Letáky | Bydlení a zahrada | Tedi

TEDi leták CZ

Tedi

14.06. – 22.06.2024

Zobrazit leták
Tedi

08.03. – 31.03.2024

Zobrazit leták
Tedi

09.02. – 09.03.2024

Zobrazit leták
Tedi

15.12. – 24.12.2023

Zobrazit leták
Tedi

10.11. – 10.12.2023

Zobrazit leták

Expirované letáky Tedi »

TEDi leták CZ

V letáku TEDi, vydávaném zhruba jednou do měsíce, se zákazníci mohou těšit na lákavé nabídky na široký sortiment zboží, od stylového oblečení pro psy až po praktické domácí potřeby. Ve chvíli, kdy přeci jen leták TEDi nenabízí dostatek akcí na potřebné zboží, může jej zastoupit PEPCO leták, který se soustředí na podobný sortiment. Dostupný je TEDi leták CZ online na slevovém portálu MrOferto nebo na TEDi eshopu, ale i v papírové podobě na prodejnách. Společnost vydává jeden souhrnný TEDi leták pro všechny pobočky, přesto však spousta zákazníků vyhledává letáky jako TEDi leták Ostrava.

Obvykle každý aktuální leták zahrnuje kosmetické produkty pro celou rodinu, praktické domácí potřeby a další lákavé produkty. Uvnitř letáku zákazníci objeví nejen nové trendy, ale i výhodné TEDi akce, které jim umožní získat kvalitní zboží za skvělé peníze. Dostupný je aktuální TEDi leták CZ také ve verzi PDF, která umožňuje prohlížení akčních nabídek bez nutnosti připojení k internetu. Jak si TEDi leták PDF stáhnout a čerpat tak jeho výhody? Pro stažení zvoleného TEDi letáku jednoduše použijte pravé tlačítko myši, vyberte možnost tisku a v nabídce cíl zvolte "Uložit jako PDF". Nyní již máte oblíbený TEDi leták PDF k dispozici kdykoli a kdekoliv a neochudíte se tak o žádné slevy.

Obchod TEDi příležitostně zveřejňuje také budoucí letáky, které jsou vydávány těsně před vypršením platnosti aktuálních nabídek. Budoucí leták přináší nové výhodné TEDi akce i informace o speciálních nabídkách a produktech, které budou brzy k dispozici pro zákazníky ve všech prodejnách. Tím obchod zákazníkům umožňuje plánovat své nákupy s předstihem. Stejně, jako výhodné nabídky zahrnuje budoucí leták TEDi, je tomu tak i u budoucího KiK letáku s podobným sortimentem. Uplatnit se dají TEDi akce v prodejnách rozmístěných napříč ČR.

TEDi obchod

Obchod TEDi otevřel v roce 2004 svoji první pobočku v Německu. Během následujících let rychle expandoval, přidával průměrně dvě nové prodejny týdně a nyní působí mimo jiné i u nás. Společnost postupně modernizuje své pobočky, zdůrazňuje energetickou účinnost a rozšiřuje svou přítomnost v evropském maloobchodním sektoru. V současné době tak působí například také na Slovensku nebo v České republice, kde provozuje prodejny jako TEDi Praha a TEDi Most. TEDi obchod se specializuje na široký sortiment nepotravinářského zboží. Zákazníci mohou prozkoumat různorodou nabídku, která zahrnuje TEDi produkty určené pro domácnost, ale také dekorace, hračky, textil, drobné elektrospotřebiče a mnoho dalšího.

TEDi produkty

Sortiment TEDi se vyznačuje rozmanitostí a cenovou dostupností. Zákazníci mohou vybírat z široké škály produktů, které zahrnují spotřební zboží, drogerii, dekorace pro domácnost, hračky, sezónní a speciální nabídky. TEDi prodejny kladou důraz na kvalitu a sledují aktuální trendy, aby uspokojily různorodé potřeby svých zákazníků. S cílem poskytovat kvalitní zboží za dostupné ceny se TEDi stal oblíbeným místem pro nakupování v několika evropských zemích. Zakoupit TEDi produkty je možné v kamenných prodejnách. Informace o nich však poskytuje také TEDi online shop, kde jsou zároveň uvedené všechny české TEDi pobočky.

