Letáky | Bydlení a zahrada | Hornbach

HORNBACH leták

Expirované letáky Hornbach »

Letáky Hornbach i ve vašem městě

Hornbach Praha Hornbach Brno Hornbach Ostrava Hornbach Plzeň Hornbach Olomouc Hornbach Hradec Králové

HORNBACH leták

HORNBACH leták je užitečným zdrojem informací pro ty, kteří chtějí vědět, jaké zboží je momentálně ve slevě. Akční leták HORNBACH CZ, který přináší slevy na rozmanitou nabídku zboží, je k dispozici online jak na internetovém portálu MrOferto, tak na oficiálních stránkách společnosti. Také je možné HORNBACH leták prolistovat v papírové podobě, a to všech prodejnách napříč ČR. Ti, kteří hledají výhodné ceny, ocení, že se HORNBACH sleva vztahuje na širokou škálu zboží, včetně barev, nábytku, spotřebičů a zahradních doplňků. Vydávány je leták zhruba jednou měsíčně, takže zákazníci mohou očekávat pravidelný přísun slevových nabídek několikrát do roka. Nenechte si ujít HORNBACH akce ani OBI akce a ušetřete při každém nákupu. Výhodou je, že se dají HORNBACH akce uplatnit jak v kamenných prodejnách, tak na eshopu.

Případně, pokud v HORNBACH letáku na tento týden zákazníci nenajdou to, co potřebovali, mohou se zkusit porozhlédnout v konkurenčních letácích, jako je JYSK CZ leták. U JYSKU je opět možné zboží nakoupit jak v kamenné prodejně, tak na internetových stránkách. V souvislosti s letákem HORNBACH je vhodné upozornit na fakt, že vychází v několika provedeních, a to například jako HORNBACH leták zahrada nebo HORNBACH leták zahrnující akce na bazény/grilování a podobně. Spoustu akcí na bazény je obvykle možné najít také v letáku Mountfield. Variant letáku HORNBACH je hned několik, různí se podle aktuálního ročního období i podle poptávky ze strany zákazníků. Jakmile se aktuální leták HORNBACH začne blížit ke konci platnosti, vydává společnost obvykle leták informující o nadcházejících HORNBACH akcích. Díky tomu mají kupující dostatek času promyslet si, jaké zboží by se jim v domácnosti hodilo.

O obchodu

V německém městě Landau in der Pfalz založil v roce 1877 pokrývačský mistr Michael Hornbach řemeslný podnik, který se následně rozšířil o obchod se stavebninami, výrobu domácích a obecních čističek. V roce 1968 ve městě Bornhaim HORNBACH otevřel první kombinovaný market pro stavbu a zahradu a v letech 1998 a 2004 se otevírají první prodejny v ČR a na Slovensku. Společnost je hrdým partnerem mnoha větších i menších projektů, jako je například „Místo, kde žijeme“ a E.ON Energy Globe. „Místo, kde žijeme“ je program Nadace VIA, který probouzí k životu zapomenutá, opuštěná a zanedbaná veřejná místa, na kterých se lidé setkávali, sportovali nebo jen relaxovali.

HORNBACH sortiment je na eshopu rozdělený do kategorií jako barvy a tapety, kamna, vytápění a klimatizace, koupelna a sanitární zařízení nebo kuchyně a kuchyňský nábytek. Obecně HORNBACH nabízí širokou nabídku zboží, která zaujme nejen dostupným množstvím, ale také kvalitou. Cenová politika společnosti je zaměřená na trvale nízké ceny, kterými si udržuje vedení na trhu. Oblíbeným zástupcem nabídky je HORNBACH zahradní nábytek, dostupný v různých provedeních i barvách.

Kontaktní informace

V případě dotazů se může zákazník obrátit na telefonní linku: +420 251 060 060, kam se dovolá se ve všední dny od 08:00 do 19:00 a během víkendu od 08:00 do 17:00. S otázkami ohledně zboží je možné obracet se i na konkrétní prodejny. Pro reklamace je pak určený e-mail: onlineshop@hornbach.cz. Zájemci se se společností však mohou spojit i na vybraných sociálních sítích. Facebook HORNBACHu je mezinárodní, zato profil na Instagramu má HORNBACH pouze pro Česko a Slovensko. Sídlo společnosti se nachází na adrese:

  • HORNBACH BAUMARKT CS spol. s r. o.,
  • Chlumecká 2398
  • 198 98 Praha 9

Na území ČR se nachází kolem 10 HORNBACH prodejen umístěných ve větších městech. Mezi ty nejnavštěvovanější se řadí zejména HORNBACH Brno nebo HORNBACH Olomouc. Kompletní seznam poboček je k nahlédnutí na eshopu společnosti, stejně jako příslušná HORNBACH otevírací doba. Nejčastěji se můžeme setkat s otevírací dobou HORNBACH ve všední dny od 07:00 do 21:00 a během víkendu od 8:00 do 20:00.

