Makro - akční leták, zboží v akci

Expirované letáky Makro »

Letáky Makro i ve vašem městě

Makro Praha Makro Brno Makro Ostrava Makro Plzeň Makro Liberec Makro Olomouc Makro České Budějovice Makro Hradec Králové Makro Ústí nad Labem Makro Zlín Makro Karlovy Vary Makro Říčany

Akční leták Makro

Jaké akce je v současné době možné během nákupu uplatnit, vždy prozradí Makro akční leták. Akční leták Makro přináší příhodné slevy na sortiment, kam se řadí nejen potraviny a nápoje, ale také drogistické potřeby, dekorace, elektronika a ojedinělé nejsou ani Makro akce na úklidové prostředky. Obecně se Makro akční leták skládá ze zhruba 20 stran různých akcí a slev. Dostupný je akční leták Makro online, prolistovat si jej tak může každý. Jediné, co k tomu bude zapotřebí, je chytré zařízení s připojením k internetu. Pak může mít zákazník všechny akce Makro a Makro slevy vždy při ruce.

Makro leták obsahuje akce nejen na značkové zboží, ale také na své privátní značky. Mezi ty se řadí třeba Metro Chef, Metro Premium a nechybí ani slevy na Metro Profesionnal. Privátních Makro značek, které jsou součástí akčních nabídek, je však daleko více. Je tak vhodné pravidelně kontrolovat letáky Makro a mít tak jistotu, že vám již žádná výhodná sleva neproklouzne mezi prsty. Mimo jiné je akční leták Makro dostupný právě zde, na MrOferto, obdobně jako i konkurenční letáky, například oblíbený Tesco leták PDF. Oba zmíněné slevové prospekty, tedy jak Makro leták, tak Tesco leták PDF nabízejí výhodné slevy na čerstvé i trvanlivé zboží.

Aktuální Makro akční leták

Existují tři možnosti, jak si prolistovat aktuální Makro akční leták, tou první je online verze dostupná na internetu. Druhou variantou je vyzvednout si Makro leták na některé z prodejen, například v Makro Brno, Makro Stodůlky nebo v Makro Černý Most. Třetí možností je stažení aplikace Makro do chytrého zařízení a zobrazení aktuálního letáku přímo v ní. Stejně tak je tomu i u dalšího obchodního řetězce, kterým je Lidl a jeho Lidl leták. Výhodou aplikací je, že se zde dají přímo podle lokality zobrazit konkrétní letáky, jako je třeba Makro Brno leták nebo Makro aktuální leták pro Prahu. Akční leták Makro je obvykle vydávaný jednou za 14 dní, a to v několika variantách, těšit se zákaznici mohou obvykle na leták s akčními cenami spotřebního zboží, na Makro leták za měřený na gastronomii nebo na aktuální období, jako jsou Vánoce či Halloween.

Makro leták na příští týden

Jakmile se blíží konec platnosti aktuálního letáku, obvykle je možné si prolistovat i nadcházejí slevový prospekt, kterým je právě Makro leták na příští týden. V letácích Makro pro následující týden jsou k dostání jiné akce, než které bylo možné uplatnit doposud, avšak stejně výhodné. Opět se mohou zákazníci těšit na spoustu akčního zboží v potravinovém i nepotravinovém sektoru. Makro akce mohou v současné době využívat nejen podnikatelé, ale i fyzické osoby, které mají u společnosti Makro vytvořený účet. Případně, pokud letáky Makro nenabízí vše, co by zákazník potřeboval, nabízí se mu Penny Market leták s podobnou nabídkou. Dostupný je například Makro Brno leták v papírové i online variantě, a to jako Makro leták PDF, který lze prolistovat kdykoliv a kdekoliv.