Kontaktní informace

S dotazy mohou zákazníci snadno na společnost obrátit pomocí kontaktního formuláře dostupného na webových stránkách obchodu. Případně je k dispozici také telefonní číslo: +420 227 031 977. Sídlo má TEDi shop na adrese:

  • TEDi obchodní, s.r.o.,
  • Haštalská 1072/6, Staré Město
  • Praha 110 00

TEDi obchod neustále rozšiřuje svou síť poboček, v současné době je možné nalézt pobočky v ČR na několika místech, jako je TEDi Praha, TEDi Ostrava, TEDi Olomouc, TEDi Most nebo TEDi Pardubice. Všechny TEDi pobočky, kde se dá objevit rozmanitý sortiment a cenově dostupné produkty, uvádí eshop. TEDi otevírací doba poboček obvykle začíná v 09:00 a končí v 20:00, může se však pobočku od pobočky různit.

Kde je obchod TEDi?

TEDi, německý maloobchodní řetězec s nepotravinářským zbožím, má pobočky ve více než 15 evropských zemích. V České republice je možné navštívit TEDi prodejny v různých městech, včetně Prahy, Olomouce, Plzně, Pardubic a TEDi Olomouc. Přesné adresy a otevírací doby prodejen je možné zjistit na oficiálních webových stránkách společnosti. TEDi obchod provozuje také eshop, na něm však nákupy uskutečnit nelze.

TEDi otevírací doba

Prodejny TEDi obvykle fungují od pondělí do soboty od 09:00 do 19:00. V některých lokalitách jsou prodejny otevřené i v neděli, obvykle od 10:00 do 18:00 hodin. Přesná otevírací doba pro konkrétní prodejnu je k dohledání na webových stránkách TEDi, kde jsou uvedeny všechny detaily, včetně adresy. Zároveň lze na eshopu společnosti zjistit, jaké akce se dají během nákupů momentálně uplatnit.

TEDi vrácení zboží

V TEDi je možné zboží vrátit do 30 dnů od data nákupu, pokud má zákazník doklad o koupi. Vrácení probíhá v jakékoliv prodejně TEDi, kde personál rád pomůže s celým procesem. Je důležité, aby bylo zboží v původním stavu a balení. Pro více informací se můžete obrátit na zákaznický servis nebo navštívit webové stránky TEDi.

Další obchody

Již jste viděli všechny letáky z obchodu Tedi? Nevadí, u nás naleznete akční nabídky z dalších obchodů. Stačí kliknout na logo některého z níže zobrazených obchodů a zobrazí se vám všechny jeho akční letáky a nabídky.

Lidé hledají také

PEPCO CZ leták KiK leták PDF Action leták CZ OBI leták aktuální Baumax leták aktuální UNI HOBBY sleva Hornbach slevy Bauhaus akční leták ASKO - NÁBYTEK slevy SCONTO Nábytek akce Bazény Mountfield akce Orion CZ leták PRIOR akce Sleva Tescoma Koupelny SIKO katalog HECHT leták Merkury Market katalog Starkl akce

Nejnovější články

Podívejte se na tipy, jak ušetřit peníze, při nákupu rostlin

Podívejte se na tipy, jak ušetřit peníze, při nákupu rostlin

Nyní přichází to pravé období na to, abyste na svou zahrádku zasadily všechny rostliny, které jste doposud zasadit nestihly. Během několika dní totiž…

Zdravé a rychlé svačiny, které zaženou chutě a zasytí

Zdravé a rychlé svačiny, které zaženou chutě a zasytí

Připravit si dobrou svačinu, která dodá energii a zasytí na delší dobu, je pro některé lidi občas složité. Naštěstí ale existuje mnoho receptů, které…

Tipy, jak vyprat záclony, aby byly krásně bílé a čisté

Tipy, jak vyprat záclony, aby byly krásně bílé a čisté

Záclon si můžete všimnout v mnoha domácnostech. Někteří lidé na ně nedají dopustit a jiní je doma nechtějí ani vidět, jelikož jim připadá, že na sobě…

Jak na jarní úklid šatníku?

Jak na jarní úklid šatníku?

Na jaře se příroda probouzí k životu, lidé chodí více ven a ve většině domácností se také dělá jarní úklid. S příchodem jara přichází i čas na…