Letáky | Hypermarkety a supermarkety | Globus

Globus leták

Globus Ostrava

17.04. – 23.04.2024

Zobrazit leták
Globus Liberec

17.04. – 23.04.2024

Zobrazit leták
Globus Trmice

17.04. – 23.04.2024

Zobrazit leták
Globus Opava

17.04. – 23.04.2024

Zobrazit leták
Globus Olomouc

17.04. – 23.04.2024

Zobrazit leták
Globus Brno

17.04. – 23.04.2024

Zobrazit leták
Globus Chomutov

17.04. – 23.04.2024

Zobrazit leták

Expirované letáky Globus »

Letáky Globus i ve vašem městě

Globus Praha Globus Brno Globus Ostrava Globus Plzeň Globus Liberec Globus Olomouc Globus České Budějovice Globus Ústí nad Labem Globus Pardubice Globus Havířov Globus Opava Globus Chomutov Globus Karlovy Vary Globus Trmice

Globus leták

Zjistit, jaké akce Globus jsou aktuálně k dostání, se dá poměrně jednoduše. Stačí si prolistovat Globus leták. Akční leták Globus vychází pravidelně každý týden, a to ve středu, platnost nabídek je pak do následujícího úterý. Důležité je však upozornit na to, že co pobočka Globusu, to jiný leták Globus. Stejně, jako mají zájemci možnost prolistovat aktuální leták Globus, je tomu tak ke konci platnosti i u letáku Globus na příští týden. Sortiment, který Globus leták nabízí, je opravdu rozsáhlý. Při hledání letáku na internetu využívejte spojení, jako je:

  • Globus leták Brno,
  • Globus leták Ostrava,
  • Globus leták Opava.

Kromě toho, že společnost každý týden vydává Globus akční leták rozdělený podle jednotlivých prodejen, zveřejňuje také několik sezónních letáků. Jednat se může například o akční leták Globus zaměřený na jarní úklid. Prolistovat si kterýkoliv aktuální leták a zjistit, jaké Globus akce jsou v současné chvíli k dispozici, je možné na prodejnách a na MrOferto. Tam mají zájemci možnost prolistovat si i letáky dalších supermarketů, jako je například Makro akční leták. Globus slevy se vztahují nejen ke značkovému zboží, ale i k vlastním výrobkům, kam se řadí například Poctivá výroba Globus. Obdobné možnosti jako leták Globus zprostředkovává i konkurenční PENNY Market leták. Prodejny PENNY Market lze na rozdíl od Globusu najít v každém větším i menším městě.

O obchodu

Globus patří k nejoblíbenějším řetězcům hypermarketů v České republice. Jde o ryze rodinnou firmu, kterou si německá firma drží již po dobu generací. Globus hypermarkety nabízí kromě potravinových výrobků také módu, elektro a vše pro hobby a sport. Tradice Globus hypermarketu sahá již do roku 1828, kdy německý obchodník Franz Bruch otevřel obchod s potravinami a pojmenoval jej právě jako Globus. Na český trh vstoupil Globus hypermarket v roce 1996 a šlo o první hypermarket na našem území. Nyní mají zákazníci ve všech prodejnách možnost vybírat z široké nabídky čerstvých pekařských výrobků. Žádné rozpékané polotovary se v Globusu nenachází. Stejně tak se řetězec pyšní vlastním řeznictvím. Kvalitní maso za výhodné je možné zakoupit také díky ZEMAN letáku, vydávaném přibližně jednou týdně.

V neposlední řadě je na prodejnách k dispozici Globus restaurace, kde jsou servírované pokrmy za příznivé ceny. Při nákupech v hypermarketech se dá jednoduše vyhnout frontám u pokladen pomocí systému Scan&Go. Stačí u stojanu se scannery načíst svou Globus kartu, díky které se rozsvítí skener připravený právě pro vás. Pak už u všeho vámi vybraného zboží jednoduše načtete čárové kódy pomocí tlačítka a zboží můžete rovnou vkládat do svých nákupních tašek. Na konci nákupu se skenerem naskenuje čárový kód u pokladen a vrátí se skener. U pokladny načtete svou věrnostní kartičku a rovnou zaplatíte celý nákup. Obdobně můžete nákup skenovat také přímo svým telefonem pomocí aplikace Globus.

