Hornbach - akční leták, zboží v akci

Expirované letáky Hornbach »

Letáky Hornbach i ve vašem městě

Hornbach Praha Hornbach Brno Hornbach Ostrava Hornbach Plzeň Hornbach Olomouc Hornbach Hradec Králové

Leták HORNBACH

HORNBACH akce jsou pravidelným zdrojem informací pro ty, kdo chtějí vědět, jaké zboží je momentálně ve slevě. Leták HORNBACH, který přináší příležitostné slevy, je k dispozici jak na internetovém portálu MrOferto, tak na oficiálních stránkách HORNBACHu. Pro ty, kdo hledají výhodné nákupy, jsou HORNBACH akce skvělou příležitostí. HORNBACH nabízí akce na širokou škálu zboží, včetně barev, nábytku, spotřebičů, zahradních doplňků a krmiva pro domácí zvířata.
Akce jsou prezentovány v HORNBACH letáku, který je vydáván zhruba jednou měsíčně, takže zákazníci mohou očekávat pravidelný přísun slevových nabídek několikrát do roka. Díky akcím si mohou zákazníci efektivně a levně uspořádat domácnost. Nenechte si ujít HORNBACH akce a ušetřete na svých nákupech. Důležité je sledovat stránky HORNBACHu nebo stránku MrOferto, abyste byli vždy v obraze o nejnovějších HORNBACH akcích.

Leták HORNBACH na tento týden

Jestliže se chcete vydat na výhodné nákupy, nahlédněte prvně do HORNBACH letáku na tento týden, který vám prozradí, jaké akce jsou aktuálně dostupné. Výhodou je, že se dají akce uplatnit jak v kamenných prodejnách HORNBACH, tak na HORNBACH eshopu. Případně, pokud v HORNBACH letáku na tento týden nenajdete to, co byste potřebovali, zkuste se porozhlédnout v konkurenčních slevových prospektech, jako je JYSK CZ leták, kde je opět možné zboží nakoupit jak v kamenné prodejně, tak na internetových stránkách JYSK. Co se týká HORNBACHu, mezi nejoblíbenější položky v nabídce se řadí vířivka HORNBACH, která se taktéž příležitostně nachází ve slevovém prospektu HORNBACH. V souvislosti s HORNBACH letákem je vhodné upozornit na fakt, že vychází v několika provedeních, a to například jako HORNBACH leták zahrnující bazény/grilování/zahradu a podobně. Variant letáku HORNBACH je hned několik, různí se podle aktuálního ročního období i poptávky ze strany zákazníků. Všechny lze prolistovat ve variantě HORNBACH leták PDF, který si zákazník stáhne na chytrém zařízení připojeném k internetu a následně si leták může prolistovat kdykoliv a kdekoliv.

Leták HORNBACH na příští týden

Jakmile se aktuální leták HORNBACH začne blížit ke konci platnosti, vydává společnost obvykle leták informující o nadcházejících HORNBACH akcích. Díky tomu mají kupující dostatek času promyslet si, jaké zboží by se jim v domácnosti hodilo, případně jaké je jejich vysněné. Jestliže leták HORNBACH na příští týden nesplňuje vaše očekávání, opět je možné zabrousit i ke konkurenci, konkrétně třeba do Möbelix letáku, který nabízí obdobné zboží. Leták HORNBACH však neslouží pouze jako zdroj informací o slevách, ale také jako inspirace, jak si zařídit vlastní domácnost či zahradu. Slevové prospekty zahrnují užitečné informace o nabízeném zboží i seznamy výhod a nevýhod. Díky uvedeným QR kódům se navíc zákazník může kdykoliv jednoduše prokliknout na požadovanou kategorii na internetových stránkách HORNBACH.

O obchodu HORNBACH

HORNBACH je nadnárodní specializovaný německý obchodní řetězec působící také v České republice. V Evropě je rozšířený celkem do devíti zemí a má více než 16 500 zaměstnanců. Oblíbený je mezi zákazníky především díky širokému sortimentu, soustřeďující se na stavebnictví a zahradnictví, a výhodným cenám. Kupujícím se HORNBACH snaží nabízet nejen rozmanité zboží za výhodné ceny, ale také jedinečný zákaznický servis, který zahrnuje například poradenství nebo workshopy.

