Norma leták od pondělí 30.01.2023 + leták příští týden

Norma

Norma

30.01. – 05.02.2023

Norma

Norma

06.02. – 12.02.2023

Norma

Norma

23.01. – 29.01.2023

Norma

Norma

16.01. – 22.01.2023

Norma

Norma

09.01. – 15.01.2023

Obchodní společnost NORMA má na území České republiky přibližně 40 prodejen. V těch se svým zákazníkům snaží nabídnout co nejnižší ceny, avšak nejvyšší kvalitu. Pravidelně vychází NORMA akční leták, v němž jsou na jednom místě sjednoceny všechny právě probíhající slevové akce u společnosti NORMA.

NORMA leták

Jaké jsou na prodejně dostupné slevové nabídky, prozrazuje pravidelně vydávaný NORMA leták. Jednat se může o aktuální leták NORMA, který informuje o současných slevách, tak leták NORMA příští týden, v němž se pro změnu nacházejí akce pro následující týden. Nabídka akčního letáku NORMA se zaměřuje jak na stálou nabídku, tak na sezónní zboží. V zimním období je to tak například vánoční sortiment. Rozhodně v NORMA akčním letáku nechybí ani maso, uzeniny, mléčné výrobky nebo zlevněné pečivo. K dostání jsou nejen NORMA akce vztahující se k potravinovému zboží, ale také letáky NORMA zahrnují slevy na doplňkový sortiment.  

NORMA akční leták

Dostupný je NORMA akční leták ve verzi PDF, díky čemuž si jej mohou zájemci kdykoliv prolistovat na svém chytrém zařízení připojeném k internetu. Tací, kterým akční leták NORMA nevyhovuje v PDF verzi, najdou NORMA leták v papírové verzi na každé pobočce, ať už se jedná o NORMA Plzeň nebo o NORMA Praha. NORMA akce nacházející se v NORMA letáku zahrnují jak značkové zboží, tak privátní řady produktů obchodu NORMA. Obdobné možnosti kupujícím nabízí i Lidl akční leták. Privátní řady výrobků se pyšní nízkou cenou, a přitom vysokou kvalitou. Stejná je i celková filozofie společnosti NORMA.

Aktuální leták NORMA

Každé pondělí vychází aktuální leták NORMA, jehož NORMA akce se dají uplatnit na všech prodejnách NORMA. Každý týden aktualizovaná nabídka zaručuje nízké ceny na širokou škálu zboží. Pokud se přeci jen stane, že zákazník v akčním letáku NORMA nenalezne to, co hledal, může se porozhlédnout u konkurence. Oblíbený je třeba Globus leták, v němž se opět nachází jak značkové, tak privátní řady produktů. Navíc pokud vám během nákupů na prodejnách Globus vyhládne, můžete síly doplnit v Globus restauraci.

Leták NORMA příští týden

Akční nabídky zákazníkům zprostředkovává nejen aktuální leták NORMA, ale také akční leták NORMA příští týden, v němž se však nachází jiné zlevněné zboží. Aby měl člověk jistotu, že mu opravdu neuniknou žádné NORMA akce, měl by letáky NORMA kontrolovat alespoň týdně. Nejvyhledávanější jsou slevy na maso a ryby, přičemž si společnost dává záležet na transparentním rybolovu. Prodávané ryby tak pocházejí z ekologicky udržitelných zdrojů. Všechny potřebné informace související s rybolovem poskytne mobilní aplikace Fjordkrone-App.

O obchodu NORMA

Obchodní společnost NORMA si zakládá na nízkých cenách a vysoké kvalitě, čímž se chce zavděčit co největšímu počtu lidí. V tomto diskontním obchodě je možné zakoupit jak potraviny a nápoje, tak i nepotravinové zboží, jako jsou drogistické či domácí potřeby. Příležitostně NORMA akční leták taktéž nabízí slevy na sportovní vybavení. Příběh společnosti se začal psát v roce 1961, kdy se v německém Norimberku otevřela první kamenná prodejna. O pár let později, tedy mezi roky 1971 a 1989, došlo k expanzi, během níž společnost otevřela nejen sklad, ale i několik center pro distribuci zboží. Na českém trhu společnost NORMA působí od roku 1992, nyní v celkovém počtu kolem 40 NORMA prodejen, například NORMA Praha, NORMA České Budějovice či NORMA Plzeň.

