Globus leták od středy 01.03.2023 + leták příští týden

Globus - Uklizeno

Globus - Uklizeno

01.03. – 13.03.2023

Globus

Globus

01.03. – 07.03.2023

Globus

Globus

01.02. – 27.02.2023

Globus - Asijská kuchyně

Globus - Asijská kuchyně

25.01. – 31.01.2023

Globus je síť hypermarketů, která má v České republice zastoupení 15 prodejnami. Globus patří mezi největší obchodní domy a nabízí ve svých prodejná v podstatě veškeré spotřební zboží. Akční letáky Globusu jsou sice rozděleny dle jednotlivých měst, nabídka je však v podstatě totožná.

Globus leták 

Zjistit, jaké akce a slevy jsou aktuálně k dostání, se dá poměrně jednoduše. Stačí si prolistovat Globus leták, který na jednom místě poskytneme informace o akčních nabídkách . Akční leták Globus vychází pravidelně každý týden. Důležité je však upozornit na to, že co pobočka Globusu, to jiný Globus leták. Nicméně obsažené akční nabídky jsou ve výsledku velmi podobné. Stejně, jako mají zájemci možnost prolistovat aktuální leták Globus , je tomu tak ke konci platnosti iul eták Globus na příští týden . Při hledání Globus letáku na internetu tak využívejte spojení, jako je Globus leták Praha, leták Globus Brno nebo leták Globus Olomouc. 

Globus leták PDF 

Na internetu je k dostání Globus leták PDF, jehož výhoda je oproti papírové verzi v tom, že si její mohou zákazníci prolistovat kdykoliv a kdekoliv. Jediné, co je potřeba, abyste se k Globus letáku PDF dostali, je připojení k internetu. Nakonec již budete mít všechny vybrané akce Globus i slevy při ruce . Sortiment, který Globus leták PDF nabízí, je opravdu rozsáhlý. Nacházíte se v něm akční ceny na ovoce, zeleninu, masné výrobky, mléčné výrobky nebo na drogerii a doplňky do domácnosti. Každý týden se nabídka obsažená v akčním letáku Globus mění. 

Aktuální leták Globus 

Prolistovat si aktuální leták Globus a zjistit, jaké akce Globus jsou v současné chvíli k dispozici, je možné na internetových stránkách MrOferto. K nahlédnutí tu však není pouze akční leták Globus pro tento týden nebo leták Globus na příští týden. Zájemci mají možnost prolistovat si i letáky dalších supermarketů , jako je například Makro akční leták . Jak akční leták Globus, tak Makro akční leták na několika desítkách stran nabízí výhodné nabídky nejen na potraviny a nápoje.

Leták Globus v příštím týdnu

Pokud se například aktuální Globus leták Praha blíží ke konci své platnosti, je možné prolistovat i leták Globus na příští týden, v němž jsou zahrnuty jiné, avšak stejně výhodné nabídky. Slevy se týká nejen na značkové zboží , ale i na vlastní výrobky, kam se řadí například Poctivá výroba Globus, Globus Gold anebo Natuvell. Obdobné možnosti jako leták Globus na příští týden zprostředkovává i konkurenční Penny Market leták . Prodejny Penny Market lze na rozdíl od Globusu najít v každém větším i menším městě.

O obchodu Globus 

Globus patří k nejoblíbenějším řetězcům hypermarketů v České republice. Značka se pyšní téměř šesti až 200letou tradicí a jde o ryze rodinnou firmu, kterou si německá firma drží již po dobu generací. Globus hypermarkety nabízí kromě potravinových výrobků také módu, elektro a vše pro hobby a sport. Po celou dobu si řetězec zakládá na maximální kvalitu zboží a péči o zákazníka. Ve svém portfoliu se pyšní oblíbenými značkami i soukromým zbožím se zárukou nejvyšší kvality. Tradice Globus hypermarketu sahá již do roku 1828, kdy si německý obchodník Franz Bruch otevřel obchod s potravinami a pojmenoval ho právě Globus. Franz si hned od začátku zakládal na kvalitu a poctivost, které si obchod zachoval i v dnešní podobě. 

Na český trh vstoupil Globus hypermarket v roce 1996 s nejistou budoucností, jelikož šlo o první hypermarket na našem území. Rodinný přístup a široká nabídka si však veřejnost získala a nyní patří mezi nejoblíbenější obchody v tuzemsku. Ve všech hypermarketech Globus mají zákazníci možnost vybírat z široké nabídky čerstvých pekařských výrobků, které denně připravují pekaři na každý z poboček, jako je Globus Liberec nebo Globus Pardubice. Žádné rozpékané polotovary se v Globuse nenachází. Stejně tak se řetězec pyšní svým vlastním řeznictvím, do kterého odebírá maso od českých dodavatelů. Při jejich zpracování je kladen důraz na kvalitní složení, aby se k zákazníkům dostalo to nejlepší.

