Letáky | Ostatní | Tedi

Tedi - akční leták, zboží v akci

Tedi

Tedi

09.02. – 09.03.2024

Zobrazit leták
Tedi

Tedi

15.12. – 24.12.2023

Zobrazit leták
Tedi

Tedi

10.11. – 10.12.2023

Zobrazit leták

Expirované letáky Tedi »

Leták TEDi

V letáku TEDi, vydávaném zhruba jednou do měsíce, se zákazníci mohou těšit na bohatou paletu lákavých nabídek a úžasných slev na široký sortiment zboží. Od stylového oblečení pro psy až po praktické domácí potřeby společnost nabízí pestrou škálu produktů za výhodné ceny. Ve chvíli, kdy leták TEDi nenabízí dostatek akcí na potřebné zboží, může jej zastoupit PEPCO leták, který se soustředí na podobné zboží. Obě společnosti mají v provozu internetové obchody, které však nelze využít pro nákup vybraného zboží. Zakoupit TEDi produkty je možné v některé z kamenných poboček, jako je TEDi Praha nebo TEDi Ostrava. Dostupný je TEDi leták CZ online na slevovém portálu MrOferto nebo na TEDi eshopu, ale i v papírové podobě na prodejnách. Společnost vydává jeden souhrnný TEDi leták pro všechny pobočky, přesto však spousta zákazníků vyhledává letáky jako TEDi leták Ostrava.

Aktuální TEDi leták CZ

Pro ty, kteří hledají skvělé nabídky a inspiraci pro nákupy, je tu aktuální leták TEDi, který láká svým pestrým výběrem a výhodnými cenami. Obvykle každá aktuální kolekce zahrnuje kosmetické produkty pro celou rodinu, praktické domácí potřeby a další lákavé produkty. Uvnitř letáku zákazníci objeví nejen nové trendy, ale i výhodné akce, které jim umožní získat kvalitní zboží za skvělé peníze. Dostupný je aktuální TEDi leták CZ také ve verzi PDF, která umožňuje prohlížení akčních nabídek bez nutnosti připojení k internetu. Jak si TEDi leták PDF stáhnout a čerpat tak jeho výhody? Pro stažení zvoleného TEDi letáku jednoduše použijte pravé tlačítko myši, vyberte možnost tisku a v nabídce cíl zvolte "Uložit jako PDF". Po tomto kroku máte oblíbený TEDi leták PDF k dispozici kdykoli a kdekoliv, což umožní plánovat své nákupy s naprostou volností.

Budoucí leták TEDi

Obchod TEDi zveřejňuje budoucí letáky, které jsou vydávány v určitých časových intervalech, obvykle těsně před vypršením platnosti aktuálních nabídek. Budoucí TEDi leták CZ přináší nové výhodné nabídky, informace o nadcházejících akcích, speciálních nabídkách a produktech, které budou brzy k dispozici pro zákazníky ve všech prodejnách. Tím obchod zákazníkům umožňuje plánovat své nákupy s předstihem. Stejně, jako výhodné nabídky zahrnuje budoucí leták TEDi, je tomu tak i u budoucího KiK letáku, který zájemcům nabízí podobný sortiment. Uplatnit se dají TEDi akce v prodejnách rozmístěných napříč Českou republikou, jako je TEDi Pardubice nebo TEDi Plzeň.

Obchod TEDi

Obchod TEDi otevřel v roce 2004 svoji první pobočku v Německu. Během následujících let rychle expandoval, přidával průměrně dvě nové prodejny týdně a zakončil první obchodní rok s přibližně 120 pobočkami po celém Německu. TEDi postupně modernizuje své pobočky, zdůrazňuje energetickou účinnost a rozšiřuje svou přítomnost v evropském maloobchodním sektoru. V současné době tak působí například také na Slovensku nebo v České republice, kde provozuje prodejny jako TEDi Olomouc a TEDi Most. TEDi obchod je oblíbeným maloobchodním řetězcem, který se specializuje na široký sortiment nepotravinářského zboží. Zákazníci mohou prozkoumat různorodou nabídku, která zahrnuje produkty pro domácnost, dekorace, hračky, textil, drobné elektrospotřebiče a mnoho dalšího. TEDi je známý svým přístupem k cenově dostupným a kvalitním výrobkům, čímž si získal důvěru a loajalitu zákazníků.

TEDi produkty

Sortiment TEDi se vyznačuje rozmanitostí a cenovou dostupností. Zákazníci mohou objevovat širokou škálu produktů, které zahrnují spotřební zboží, drogerii, dekorace pro domácnost, hračky, sezónní a speciální nabídky. TEDi klade důraz na kvalitu a sleduje aktuální trendy, aby uspokojil různorodé potřeby svých zákazníků. Vedle běžných produktů se v sortimentu objevují i ekologicky zaměřené alternativy, čímž TEDi reaguje na aktuální témata a zájmy zákazníků. S cílem poskytovat kvalitní zboží za dostupné ceny se TEDi stal oblíbeným místem pro nakupování v několika evropských zemích. Zakoupit TEDi produkty je možné v kamenných prodejnách. Informace o nich však poskytuje také TEDi online shop, kde jsou zároveň uvedené všechny české TEDi pobočky.