NORMA prodejny

Narazit na NORMA prodejny je možné ve větších i menších městech, a to v přibližném počtu 40 NORMA prodejen. Ve všech prodejnách se dají uplatnit slevy uvedené jak v akčním letáku NORMA pro tento týden, tak v letáku NORMA příští týden. Jediné, co se u poboček různí, je jejich NORMA otevírací doba. Mezi nejnavštěvovanější prodejny patří NORMA Praha, NORMA České Budějovice a NORMA Plzeň, přičemž další NORMA prodejny najdeme třeba v Liberci, v Ústí nad Labem nebo například v Rakovníku.

NORMA otevírací doba

Zatímco letáky NORMA se dají využít na každé NORMA prodejně, co se liší, je právě NORMA otevírací doba. Každá pobočka si otevírací dobu určuje sama, nicméně ve většině případů mají prodejny otevřeno od 7:00 do 20:00. Stejně tak je nutné počítat s tím, že se může NORMA otevírací doba v určité dny různit, zejména se jedná o státní svátky. Jaká je běžná NORMA otevírací doba nejvyhledávanějších poboček, kam se řadí NORMA Praha, NORMA České Budějovice, NORMA Plzeň, NORMA Liberec či Ústí nad Labem?

Konkrétní pobočkaOtevírací doba
NORMA Praha: Horáčkova 1097, 140 00 Praha 4Po-Ne: 7:00–20:00
NORMA České Budějovice: Náměstí Přemysla Otakara II. 123/36, 370 01 České BudějovicePo-Ne: 7:00–20:00
NORMA Plzeň: Na Dlouhých 1055/51, 312 00 Plzeň 4Po-Ne: 7:00–20:00
NORMA Liberec: Blažkova 654, 460 01 LiberecPo-Ne: 7:00–20:00
NORMA Ústí nad Labem: Krušnohorská 2821/5, 400 11 Ústí nad Labem-Severní TerasaPo-Ne: 7:00–20:00

Kontaktní informace

V případě dotazů, ať už ohledně sortimentu nebo nabídek uvedených v NORMA letáku, mají zákazníci možnost obrátit se na kontaktní formulář, který se nachází na internetových stránkách společnosti NORMA: norma-online.de/cz, a to v sekci "Kontakty". V každém případě je nutné v kontaktním formuláři vyplnit oslovení, jméno a příjmení, adresu bydliště, e-mailovou adresu a obsah sdělení. Sídlo diskontního obchodu NORMA se nachází na následující adrese:

  • NORMA, k.s.,
  • Tiskařská 599/12
  • 108 00 Praha 10

Další obchody

Již jste viděli všechny letáky z obchodu NORMA? Nevadí, u nás naleznete akční nabídky z dalších obchodů. Stačí kliknout na logo některého z níže zobrazených obchodů a zobrazí se vám všechny jeho akční letáky a nabídky.

Nejnovější články

Jak se bránit před chřipkou

Jak se bránit před chřipkou

V současném období se lidé potýkají s mrazivým počasím a občas společnost překvapí i sníh nebo náledí. Led a velmi chladné počasí netrápí pouze…

Triky, jak ušetřit více peněz

Triky, jak ušetřit více peněz

Zdražování a rychle rostoucí ceny téměř všeho se dotknou každého, kdo musí platit nájem nebo poplatky za energie a další služby. Pokud netušíte, jak…

Tipy na zdravější verze večeří, které si lidé nejčastěji objednávají

Tipy na zdravější verze večeří, které si lidé nejčastěji objednávají

Ať už jste se pustili do hubnutí nebo jednoduše chcete jíst zdravější jídla, můžete se nechat inspirovat těmito tipy na zdravé večeře, které se vám…

Hubnutí po Vánocích nemusí být složité

Hubnutí po Vánocích nemusí být složité

Většina lidí si do nového roku přináší hodně předsevzetí, které by chtěli dlouhodobě dodržovat nebo alespoň na delší čas, než je 1 týden. Mezi…