Letáky | Nábytek | Sconto nábytek

Sconto nábytek – Akční leták, slevy, akce

Sconto nábytek

10.04. – 21.04.2024

Zobrazit leták
Sconto nábytek

07.02. – 31.12.2024

Zobrazit leták
Sconto nábytek

15.02. – 31.05.2024

Zobrazit leták
Sconto nábytek

21.02. – 10.03.2024

Zobrazit leták

Expirované letáky Sconto nábytek »

Letáky Sconto nábytek i ve vašem městě

Sconto nábytek Praha Sconto nábytek Brno Sconto nábytek Ostrava Sconto nábytek Liberec Sconto nábytek České Budějovice Sconto nábytek Hradec Králové Sconto nábytek Ústí nad Labem Sconto nábytek Modřice Sconto nábytek Trmice

SCONTO Nábytek leták

Pro ty, kteří hledají inspiraci pro zařízení svého domova, je leták SCONTO nábytek skvělým zdrojem inspirace i výhodných cenových nabídek na rozmanitý výběr zboží, zejména nábytku. Každé vydání letáku SCONTO nabízí široký výběr nábytku pro různé místnosti, nechybí tak nábytek pro vybavení kuchyně, obývacího pokoje ani pracovny. Doplněný je nábytek o kvalitní dekorace a doplňky, které za akční ceny nabízí také PEPCO akční leták. Zákazníci mohou SCONTO leták prolistovat jak online, a to na internetových stránkách obchodu či zde, na slevovém portálu MrOferto, tak i v kamenných prodejnách, jako je SCONTO Ústí nad Labem nebo SCONTO Ostrava. Díky tomu mají možnost kupující vybírat z nejnovějších kolekcí a slev, kdykoliv je napadne. Ušetřit lze během nákupu nejen využitím akcí SCONTO uvedených v letáku, ale členové SCONTO Clubu mají navíc přístup k exkluzivním nabídkám a akcím. Vydávání SCONTO nábytek letáku je nahodilé, obvykle se na něj však mohou zájemci těšit několikrát do roka.

Aktuální leták SCONTO nábytek

Aktuální leták SCONTO Nábytek je plný skvělých nabídek na komody, kuchyňské linky a další vybavení pro domácnost. Zákazníci zde najdou jak nejnovější trendy za bezkonkurenční ceny, tak oblíbené zástupce ze sortimentu, jako jsou například SCONTO skříně. Pokud zákazník nemá v blízkosti žádné kamenné SCONTO pobočky, nabízí se mu příležitost využít možnosti nákupu přes SCONTO eshop, kde je navíc k dostání ještě více nábytku, než jak je tomu v kamenných prodejnách jako SCONTO Brno nebo SCONTO Černý Most. Akční nabídky na nábytek zprostředkovává také konkurenční JYSK leták, dostupný opět online na MrOferto. Kromě pravidelných letáků SCONTO Nábytek pořádá také speciální SCONTO Nábytek akce pro své zákazníky. Tyto akce nabízejí ještě výraznější slevy na vybrané produkty a často jsou doprovázeny různými doplňkovými výhodami, jako je dárek k nákupu. Informace o aktuálních i nadcházejících akcích jsou k dispozici nejen ve vytištěných letácích, ale také online, a to prostřednictvím newsletteru.

Budoucí SCONTO leták

Jednou za čas společnost před koncem platnosti aktuálního letáku vypouští do světa budoucí SCONTO leták, díky čemuž se mohou zájemci na akční nákupy připravit dopředu a rozhodnout se, jaké akce SCONTO chtějí využít. Pokud ani budoucí SCONTO Nábytek leták nezprostředkovává potřebné akční nabídky, nabízí se leták ASKO nábytek zaměřující se opět na celou domácnost. Sledujte nadcházející vydání letáku SCONTO nábytek, který přinese ještě více inovativních řešení za skvělé ceny, online nebo v některé z kamenných prodejen. Zákazníci se mohou obvykle těšit na exkluzivní nabídky na SCONTO komody, kuchyňské linky, SCONTO matrace a další produkty. Společnost svůj sortiment neustále rozšiřuje a reaguje na potřeby zákazníků.