TEDi pobočky a otevírací doba

TEDi neustále rozšiřuje svou síť poboček, v současné době je možné nalézt pobočky v České republice na několika místech. Konkrétně se jedná o TEDi Praha, TEDi Ostrava, TEDi Olomouc, TEDi Most nebo TEDi Pardubice. Všechny TEDi pobočky, kde se dá objevit rozmanitý sortiment a cenově dostupné produkty, uvádí TEDi eshop. Jaká je TEDi otevírací dobra a adresa vybraných prodejen?

PobočkaAdresaOtevírací doba
TEDi PrahaŠvehlova 1391/32 (VIVO, Hostivař, 102 00 Praha 10Po-Ne: 09:00-21:00
TEDi OstravaVýškovická 3123/46, 700 30 Ostrava-jihPo-Ne: 09:00-20:00
TEDi OlomoucPavlovická 272/18, 779 00 Olomouc 9Po-Ne: 09:00-20:00
TEDi MostChomutovská 1316, 434 01 Most 1Po-Ne: 08:00-20:00
TEDi PardubicePoděbradská 385, 530 09 Pardubice IPo-Ne: 09:00-20:00

Všechny TEDi prodejny jsou navrženy tak, aby poskytovaly pohodlný nákupní zážitek a dostupnost pro zákazníky napříč různými regiony.

TEDi otevírací doba

TEDi prodejny jsou běžně otevřeny v průběhu celého týdne, nabízejíce zákazníkům flexibilitu při nákupu v libovolný den. TEDi otevírací doba poboček obvykle začíná v 09:00 a končí v 20:00, může se však pobočku od pobočky různit. Bez ohledu na to, zda zákazník potřebuje domácí potřeby nebo kosmetiku, může se spolehnout na to, že jsou TEDi pobočky během stanovené pracovní doby k dispozici, aby uspokojili své nákupní potřeby. Otevírací doba všech poboček je k nahlédnutí na internetových stránkách obchodu TEDi CZ.

Kontaktní informace

S dotazy mohou zákazníci snadno kontaktovat společnost pomocí kontaktního formuláře dostupného na webových stránkách obchodu. Alternativně je k dispozici také telefonní číslo: +420 227 031 977. Sídlo má TEDi shop na adrese:

  • TEDi obchodní, s.r.o.,
  • Haštalská 1072/6, Staré Město 
  • Praha 110 00

Kde je obchod TEDi?

TEDi, německý maloobchodní řetězec s nepotravinářským zbožím, má pobočky ve více než 15 evropských zemích. V České republice se můžete setkat s prodejnami TEDi v různých městech, včetně Prahy, Olomouce, Plzně, Pardubic a TEDi Ostrava. Přesné adresy a otevírací doby prodejen TEDi v těchto městech je možné zjistit na oficiálních webových stránkách společnosti. TEDi obchod provozuje také eshop, na něm však nákupy uskutečnit nelze.

Další obchody

Již jste viděli všechny letáky z obchodu Tedi? Nevadí, u nás naleznete akční nabídky z dalších obchodů. Stačí kliknout na logo některého z níže zobrazených obchodů a zobrazí se vám všechny jeho akční letáky a nabídky.

Lidé hledají také

KiK leták PDF Auto Kelly akční leták Sleva Knižní klub Pompo katalog online Banquet sleva Sleva Sparkys

Nejnovější články

Co je potřeba udělat na zahradě po zimě?

Co je potřeba udělat na zahradě po zimě?

Jestliže jste vaši zahradu připravili na zimu už na podzim, budete mít momentálně méně práce. To se však nedá říct o těch, kteří přípravu zahrady na…

Billa představuje vylepšenou aplikaci s ještě více výhodami

Billa představuje vylepšenou aplikaci s ještě více výhodami

Obchodní řetězec Billa nadále posiluje své postavení na trhu a s novými inovacemi, jako je rozvoz nákupu až domů, přichází také představení vylepšené…

Recepty na dobroty k televizi

Recepty na dobroty k televizi

Večerní relaxace před televizní obrazovkou je pro mnoho lidí oblíbeným způsobem, jak si odpočinout a zrelaxovat se po náročném dni. Přestože je…

S těmito triky se zbavíte suché pokožky na rukou

S těmito triky se zbavíte suché pokožky na rukou

Jednou z nejpoužívanějších částí na lidském těle jsou ruce, a právě z tohoto důvodu jsou každý den vystavovány různým negativním vlivům. Ty mohou…