O obchodu

Makro Cash & Carry jsou známá obchodní centra v České republice, která se pyšní především svou velikostí a opravdu širokým sortimentem. V současné době je těchto obchodních center po celé republice 13 a všechna mají prodejní plochu 10 000 m2, jedná se například o Makro Plzeň nebo Makro Liberec. Makro bylo založeno jako dceřiná společnost firmy SHV Makro, ovšem od roku 1998 převzala veškeré velkoobchodní aktivity v Evropě firma Metro AG. Metro má vedoucí postavení na trhu jako mezinárodní velkoobchodní lídr a zaměřuje se na prodej potravinářského a nepotravinářského zboží. V současné době má více než 95 000 zaměstnanců ve více než 30 zemích a díky tomu obsluhuje neuvěřitelných 17 milionů zákazníků.

V České republice Makro Cash & Carry nabízí velkoobchodní prodej širokého sortimentu potravinářského i nepotravinářského spotřebního zboží výhradně registrovaným zákazníkům, což jsou podnikatelské subjekty, obchodníci a další subjekty jako nemocnice, školy, orgány státní správy a další instituce. Registrace probíhá tak, že je fyzickým i právnickým osobám vystavena zákaznická karta, kterou pak při vstupu do prodejny předloží. Na jméno držitele je možné vystavit maximálně 5 zákaznických karet.

Služby

Makro se snaží podnikatelům pomáhat, proto nabízí službu Makro Distribuce pro stávající i nové zákazníky. Touto službou podnikatelům ušetří čas a pomůže se zásobováním. DISH by Makro je online objednávkový systém vyvinutý ve spolupráci s experty na gastronomii a nabízí vytvoření webu pro gastronomii, propojení s Google Moje Firma nebo efektivní online rezervační a objednávkový systém. Všechny online nástroje je tak možné spravovat na jednom místě. Makro akademie je pro změnu školicí centrum určené pro odbornou veřejnost, v nabídce jsou workshopy nebo kurzy pro kuchaře, barmany, baristy, someliéry a hromadné stravování. A čerpací stanice jsou jedním z dalších projektů Makro Cash & Carry ČR.

Makro prodejny a otevírací doba

Rozmístěné jsou Makro prodejny strategicky po celé České republice, kdy mezi nejnavštěvovanější patří Makro Brno, kde se dá využít Makro Brno leták, nebo Makro Stodůlky společně s Makro Černý Most. Stejně tak je však pobočky možné najít i v dalších městech, například v Olomouci nebo v Liberci. Každá prodejna zákazníkům umožňuje uplatnit Makro slevy z vybraných letáků, jako je aktuální Makro leták PDF nebo akční leták Makro pro příští týden. Mezi vyhledávané pobočky patří Makro Liberec, Makro Ostrava, Makro Černý Most, Makro Olomouc a brněnské Makro, jaká je jejich otevírací doba?

Konkrétní pobočkaOtevírací doba
Makro Liberec: Sportovní 522, Liberec 25 - Doubí, 463 12Po-Ne: 08:00-21:00
Makro Brno: Kaštanová 506/50, 620 00 BrnoPo-Ne: 08:00-21:00
Makro Ostrava: Místecká 280, 720 00 Ostrava - HrabováPo-Ne: 08:00-21:00
Makro Olomouc: Olomoucká 791, 783 53 Velká Bystřice u OlomoucePo-Ne: 08:00-21:00
Makro Černý Most: Chlumecká 2424, 193 00 Praha 9Po-Ne: 08:00-21:00

Makro otevírací doba není pro pobočky jednotná, nicméně téměř všechny mají otevřeno Po-Ne 08:00-21:00. Otevírací doba se stejně tak může lišit v období státních svátků, proto je vhodné si vždy předem ověřit, jestli má vybraná pobočka v daný den otevřeno a od kolika do kolika. 

Při návštěvě vybrané pobočky nezapomeňte uplatnit akce Makro nacházející se v akčním letáku.

Kontaktní informace

V případě jakýchkoliv dotazů ohledně sortimentu, slev zahrnutých v pravidelně vydávaných Makro akčních letácích nebo dotazů ohledně služeb je k dispozici bezplatná zákaznická linka: +420 281 083 083, a to od pondělí do neděle 08:00-18:00. Případně je možné svůj dotaz napsat do kontaktního formuláře na webových stránkách obchodu makro.cz. Všechny zajímavé a nové informace související se společností Makro, stejně tak aktuální akce nebo třeba Makro Olomouc leták, jsou pravidelně sdílené také na sociálních profilech, konkrétně na Makro ČR Facebook a Makro ČR Instagram. Další zajímavosti je možné zhlédnout na YouTube kanálu Makro ČR Youtube.

