Letáky | Hypermarkety a supermarkety | Biedronka

Biedronka leták Polsko

Biedronka

17.04. – 24.04.2024

Zobrazit leták
Biedronka

15.04. – 20.04.2024

Zobrazit leták

Expirované letáky Biedronka »

Letáky Biedronka i ve vašem městě

Biedronka Sobotka

Biedronka leták Polsko

Biedronka, jeden z nejoblíbenějších řetězců v Polsku, neustále překvapuje své zákazníky atraktivními nabídkami, které jsou přehledně seřazené na jednom místě, kterým je Biedronka gazetka, tedy Biedronka leták Polsko, dostupný v papírové verzi na kterékoliv prodejně, jako je Biedronka Bogatynia nebo Biedronka Kudowa. Stejně tak je akční leták Biedronka Polsko k nahlédnutí online, a to na stránkách společnosti nebo na slevovém portálu MrOferto.com, podobně jako konkurenční Kaufland leták. Působnost letáku Kaufland je však i v Česku, na rozdíl od akčního letáku Biedronka, který lze využít pouze v polských prodejnách.

Nové Biedronka akce jsou k dispozici každé pondělí a budou platit do následující neděle. Běžně Biedronka leták aktuální zahrnuje akce na potraviny, drogistické produkty nebo sezónní zboží. Společnost si zakládá na tom, že nabízí kvalitní produkty za dostupné ceny, a také se snaží zahrnout do svých letáků regionální speciality a produkty od místních dodavatelů. Biedronka akce jsou skvělým způsobem, jak ušetřit peníze a zároveň si užít výběr kvalitních produktů. Aby se mohl zákazník připravit na akční nákupy dopředu, vychází obvykle jeden den před koncem platnosti aktuálního letáku Biedronka leták od zítřka, který prozradí budoucí slevy. Těm kupujícím, kteří bydlí od Polska daleko, mohou přijít vhod pro změnu akce, které poskytuje leták Terno, dající se uplatnit na území České republiky. Kromě pravidelných týdenních letáků Biedronka také často připravuje speciální edice letáků k různým příležitostem, jako jsou svátky typu Vánoce.

Biedronka PL

Biedronka PL je jedním z nejoblíbenějších obchodních řetězců v Polsku. Historie této společnosti sahá až do roku 1995, kdy byla založena. Od té doby se společnost stala klíčovým hráčem na polském trhu s potravinami a drogistickým zbožím. Její cílem je i dnes nabízet kvalitní produkty za dostupné ceny, a to s důrazem na uspokojení potřeb běžných spotřebitelů. Pokud zákazník není spokojen s nákupem, může zboží vrátit do 30 dnů od zakoupení, pokud je v původním stavu a má doklad o nákupu. Společnost prodává nejen potraviny, ale například i drogistické zboží, na které nabízí různé slevy a Biedronka akce, které mohou zákazníkům pomoci ušetřit nemalé peníze.

Mobilní aplikace Biedronka Polsko je praktickým nástrojem, který pomáhá zákazníkům získat lepší přehled o nabídce a možnostech tohoto oblíbeného polského obchodního řetězce. Aplikace Biedronka je dostupná pro zařízení s operačním systémem Android a iOS a nabízí širokou škálu funkcí pro pohodlnější a výhodnější nákupy. Čeští zákazníci pak ocení fakt, že ji lze nastavit do češtiny. V rámci aplikace mohou uživatelé prohlížet aktuální či Biedronka leták od zítřka a mít takpřehled o cenách a nabídkách. Kromě letáku Biedronka je v aplikaci dostupná i online Biedronka karta.

Kontaktní informace

Biedronka Polsko má za sebou dlouhou historii a získala si srdce polských i českých zákazníků svým závazkem nabízet kvalitní produkty za dostupné ceny. Pokud potřebujete kontaktovat Biedronku, můžete využít několik možností, tedy: (22) 205 33 00, anebo e-mailovou adresu, která je vhodnější kvůli domluvě: bok@biedronka.pl. Aktivní je ale společnost i na sociálních sítích, kde sdílí jak novinky, tak nabídky, které zahrnuje Biedronka leták PL neboli gazetka Biedronka. Spojit se s Biedronkou můžete na Instagramu i Facebooku. Sídlo společnosti se nachází na adrese:

  • Biuro Główne
  • Jeronimo Martins Polska S.A.
  • ul. Dolna 3
  • 00-773 Warszawa

Biedronka má rozsáhlou síť prodejen po celém Polsku. Pokud hledáte nejbližší prodejnu Biedronka PL, můžete využít webových stránek nebo aplikace Biedronka, kde se dají snadno najít informace o adrese a otevíracích hodinách prodejny. Otevírací doba Biedronka může být různá v závislosti na konkrétní lokalitě. Obecně se však dá říct, že Biedronka otevírací doba je od rána do večera, a to jak ve všední dny, tak během víkendu.

Co je Biedronka Polsko?

Biedronka je významným a oblíbeným polským maloobchodním řetězcem. Provozuje rozsáhlou síť prodejen po celém Polsku a specializuje se na prodej potravin, drogistického zboží a dalších výrobků za konkurenceschopné ceny. Polsko Biedronka je známá svými slevovými akcemi, věrnostními programy a mobilní aplikací pro zákazníky. Je důležitým hráčem na polském trhu a nabízí kvalitní produkty s důrazem na dostupnost pro všechny zákazníky.

Další obchody

Již jste viděli všechny letáky z obchodu Biedronka? Nevadí, u nás naleznete akční nabídky z dalších obchodů. Stačí kliknout na logo některého z níže zobrazených obchodů a zobrazí se vám všechny jeho akční letáky a nabídky.

Lidé hledají také

Akční leták Makro Akce BILLA Globus akce Nový leták Kaufland Leták Albert supermarket Hruška leták příští týden Lidl leták příští týden CBA akční leták COOP Jednota leták FLOP nový leták Akční leták JIP Akce NORMA Pramen leták PDF Maso Zeman akce COOP Terno leták PENNY leták na příští týden Tesco supermarket leták Leták FREE shop

Nejnovější články

Triky, jak opticky zvětšit místnost

Triky, jak opticky zvětšit místnost

V bytě i v domě se mohou nacházet místnosti, které jsou vcelku malé a nejde je zvětšit rekonstrukcí. Naštěstí existuje několik triků, díky nimž lze…

Užijte si jaro naplno. Inspirace pro jarní aktivity doma i venku

Užijte si jaro naplno. Inspirace pro jarní aktivity doma i venku

Jaro je ročním obdobím, na které se těší velké množství lidí. Zima totiž na spoustu osob působí negativně, depresivně a většině chybí sluníčko. V…

Jak si doma vypěstovat rostliny ze semínek a ušetřit za nákupy v zahradnictví?

Jak si doma vypěstovat rostliny ze semínek a ušetřit za nákupy v zahradnictví?

Nabídka květin, stromů, keřů nebo sazenic v zahradnictví zláká každý rok mnoho lidí. Většina z nich také nechá na tomto místě i několik tisíc a…

2 způsoby, jak připravit velikonočního beránka

2 způsoby, jak připravit velikonočního beránka

V tomto roce bude Velikonoční pondělí 1.4. 2024 a většina dětí se chystá v tento den vyjít do ulic a koledovat. V případě, že ve vašem městě či…