O obchodu SCONTO

Společnost SCONTO Nábytek se řadí mezi přední poskytovatele nábytku a doplňků pro domov na českém trhu. S více než dvaceti lety zkušeností se SCONTO etablovalo jako spolehlivý partner pro ty, kteří hledají kvalitní a stylový nábytek za dostupné ceny, o čemž svědčí také několikrát do roka vydávaný SCONTO leták. Díky kombinaci inovativního designu, kvalitního zpracování a konkurenčních cen si SCONTO získalo důvěru a loajalitu svých zákazníků po celé České republice. Sortiment SCONTO zahrnuje širokou škálu produktů pro všechny místnosti v domě, od obývacích pokojů po ložnice a kuchyně, včetně komod, kuchyňských linek, sedacích souprav, postelí a dalších doplňků. Navíc SCONTO neustále sleduje aktuální trendy a reaguje na potřeby zákazníků, aby jim mohlo nabídnout ty nejlepší produkty a služby, mezi nimiž nechybí oblíbené SCONTO kuchyňské linky nebo SCONTO komody. Zakoupit zboží lze u společnosti jak skrze SCONTO eshop, tak navštívením některé z kamenných prodejen, jako je SCONTO Liberec a SCONTO Hradec Králové.

Sortiment SCONTO nábytku

Společnost SCONTO Nábytek se pyšní širokým sortimentem, který uspokojí potřeby každého zákazníka. Mezi nabízené produkty patří například špičkové SCONTO postele, které zaručují pohodlný spánek a odpočinek po dlouhém dni, nebo SCONTO dekorace. Dále SCONTO nabízí různé typy postelí, od moderních a minimalistických až po tradiční a rustikální designy, aby si každý zákazník mohl vybrat to pravé pro svůj interiér. Kromě postelí nabízí obchod také široký výběr skříní, které umožňují efektivní uspořádání prostoru a ukládání oblečení a dalších věcí. Pro ty, kteří hledají praktická a stylová úložná řešení, jsou ideální volbou SCONTO skříně. Zakoupit si je možné i kvalitní komody, které jsou skvělým doplňkem do každého interiéru. SCONTO komody kombinují elegantní design s funkčností a nabízejí dostatek úložného prostoru pro různé předměty a drobnosti. Pro ty, kteří hledají kompletní řešení pro svou kuchyň, zprostředkovává firma také široký výběr kuchyňských linek. SCONTO kuchyňské linky jsou dostupné v různých stylech a provedeních, aby vyhověly každému vkusu a požadavku. SCONTO Club navíc nabízí přístup k exkluzivním nabídkám a akcím, které umožňují ušetřit při nákupu vybraného nábytku a dekorací.

SCONTO pobočky a otevírací doba

SCONTO Nábytek má rozsáhlou síť poboček po celé České republice, které zajišťují dostupnost svých produktů a služeb pro zákazníky v různých regionech. Případně je nákupy možné uskutečnit také skrze SCONTO eshop, na kterém jsou zároveň uvedené aktuálně dostupné SCONTO Nábytek akce. Níže jsou uvedeny nejnavštěvovanější SCONTO pobočky spolu s adresami a otevírací dobou:

PobočkaSCONTO otevírací doba
SCONTO Ostrava: Grmelova 2033/4, 709 00 Ostrava 9Po-Ne: 09:00-19:00
SCONTO Brno: Svratecká 879, 664 42 ModřicePo-Ne: 09:00-20:00
SCONTO Liberec: České mládeže 570, 460 01 LiberecPo-Ne: 09:00-19:00
SCONTO Hradec Králové: Rovná 1724, 503 32 Hradec Králové 2Po-Ne: 09:00-19:00
SCONTO Černý Most: Chlumecká 2420, 198 00 Praha 20Po-Ne: 09:00-20:00
SCONTO České Budějovice: Strakonická 2800, 370 04 České Budějovice 4Po-Ne: 09:00-19:00
SCONTO Trmice: Tyršova 887, 400 04 TrmicePo-Ne: 09:00-19:00
SCONTO Modřice: Svratecká 879, 664 42 ModřicePo-Ne: 09:00-20:00

Nejen výše uvedené SCONTO pobočky jsou vyhledávané pro svůj široký sortiment, kvalitní služby a přátelský personál, který je vždy připraven poradit zákazníkům s jejich nákupními potřebami. 

