Biedronka - akční leták, zboží v akci

Expirované letáky Biedronka »

Biedronka leták Polsko

Biedronka, jeden z nejoblíbenějších obchodních řetězců v Polsku, neustále překvapuje své zákazníky atraktivními nabídkami a propagacemi, které jsou přehledně seřazené na jednom místě, kterým je Biedronka leták Polsko, dostupný v papírové verzi na kterékoliv prodejně. Stejně tak je akční leták Biedronka Polsko k nahlédnutí online, a to na internetových stránkách společnosti nebo na slevovém portálu Kaufino.com, podobně jako konkurenční Kaufland leták. Působnost letáku Kaufland je však i v Česku, na rozdíl od akčního letáku Biedronka. Biedronka leták Polsko je nedílnou součástí obchodu a stal se synonymem pro skvělé úspory a výhodné nákupy.

V každém letáku Biedronka se zákazníci mohou těšit na rozmanité produkty za nízké ceny, a to na pravidelné bázi. Pravidelnost vydání letáku Biedronka Polsko je pro mnoho zákazníků důležitá, protože díky tomu vědí, kdy mají vyrazit na svoji nákupní cestu k sousedům. Obvykle společnost vydává své letáky týdně. Takže pokud se ptáte, "Kdy začíná Biedronka leták od zítřka?", můžete očekávat, že nové Biedronka akce budou k dispozici každé pondělí a budou platit do následující neděle.

Aktuální leták Biedronka Polsko

Co můžete v aktuálním Biedronka letáku očekávat? Nabídky se liší, ale běžně se v letáku nachází Biedronka akce na potraviny, drogistické produkty, alkoholické nápoje a také sezónní zboží. Biedronka si zakládá na tom, že nabízí kvalitní produkty za dostupné ceny, a také se snaží zahrnout do svých letáků regionální speciality a produkty od místních dodavatelů. Biedronka akce jsou skvělým způsobem, jak ušetřit peníze a zároveň si užít výběr kvalitních produktů. Nezapomeňte tak pravidelně sledovat Biedronka letáky na Kaufinu, abyste nezmeškali žádnou z výhodných nabídek a mohli tak využít co nejlepších cen. Biedronka se snaží uspokojit potřeby všech svých zákazníků a pravidelné letáky jsou jen jedním z prostředků, jak toho dosáhnout.

Budoucí akční leták Biedronka

Biedronka má tendenci držet krok s aktuálními trendy a potřebami zákazníků. I budoucí Biedronka leták tak bude reflektovat sezónní změny a speciální události, jako jsou Vánoce, Velikonoce nebo letní grilovačky. Zákazníci mohou také očekávat, že se v budoucích letácích jednou za čas objeví nové produkty a exkluzivní nabídky. Kromě pravidelných týdenních letáků Biedronka také často připravuje speciální edice letáků k různým příležitostem, jako jsou svátky nebo velké události, které mají zákazníkům nabídnout ještě více výhod. Pokud se tak blíží vánoční či velikonoční svátky, nebo pokud plánujete nákupy pro rodinnou oslavu, stojí za to sledovat i Biedronka leták od zítřka, abyste mohli udělat ještě výhodnější nákupy a překvapit své blízké. Biedronka si zakládá na tom, že zákazníkům nabízí nejen kvalitu, ale i výhodné ceny, a to ve všech možných situacích, stejně jako oblíbený Lidl leták, který je taktéž možné prolistovat zde, na Kaufinu.

Biedronka PL

Biedronka PL je jedním z největších a nejoblíbenějších obchodních řetězců v Polsku. Historie této společnosti sahá až do roku 1995, kdy byla založena. Od té doby se společnost stala klíčovým hráčem na polském trhu s potravinami a drogistickým zbožím. Její cílem je i dnes nabízet kvalitní produkty za dostupné ceny, a to s důrazem na uspokojení potřeb běžných spotřebitelů. V Polsku existuje několik konkurenčních obchodních řetězců, které soupeří s Biedronkou o pozici na trhu. Mezi tyto konkurenty patří řetězce jako Lidl, Tesco s akčním letákem Tesco, Kaufland a Żabka. Každý z těchto řetězců má své vlastní charakteristické rysy a snaží se oslovit různé segmenty zákazníků.

Pokud zákazník není spokojen s nákupem, může zboží vrátit do 30 dnů od zakoupení, pokud je v původním stavu a má doklad o nákupu. Společnost má rozsáhlou síť prodejen po celém Polsku, což zajišťuje pohodlný přístup pro většinu obyvatelstva. Mnoho prodejen má také parkovací místa pro zákazníky, což usnadňuje nákupy zejména české klientele. V Biedronce lze platit hotově, kartou nebo mobilními platbami. K dispozici jsou různé platební možnosti, což zákazníkům umožňuje vybrat si tu, která jim nejvíce vyhovuje. Společnost prodává nejen potraviny, ale například i drogistické zboží, na které nabízí různé Biedronka akce a slevy, které mohou zákazníkům pomoci ušetřit nemalé peníze.

