Letáky | Bydlení a zahrada | Mountfield

Mountfield - akční leták, zboží v akci

Expirované letáky Mountfield »

Letáky Mountfield i ve vašem městě

Mountfield Praha Mountfield Brno Mountfield Ostrava Mountfield Plzeň Mountfield Liberec Mountfield Olomouc Mountfield České Budějovice Mountfield Hradec Králové Mountfield Pardubice Mountfield Zlín Mountfield Kladno Mountfield Most Mountfield Opava Mountfield Frýdek-Místek Mountfield Jihlava Mountfield Teplice Mountfield Děčín Mountfield Mladá Boleslav Mountfield Přerov Mountfield Česká Lípa Mountfield Třebíč Mountfield Tábor Mountfield Znojmo Mountfield Kolín

Mountfield leták

Obchod Mountfield CZ několikrát do roka zákanzíky informuje o dostupných akcích prostřednictvím Mountfield letáku. Každý vydaný leták Mountfield nabízí široký sortiment produktů včetně bazénů, zahradního nábytku a dalších zahradních potřeb. Zákazníci si mohou Mountfield leták prolistovat online na internetových stránkách společnosti nebo na slevovém portálu MrOferto. Kromě toho jsou letáky k dispozici i v papírové podobě ve vybraných prodejnách Mountfield, jako je Mountfield Ostrava nebo Mountfield Hradec Králové, zkráceně Mountfield HK. Pokud Mountfield slevy nepokrývají vše, co by zákazník potřeboval, má možnost si na Kaufinu prolistovat také konkurenční HORNBACH leták, ve kterém se nachází podobné zboží. Mountfield leták vychází nahodile, nejčastěji v létě, kdy jsou hlavním obsahem Mountfield slevy bazénů. Pokud chce mít zákazník jistotu, že mu do budoucna žádné slevy Mountfield neuniknou, pak by měl Kaufino pravidelně kontrolovat.

Aktuální leták Mountfield

Aktuální leták Mountfield přináší mnoho možností, jak ušetřit při nákupu bazénů a dalšího zahradního vybavení. Mountfield slevy bazénů a akční nabídky jsou běžnou součástí těchto letáků, které zákazníkům poskytují příležitost pořídit si kvalitní produkty za výhodné ceny, a to jak skrze Mountfield eshop, tak v některé z kamenných poboček jako Mountfield Pardubice a Mountfield Liberec. Porovnáním s konkurenčními letáky, mezi něž se řadí například OBI leták, si zákazníci mohou ověřit, že Mountfield nabízí nejlepší možné ceny a lákavé akce. Zjistit, jaké jsou aktuální Mountfield akce, lze nejen pomocí letáku, ale také na internetových stránkách obchodu. Na těch jsou často k dispozici také akce Mountfield, které v žádném letáku uvedené nejsou.

Budoucí Mountfield slevy

Ojediněle společnost zveřejňuje také budoucí leták Mountfield, díky kterému se mohou zákazníci na plánované akce připravit dopředu. Budoucí akce Mountfield slibují další atraktivní nabídky a akce, opět zejména v oblasti bazénů a zahradního vybavení. Zákazníci se obvykle mohou těšit na další Mountfield bazény akce a zajímavé akční nabídky, které jim umožní příjemné a výhodné nakupování. Společnost Mountfield CZ pravidelně aktualizuje své akční nabídky a přináší nové produkty, které zákazníkům umožní vytvořit si vysněnou zahradu. Zakoupit cenově výhodné vybavení na zahradu je také možné díky BAUHAUS letáku, vydávaném obvykle jednou měsíčně. Dostupný je leták BAUHAUS taktéž v kamenných prodejnách i zde, na MrOferto.

O obchodu Mountfield

Mountfield je jedním z předních prodejců zahradní techniky a vybavení v České republice. Na webových stránkách Mountfield CZ a v kamenných prodejnách po celé republice zákazníci naleznou široký sortiment zahradních produktů, včetně bazénů, se slevami a akcemi na vybrané produkty. Společnost zákazníky pravidelně potěší atraktivními akcemi, které nabízejí kvalitní zahradní techniku a vybavení za výhodné ceny. Mountfield má kamenné prodejny napříč Českou republikou, včetně lokalit jako Mountfield Ostrava, Pardubice a Mountfield Opava. Pro ty, kteří preferují pohodlný nákup z pohodlí domova, je k dispozici také Mountfield eshop. Slevy a akce Mountfield jsou k dispozici nejen na bazény, ale i na další produkty, aby si zákazníci mohli vybavit zahradu za skvělé ceny.