SCONTO otevírací doba

Uzpůsobená je SCONTO otevírací doba tak, aby co nejlépe vyhovovala potřebám zákazníkům. Většina poboček tak má otevřeno od pondělí do neděle od 09:00 do 20:00. Takováto SCONTO otevírací doba umožňuje zákazníkům nakupovat nábytek a doplňky v ranních i večerních hodinách. Konkrétní otevírací doba vybrané pobočky je k dohledání na internetových stránkách společnosti.

Kontaktní informace

Pro zákazníky společnosti SCONTO Nábytek jsou k dispozici různé způsoby, jak se s firmou spojit. Online kontaktní formulář uvedený na internetových stránkách společnosti je k dispozici pro jakékoliv dotazy nebo připomínky. Pokud zákazníci preferují osobní spojení, mohou využít zákaznickou linku na telefonním čísle: +420 225 510 000, která je dostupná v pracovní dny od pondělí do neděle od 08:00 do 18:00.

Fakturační adresa společnosti je na adrese:

  • SCONTO Nábytek s.r.o.,
  • Jeremiášova 947
  • 155 00 Praha 5 - Stodůlky
  • IČO: 25723944
  • DIČ: CZ25723944

Informace o nejnovějších akcích a novinkách jsou pravidelně sdíleny na sociálních sítích SCONTO nábytek Facebook a Instagram SCONTO nábytek. Přihlášením se k odběru na oficiálních stránkách mají zákazníci možnost dostávat SCONTO letáky přímo do své emailové schránky, takže jim neuniknou žádné výhodné nabídky na oblíbené SCONTO dekorace nebo kterýkoliv jiný druh sortimentu.

Další obchody

Již jste viděli všechny letáky z obchodu Sconto nábytek? Nevadí, u nás naleznete akční nabídky z dalších obchodů. Stačí kliknout na logo některého z níže zobrazených obchodů a zobrazí se vám všechny jeho akční letáky a nabídky.

Lidé hledají také

JYSK akční leták Leták Möbelix ASKO - NÁBYTEK leták IKEA CZ katalog Leták XXXLutz

Nejnovější články

Užijte si jaro naplno. Inspirace pro jarní aktivity doma i venku

Užijte si jaro naplno. Inspirace pro jarní aktivity doma i venku

Jaro je ročním obdobím, na které se těší velké množství lidí. Zima totiž na spoustu osob působí negativně, depresivně a většině chybí sluníčko. V…

Jak si doma vypěstovat rostliny ze semínek a ušetřit za nákupy v zahradnictví?

Jak si doma vypěstovat rostliny ze semínek a ušetřit za nákupy v zahradnictví?

Nabídka květin, stromů, keřů nebo sazenic v zahradnictví zláká každý rok mnoho lidí. Většina z nich také nechá na tomto místě i několik tisíc a…

2 způsoby, jak připravit velikonočního beránka

2 způsoby, jak připravit velikonočního beránka

V tomto roce bude Velikonoční pondělí 1.4. 2024 a většina dětí se chystá v tento den vyjít do ulic a koledovat. V případě, že ve vašem městě či…

Jak se jí kaki přezdívané Diovo ovoce?

Jak se jí kaki přezdívané Diovo ovoce?

Kaki ovoce, známé také jako persimon, jsou lahodné a exotické plody původem z Asie, jejichž konzumace je pro lidské zdraví prospěšná mnoha způsoby.…