Hornbach - aktuální letáky, akce

Hornbach je nadnárodní specializovaný obchodní řetězec, působící také v České republice. V Evropě je rozšířený celkem do devíti zemí a má více než 16 500 zaměstnanců. Svým zákazníkům příležitostně zprostředkovává oblíbený Hornbach leták dostupný právě zde.

Hornbach leták 

Pravidelné informace o tom, jaké zboží se momentálně nachází ve slevě, zájemcům přináší příležitostně vydávaný Hornbach leták. Prolistovat si leták Hornbach je možné jak zde, na internetovém portálu MrOferto, tak na oficiálních internetových stránkách Hornbachu. Dostupné jsou Hornbach akce na rozsáhlou škálu zboží, a to od barev, nábytku, spotřebičů přes doplňky na zahradu až po krmivo pro domácí zvířata. Četnost vydávání Hornbach letáku je zhruba jednou měsíčně, tudíž se zákazníci mohou těšit na přísun slevových nabídek několikrát do roka a uspořádat si tak domácnost efektivně i levně zároveň.

Hornbach leták na tento týden

Jestliže se chcete vydat na výhodné nákupy, nahlédněte prvně do Hornbach letáku na tento týden, který vám prozradí, jaké akce jsou aktuálně dostupné jak v kamenných prodejnách Hornbach, tak na Hornbach eshopu. Případně, pokud v Hornbach letáku na tento týden nenajdete to, co byste potřebovali, zkuste se porozhlédnout v konkurenčních slevových prospektech, jako je JYSK CZ leták, kde je opět možné zboží nakoupit jak v kamenné prodejně, tak na internetových stránkách JYSK. Co se týká Hornbachu, mezi nejoblíbenější položky v nabídce se řadí vířivka Hornbach, která se taktéž příležitostně nachází ve slevovém prospektu Hornbach.

Leták Hornbach na příští týden 

Jakmile se aktuální leták Hornbach začne blížit ke konci platnosti, vydává společnost obvykle leták informující o nadcházejících Hornbach akcích. Díky tomu mají kupující dostatek času promyslet si, jaké zboží by se jim v domácnosti hodilo, případně jaké je jejich vysněné. Jestliže leták Hornbach na příští týden nesplňuje vaše očekávání, opět je možné zabrousit i ke konkurenci, konkrétně třeba do Möbelix letáku, který nabízí obdobné zboží. 

O obchodu Hornbach

Hornbach je nadnárodní specializovaný obchodní řetězec působící také v České republice. V Evropě je rozšířený celkem do devíti zemí a má více než 16 500 zaměstnanců. Oblíbený je mezi zákazníky především díky širokému sortimentu a výhodným cenám. Mezi kategorie na Hornbach eshopu se řadí:

 • barvy a tapety,

 • interiérové dekorace,

 • kamna, radiátory a klimatizace,

 • koupelna a sanitární zařízení,

 • kuchyně,

 • osvětlení a elektro,

 • podlahové krytiny, dřevo a dlažby,

 • stroje, nářadí a dílna,

 • zahrada,

 • železářství,

 • zoo a akvaristika,

 • ochrana zdraví a hygiena.

Právě těmito přednostmi se Hornbach opravdu pyšní. Nabízí velmi širokou nabídku zboží, které zaujme nejen dostupným množstvím, ale také kvalitou. Ve velkoplošných prodejnách je vždy připravený výjimečný výběr zboží ve velkém množství. Cenová politika společnosti je zaměřená na trvale nízké ceny, kterými si udržuje cenové vedení na trhu. Hornbach prezentuje svou spolehlivost tím, že upřednostňuje trvale nízké ceny. Velkou výhodou je efektivní systém hospodaření se zbožím a optimální vytížení skladů, díky tomu přesně reaguje na aktuální potřeby zákazníků.

Kvalitní poradenství při nákupu a výběru zboží je samozřejmostí, proto je kladen velký důraz na odbornou kvalifikaci zaměstnanců. Mnoho z nich jsou řemeslníci, kteří se v nabízeném zboží vyznají a daná problematika je pro ně hobby. Všichni zaměstnanci musí podstupovat průběžné školení a neustále se vylepšují interní procesy.

Historie

V německém městě Landau in der Pfalz založil v roce 1877 pokrývačský mistr Michael Hornbach řemeslný podnik. Tento podnik se v následujících letech rozšířil o obchod se stavebninami, výrobu domácích a obecních čističek. V roce 1968 ve městě Bornhaim HORNBACH otevřel první kombinovaný market pro stavbu a zahradu, což bylo v té době doposud nevídané spojení sortimentu. První dnes velmi oblíbený market s integrovaným Drive-in centrem byl otevřen roku 2003. V letech 1998 a 2004 se otevírají první prodejny v České republice a na Slovensku. Krásných 20 let V České republice HORNBACH oslavil v roce 2018.

Hornbach prodejny

Na území České republiky se nachází kolem 10 Hornbach prodejen umístěných ve větších městech. Mezi nejnavštěvovanější prodejny se řadí zejména Hornbach Praha, Hornbach Brno nebo Hornbach Ostrava. Přestože je na internetu vyhledávané spojení "Hornbach Olomouc eshop", má společnost jednotné internetové stránky pro všechny své pobočky. Prokliknete se na ně jednoduše zadáním "Hornbach eshop". Ve všech kamenných prodejnách mají zákazníci možnost vyzkoušet si zboží a uplatnit aktuální Hornbach slevy na svůj nákup. Taktéž se na každé prodejně dá společně se zaměstnanci vyřešit vrácení zboží Hornbach. 

