Hornbach - aktuální letáky, akce

Říjen 2022

Říjen 2022

05.10. – 05.11.2022

Září 2022

Září 2022

06.09. – 30.09.2022

Hornbach Bazény

Hornbach Bazény

01.04. – 31.08.2022

Hornbach Úspora zateplením

Hornbach Úspora zateplením

17.08. – 23.08.2022

Hornbach Aku nářadí

Hornbach Aku nářadí

26.04. – 26.07.2022

Na této stránce naleznete všechny aktuální letákové nabídky od obchodu Hornbach. U každého letáku je zobrazeno datum platnosti jeho nabídky v daném obchodě. Upozorňujeme, že některé zboží obsažené v letáku nemusí být dostupné po celou dobu akce. Některé akční produkty mohou být ve slevě pouze po část doby trvání letáku, tyto informace vždy naleznete přímo uvnitř letáku na jednotlivých stránkách.

HORNBACH

HORNBACH je nadnárodní specializovaný obchodní řetězec, působící také v České republice. V Evropě je rozšířený celkem do devíti zemí a má více než 16 500 zaměstnanců. Oblíbený je mezi zákazníky především díky širokému sortimentu a výhodným cenám.

HORNBACH sortiment:

 • Barvy a tapety

 • Interiérové dekorace

 • Kamna, radiátory a klimatizace

 • Koupelna a sanitární zařízení

 • Kuchyně

 • Osvětlení a elektro

 • Podlahové krytiny, dřevo a dlažby

 • Stroje, nářadí a dílna

 • Zahrada

 • Železářství

 • Zoo a akvaristika

 • Ochrana zdraví a hygiena

Právě těmito přednostmi se HORNBACH opravdu pyšní. Nabízí velmi širokou nabídku zboží, které zaujme nejen dostupným množstvím, ale také kvalitou. Ve velkoplošných prodejnách je vždy připravený výjimečný výběr zboží ve velkém množství.

Cenová politika společnosti je zaměřená na trvale nízké ceny, kterými si udržuje cenové vedení na trhu. HORNBACH prezentuje svou spolehlivost tím, že upřednostňuje trvale nízké ceny oproti slevovým akcím nebo výhodným nákupům. Velkou výhodou je efektivní systém hospodaření se zbožím a optimální vytížení skladů, díky tomu HORNBACH reaguje přesně na aktuální potřeby zákazníků.

Kvalitní poradenství při nákupu a výběru zboží je samozřejmostí, proto je kladen velký důraz na odbornou kvalifikaci zaměstnanců. Mnoho z nich jsou řemeslníci, kteří se v nabízeném zboží vyznají a dané problematika je pro ně hobby. Všichni zaměstnanci musí podstupovat průběžné školení a neustále se vylepšují interní procesy.

Záruka nízkých cen

Žádná lákadla a vše výhodně, to je filozofie, kterou se HORNBACH řídí. Nevypisuje žádné speciální akce a nabídky, protože trvale udržuje výhodné ceny. Nezáleží na tom, jaké si přejete rozměry, množství nebo provedení, vždy bude cena výhodnější než u konkurence.

Pokud u konkurence naleznete stejný výrobek jako v HORNBACHU, ale za výhodnější cenu, neváhejte se ozvat, za vaše upozornění budete odměněni slevou 10 %. To platí u reklamních a slevových akcí i internetových cen, ale nevztahuje se na výprodeje.

Historie

V německém městě Landau in der Pfalz založil v roce 1877 pokrývačský mistr Michael Hornbach řemeslný podnik. Tento podnik se v následujících letech rozšířil o obchod se stavebninami, výrobu domácích a obecních čističek. V roce 1968 ve městě Bornhaim HORNBACH otevřel první kombinovaný market pro stavbu a zahradu, což bylo v té době doposud nevídané spojení sortimentu. První dnes velmi oblíbený market s integrovaným Drive-in centrem byl otevřen roku 2003. V letech 1998 a 2004 se otevírají první prodejny v České republice a na Slovensku. Krásných 20 let V České republice HORNBACH oslavil v roce 2018.

HORNBACH podporuje projekty!

Sortiment v prodejnách je zaměřený na stavbu a zahradu a s tím je samozřejmě spojená realizace různých projektů. HORNBACH je hrdým partnerem mnoha větších i menších projektů, dva z nich jsou například „Místo, kde žijeme“ a E.ON Energy Globe.

„Místo, kde žijeme“ je program Nadace VIA, který probouzí k životu zapomenutá, opuštěná a zanedbaná veřejná místa, na kterých se lidé setkávali, sportovali nebo jen relaxovali. Cílem je posílení mezilidských vztahů a zvelebení veřejných prostorů.

HORNBACH je partnerem kategorie „Kutil“ v ekologické soutěži E.ON Energy Globe. Je to mezinárodní soutěž, která již mnoho let oceňuje ty nejzajímavější nápady a projekty, které pomáhají šetřit energie či chránit přírodu. O jejích vítězích každoročně rozhoduje široká veřejnost.


Další obchody

Již jste viděli všechny letáky z obchodu Hornbach? Nevadí, u nás naleznete akční nabídky z dalších obchodů. Stačí kliknout na logo některého z níže zobrazených obchodů a zobrazí se vám všechny jeho akční letáky a nabídky.

Nejnovější články

02.10.2022

Obličejové cviky, které dokáží odstranit vrásky

Udržet si mladistvý vzhled je pro mnohé lidi velice důležité. Jelikož ale lidé nedokáží zastavit stárnutí, musí se spokojit alespoň s tím, že jej…

25.09.2022

Sezóna jablek je tu. Vyzkoušejte si několik receptů s jablky

Během září dozrává většina jablek a lidé je začnou prodávat, jelikož jich mají velké množství. V obchodě si můžete všimnout slev na jablka a při…

18.09.2022

Hubnutí nemusí být složité, když se budete držet těchto rad

Shodit přebytečná kila je snem mnoha lidí, ale jen malé části z nich se to opravdu podaří. Pokud patříte mezi ty, kteří mají ve skříni oblečení v…

16.09.2022

Úklid domácnosti zvládnete i bez chemických čistících prostředků

Začněte doma uklízet pravidelně a vyhnete se tomu, že budete muset před příchodem návštěvy dlouho uklízet. K tomu, abyste doma měli čisto,…