Norma leták od pondělí 05.06.2023 + leták příští týden

Norma

Norma

05.06. – 11.06.2023

Norma

Norma

12.06. – 18.06.2023

Norma

Norma

29.05. – 04.06.2023

Norma

Norma

22.05. – 28.05.2023

Norma

Norma

15.05. – 21.05.2023

NORMA leták PDF

Jaké jsou na prodejně dostupné slevové nabídky, prozrazuje pravidelně vydávaný NORMA leták. Jednat se může jak o aktuální leták NORMA, který informuje o současných slevách, tak o leták NORMA příští týden, v němž se pro změnu nacházejí akce pro následující týden. Nabídka akčního letáku NORMA se zaměřuje jak na stálou nabídku, tak na sezónní zboží. V zimním období je to tak například vánoční sortiment. Rozhodně v NORMA akčním letáku nechybí ani maso, uzeniny, mléčné výrobky nebo zlevněné pečivo. K dostání jsou nejen NORMA akce vztahující se k potravinovému zboží, ale také letáky NORMA zahrnují slevy na doplňkový sortiment.

Dostupný je NORMA akční leták ve verzi PDF, díky čemuž si jej mohou zájemci kdykoliv prolistovat na svém chytrém zařízení připojeném k internetu. Tací, kterým akční leták NORMA nevyhovuje v PDF verzi, najdou NORMA leták v papírové verzi na každé pobočce, ať už se jedná o NORMA Plzeň nebo o NORMA Praha. NORMA akce nacházející se v NORMA letáku PDF zahrnují jak značkové zboží, tak privátní řady produktů obchodu NORMA. Obdobné možnosti kupujícím nabízí i Lidl akční leták. Privátní řady výrobků se pyšní nízkou cenou, a přitom vysokou kvalitou. Stejná je i celková filozofie společnosti NORMA.

Akční leták NORMA pro tento týden

Každé pondělí vychází aktuální NORMA leták PDF, jehož akce se dají uplatnit na všech prodejnách NORMA. Každý týden aktualizovaná nabídka zaručuje nízké ceny na širokou škálu zboží. Pokud se přeci jen stane, že zákazník v akčním letáku NORMA nenalezne to, co hledal, může se porozhlédnout u konkurence. Oblíbený je třeba Globus leták, v němž se opět nachází jak značkové, tak privátní řady produktů. Navíc pokud vám během nákupů na prodejnách Globus vyhládne, můžete síly doplnit v Globus restauraci.

Leták NORMA příští týden

Akční nabídky zákazníkům zprostředkovává nejen aktuální leták, ale také akční leták NORMA příští týden, v němž se však nachází jiné zlevněné zboží. Aby měl kupující jistotu, že mu opravdu neuniknou žádné akce, měl by letáky NORMA kontrolovat alespoň týdně. Nejvyhledávanější jsou slevy na maso a ryby, přičemž si společnost dává záležet na transparentním rybolovu. Prodávané ryby tak pocházejí z ekologicky udržitelných zdrojů. Všechny potřebné informace související s rybolovem poskytne mobilní aplikace Fjordkrone-App. Rozsáhlou nabídku nejen masa i ryb nabízí také konkurenční Lidl leták na příští týden, který je opět možné prolistovat právě na těchto stránkách.

O obchodu

Obchodní společnost NORMA si zakládá na nízkých cenách a vysoké kvalitě, čímž se chce zavděčit co největšímu počtu lidí. V tomto diskontním obchodě je možné zakoupit jak potraviny a nápoje, tak i nepotravinové zboží, jako jsou drogistické či domácí potřeby. Příležitostně NORMA akční leták taktéž nabízí slevy na sportovní vybavení. Příběh společnosti se začal psát v roce 1961, kdy se v německém Norimberku otevřela první kamenná prodejna. O pár let později, tedy mezi roky 1971 a 1989, došlo k expanzi, během níž společnost otevřela nejen sklad, ale i několik center pro distribuci zboží. Na českém trhu společnost NORMA působí od roku 1992, nyní v celkovém počtu kolem 40 NORMA prodejen, například NORMA Praha, NORMA České Budějovice či NORMA Plzeň.

