Kik

Kik

Kik

13.03. – 17.04.2023

Kik

Kik

20.02. – 15.03.2023

Kik - Zimní výprodej

Kik - Zimní výprodej

16.01. – 23.01.2023

Kik

Kik

16.01. – 23.01.2023

Kik

Kik

12.12. – 25.12.2022

Na této stránce naleznete všechny aktuální letákové nabídky od obchodu KiK. U každého letáku je zobrazeno datum platnosti jeho nabídky v daném obchodě. Upozorňujeme, že některé zboží obsažené v letáku nemusí být dostupné po celou dobu akce. Některé akční produkty mohou být ve slevě pouze po část doby trvání letáku, tyto informace vždy naleznete přímo uvnitř letáku na jednotlivých stránkách.

Leták Kik

Zdrojem informací o tom, jaké zboží se nachází na prodejnách ve slevě, je leták Kik, dostupný v online podobě právě zde, na internetovém portálu MrOferto. Ačkoliv společnost provozuje i Kik eshop, není možné na něm zboží zakoupit. Chce-li tak zákazník využít nabídky z aktuálního letáku Kik, musí navštívit některou z mnoha prodejen umístěných napříč celou Českou republikou. Zejména koncem sezóny není slevový prospekt jediným zdrojem akčních nabídek. O spoustu cenových zvýhodnění se totiž v tomto období postará i Kik výprodej, který se nejčastěji vztahuje k oblečení, nicméně příležitostně se dá uplatnit i na nábytek Kik, konkrétně třeba na Kik postele. 

Kik leták aktuální

Všechny potřebné informace o tom, na jaké zboží se v současné chvíli vztahují vybraná slevová zvýhodnění, poskytne zájemcům Kik leták aktuální. Nabídka zboží je opravdu rozmanitá, kupující zde najde věci od oblečení přes hračky pro děti až po Kik postele. Případně, pokud sháníte něco, na co zrovna Kik leták aktuální slevu nenabízí, porozhlédněte se u konkurence. Skvělý může být Pepco leták, v němž se nachází obdobný sortiment jako právě v aktuálním letáku Kik. Kik leták vychází nahodile, avšak v každém vydání se vyskytují lákavé slevy.

Kik leták na příští týden

Obvykle je ke konci platnosti aktuálního letáku Kik k nahlédnutí i Kik leták na příští týden, který se od toho aktuálního liší pouze v obsažených akcích. Dostupný je Kik leták na příští týden opět v PDF verzi, a tak si jej mohou kupující prolistovat pohodlně kdykoliv a kdekoliv, jediné, co k tomu budou potřebovat, je připojené chytré zařízení k internetu. Opět se naskýtá možnost, pokud Kik leták příští týden neobsahuje vše, co by zákazník v nejbližší době potřeboval, nahlédnout do konkurenčních slevových prospektů, jmenovitě třeba do JYSK letáku na příští týden. Oba zmíněné slevové prospekty zahrnují slevová zvýhodnění zejména na potřeby do domácnosti. 

O obchodu Kik 

Označení Kik se vztahuje k německému prodejci, který svoji působnost z Německa postupem času rozšířil do několika států Evropy. Jedním z nich je právě i Česká republika, kde se tak často můžeme setkat s označením Kik CZ. Na českém trhu Kik CZ vystupuje od roku 2007 a nyní provozuje více než 200 kamenných prodejen, jako je třeba Kik Praha či Brno. Zákazníci mají obchod v oblibě zejména proto, že nabízí skvělý poměr ceny a kvality. Sortiment, který se na prodejnách nachází, je rozmanitý. Řadí se mezi něj zejména oblečení, ale také módní či bytové doplňky a nábytek Kik. Kompletní nabídky se vždy nachází na Kik eshop CZ, kde však není možné uskutečnit nákup. Společnost Kik eshop CZ provozuje jenom pro informativní účely. 