Otevírací doba Hornbach

Žádná otevírací doba Hornbach není přesně stanovená, většinou se však velmi podobá. Nejčastěji se můžeme setkat s otevírací dobou ve všední dny od 7:00 do 21:00 a během víkendu od 8:00 do 20:00. Jaká je konkrétní otevírací doba Hornbach prodejen?

Konkrétní pobočkaOtevírací doba
Hornbach Praha: Strakonická 62Po-Pá: 7:00-21:00, So-Ne: 8:00-21:00
Hornbach Brno: Heršpická 3Po-Pá: 7:00-21:00, So-Ne: 8:00-21:00
Hornbach Ostrava: Rudná 2978/11Po-Pá: 7:00-20:00, So-Ne: 8:00-20:00
Hornbach Olomouc: Rolsberská 664/10Po-Pá: 7:00-20:00, So-Ne: 8:00-20:00
Hornbach Plzeň: U Prazdroje 2750/24Po-Pá: 7:00-20:00, So-Ne: 8:00-20:00

Kontaktní informace

V případě dotazů se může zákazník obrátit na telefonní linku +420 251 060 060, kam se dovolá se ve všední dny od 8:00 do 19:00 a během víkendu od 8:00 do 17:00. S otázkami ohledně zboží je možné obracet se i na prodejny, třeba na Hornbach Plzeň. Kontakt na konkrétní pobočky, stejně jako kontaktní formulář, je dostupný na internetových stránkách Hornbach.cz. E-mailová adresa: kariera@hornbach.cz slouží pouze k řešení věcí souvisejících s prací u Hornbachu. Pro reklamace je pro změnu určený e-mail: onlineshop@hornbach.cz. Sídlo společnosti se nachází na následující adrese:

 • HORNBACH BAUMARKT CS spol. s r. o.,
 • Chlumecká 2398
 • 198 98 Praha 9

Zájemci se se společnosti mohou však spojit i na vybraných sociálních sítích. Facebook Hornbachu je mezinárodní, zato profil na Instagramu má Hornbach pouze pro Česko a Slovensko. Na sítích panuje především svérázný humor, kterým je pro marketing této společnosti více než typický, a taktéž se na sítích zmiňují nové Hornbach slevy. Pokud se tak oblíbená vířivka Hornbach vyskytne ve slevě, budete mezi prvními, kdo se o tom dozví.

HORNBACH podporuje projekty!

Sortiment v prodejnách je zaměřený na stavbu a zahradu a s tím je samozřejmě spojená realizace různých projektů. Hornbach je hrdým partnerem mnoha větších i menších projektů, dva z nich jsou například „Místo, kde žijeme“ a E.ON Energy Globe. „Místo, kde žijeme“ je program Nadace VIA, který probouzí k životu zapomenutá, opuštěná a zanedbaná veřejná místa, na kterých se lidé setkávali, sportovali nebo jen relaxovali. Cílem je posílení mezilidských vztahů a zvelebení veřejných prostorů. Hornbach je partnerem kategorie „Kutil“ v ekologické soutěži E.ON Energy Globe. Je to mezinárodní soutěž, která již mnoho let oceňuje ty nejzajímavější nápady a projekty, které pomáhají šetřit energie či chránit přírodu. O vítězích každoročně rozhoduje široká veřejnost.

Další obchody

Již jste viděli všechny letáky z obchodu Hornbach? Nevadí, u nás naleznete akční nabídky z dalších obchodů. Stačí kliknout na logo některého z níže zobrazených obchodů a zobrazí se vám všechny jeho akční letáky a nabídky.

Nejnovější články

Jak vyprat textil s fleky, aby bylo oblečení opět čisté

Jak vyprat textil s fleky, aby bylo oblečení opět čisté

I když už se v dnešní době postará o čistotu prádla primárně pračky a další přístroje, tak se mnohdy stává, že lidé vytáhnou z pračky právě vyprané…

Vyrobte si čokoládovou nebo vanilkovou domácí zmrzlinu a ušetřete peníze

Vyrobte si čokoládovou nebo vanilkovou domácí zmrzlinu a ušetřete peníze

Jakmile se venku začnou zvyšovat teploty, tak lidé pocítí, že přichází jaro a zvýší se také prodej zmrzlin, které miluje mnoho lidí. Tyto dobré…

Čištění grilu nemusí být na dlouho. Práci vám urychlí tyto triky

Čištění grilu nemusí být na dlouho. Práci vám urychlí tyto triky

Majitelé grilů jistě znají ten pocit, kdy na jaře vytáhnou gril z místa, kde jej schovávali a pokud jej nevyčistili na konci letní sezóny, tak moc…

Nejnovější trendy na evropské módní scéně

Nejnovější trendy na evropské módní scéně

Evropa je dlouhodobě považována za módní metropoli, která diktuje trendy a inspiruje celý svět. Evropská módní scéna je plná inovativních designérů,…