Co je HORNBACH?

HORNBACH je mezinárodní řetězec stavebnin a zahradního vybavení, který se vyznačuje širokým sortimentem produktů pro domov a zahradu. Firma nabízí rozsáhlý výběr stavebních materiálů, nářadí, vybavení do domácnosti, zahradních potřeb a mnoho dalšího. Významnou součástí HORNBACHu je i odborné poradenství poskytované zákazníkům, což podporuje jejich schopnost úspěšně realizovat různorodé projekty. Své působení má HORNBACH v několika zemích a staví na hodnotách kvality, spolehlivosti a inovací.

Kde je HORNBACH?

HORNBACH je možné najít v několika evropských zemích, jako je Německo, Rakousko, Česká republika nebo Slovensko. Mezi vyhledávané české pobočky se řadí například HORNBACH Olomouc, HORNBACH Brno nebo HORNBACH Černý Most. Kamenné prodejny jsou obvykle umístěny ve strategických oblastech, aby poskytovaly dostupnost a pohodlí pro zákazníky při nákupu stavebních materiálů, nářadí a dalšího vybavení pro domov a zahradu, jako jsou oblíbené sektorové kuchyně HORNBACH nebo HORNBACH zahradní nábytek. Adresy konkrétních poboček lze snadno najít na webových stránkách společnosti nebo prostřednictvím online map.

Kde je v Praze HORNBACH?

Společnost HORNBACH má v Praze několik poboček. Jedna z nich se nachází na adrese Slánská 1706/2, druhá na Chlumecké 2398, třetí na adrese Strakonická 62 a poslední v Čestlicích. Všechny pobočky mají otevírací dobu do 21:00 a nabízejí široký sortiment stavebních materiálů, nářadí a zahradního vybavení. Pro aktuální informace o adrese, otevírací době a dalších službách doporučujeme navštívit oficiální webové stránky HORNBACH nebo kontaktovat přímo danou pobočku prostřednictvím telefonních čísel.

Další obchody

Již jste viděli všechny letáky z obchodu Hornbach? Nevadí, u nás naleznete akční nabídky z dalších obchodů. Stačí kliknout na logo některého z níže zobrazených obchodů a zobrazí se vám všechny jeho akční letáky a nabídky.

Lidé hledají také

PEPCO leták na příští týden KiK akční leták Action akční leták Leták TEDi OBI leták květiny letak baumax aktualní UNI HOBBY akční leták Akční leták Bauhaus Leták ASKO SCONTO Nábytek leták Akce Mountfield Orion CZ leták sleva Tescoma SIKO kuchyně katalog

Nejnovější články

Jak na jarní úklid šatníku?

Jak na jarní úklid šatníku?

Na jaře se příroda probouzí k životu, lidé chodí více ven a ve většině domácností se také dělá jarní úklid. S příchodem jara přichází i čas na…

Vytvořte si útulnou ložnici, ve které se bude skvěle relaxovat a spát

Vytvořte si útulnou ložnici, ve které se bude skvěle relaxovat a spát

Ložnice by měla být místem klidu a pohodlí, kde se po náročném dni můžete uvolnit a načerpat novou energii. Některé ložnice však nesplňují podmínky,…

Vyměňte Albert body za slevy na stavebnice LEGO

Vyměňte Albert body za slevy na stavebnice LEGO

Albert supermarket i hypermarket lákají zákazníky na výhodnou akci, která jim umožní získat slevy na oblíbené stavebnice LEGO. Sbírání bodů je…

Kostým na čarodějnice ještě stíháte. Vyrobte si jej sami doma podlě těchto tipů

Kostým na čarodějnice ještě stíháte. Vyrobte si jej sami doma podlě těchto tipů

Čarodějnice letos připadají na 30.4. 2024 a chystá se je oslavit velké množství lidí. Do příprav oslav se už s předstihem pustili i organizátoři…