Kontaktní informace

V případě dotazů je k dispozici zákaznická linka: +420 800 241 242. Stejně tak se dá využít e-mailová adresa: info@globus.cz. A v neposlední řadě je připravený také kontaktní formulář, který je k dispozici skrze Globus eshop: www.globus.cz. Korespondenční adresa společnosti je:

  • Globus ČR, v.o.s.,
  • Kostelecká 822/75
  • 196 00 Praha 9 Čakovice

Veškeré zajímavé informace či vybrané akce Globus z letáku jsou dostupné na sociálních sítích, jako je Globus CZ Instagram a Facebook Globus CZ. Na stránkách jsou taktéž pravidelně sdíleny Globus soutěže, ale také spousta užitečných tipů do domácnosti.

V nabídce má Globus svou síť restaurací a kaváren, kde si mohou zákazníci dopřát pokrmy a dezerty přímo v prostoru hypermarketu. Restaurace Globus nabízí vždy několik jídel denně, která jsou uveřejněná i na webových stránkách obchodu. Velmi oblíbená je také Globus pekárna, která nabízí široký sortiment skládající se ze slaných i sladkých druhů pečiva. Otevírací doba Globus prodejen není jednotná, nicméně je velmi podobná.

Co je to Globus?

Globus je mezinárodní řetězec obchodů, který se specializuje na prodej potravin, spotřebního zboží a dalších produktů pro domácnost. Sídlo společnosti se nachází v Německu, ale pobočky má Globus v několika evropských zemích, včetně České republiky. Navštívit tu mohou zákazníci prodejny jako Globus Brno nebo Globus Olomouc. Všechny pobočky nabízí široký sortiment produktů od čerstvých potravin až po elektroniku a textil, čímž obchod uspokojuje potřeby různých zákazníků.

Kde je všude Globus?

Hypermarkety Globus se nachází ve více než 60 městech a obcích po celém světě. Jedná se o oblíbená místa pro nákupy potravin, domácích spotřebičů, oblečení a mnoho dalšího. Globus je známý svou širokou nabídkou výrobků a kvalitním servisem pro zákazníky. Pro přesné informace o konkrétních prodejnách, jako je Globus Brno nebo Globus Pardubice, je vhodné navštívit oficiální webové stránky, kde se nachází aktuální seznam prodejen a další užitečné informace.

Kdo vlastní Globus?

Globus je německý řetězec hypermarketů, který patří soukromé společnosti. Založený byl v roce 1828 a má bohatou historii. Společnost Globus Holding, která vlastní a provozuje Globus hypermarkety, je kontrolována rodinou Sander. Společnost má hlavní sídlo v německém městě St. Wendel. Jejich obchodní model je zaměřen na provozování hypermarketů a supermarketů v několika zemích Evropy, včetně Německa, České republiky a dalších. Majitelé a management Globus Holding jsou soukromé osoby a neposkytují veřejně dostupné informace o svém majetku.

Další obchody

Již jste viděli všechny letáky z obchodu Globus? Nevadí, u nás naleznete akční nabídky z dalších obchodů. Stačí kliknout na logo některého z níže zobrazených obchodů a zobrazí se vám všechny jeho akční letáky a nabídky.

Lidé hledají také

Akční leták Makro Akční leták BILLA Akční leták Kaufland Albert supermarket leták Akční leták Hruška Akční leták Lidl CBA akční leták COOP HB leták FLOP nový leták Akční leták JIP Akční leták NORMA Pramen leták PDF Maso Zeman akce COOP Terno leták PENNY leták na příští týden Leták Tesco Leták FREE shop Polské letáky Biedronka

Nejnovější články

Triky, jak opticky zvětšit místnost

Triky, jak opticky zvětšit místnost

V bytě i v domě se mohou nacházet místnosti, které jsou vcelku malé a nejde je zvětšit rekonstrukcí. Naštěstí existuje několik triků, díky nimž lze…

Užijte si jaro naplno. Inspirace pro jarní aktivity doma i venku

Užijte si jaro naplno. Inspirace pro jarní aktivity doma i venku

Jaro je ročním obdobím, na které se těší velké množství lidí. Zima totiž na spoustu osob působí negativně, depresivně a většině chybí sluníčko. V…

Jak si doma vypěstovat rostliny ze semínek a ušetřit za nákupy v zahradnictví?

Jak si doma vypěstovat rostliny ze semínek a ušetřit za nákupy v zahradnictví?

Nabídka květin, stromů, keřů nebo sazenic v zahradnictví zláká každý rok mnoho lidí. Většina z nich také nechá na tomto místě i několik tisíc a…

2 způsoby, jak připravit velikonočního beránka

2 způsoby, jak připravit velikonočního beránka

V tomto roce bude Velikonoční pondělí 1.4. 2024 a většina dětí se chystá v tento den vyjít do ulic a koledovat. V případě, že ve vašem městě či…