NORMA prodejny a otevírací doba

Narazit na NORMA prodejny je možné ve větších i menších městech, a to v přibližném počtu 40 NORMA prodejen. Ve všech prodejnách se dají uplatnit slevy uvedené jak v akčním letáku pro tento týden, tak v letáku NORMA příští týden. Jediné, co se u poboček různí, je jejich NORMA otevírací doba. Mezi nejnavštěvovanější prodejny patří NORMA Ústí nad Labem, NORMA České Budějovice a NORMA Plzeň, přičemž další NORMA prodejny najdeme třeba v Liberci nebo v Rakovníku. Jaká je běžná NORMA otevírací doba nejvyhledávanějších poboček?

Konkrétní pobočkaOtevírací doba
NORMA Praha: Horáčkova 1097, 140 00 Praha 4Po-Ne: 7:00–20:00
NORMA České Budějovice: Náměstí Přemysla Otakara II. 123/36, 370 01 České BudějovicePo-Ne: 7:00–20:00
NORMA Plzeň: Na Dlouhých 1055/51, 312 00 Plzeň 4Po-Ne: 7:00–20:00
NORMA Liberec: Blažkova 654, 460 01 Liberec
Po-Ne: 7:00–20:00
NORMA Ústí nad Labem: Krušnohorská 2821/5, 400 11 Ústí nad Labem-Severní Terasa
Po-Ne: 7:00–20:00

Zatímco letáky NORMA se dají využít na každé NORMA prodejně, co se liší, je právě NORMA otevírací doba. Každá pobočka si otevírací dobu určuje sama, nicméně ve většině případů mají prodejny otevřeno od 7:00 do 20:00. Stejně tak je nutné počítat s tím, že se může otevírací doba v určité dny různit, zejména se jedná o státní svátky.

Kontaktní informace

V případě dotazů, ať už ohledně sortimentu nebo nabídek uvedených v letáku, mají zákazníci možnost obrátit se na společnost skrze kontaktní formulář, který se nachází na internetových stránkách společnosti NORMA: norma-online.de/cz, a to v sekci "Kontakty". V každém případě je nutné v kontaktním formuláři vyplnit oslovení, jméno a příjmení, adresu bydliště, e-mailovou adresu a obsah sdělení. 

Sídlo diskontního obchodu NORMA se nachází na následující adrese:

  • NORMA, k.s.,
  • Tiskařská 599/12
  • 108 00 Praha 10

Další obchody

Již jste viděli všechny letáky z obchodu Norma? Nevadí, u nás naleznete akční nabídky z dalších obchodů. Stačí kliknout na logo některého z níže zobrazených obchodů a zobrazí se vám všechny jeho akční letáky a nabídky.

Nejnovější články

Jak vyprat textil s fleky, aby bylo oblečení opět čisté

Jak vyprat textil s fleky, aby bylo oblečení opět čisté

I když už se v dnešní době postará o čistotu prádla primárně pračky a další přístroje, tak se mnohdy stává, že lidé vytáhnou z pračky právě vyprané…

Vyrobte si čokoládovou nebo vanilkovou domácí zmrzlinu a ušetřete peníze

Vyrobte si čokoládovou nebo vanilkovou domácí zmrzlinu a ušetřete peníze

Jakmile se venku začnou zvyšovat teploty, tak lidé pocítí, že přichází jaro a zvýší se také prodej zmrzlin, které miluje mnoho lidí. Tyto dobré…

Čištění grilu nemusí být na dlouho. Práci vám urychlí tyto triky

Čištění grilu nemusí být na dlouho. Práci vám urychlí tyto triky

Majitelé grilů jistě znají ten pocit, kdy na jaře vytáhnou gril z místa, kde jej schovávali a pokud jej nevyčistili na konci letní sezóny, tak moc…

Nejnovější trendy na evropské módní scéně

Nejnovější trendy na evropské módní scéně

Evropa je dlouhodobě považována za módní metropoli, která diktuje trendy a inspiruje celý svět. Evropská módní scéna je plná inovativních designérů,…