Letáky | Hypermarkety a supermarkety | Biedronka

Biedronka leták Polsko

Biedronka

18.07. – 24.07.2024

Zobrazit leták
Biedronka

15.07. – 20.07.2024

Zobrazit leták
Biedronka

05.07. – 31.07.2024

Zobrazit leták
Biedronka

05.07. – 31.07.2024

Zobrazit leták

Expirované letáky Biedronka »

Letáky Biedronka i ve vašem městě

Biedronka Sobotka

Biedronka leták

Polské letáky Biedronka jsou skvělým zdrojem slev nejen pro polské zákazníky, ale i pro ty z České republiky! Chcete vědět, kdy se vyplatí vyrazit na nákupy do Polska? Sledujte pravidelně vydávaný akční leták Biedronka, který vychází každé pondělí a je platný až do neděle.

Aktuální leták Biedronka obsahuje atraktivní slevy na širokou škálu produktů, především potravin, drogistického zboží a sezónního sortimentu. Výhodou je, že Biedronka zahrnuje i regionální speciality a produkty od místních dodavatelů. Díky tomu můžete nejen ušetřit peníze, ale také podpořit lokální producenty. Nezapomeňte pravidelně kontrolovat Biedronka leták od zítřka, který vychází den před koncem platnosti stávajícího letáku a nabízí přehled budoucích slev!

Pokud se vám nechce cestovat do Polska, podívejte se na konkurenční obchod Kaufland, který má své letáky i v České republice. Ale pozor, ceny v Biedronce nebo polském Kauflanu často předčí ty české! Využijte všechny dostupné slevy a ušetřete ještě víc!

Nenechte si ujít žádnou výhodnou nabídku a užijte si nákupy naplno!

O obchodu Biedronka a jeho sortiment

Biedronka, jeden z největších maloobchodních řetězců v Polsku, nabízí široký sortiment produktů od potravin až po drogerii. V prodejnách Biedronka najdete čerstvé ovoce a zeleninu, mléčné výrobky, pečivo, maso, ryby a další základní potraviny. Kromě toho zde můžete nakoupit domácí potřeby, kosmetiku a elektroniku. Značky jako Coca-Cola, Nestlé, Heinz nebo Danone jsou běžnou součástí jejich nabídky, ale oblíbené jsou také vlastní značky Biedronka, které nabízejí vysokou kvalitu za dostupné ceny.

Otevírací doba Biedronky je velmi příznivá pro všechny zákazníky. Většina prodejen je otevřena od pondělí do soboty od 6:00 do 22:00 a v neděli od 8:00 do 20:00, avšak konkrétní biedronka otevírací doba se může lišit podle lokality.

Biedronka nabízí různé akce a slevy, které pravidelně aktualizuje. Sledujte biedronka akce, abyste mohli využít výhodné nabídky na kvalitní produkty. Při nákupu můžete využít věrnostní program "Moja Biedronka", který umožňuje získávat body za nákupy a využívat další slevy.

Co je Biedronka Polsko?

Biedronka je významným a oblíbeným polským maloobchodním řetězcem. Provozuje rozsáhlou síť prodejen po celém Polsku a specializuje se na prodej potravin, drogistického zboží a dalších výrobků za konkurenceschopné ceny. Polsko Biedronka je důležitým hráčem na polském trhu a nabízí kvalitní produkty s důrazem na dostupnost pro všechny zákazníky.

Kdy a kde bude Biedronka na Slovensku?

Biedronka, patřící portugalské společnosti Jerónimo Martins, plánuje otevřít své první obchody na Slovensku v co nejbližší době. Konkrétní datum však stále nebylo potvrzeno. Zatím nejsou známy ani přesné lokality obchodů, ale je jisté, že se bude Biedronka snažit nabízet nízké ceny nejen na potravinový sortiment stejně, jako to dělá v Polsku​.

Další obchody

Již jste viděli všechny letáky z obchodu Biedronka? Nevadí, u nás naleznete akční nabídky z dalších obchodů. Stačí kliknout na logo některého z níže zobrazených obchodů a zobrazí se vám všechny jeho akční letáky a nabídky.

Lidé hledají také

PENNY leták na příští týden Nový leták Kaufland Lidl leták příští týden Leták Albert supermarket Tesco supermarket leták Akce BILLA Globus akce Akční leták Makro Akce NORMA COOP Jednota leták Hruška leták příští týden Akční leták JIP Akční leták Albert supermarket Albert hypermarket leták COOP Terno leták FLOP nový leták Maso Zeman akce Trefa leták

Nejnovější články

Co by měla obsahovat lékárnička na dovolenou?

Co by měla obsahovat lékárnička na dovolenou?

Začal čas dovolených, na kterou se těší většina lidí. Dovolená by měla být obdobím odpočinku a relaxace. Abyste si ji co nejvíce užili, je důležité…

Chraňte své zdraví a opalujte se bez rizika

Chraňte své zdraví a opalujte se bez rizika

I když si mnoho osob myslí, že se nemusí chránit před slunečními paprsky, protože se jejich kůže nespálí, neuvědomují si zdravotní rizika, které…

Recepty na obědy plné zeleniny

Recepty na obědy plné zeleniny

Zelenina a ovoce se momentálně dostávají v obchodech na přijatelnou cenu, a proto si je lidé kupují častěji. Kromě ceny je dalším důvodem ke koupi…

Naučte se pečovat o své duševní zdraví a budete se cítit mnohem lépe

Naučte se pečovat o své duševní zdraví a budete se cítit mnohem lépe

Dnešní uspěchaná doba příliš nenahrává tomu, aby měli lidé čas se zamýšlet nad tím, zda se příliš nezanedbávají. Kromě toho, že mnoho lidí nechodí na…