Globus leták od čtvrtka 18.08.2022 + leták příští týden

Globus je síť hypermarketů, která má v České republice zastoupení 15 prodejnami. Globus patří mezi největší obchodní domy a nabízí ve svých prodejná v podstatě veškeré spotřební zboží. Akční letáky Globusu jsou sice rozděleny dle jednotlivých měst, nabídka je však v podstatě totožná.

Obchod Globus

Globus patří k nejoblíbenějším řetězcům hypermarketů v České republice. Značka se pyšní téměř 200letou tradicí a jde o ryze rodinnou firmu, kterou si německá firma drží již po dobu šesti generací. Hypermarkety nabízí kromě potravinových výrobků také módu, elektro a vše pro hobby a sport. Po celou dobu si řetězec zakládá na maximální kvalitě zboží a péči o zákazníka. Ve svém porfoliu se pyšní oblíbenými značkami i privátním zbožím se zárukou nejvyšší kvality.

Historie

Tradice hypermarketu sahá již do roku 1828, kdy si německý obchodník Franz Bruch otevřel obchod s potravinami a pojmenoval ho právě Globus. Franz si hned od začátku zakládal na kvalitě a poctivosti, které si obchod zachoval i v dnešní podobě.

Po téměř 40 letech převzal vedení rodinného obchodu syn Joseph Adam Bruch. I za jeho vedení podnik dále prosperoval a rozrostl se do rozměrů velkoobchodu.

Na český trh vstoupil Globus v roce 1996 s nejistou budoucností, jelikož šlo o první hypermarket na našem území. Rodinný přístup a široká nabídka si však veřejnost získala a nyní patří mezi nejoblíbenější obchody v tuzemsku.

Pobočky

Hypermarkety Globus nyní najdeme celkem na 15 místech po celém Česku. První pobočka byla otevřena v Brně, kterou následně doplnily 3 pobočky v Praze, Pardubicích, Opavě, Chomutově, Olomouci, Ústí nad Labem, Českých Budějovicích, Plzni, Liberci, Karlových Varech, Ostravě a Havířově.


Poctivá výroba

Ve všech hypermarketech Globus máte možnost vybírat z široké nabídky čerstvých pekařských výrobků, které pro vás denně připravují pekaři na každé z poboček. Žádné rozpékané polotovary v Globuse nenajdete.

Stejně tak se řetězec pyšní svým vlastním řeznictvím, do kterého odebírá maso od českých dodavatelů. Při jejich zpracování je kladen důraz na kvalitní složení, aby se k vám dostalo to nejlepší.

Ve své nabídce má Globus také svou síť restaurací a kaváren, kde si můžete dopřát čerstvé pokrmy a dezerty přímo v prostorách hypermarketu. Restaurace nabízí vždy několik jídel denně, která jsou vždy uveřejněná i na webových stránkách obchodu. Samozřejmostí je maso, pečivo a dezerty z vlastních zdrojů.

Nově také v hypermarketech najdete novinku v podobě čerstvých svačin a jídel z řady Fresh ‘n’ Go plné čerstvých surovin. Objevíte je v sekci Zdravý svět a vybírat můžete až ze stovky produktů, mezi kterými nechybí ani veganské či vegetariánské varianty.

Rychlé nakupování se Scan & Go

Při nákupech v hypermarketech se můžete jednoduše vyhnout frontám u pokladen pomocí systému Scan & Go. Stačí u stojanu se scannery načíst svou Globus kartičku, díky které se rozsvítí scanner připravený právě pro vás. Pak už u všeho vámi vybraného zboží jednoduše načtete čárové kódy pomocí stisknutí tlačítka a zboží můžete rovnou vkládat do svých nákupních tašek. Na konci nákupu scannerem naskenujete čárový kód u pokladen a vrátíte scanner. U pokladny načtete svou věrnostní kartičku a rovnou zaplatíte celý nákup.

Je možné, že vám čas od času bude provedena namátková kontrola, avšak žádná pokuta vám v případě zapomenutí některé položky nehrozí.

Obdobně můžete nákup skenovat také přímo svým telefonem pomocí aplikace Globus, celý princip pak funguje úplně stejně jako se scannerem, jen vše pohodlně ovládáte svým mobilem.

Další obchody

Již jste viděli všechny letáky z obchodu Globus? Nevadí, u nás naleznete akční nabídky z dalších obchodů. Stačí kliknout na logo některého z níže zobrazených obchodů a zobrazí se vám všechny jeho akční letáky a nabídky.

Nejnovější články

14.08.2022

Voňavé auto můžete mít s těmito triky i vy

Pokud jste majitelem osobního nebo nákladního auta, pravděpodobně musíte čas od času řešit ve vašem autě úklid. Jestliže jste velice pečliví a…

07.08.2022

Vyzkoušejte osvědčené metody, které pomáhají na svědivé štípance od komárů

Během letního období se můžete setkat s komáry na mnoha místech. Ať už jste venku na procházce nebo sedíte v pohodlí domova u televize, může se u vás…

01.08.2022

Jak pěstovat rajčata, aby byla krásná a šťavnatá

Pěstování rajčat není žádná lehká práce, ale zároveň se nejedná o nic složitého. Pokud byste měli zájem o tento druh aktivity, stačí si zjistit…

25.07.2022

Jak na úklid snadno a rychle

Mezi svými přáteli pravděpodobně nenajdete velké množství lidí, kteří by milovali úklid. Pro většinu lidí je úklid nepříjemnou činností, které by se…