Letáky | Hypermarkety a supermarkety | Kaufland Německo

Kaufland DE leták

Expirované letáky Kaufland Německo »

Kaufland DE leták

Kaufland leták Německo slouží pro informování zákazníků o aktuálních slevách. Zatímco český leták vychází každou středu, leták Kaufland Německo vychází pravidelně každý týden ve čtvrtek. Zahrnuje širokou škálu produktů od potravin přes drogerii až po úklidové prostředky. Zhruba dva dny před koncem platnosti aktuálního letáku společnost vydává německý leták Kaufland na příští týden. Ten je opět dostupný v tištěné formě na prodejnách a online na internetových stránkách Kaufland DE. Stejně tak je možné Kaufland DE leták prolistovat zde, na MrOferto, stejně jako Kaufland leták Polsko. Ačkoliv spousta českých zákazníků vyhledává Kaufland Zittau leták nebo Kaufland Marienberg leták, vychází pouze jeden souhrnný Kaufland leták DE. Oproti české variantě leták Německo Kaufland zahrnuje poměrně často cenově výhodnější nabídky.

Sortiment

Sortiment Kauflandu Německo se příliš neliší od toho českého. Zahrnuje čerstvé i trvanlivé potraviny, stejně jako nápoje, drogerii, kosmetiku, úklidové prostředky nebo oblečení a bytové doplňky. Kaufland DE se zaměřuje na nabídku kvalitních produktů za dostupné ceny, přičemž mnoho produktů pochází od místních dodavatelů. Leták Kaufland Německo pravidelně informuje o speciálních akcích, díky kterým mohou i čeští zákazníci nakupovat výhodně.

O obchodu

Kaufland byl založený v Německu a nyní působí v několika evropských zemích, včetně České republiky. Pobočky jako Kaufland Zittau a Kaufland Marienberg však mnohdy nabízí výhodnější ceny než kamenné prodejny na našem území. Ke spokojenosti zákazníků také přispívá velký výběr čerstvého ovoce a zeleniny, stejně jako uzeniny a sýrů. Pro dosažení nižších cen mohou kupující mimo Kaufland DE leták využít také německou Kaufland Card. Případně spoustu výhodných nabídek zákazníkům zprostředkovává také Netto leták Německo, opět dostupný na Kaufinu.

Kontaktní informace

Kaufland Německo má mnoho poboček po celé zemi. Čeští kupující nejhojněji využívané ty u hranic, mezi než se řadí Kaufland Zittau a Kaufland Marienberg. Otevírací doba prodejen Kaufland Německo je většinou od 07:00 do 22:00. V neděli však mají pobočky zavřeno. Přesná otevírací doba jednotlivých prodejen lze dohledat na internetových stránkách Kaufland DE. Pro získání informací o nadcházejících slevách a je pro změnu vhodné pravidelně sledovat německý leták Kaufland na příští týden, který je dostupný jak v tištěné formě, tak online.

Kaufland Německo otevírací doba

Otevírací doba německých Kaufland poboček je většinou od 07:00 do 22:00 od pondělí do soboty. Některé pobočky mohou mít mírně odlišné otevírací doby, zejména o víkendech nebo během svátků. Aktuální informace o otevírací době lze nalézt na oficiálních stránkách Kaufland DE nebo v aplikaci Kaufland Německo.

Kaufland Německo pobočky

Kaufland Německo má rozsáhlou síť poboček po celé zemi, včetně oblíbených lokalit blízko českých hranic, jako je Kaufland Zittau a Kaufland Marienberg. Každá prodejna nabízí širokou škálu produktů, od čerstvých potravin po drogerii či bytové doplňky. Kromě toho jsou prodejny velmi dobře zásobeny a nabízí více druhů zboží než české pobočky.

Aplikace Kaufland Německo

Aplikace Kaufland Německo je navržena tak, aby zákazníkům usnadnila nákupy a poskytla přístup k nejnovějším akcím. Bohužel, česká verze aplikace Kaufland není v Německu plně funkční. Pro využití všech výhod, jako jsou exkluzivní slevové kupony, personalizované nabídky a aktuální Kaufland leták DE, je potřeba stáhnout a nainstalovat německou verzi aplikace. Aplikace je dostupná jak pro iOS, tak pro Android a umožňuje snadné plánování nákupů, vyhledávání nejbližších poboček či kontrolu otevíracích dob.

Další obchody

Již jste viděli všechny letáky z obchodu Kaufland Německo? Nevadí, u nás naleznete akční nabídky z dalších obchodů. Stačí kliknout na logo některého z níže zobrazených obchodů a zobrazí se vám všechny jeho akční letáky a nabídky.

Lidé hledají také

Akční leták PENNY Leták Kaufland Lidl leták PDF Leták Albert Leták Tesco Akční leták BILLA Aktuální leták Globus Polské letáky Biedronka Makro akce Akční leták NORMA COOP Jednota akční leták Aktuální leták Hruška Akce JIP Letáky Albert supermarket Leták Albert hypermarket Akce Terno FLOP akční leták Maso Zeman leták

Nejnovější články

Podívejte se na tipy, jak ušetřit peníze, při nákupu rostlin

Podívejte se na tipy, jak ušetřit peníze, při nákupu rostlin

Nyní přichází to pravé období na to, abyste na svou zahrádku zasadily všechny rostliny, které jste doposud zasadit nestihly. Během několika dní totiž…

Zdravé a rychlé svačiny, které zaženou chutě a zasytí

Zdravé a rychlé svačiny, které zaženou chutě a zasytí

Připravit si dobrou svačinu, která dodá energii a zasytí na delší dobu, je pro některé lidi občas složité. Naštěstí ale existuje mnoho receptů, které…

Tipy, jak vyprat záclony, aby byly krásně bílé a čisté

Tipy, jak vyprat záclony, aby byly krásně bílé a čisté

Záclon si můžete všimnout v mnoha domácnostech. Někteří lidé na ně nedají dopustit a jiní je doma nechtějí ani vidět, jelikož jim připadá, že na sobě…

Jak na jarní úklid šatníku?

Jak na jarní úklid šatníku?

Na jaře se příroda probouzí k životu, lidé chodí více ven a ve většině domácností se také dělá jarní úklid. S příchodem jara přichází i čas na…