Korespondenční adresa obchodu Makro je:

  • MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o.,
  • Jeremiášova 1249/7
  • 150 00 Praha 5

Co je Makro?

Makro je mezinárodní řetězec velkoobchodních prodejen, který je zaměřen na podnikatele. Tento řetězec poskytuje širokou škálu produktů a služeb pro firmy a podniky různých odvětví, včetně restaurací, maloobchodních prodejců, hotelů, kaváren, cateringových společností a dalších. Makro nabízí produkty jako potraviny, nápoje, kancelářské potřeby, elektroniku, nábytek, technické vybavení a další zboží potřebné pro provoz podniků, jako jsou například Makro matrace.

Makro je známé svými velkoobchodními cenami a širokým sortimentem. Pro zákazníky, kteří chtějí nakupovat v Makru, platí požadavky na registraci a členství, které je určeno pro profesionální zákazníky. Členové mohou využívat různé výhody, jako jsou slevy, speciální nabídky a další služby poskytované Makrem. Makro je součástí mezinárodní skupiny METRO AG a má pobočky v několika zemích po celém světě.

Kdo může nakupovat v Makru?

Makro je velkoobchodní řetězec, který je primárně určen pro profesionální zákazníky a podnikatele. Typicky sem patří:

  1. Maloobchodní prodejci: Maloobchodní prodejci, jako jsou obchodníci s potravinami, restaurace, kavárny, bary a maloobchodní prodejci, mohou nakupovat v Makru pro zásobování svých podniků.
  2. Firmy a podniky: Různé firmy a podniky mohou využívat Makro k nákupu potřeb pro svou provozovnu, od potravin po kancelářské potřeby a technické vybavení.
  3. Hotelová a ubytovací zařízení: Hotely, penziony, hostince a jiná ubytovací zařízení mohou v Makro nakupovat potřebné zboží pro své hosty.
  4. Cateringové společnosti: Společnosti specializující se na catering a přípravu jídel pro různé události mohou také využívat Makro pro nákupy potravin a kuchyňských potřeb.
  5. Další profesionální zákazníci: Makro může sloužit i jiným profesionálním zákazníkům, kteří potřebují nakupovat větší množství zboží za velkoobchodní ceny.

Je důležité poznamenat, že pro vstup do Makra potřebujete členství, které je určeno pro podnikající zákazníky.

Další obchody

Již jste viděli všechny letáky z obchodu Makro? Nevadí, u nás naleznete akční nabídky z dalších obchodů. Stačí kliknout na logo některého z níže zobrazených obchodů a zobrazí se vám všechny jeho akční letáky a nabídky.

Nejnovější články

Nejlepší recepty na zahřátí v mrazivých dnech

Nejlepší recepty na zahřátí v mrazivých dnech

V současné chvíli je venku velmi mrazivé počasí a ať chceme nebo ne, občas je člověku velká zima. Minusové teploty přivedou hodně lidí k myšlence na…

Kreativní a levné nápady na výrobu vánočních ozdob doma

Kreativní a levné nápady na výrobu vánočních ozdob doma

Blíží se čas Vánoc a mnoho lidí má už nyní nakoupené dárky pod stromeček. I přesto, že ještě nezačal měsíc prosinec, tak někteří se natolik těší na…

Inspirace na vánoční dárky, které potěší vaše blízké

Inspirace na vánoční dárky, které potěší vaše blízké

Začíná období, kdy lidé shání dárky na blížící se Vánoce. Někteří je mají nakoupené již od září, jiní je nakupují v současné době, kdy se v obchodech…

Teplé večeře, které vás zahřejí v chladných dnech

Teplé večeře, které vás zahřejí v chladných dnech

Během podzimu se počasí razantně zhoršuje, venku jsou časté dešťové přeháňky a teploty výrazně klesají. Lidem začíná být zima a také je zahájena…