávníky. Jakmile se ale začne v březnu oteplovat, je správný čas na to, aby…

2 různé recepty s kuřecím masem

2 různé recepty s kuřecím masem

Kuřecí maso patří mezi nejoblíbenější maso u mnoha lidí. Obsahuje hodně pro tělo prospěšných látek, nepatří do skupiny drahých surovin a lze…

Díky těmto uklízecím tipům nebude znát, že máte domácího mazlíčka

Díky těmto uklízecím tipům nebude znát, že máte domácího mazlíčka

Mít domácího mazlíčka je jistě skvělou volbou, pokud člověk miluje zvířata a rád by si pořídil nějakého parťáka pro život. Někteří lidé si ale občas…

Dorty, které můžete připravit na každou oslavu

Dorty, které můžete připravit na každou oslavu

Oslavy, párty a rodinné sešlosti většinou doprovází různé pochutiny, které lidé buď sami nachystají nebo je zakoupí. Mezi nejčastější občerstvení…