Mountfield reklamace

Kupující má právo uplatnit Mountfield reklamaci v případě, že má zboží vady, a to za dodržení stanovených podmínek a lhůt. Kupující má právo na odstranění vadného zboží nebo na jeho výměnu, přičemž prodávající je povinen zajistit vyřízení reklamace a informovat kupujícího o postupu a výsledku reklamace. Pro uplatnění Mountfield reklamace je kupující povinen dodržet určité postupy, včetně předání vadného zboží prodávajícímu nebo umožnění přístupu k němu. Doba záruky začíná běžet dnem převzetí zboží a je stanovena v souladu s platnou právní úpravou a podmínkami uvedenými v záručním listu.

Mountfield prodejny a otevírací doba

Provozovny firmy Mountfield jsou rozmístěny po celé České republice, aby měli zákazníci snadný přístup k sortimentu a službám. Každá pobočka je pečlivě vybavena a personál je připraven poskytnout odborné poradenství ohledně výběru správného zahradního nářadí, strojů či bazénů. Otevírací doba se může mírně lišit v závislosti na lokalitě, ale obvykle jsou pobočky otevřeny sedm dní v týdnu od 09:00 do 18:00. Níže se nachází tabulka deseti nejnavštěvovanějších poboček Mountfield CZ spolu s jejich adresami:

PobočkaAdresa
Mountfield PrahaBubenské nábř. 306/13, 170 00 Praha 7-Holešovice
Mountfield BrnoSkandinávská 14, 619 00 Brno
Mountfield OstravaOC Centro, Sjízdná 5602/4, 722 00 Ostrava
Mountfield LiberecSousedská 607, 460 01 Liberec
Mountfield Hradec KrálovéRašínova tř. 1669, 500 02 Hradec Králové 2-Pražské Předměstí
Mountfield PardubicePražská 200, 530 06 Pardubice VI
Mountfield OpavaKrnovská 732/171, 747 07 Opava 1-Jaktař
Mountfield SokolovM. Majerové 2242, 356 01 Sokolov 1
Mountfield MostVelebudická 1247, 434 01 Most 1
Mountfield Česká LípaBorská 3392, 470 06 Česká Lípa 6

Nejen tyto pobočky jsou oblíbené mezi zákazníky díky široké nabídce zahradní techniky, bazénů a příslušenství. Můžete se na ně také obrátit ohledně aktuálních slev Mountfield a dalších akčních nabídek.

Kontaktní informace

Pokud mají kupující nějaké dotazy, ať už ohledně služeb či sortimentu, mají možnost se obrátit na zákaznickou linku v pracovní dny od 09:00 do 18:00 a během víkendu od 09:00 do 17:00 na čísle: +420 327 777 111. stejně tak je možné Mountfield CZ kontaktovat prostřednictvím e-mailu: mountfield@mountfield.cz a využít kontaktní formulář, který je umístěný na Mountfield eshop.

Sídlo společnosti se nachází na následující adrese:

  • Mountfield a.s.,
  • Mirošovická 697
  • 251 64 Mnichovice
  • IČO: 25620991
  • DIČ: CZ25620991

Jaké jsou dostupné Mountfield akce, často prozrazují sociální jako Mountfield Facebook nebo Instagram Mountfield. Stejně tak na nich zákazník získá inspiraci na zařízení zahrady nebo zjistí novinky související s obchodem Mountfield.

Další obchody

Již jste viděli všechny letáky z obchodu Mountfield? Nevadí, u nás naleznete akční nabídky z dalších obchodů. Stačí kliknout na logo některého z níže zobrazených obchodů a zobrazí se vám všechny jeho akční letáky a nabídky.

Lidé hledají také

Aktuální leták PEPCO KiK CZ leták Leták Action Leták OBI leták baumax Uni Hobby akční leták Akce Hornbach Akční leták Bauhaus Orion CZ leták sleva Tescoma SIKO kuchyně katalog

Nejnovější články

Triky, jak opticky zvětšit místnost

Triky, jak opticky zvětšit místnost

V bytě i v domě se mohou nacházet místnosti, které jsou vcelku malé a nejde je zvětšit rekonstrukcí. Naštěstí existuje několik triků, díky nimž lze…

Užijte si jaro naplno. Inspirace pro jarní aktivity doma i venku

Užijte si jaro naplno. Inspirace pro jarní aktivity doma i venku

Jaro je ročním obdobím, na které se těší velké množství lidí. Zima totiž na spoustu osob působí negativně, depresivně a většině chybí sluníčko. V…

Jak si doma vypěstovat rostliny ze semínek a ušetřit za nákupy v zahradnictví?

Jak si doma vypěstovat rostliny ze semínek a ušetřit za nákupy v zahradnictví?

Nabídka květin, stromů, keřů nebo sazenic v zahradnictví zláká každý rok mnoho lidí. Většina z nich také nechá na tomto místě i několik tisíc a…

2 způsoby, jak připravit velikonočního beránka

2 způsoby, jak připravit velikonočního beránka

V tomto roce bude Velikonoční pondělí 1.4. 2024 a většina dětí se chystá v tento den vyjít do ulic a koledovat. V případě, že ve vašem městě či…