Rychlé nakupování se Scan&Go

Při nákupech v hypermarketech se dá jednoduše vyhnout frontám u pokladen pomocí systému Scan&Go. Stačí u stojanu se scannery načíst svou Globus kartu, díky které se rozsvítí skener připravený právě pro vás. Pak už u všeho vámi vybraného zboží jednoduše načtete čárové kódy pomocí tlačítka a zboží můžete rovnou vkládat do svých nákupních tašek. Na konci nákupu se skenerem naskenuje čárový kód u pokladen a vrátí se skener. U pokladny načtete svou věrnostní kartičku a rovnou zaplatíte celý nákup. Je možné, že vám čas od času bude provedena namátková kontrola, avšak žádná pokuta vám v případě zapomenutí některé položky nehrozí. Obdobně můžete nakupovat skenovat také přímo svým telefonem pomocí aplikace Globus, celý princip pak funguje úplně stejně jako se scannerem, jen vše pohodlně ovládáte svým mobilem.

Globus prodejny 

Ve své nabídce má Globus také svou síť restaurací a kaváren , kde si mohou zákazníci dopřát pokrmy a dezerty přímo v čerstvém prostoru hypermarketu. Restaurace Globus nabízí vždy několik jídel denně, která je uveřejněná i na webových stránkách obchodu. Samozřejmostí nabídky Globus restaurace je maso, pečivo a dezerty z vlastních zdrojů. Nově se také hypermarket Globus prodává v podobě čerstvých svačin a jídel z řady Fresh 'n' Go plné čerstvých surovin. Objevíte je ve Zdravém světě a vybírat můžete až ze spousty produktů, mezi kterými nechybí ani veganské či vegetariánské varianty .

Hypermarkety Globus jsou nyní na celkem 15 místech po celém Česku. První pobočka byla otevřena v Brně, Globus Brno následně doplnily 3 pobočky v Praze, Pardubicích, Opavě, Chomutově, Olomouci, Ústí nad Labem, Českých Budějovicích, Plzni, Liberci, Karlových Varech, Ostravě a Havířově. K nejnavštěvovanějším Globus prodejnám patří Globus Brno, Globus Olomouc, Globus Liberec a Globus Pardubice.

Globus otevírací doba

Otevírací doba Globus prodejen není jednotná, nicméně je velmi podobná. Přichází-li konkrétní prodejny na internetových stránkách Globus, tedy na: www.globus.cz, hledáte aktuální obsazenost vybrané prodejny, ať už se jedná o Globus Liberec nebo o Globus Olomouc. Jaká je Gobus otevírací doba vybraných poboček?

Konkrétní pobočka

Otevírací doba
Globus Brno: Hradecká 40, 621 00Po-Ne: 7:00–21:00
Globus Olomouc: Pražská ul. 39/248, 779 00Po-Ne: 7:00–21:00
Globus Liberec: Sousedská 600, 460 11Po-Ne: 7:00–21:00
Globus Pardubice: Poděbradská 293, 532 06 Po-Ne: 7:00–21:00

Na všech pobočkách je možné využít Globus vrácení zboží do 30 dnů od jeho zakoupení.

Kontaktní informace

V případě dotazů ohledně zboží, nákupu, nabídek uvedených v Globus leták PDF nebo ohledně služeb je k dispozici zákaznická linka: +420 800 241 242. Stejně tak se dá využít e-mailová adresa: info@globus.cz. A v neposlední řadě je připravený také online kontaktní formulář, který je k dispozici na oficiálních stránkách www.globus.cz. Korespondenční adresa společnosti Globus je:

  • Globus ČR, v.o.s.,
  • Kostelecká 822/75
  • 196 00 Praha 9 Čakovice

Veškeré zajímavé informace ohledně Globus prodejen či vybrané akce a slevy z akčního letáku Globus jsou dostupné na sociálních sítích, jako je Globus cz Instagram a Facebook Globus cz. Na stránkách jsou taktéž pravidelně sdíleny Globus soutěže, sezónní recepty, ale také spousta užitečných tipů do domácnosti. 

Další obchody

Již jste viděli všechny letáky z obchodu Globus? Nevadí, u nás naleznete akční nabídky z dalších obchodů. Stačí kliknout na logo některého z níže zobrazených obchodů a zobrazí se vám všechny jeho akční letáky a nabídky.

Nejnovější články

Jak se postarat o trávník po zimě

Jak se postarat o trávník po zimě

Během podzimu a zimy neměla většina majitelů zahrad mnoho práce se svými trávníky. Jakmile se ale začne v březnu oteplovat, je správný čas na to, aby…

2 různé recepty s kuřecím masem

2 různé recepty s kuřecím masem

Kuřecí maso patří mezi nejoblíbenější maso u mnoha lidí. Obsahuje hodně pro tělo prospěšných látek, nepatří do skupiny drahých surovin a lze…

Díky těmto uklízecím tipům nebude znát, že máte domácího mazlíčka

Díky těmto uklízecím tipům nebude znát, že máte domácího mazlíčka

Mít domácího mazlíčka je jistě skvělou volbou, pokud člověk miluje zvířata a rád by si pořídil nějakého parťáka pro život. Někteří lidé si ale občas…

Dorty, které můžete připravit na každou oslavu

Dorty, které můžete připravit na každou oslavu

Oslavy, párty a rodinné sešlosti většinou doprovází různé pochutiny, které lidé buď sami nachystají nebo je zakoupí. Mezi nejčastější občerstvení…