Mezi kategorie na HORNBACH eshopu se řadí:

 • barvy a tapety,

 • interiérové dekorace,

 • kamna, radiátory a klimatizace,

 • koupelna a sanitární zařízení,

 • kuchyně,

 • osvětlení a elektro,

 • podlahové krytiny, dřevo a dlažby,

 • stroje, nářadí a dílna,

 • zahrada,

 • železářství,

 • zoo a akvaristika,

 • ochrana zdraví a hygiena.

Právě těmito přednostmi se HORNBACH opravdu pyšní. Nabízí velmi širokou nabídku zboží, které zaujme nejen dostupným množstvím, ale také kvalitou. Ve velkoplošných prodejnách je vždy připravený výjimečný výběr zboží ve velkém množství. Cenová politika společnosti je zaměřená na trvale nízké ceny, kterými si udržuje cenové vedení na trhu. HORNBACH prezentuje svou spolehlivost tím, že upřednostňuje trvale nízké ceny. Velkou výhodou je efektivní systém hospodaření se zbožím a optimální vytížení skladů, díky tomu přesně reaguje na aktuální potřeby zákazníků.

Kvalitní poradenství při nákupu a výběru zboží je samozřejmostí, proto je kladen velký důraz na odbornou kvalifikaci zaměstnanců. Mnoho z nich jsou řemeslníci, kteří se v nabízeném zboží vyznají a daná problematika je pro ně hobby. Všichni zaměstnanci musí podstupovat průběžné školení a neustále se vylepšují interní procesy.

Historie HORNBACHU

V německém městě Landau in der Pfalz založil v roce 1877 pokrývačský mistr Michael Hornbach řemeslný podnik. Tento podnik se v následujících letech rozšířil o obchod se stavebninami, výrobu domácích a obecních čističek. V roce 1968 ve městě Bornhaim HORNBACH otevřel první kombinovaný market pro stavbu a zahradu, což bylo v té době doposud nevídané spojení sortimentu. První dnes velmi oblíbený market s integrovaným Drive-in centrem byl otevřen roku 2003. V letech 1998 a 2004 se otevírají první prodejny v České republice a na Slovensku. Krásných 20 let V České republice HORNBACH oslavil v roce 2018. Proslulá je společnost mezi kupujícími svými inovacemi a modernizacemi, které usnadňují bydlení.

HORNBACH prodejny a otevírací doba

Na území České republiky se nachází kolem 10 HORNBACH prodejen umístěných ve větších městech. Mezi nejnavštěvovanější prodejny se řadí zejména HORNBACH Praha, HORNBACH Brno nebo HORNBACH Ostrava. Přestože je na internetu vyhledávané spojení "HORNBACH Olomouc eshop", má společnost jednotné internetové stránky pro všechny své pobočky. Prokliknete se na ně jednoduše zadáním "HORNBACH eshop" a pak už si můžete prohlédnout jak nabízené zboží, tak také kterýkoliv leták HORNBACH. Ve všech kamenných prodejnách mají zákazníci možnost vyzkoušet si zboží a uplatnit aktuální HORNBACH akce na svůj nákup. Taktéž se na každé prodejně dá společně se zaměstnanci vyřešit vrácení zboží HORNBACH.

Žádná otevírací doba HORNBACH není přesně stanovená, většinou se však velmi podobá. Nejčastěji se můžeme setkat s otevírací dobou ve všední dny od 7:00 do 21:00 a během víkendu od 8:00 do 20:00. Ve všech prodejnách je navíc možné uplatnit vybraný leták HORNBACH. Jaká je konkrétní otevírací doba HORNBACH prodejen?

