Norma leták od pondělí 04.12.2023 + leták příští týden

Norma

Norma

04.12. – 10.12.2023

Zobrazit leták
Norma

Norma

11.12. – 17.12.2023

Zobrazit leták
Norma

Norma

27.11. – 03.12.2023

Zobrazit leták
Norma

Norma

20.11. – 26.11.2023

Zobrazit leták
Norma

Norma

13.11. – 19.11.2023

Zobrazit leták

Expirované letáky Norma »

Letáky Norma i ve vašem městě

Norma Praha Norma Plzeň Norma Liberec Norma České Budějovice Norma Ústí nad Labem Norma Kladno Norma Chomutov Norma Karlovy Vary Norma Cheb Norma Litvínov Norma Brandýs nad Labem-Stará Boleslav Norma Žatec Norma Ostrov

NORMA akční leták

Jaké jsou na prodejně dostupné slevové nabídky, prozrazuje pravidelně vydávaný NORMA leták. Těšit se na nový NORMA akční leták mohou zákazníci každý týden, a to v pondělí, přičemž platnost letáku je do neděle. Jednat se může jak o aktuální leták NORMA, který informuje o současných slevách, tak o leták NORMA příští týden, v němž se pro změnu nacházejí akce pro následující týden. Nabídka akčního letáku NORMA se zaměřuje jak na stálou nabídku, tak na sezónní zboží. V zimním období je to tak například vánoční sortiment. Rozhodně v NORMA akčním letáku nechybí ani maso, uzeniny, mléčné výrobky nebo zlevněné pečivo. K dostání jsou nejen NORMA akce vztahující se k potravinovému zboží, ale také letáky NORMA zahrnují slevy na doplňkový sortiment.

NORMA leták PDF

Dostupný je NORMA akční leták také ve verzi PDF, díky čemuž si jej mohou zájemci kdykoliv prolistovat na svém chytrém zařízení připojeném k internetu. Tací, kterým akční leták NORMA nevyhovuje v PDF verzi, najdou NORMA leták v papírové verzi na každé pobočce, ať už se jedná o NORMA Plzeň nebo o NORMA Praha. NORMA akce nacházející se v letáku zahrnují jak značkové zboží, tak privátní řady produktů obchodu NORMA. Obdobné možnosti jako NORMA leták PDF kupujícím nabízí i Lidl akční leták. Privátní řady výrobků se pyšní nízkou cenou, a přitom vysokou kvalitou. Stejná je i celková filozofie společnosti NORMA.

Akční leták NORMA pro tento týden

Každé pondělí vychází aktuální papírový a NORMA leták PDF, jehož akce se dají uplatnit na všech prodejnách NORMA. Každý týden aktualizovaná nabídka zaručuje nízké ceny na širokou škálu zboží. Pokud se přeci jen stane, že zákazník v akčním letáku NORMA nenalezne to, co hledal, může se porozhlédnout u konkurence. Oblíbený je třeba Globus leták, v němž se opět nachází jak značkové, tak privátní řady produktů. Navíc pokud vám během nákupů na prodejnách Globus vyhládne, můžete síly doplnit v Globus restauraci. Zjistit, jaké zboží je aktuálně ve slevě, je možné nejen díky aktuálním letákům NORMA, ale také například díky internetovým stránkám společnosti.

Leták NORMA příští týden

Akční nabídky zákazníkům zprostředkovává nejen aktuální leták, ale také akční leták NORMA příští týden, v němž se však nachází jiné zlevněné zboží. Aby měl kupující jistotu, že mu opravdu neuniknou žádné akce, měl by letáky NORMA kontrolovat alespoň týdně. Případně doporučujeme prohlédnout si Tamda akce, které se soustředí na asijský sortiment. Nejvyhledávanější jsou slevy na maso a ryby, přičemž si společnost dává záležet na transparentním rybolovu. Prodávané ryby tak pocházejí z ekologicky udržitelných zdrojů. Všechny potřebné informace související s rybolovem poskytne mobilní aplikace Fjordkrone-App. Rozsáhlou nabídku nejen masa i ryb nabízí také konkurenční Tesco leták na příští týden, který je opět možné prolistovat právě na těchto stránkách.

O obchodu NORMA

Obchodní společnost NORMA si zakládá na nízkých cenách a vysoké kvalitě, čímž se chce zavděčit co největšímu počtu lidí. V tomto diskontním obchodě je možné zakoupit jak potraviny a nápoje, tak i nepotravinové zboží, jako jsou drogistické či domácí potřeby. Příležitostně NORMA akční leták taktéž nabízí slevy na sportovní vybavení. Příběh společnosti se začal psát v roce 1961, kdy se v německém Norimberku otevřela první kamenná prodejna. O pár let později, tedy mezi roky 1971 a 1989, došlo k expanzi, během níž společnost otevřela nejen sklad, ale i několik center pro distribuci zboží. Na českém trhu společnost NORMA působí od roku 1992, nyní v celkovém počtu kolem 40 NORMA prodejen, například NORMA Praha, NORMA České Budějovice či NORMA Plzeň.