Kik prodejny 

Prodejny Kik se nachází napříč Českou republikou, a to v celkovém počtu více než 200 poboček. Ty jsou umístěné ve větších i menších městech, proto má zákazník Kik prodejny vždy při ruce. Mezi nejnavštěvovanější prodejny patří ty ve velkých městech, jako je například Kik Brno či Kik Praha. Stejně tak má ale společnost prodejny ve městech, jako je Liberec, Ostrava, Nový Jičín, Česká Lípa nebo Havířov. Kompletní seznam prodejen je k nahlédnutí na internetových stránkách Kik, tedy na: spolecnost.kik.cz.

Kik otevírací doba

Otevírací doba Kik prodejen není závazně stanovena, nicméně i tak ji mají pobočky dost podobnou. Obvykle jsou prodejny Kik otevřené od 09:00 do 20:00, avšak časy se mohou různit nejen u jednotlivých prodejen, ale podílí se na tom i fakt, zda je momentálně běžný pracovní den, víkend nebo státní svátek. Jaká je Kik otevírací doba vybraných prodejen?

Konkrétní pobočkaOtevírací doba
Kik Praha: Pod Paťankou 2750/1c, 160 00 Praha 6Po-Ne: 9:00-20:00,
Kik Brno: Dornych 404/4, 602 00 BrnoPo-So: 9:00-20:00, Ne: 10:00-20:00
Kik Ostrava: Vítkovická 3278/3, 703 00 Ostrava KarolinaPo-Ne: 9:00-20:00

Kik Nový Jičín: Přemyslovců 2252/1, 741 01 Nový Jičín

Po-Ne: 9:00-20:00

Kik Havířov: Před Tratí 1477/9, 736 01 Havířov

Po-Ne: 9:00-19:00.

Kontaktní informace

Jestliže mají zákazníci na společnost Kik nějaký dotaz, mohou se obrátit na kontaktní formulář umístěný na internetových stránkách firmy v sekci "Kontakty". Pro zanechání dotazu je nutné vyplnit celé jméno, e-mailovou adresu, případně i doplňující informace vztahující se k zákazníkově dotazu. Taktéž mají zájemci možnost využít telefonní číslo: +420 272 089 724 nebo e-mailovou adresu: kontakt@kik.cz.
Sídlo společnosti Kik se nachází na následující adrese:

  • KiK textil a Non-Food spol. s r.o.,
  • Českomoravská 930/22
  • 190 00 Praha 9

Má-li někdo zájem zůstat se společností i v užším kontaktu, a to připojením se k některé ze sociálních sítí, může. Kik má účet zřízený na Facebooku a Instagramu, kde několikrát do týdne sdílí informace o novinkách, anebo o tom, co za výhodné nabídky se dá najít v aktuálním slevovém prospektu. 

Další obchody

Již jste viděli všechny letáky z obchodu KiK? Nevadí, u nás naleznete akční nabídky z dalších obchodů. Stačí kliknout na logo některého z níže zobrazených obchodů a zobrazí se vám všechny jeho akční letáky a nabídky.

Nejnovější články

Jak se postarat o trávník po zimě

Jak se postarat o trávník po zimě

Během podzimu a zimy neměla většina majitelů zahrad mnoho práce se svými trávníky. Jakmile se ale začne v březnu oteplovat, je správný čas na to, aby…

2 různé recepty s kuřecím masem

2 různé recepty s kuřecím masem

Kuřecí maso patří mezi nejoblíbenější maso u mnoha lidí. Obsahuje hodně pro tělo prospěšných látek, nepatří do skupiny drahých surovin a lze…

Díky těmto uklízecím tipům nebude znát, že máte domácího mazlíčka

Díky těmto uklízecím tipům nebude znát, že máte domácího mazlíčka

Mít domácího mazlíčka je jistě skvělou volbou, pokud člověk miluje zvířata a rád by si pořídil nějakého parťáka pro život. Někteří lidé si ale občas…

Dorty, které můžete připravit na každou oslavu

Dorty, které můžete připravit na každou oslavu

Oslavy, párty a rodinné sešlosti většinou doprovází různé pochutiny, které lidé buď sami nachystají nebo je zakoupí. Mezi nejčastější občerstvení…