Mobilní aplikace Biedronka v češtině

Mobilní aplikace Biedronka je praktickým nástrojem, který pomáhá zákazníkům získat lepší přehled o nabídce a možnostech tohoto oblíbeného polského obchodního řetězce. Aplikace Biedronka je dostupná pro zařízení s operačním systémem Android a iOS a nabízí širokou škálu funkcí pro pohodlnější a výhodnější nákupy. Čeští zákazníci pak ocení fakt, že ji lze nastavit do češtiny. V rámci aplikace Biedronka v češtině mohou uživatelé prohlížet Biedronka leták od zítřka a získávat tak aktuální informace o cenách a nabídkách. Díky tomu mají možnost plánovat své nákupy a šetřit peníze.

Věrnostní program Biedronka je integrován přímo do aplikace, což znamená, že zákazníci mohou sbírat body nebo získávat slevy na základě svých nákupů. Aplikace Biedronka v češtině také poskytuje informace o otevíracích hodinách jednotlivých prodejen a umožňuje vyhledávat nejbližší prodejnu, což je užitečné pro plánování nákupů. Aplikace je tak efektivním nástrojem, který usnadňuje a zpříjemňuje nákupy v tomto populárním obchodním řetězci.

Biedronka prodejny a otevírací doba

Biedronka má rozsáhlou síť prodejen po celém Polsku. Mnoho z nich má nabízí parkovací místa pro zákazníky. Pokud hledáte nejbližší prodejnu Biedronka PL, můžete využít webových stránek nebo aplikace Biedronka, kde se dají snadno najít informace o adrese a otevíracích hodinách prodejny. Mezi 5 nejnavštěvovanějších poboček patří:

Vybraná prodejnaKonkrétní adresa
Biedronka Warszawaal. Jerozolimskie 54, 00-024 Warszawa
Biedronka KrakówBerka Joselewicza 28, 31-031 Kraków
Biedronka BogatyniaDworcowa 2, 59-920 Bogatynia
Biedronka WrocławHorbaczewskiego 22, 54-130 Wrocław
Biedronka GorzyceBogumińska 29, 44-350 Gorzyce

Toto jsou pouze některé z nejznámějších prodejen Biedronka v Polsku. Obchodní řetězec má však stovky prodejen po celé zemi, ať už se nacházíte kdekoli v Polsku, pravděpodobně najdete Biedronku ve vaší blízkosti.

Biedronka PL také usilovně pracuje na modernizaci svých služeb a nabízí zákazníkům možnost využít mobilní aplikaci pro prohlížení akčního letáku Biedronka. Aplikace Biedronka je k dispozici pro zařízení s operačním systémem Android a iOS a umožňuje zákazníkům procházet nabídky, vytvářet nákupní seznamy, a získávat exkluzivní slevy a nabídky.

Kontaktní informace

Biedronka PL má za sebou dlouhou historii a získala si srdce polských i českých zákazníků svým závazkem nabízet kvalitní produkty za dostupné ceny. Pokud potřebujete kontaktovat Biedronku, můžete využít několik možností, tedy: (22) 205 33 00, anebo e-mailovou adresu, která je vhodnější kvůli domluvě: bok@biedronka.pl. Aktivní je ale společnost i na sociálních sítích, kde sdílí jak novinky, tak nabídky, které zahrnuje leták Biedronka Polsko. Spojit se s Biedronkou PL můžete na Instagramu i Facebooku. Sídlo společnosti se nachází na adrese:

 • Biuro Główne
 • Jeronimo Martins Polska S.A.
 • ul. Dolna 3
 • 00-773 Warszawa

  Co je Biedronka Polsko?

  Biedronka je významným a oblíbeným polským maloobchodním řetězcem. Provozuje rozsáhlou síť prodejen po celém Polsku a specializuje se na prodej potravin, drogistického zboží a dalších výrobků za konkurenceschopné ceny. Biedronka je známá svými slevovými akcemi, věrnostními programy a mobilní aplikací pro zákazníky. Je důležitým hráčem na polském trhu a nabízí kvalitní produkty s důrazem na dostupnost pro všechny zákazníky.

  Další obchody

  Již jste viděli všechny letáky z obchodu Biedronka? Nevadí, u nás naleznete akční nabídky z dalších obchodů. Stačí kliknout na logo některého z níže zobrazených obchodů a zobrazí se vám všechny jeho akční letáky a nabídky.

  Nejnovější články

  Nejlepší recepty na zahřátí v mrazivých dnech

  Nejlepší recepty na zahřátí v mrazivých dnech

  V současné chvíli je venku velmi mrazivé počasí a ať chceme nebo ne, občas je člověku velká zima. Minusové teploty přivedou hodně lidí k myšlence na…

  Kreativní a levné nápady na výrobu vánočních ozdob doma

  Kreativní a levné nápady na výrobu vánočních ozdob doma

  Blíží se čas Vánoc a mnoho lidí má už nyní nakoupené dárky pod stromeček. I přesto, že ještě nezačal měsíc prosinec, tak někteří se natolik těší na…

  Inspirace na vánoční dárky, které potěší vaše blízké

  Inspirace na vánoční dárky, které potěší vaše blízké

  Začíná období, kdy lidé shání dárky na blížící se Vánoce. Někteří je mají nakoupené již od září, jiní je nakupují v současné době, kdy se v obchodech…

  Teplé večeře, které vás zahřejí v chladných dnech

  Teplé večeře, které vás zahřejí v chladných dnech

  Během podzimu se počasí razantně zhoršuje, venku jsou časté dešťové přeháňky a teploty výrazně klesají. Lidem začíná být zima a také je zahájena…