NORMA prodejny a otevírací doba

Narazit na NORMA prodejny je možné ve větších i menších městech, a to v přibližném počtu 40 NORMA prodejen. Ve všech prodejnách se dají uplatnit slevy uvedené jak v akčním letáku pro tento týden, tak v letáku NORMA příští týden. Jediné, co se u poboček různí, je jejich NORMA otevírací doba. Mezi nejnavštěvovanější prodejny patří NORMA Ústí nad Labem, NORMA České Budějovice a NORMA Plzeň, přičemž další NORMA prodejny najdeme třeba v Liberci nebo v Rakovníku. Jaká je běžná NORMA otevírací doba nejvyhledávanějších poboček?

Konkrétní pobočkaOtevírací doba
NORMA Praha: Horáčkova 1097, 140 00 Praha 4Po-Ne: 07:00–20:00
NORMA České Budějovice: Náměstí Přemysla Otakara II. 123/36, 370 01 České BudějovicePo-Ne: 07:00–20:00
NORMA Plzeň: Na Dlouhých 1055/51, 312 00 Plzeň 4Po-Ne: 07:00–20:00
NORMA Liberec: Blažkova 654, 460 01 LiberecPo-Ne: 07:00–20:00
NORMA Ústí nad Labem: Krušnohorská 2821/5, 400 11 Ústí nad Labem-Severní TerasaPo-Ne: 07:00–20:00

Zatímco letáky NORMA se dají využít na každé NORMA prodejně, co se liší, je právě NORMA otevírací doba. Každá pobočka si otevírací dobu určuje sama, nicméně ve většině případů mají prodejny otevřeno od 07:00 do 20:00. Stejně tak je nutné počítat s tím, že se může otevírací doba v určité dny různit, zejména se jedná o státní svátky.

Kontaktní informace

V případě dotazů, ať už ohledně sortimentu, akcí NORMA nebo nabídek uvedených v letáku, mají zákazníci možnost obrátit se na společnost skrze kontaktní formulář, který se nachází na internetových stránkách společnosti NORMA: norma-online.de/cz, a to v sekci "Kontakty". V každém případě je nutné v kontaktním formuláři vyplnit oslovení, jméno a příjmení, adresu bydliště, e-mailovou adresu a obsah sdělení. 

Sídlo diskontního obchodu NORMA se nachází na následující adrese:

  • NORMA, k.s.,
  • Tiskařská 599/12
  • 108 00 Praha 10

Co je NORMA?

NORMA je německý supermarketový řetězec, který provozuje maloobchodní prodejny s potravinami a dalším spotřebním zbožím. NORMA je známá svým zaměřením na cenově dostupné produkty a nabízí široký sortiment výrobků, včetně potravin, nápojů, čerstvých produktů, domácího zboží a dalších, ke kterým se často vztahují akce NORMA. Řetězec NORMA je aktivní v několika zemích Evropy, především v Německu, České republice, Rakousku, Francii, Španělsku, a dalších.

Má několik set prodejen, které jsou rozptýleny po různých regionech, a je oblíbeným místem pro nákupy pro mnoho spotřebitelů, kteří hledají cenově dostupné možnosti nákupu potravin a domácího zboží. NORMA se snaží konkurovat na trhu cenově dostupnými produkty a pravidelně nabízí akce a slevy na vybrané výrobky, což přitahuje zákazníky, kteří hledají úspory při nákupech.

Další obchody

Již jste viděli všechny letáky z obchodu Norma? Nevadí, u nás naleznete akční nabídky z dalších obchodů. Stačí kliknout na logo některého z níže zobrazených obchodů a zobrazí se vám všechny jeho akční letáky a nabídky.

Nejnovější články

Nejlepší recepty na zahřátí v mrazivých dnech

Nejlepší recepty na zahřátí v mrazivých dnech

V současné chvíli je venku velmi mrazivé počasí a ať chceme nebo ne, občas je člověku velká zima. Minusové teploty přivedou hodně lidí k myšlence na…

Kreativní a levné nápady na výrobu vánočních ozdob doma

Kreativní a levné nápady na výrobu vánočních ozdob doma

Blíží se čas Vánoc a mnoho lidí má už nyní nakoupené dárky pod stromeček. I přesto, že ještě nezačal měsíc prosinec, tak někteří se natolik těší na…

Inspirace na vánoční dárky, které potěší vaše blízké

Inspirace na vánoční dárky, které potěší vaše blízké

Začíná období, kdy lidé shání dárky na blížící se Vánoce. Někteří je mají nakoupené již od září, jiní je nakupují v současné době, kdy se v obchodech…

Teplé večeře, které vás zahřejí v chladných dnech

Teplé večeře, které vás zahřejí v chladných dnech

Během podzimu se počasí razantně zhoršuje, venku jsou časté dešťové přeháňky a teploty výrazně klesají. Lidem začíná být zima a také je zahájena…