Hruška

Hruška

Hruška

26.09. – 02.10.2023

Hruška

Hruška

13.09. – 07.11.2023

Hruška

Hruška

19.09. – 25.09.2023

Hruška

Hruška

12.09. – 18.09.2023

Hruška

Hruška

02.08. – 12.09.2023

Expirované letáky Hruška »

Akční leták Hruška

Akční leták Hruška se setkává s čím dál většími ohlasy. Zákazníci si chválí zejména velké slevy a rozmanitou nabídku. Akce Hruška se vztahují nejen k potravinám a nápojům, ale také k doplňkovému sortimentu, kterým může být například drogerie nebo sezónní zboží. Četnost, ve které slevový prospekt vychází, je jednou týdně, a to v úterý. Jestliže akční leták Hruška nenabízí cenová zvýhodnění na vše, co by v současné chvíli zákazník potřeboval, pak si zde, na slevovém portálu MrOferto může prolistovat i konkurenční Kaufland leták s obdobnou nabídkou zboží. Stejně, jako je akce Hruška možné prolistovat zde, je tomu tak u oficiálních internetových stránek obchodu.

Akce Hruška pro aktuální týden

Aktuální leták se obvykle skládá z několika desítek slev, kterých je možné využít ve všech prodejnách Hruška, mezi něž se řadí třeba Hruška Poruba nebo Hruška Havířov. Kromě akcí Hruška nacházejících se v pravidelně vydávaném letáku společnost zveřejňuje také takzvaný Hruška katalog, který nabízí spoustu dalšího akčního zboží, které však není potravinového rázu. Spíše se v Hruška katalogu nachází slevy na dekorace, papírnictví a podobně. I zmiňovaný katalog je možné prolistovat zde na stránkách.

Hruška leták na příští týden

Kromě aktuálního letáku společnost obvykle před koncem platnosti zveřejňuje i Hruška leták na příští týden, který se od toho aktuálního liší pouze dostupnou nabídkou. Pokud však Hruška leták na příští týden přeci je nenabízí cenová zvýhodnění na vše potřebné, pak se zákazníkům naskýtá stejně tak oblíbený COOP leták na příští týden. I budoucí leták se dá využít ve všech kamenných prodejnách Hruška, jako je například Hruška Ostrava nebo Hruška Havířov. Vydávané letáky jsou přehledné a zákazník díky nim ušetří spoustu financí.

O obchodu

Obchod Hruška je česká maloobchodní síť prodejen, ve kterých zákazníci naleznou spoustu druhů potravin i doplňkového sortimentu. Rozmístění prodejen je napříč téměř celou Českou republiku. Nejvíce prodejen se nachází ve východních Čechách. Kromě kamenných poboček má společnost v provozu také internetové stránky, na kterých se lze dozvědět spoustu zajímavých informací, ale také to, jaká je otevírací doba konkrétních poboček. Další kategorii, která se na e-shopu nachází, jsou recepty, v nichž může zákazník zužitkovat na prodejně zakoupené zboží. Vyhledávanou sekcí na internetových stránkách jsou také soutěže.

Prodejny Hruška a otevírací doba

Prodejen Hruška na území České republiky je v současné době kolem 600, přičemž mezi ty nejnavštěvovanější patří Hruška Poruba, Hruška Havířov a Hruška Ostrava, jaká je otevírací doba Hruška vybraných poboček?

Konkrétní pobočkaOtevírací doba
Hruška Poruba: Pavlouskova 4421Po-Pá: 6:30-18:00, So: 6:30-14:00, Ne: 8:00-13:00
Hruška Havířov: U stromovky 38Po-Pá: 7:00-11:00 a 12:00-17:00, So: 7:00-11:00, Ne: 8:00-11:00
Hruška Ostrava: Hornopolní 2971Po-Pá: 6:30-18:30, So: 6:30-14:00, Ne: 8:00-13:00
Hruška Blansko: Okružní 2Po-Pá: 5:30-20:00, So-Ne: 7:00-18:00

Vhodné je také upozornit na to, že otevírací doba Hruška se u prodejen různí. Ke změnám taktéž může docházet v období státních svátků a podobně. Před návštěvou konkrétní prodejny si je tak lepší ověřit provozní dobu.

Kontaktní informace

Jestliže má zákazník nějaké dotazy související s maloobchodní síti Hruška, pak se na společnost může obrátit skrze telefonní číslo: +420 585 119 138 nebo na e-mailové adrese: info@mohruska.cz

Sídlo společnosti se nachází na adrese:

  • Maloobchodní síť Hruška, spol. s. r. o.,
  • Táboritů 1,
  • 772 00 Olomouc, Česká republika

Stejně tak mohou zákazníci s Hruškou zůstat ve spojení i na sociálních sítích. Účet má obchod Hruška v provzu na Facebooku, Instagramu i YouTube. Společnost zde pravidelně sdílí informace nejen o chystaných změnách či aktuálních novinkách, ale také tipy na výhodné nákupy nebo další recepty.

Další obchody

Již jste viděli všechny letáky z obchodu Hruška? Nevadí, u nás naleznete akční nabídky z dalších obchodů. Stačí kliknout na logo některého z níže zobrazených obchodů a zobrazí se vám všechny jeho akční letáky a nabídky.

Nejnovější články

Jak na rychlý a cenově příznivý úklid domácnosti?

Jak na rychlý a cenově příznivý úklid domácnosti?

Mít čistý a upravený domov je přáním mnoha lidí, ale jak na úklid domácnosti efektivně a zároveň cenově příznivě?

Sbírejte nálepky během Billa nákupů a vyberte si některého z 8 plyšáků

Sbírejte nálepky během Billa nákupů a vyberte si některého z 8 plyšáků

Aktuálně probíhá ve všech prodejnách supermarketu Billa fascinující akce, která potrvá od 16. 8. do 28. 11. 2023, případně než dojde k vyprodání…

Jak se oblékat na podzim

Jak se oblékat na podzim

Podzim je pro mnohé lidi obdobím, které nemají rádi. Druhá skupina lidí však podzim miluje, protože je baví různě zbarvené listí, vykrajování dýní,…

Dezerty z jablek, které si zamiluje celá rodina

Dezerty z jablek, které si zamiluje celá rodina

Pokud v současné době sklízíte jablka z vašich stromů a těšíte se z úrody, můžete začít přemýšlet nad tím, jak jablka dále využijete. Většina lidí má…