Möbelix - aktuální letáky, akce

Möbelix - Mora Premium

Möbelix - Mora Premium

28.03. – 31.12.2023

Möbelix concept

Möbelix concept

29.03. – 31.12.2023

Möbelix

Möbelix

26.10. – 31.12.2023

Möbelix - Concept

Möbelix - Concept

13.01. – 31.12.2023

Möbelix - Whirlpool

Möbelix - Whirlpool

24.12. – 31.12.2023

Möbelix leták PDF

Popularitu mezi zákazníky si Möbelix leták získal díky desítkám výhodných nabídek, které zprostředkovává. Nabídky zahrnují slevy na nábytek do domácnosti i na zahradní nábytek. Prolistovat se dá Möbelix leták PDF buď na oficiálních internetových stránkách společnosti, nebo zde, na slevovém portálu MrOferto, obdobně jako další slevové prospekty. Jakmile leták Möbelix nenabízí slevy na vše, co by zákazník v současné chvíli potřeboval, může prolistovat konkurenční JYSK akční leták, v němž se taktéž nachází slevy na nábytek a bytové doplňky. Uplatnit se dají slevy jak na Möbelix eshopu, tak v některé z kamenných prodejen, jako je Möbelix České Budějovice nebo Möbelix Ostrava.

Aktuální leták Möbelix

Aktuální leták Möbelix vychází nepravidelně, obvykle jen několikrát do roka. Zákazníci tak mají spoustu času na to, aby využili všechny lákavé nabídky, které si pro ně tento řetězec připravil. Kromě akčních nabídek nacházejících se v letáku se příležitostně na Möbelix eshopu nachází slevové kódy, které po zadání v nákupním košíku objednávku zlevní až o několik procent. Pokud zákazníci shání bytové doplňky, které se ve slevovém prospektu Möbelix CZ nenachází, vhodným zdrojem slev a inspirace je například Kik leták, v němž se kromě bytových doplňků nachází také akce na školní potřeby nebo oblečení. 

Möbelix akce pro příští týden

Zdrojem informací o akcích je jak aktuální Möbelix leták PDF, tak také leták pojmenovaný jako Möbelix leták pro příští týden. Jak je patrné, na rozdíl od současného letáku informuje o slevách, kterých mohou zákazníci na pobočkách či na Möbelix online v budoucnosti využít. Leták Möbelix je k prolistování v několika provedeních, stejně jako leták pro aktuální týden. Zákazníci mají možnost prohlédnout si slevový prospekt zaměřený na kuchyně, spotřebiče nebo třeba na pračky. Všechny letáky obsahují nejen ilustrační obrázek produktu společně s cenou, ale také informativní popisek.

O obchodu

Rakouská společnost Möbelix zabývající se zejména prodejem nábytku byla založena v roce 1995 a v současnosti patří do skupiny XXXLutz. Společnost se mezi zákazníky setkala s velmi dobrými ohlasy, proto se rychle rozšiřovala do dalších zemí, mezi nimiž nechybělo Německo, Maďarsko a ani Česká republika. První kamenná prodejna na našem území byla otevřena v roce 2011 v Plzni. V současné době se na území ČR nachází několik desítek prodejen, přičemž mezi ty nejnavštěvovanější patří ty ve velkých městech. Kromě prodeje nábytku se Möbelix zaměřuje na prodej dekorací, a to v různých cenových relací, aby si na své přišli všichni zákazníci.

Möbelix prodejny a otevírací doba

Prodejny Möbelix se nachází napříč Českou republikou, kdy mezi nejnavštěvovanější patří Möbelix České Budějovice a Möbelix Ostrava. Další prodejny se nachází na území Prahy, Liberce, Ústí nad Labem, Olomouce nebo se dá navštívit Möbelix Ústí nad Labem. Möbelix otevírací doba je u každé prodejny jinak, před návštěvou je tak vhodné si provozní dobu ověřit. Taktéž se Möbelix otevírací doba různí během svátků a podobně. Jaké je běžná otevírací doba vybraných poboček?

Konkrétní prodejna

Otevírací doba
Möbelix České Budějovice: Strakonická 1278Po-Ne: 9:00-19:00
Möbelix Ostrava: Horní 79Po-Ne: 10:00-19:00
Möbelix Praha: Nárožní 1390/4Po-Čt: 10:00-19:00, Pá-Ne: 10:00-20:00
Möbelix Ústí nad Labem: K zahrádkám 4Po-Ne: 10:00-19:00
Möbelix Liberec: K Bauhausu 612Po-Ne: 10:00-19:00

V momentě, kdy se poblíž zákazníka žádná kamenná prodejna nenachází, má stále možnost využít Möbelix online s rozsáhlou nabídkou zboží.

Kontaktní informace

Jestliže se chce zákazník na společnost Möbelix obrátit s nějakým dotazem, pak tak může učinit na telefonním čísle: +420 519 789 811. Zákaznická linka je v provozu od pondělí do neděle, a to od 9.00 do 18.00 hodin. K dispozici mají zákazníci také e-mailovou adresu: shop@moebelix.cz, případně se dá využít webový kontaktní formulář. 

Adresa společnosti se nachází na následující adrese:

  • XLMX obchodní, s. r. o.,
  • Nárožní 1390/4
  • 158 00 Praha 5 - Stodůlky

Tací, kteří chtějí mít přehled o současných akcích nebo plánovaných novinkách, mají možnost firmu sledovat na sociálních sítích jako Möbelix na Facebooku. Kromě Facebooku společnost aktivně vystupuje i na Instagramu Möbelix, kam sdílí zejména inspiraci na bydlení. Stejně tak společnost působí na platformě YouTube, kde už ale tolik aktivní není.

Další obchody

Již jste viděli všechny letáky z obchodu Möbelix? Nevadí, u nás naleznete akční nabídky z dalších obchodů. Stačí kliknout na logo některého z níže zobrazených obchodů a zobrazí se vám všechny jeho akční letáky a nabídky.

Nejnovější články

Jak vyprat textil s fleky, aby bylo oblečení opět čisté

Jak vyprat textil s fleky, aby bylo oblečení opět čisté

I když už se v dnešní době postará o čistotu prádla primárně pračky a další přístroje, tak se mnohdy stává, že lidé vytáhnou z pračky právě vyprané…

Vyrobte si čokoládovou nebo vanilkovou domácí zmrzlinu a ušetřete peníze

Vyrobte si čokoládovou nebo vanilkovou domácí zmrzlinu a ušetřete peníze

Jakmile se venku začnou zvyšovat teploty, tak lidé pocítí, že přichází jaro a zvýší se také prodej zmrzlin, které miluje mnoho lidí. Tyto dobré…

Čištění grilu nemusí být na dlouho. Práci vám urychlí tyto triky

Čištění grilu nemusí být na dlouho. Práci vám urychlí tyto triky

Majitelé grilů jistě znají ten pocit, kdy na jaře vytáhnou gril z místa, kde jej schovávali a pokud jej nevyčistili na konci letní sezóny, tak moc…

Nejnovější trendy na evropské módní scéně

Nejnovější trendy na evropské módní scéně

Evropa je dlouhodobě považována za módní metropoli, která diktuje trendy a inspiruje celý svět. Evropská módní scéna je plná inovativních designérů,…