Konkrétní pobočkaOtevírací doba
HORNBACH Praha: Strakonická 62Po-Pá: 7:00-21:00, So-Ne: 8:00-21:00
HORNBACH Brno: Heršpická 3Po-Pá: 7:00-21:00, So-Ne: 8:00-21:00
HORNBACH Ostrava: Rudná 2978/11Po-Pá: 7:00-20:00, So-Ne: 8:00-20:00
HORNBACH Olomouc: Rolsberská 664/10Po-Pá: 7:00-20:00, So-Ne: 8:00-20:00
HORNBACH Plzeň: U Prazdroje 2750/24Po-Pá: 7:00-20:00, So-Ne: 8:00-20:00

Kontaktní informace

V případě dotazů se může zákazník obrátit na telefonní linku: +420 251 060 060, kam se dovolá se ve všední dny od 8:00 do 19:00 a během víkendu od 8:00 do 17:00. S otázkami ohledně zboží je možné obracet se i na konkrétní prodejny, třeba na HORNBACH Plzeň. Kontakt na vybrané pobočky, stejně jako kontaktní formulář, je dostupný na internetových stránkách Hornbach.cz. E-mailová adresa: kariera@hornbach.cz slouží pouze k řešení věcí souvisejících s prací u HORNBACHu. Pro reklamace je pro změnu určený e-mail: onlineshop@hornbach.cz.

Sídlo společnosti se nachází na následující adrese:

 • HORNBACH BAUMARKT CS spol. s r. o.,
 • Chlumecká 2398
 • 198 98 Praha 9

Zájemci se se společností však mohou spojit i na vybraných sociálních sítích. Facebook HORNBACHu je mezinárodní, zato profil na Instagramu má HORNBACH pouze pro Česko a Slovensko. Na sítích panuje především svérázný humor, který je pro marketing této společnosti více než typický, a taktéž se na sítích zmiňují nové HORNBACH slevy a akce. Pokud se tak oblíbená vířivka HORNBACH vyskytne ve slevě, budete mezi prvními, kdo se o tom dozví.

HORNBACH podporuje projekty!

Sortiment v prodejnách je zaměřený na stavbu a zahradu a s tím je samozřejmě spojená realizace různých projektů. HORNBACH je hrdým partnerem mnoha větších i menších projektů, dva z nich jsou například „Místo, kde žijeme“ a E.ON Energy Globe. „Místo, kde žijeme“ je program Nadace VIA, který probouzí k životu zapomenutá, opuštěná a zanedbaná veřejná místa, na kterých se lidé setkávali, sportovali nebo jen relaxovali. Cílem je posílení mezilidských vztahů a zvelebení veřejných prostorů. HORNBACH je partnerem kategorie „Kutil“ v ekologické soutěži E.ON Energy Globe. Je to mezinárodní soutěž, která již mnoho let oceňuje ty nejzajímavější nápady a projekty, které pomáhají šetřit energie či chránit přírodu. O vítězích každoročně rozhoduje široká veřejnost.

Další obchody

Již jste viděli všechny letáky z obchodu Hornbach? Nevadí, u nás naleznete akční nabídky z dalších obchodů. Stačí kliknout na logo některého z níže zobrazených obchodů a zobrazí se vám všechny jeho akční letáky a nabídky.

Nejnovější články

Nejlepší recepty na zahřátí v mrazivých dnech

Nejlepší recepty na zahřátí v mrazivých dnech

V současné chvíli je venku velmi mrazivé počasí a ať chceme nebo ne, občas je člověku velká zima. Minusové teploty přivedou hodně lidí k myšlence na…

Kreativní a levné nápady na výrobu vánočních ozdob doma

Kreativní a levné nápady na výrobu vánočních ozdob doma

Blíží se čas Vánoc a mnoho lidí má už nyní nakoupené dárky pod stromeček. I přesto, že ještě nezačal měsíc prosinec, tak někteří se natolik těší na…

Inspirace na vánoční dárky, které potěší vaše blízké

Inspirace na vánoční dárky, které potěší vaše blízké

Začíná období, kdy lidé shání dárky na blížící se Vánoce. Někteří je mají nakoupené již od září, jiní je nakupují v současné době, kdy se v obchodech…

Teplé večeře, které vás zahřejí v chladných dnech

Teplé večeře, které vás zahřejí v chladných dnech

Během podzimu se počasí razantně zhoršuje, venku jsou časté dešťové přeháňky a teploty výrazně klesají. Lidem začíná být zima a také je zahájena…