Kik

Kik

Kik

11.09. – 11.10.2023

Kik

Kik

25.09. – 25.10.2023

Kik

Kik

14.08. – 14.09.2023

Kik

Kik

12.06. – 12.07.2023

Kik

Kik

15.05. – 15.06.2023

Expirované letáky KiK »

Kik akční leták

Zdrojem informací o tom, jaké zboží se nachází na prodejnách ve slevě, je Kik akční leták, dostupný v online podobě právě zde, na internetovém portálu MrOferto. Ačkoliv společnost provozuje i Kik eshop, není možné na něm zboží zakoupit. Chce-li tak zákazník využít nabídky z aktuálního letáku Kik, musí navštívit některou z mnoha prodejen umístěných napříč celou Českou republikou. Zejména koncem sezóny není slevový prospekt jediným zdrojem akčních nabídek. O spoustu cenových zvýhodnění se totiž v tomto období postará i Kik výprodej, který se nejčastěji vztahuje k oblečení, nicméně příležitostně se dá uplatnit i na nábytek Kik, konkrétně třeba na Kik postele.

Kik leták aktuální

Všechny potřebné informace o tom, na jaké zboží se v současné chvíli vztahují vybraná slevová zvýhodnění, poskytne zájemcům Kik leták aktuální. Nabídka zboží je opravdu rozmanitá, kupující zde najde věci od oblečení přes hračky pro děti až po Kik dekorace. Případně, pokud sháníte něco, na co zrovna leták Kik aktuální slevu nenabízí, porozhlédněte se u konkurence. Skvělý může být Pepco leták, v němž se nachází obdobný sortiment jako právě v aktuálním letáku Kik. Kik leták vychází nahodile, avšak v každém vydání se vyskytují lákavé slevy.

Kik leták příští týden

Obvykle je ke konci platnosti aktuálního letáku k nahlédnutí i Kik leták příští týden, který se od toho aktuálního liší pouze v obsažených akcích. Dostupný je Kik leták příští týden opět v PDF verzi, a tak si jej mohou kupující prolistovat pohodlně kdykoliv a kdekoliv, jediné, co k tomu budou potřebovat, je připojené chytré zařízení k internetu. Opět se naskýtá možnost, pokud leták Kik pro příští týden neobsahuje vše, co by zákazník v nejbližší době potřeboval, nahlédnout do konkurenčních slevových prospektů, jmenovitě třeba do JYSK letáku na příští týden. Oba zmíněné slevové prospekty zahrnují slevová zvýhodnění zejména na potřeby do domácnosti.

O obchodu

Označení Kik se vztahuje k německému prodejci, který svoji působnost z Německa postupem času rozšířil do několika států Evropy. Jedním z nich je právě i Česká republika, kde se tak často můžeme setkat s označením Kik CZ. Na českém trhu Kik CZ vystupuje od roku 2007 a nyní provozuje více než 200 kamenných prodejen, jako je třeba Kik Praha či Brno. Zákazníci mají obchod v oblibě zejména proto, že nabízí skvělý poměr ceny a kvality. Sortiment, který se na prodejnách nachází, je rozmanitý. Řadí se mezi něj zejména oblečení, ale také módní či bytové doplňky a Kik povlečení. Kompletní nabídky se vždy nachází na Kik eshop CZ, kde však není možné uskutečnit nákup. Společnost Kik eshop provozuje jenom pro informativní účely.

Kik prodejny a otevírací doba

Prodejny Kik se nachází napříč Českou republikou, a to v celkovém počtu více než 200 poboček. Ty jsou umístěné ve větších i menších městech, proto má zákazník Kik prodejny vždy při ruce. Mezi nejnavštěvovanější prodejny patří ty ve velkých městech, jako je například Kik Brno či Kik Praha. Stejně tak má ale společnost prodejny ve městech, jako je Liberec, Ostrava, Nový Jičín, Česká Lípa nebo Havířov. Kompletní seznam prodejen je k nahlédnutí na internetových stránkách Kik, tedy na: spolecnost.kik.cz.

Obvykle jsou prodejny Kik otevřené od 09:00 do 20:00, avšak časy se mohou různit nejen u jednotlivých prodejen, ale podílí se na tom i fakt, zda je momentálně běžný pracovní den, víkend nebo státní svátek. Jaká je Kik otevírací doba vybraných prodejen?

Konkrétní pobočkaOtevírací doba
Kik Praha: Pod Paťankou 2750/1c, 160 00 Praha 6Po-Ne: 9:00-20:00,
Kik Brno: Dornych 404/4, 602 00 BrnoPo-So: 9:00-20:00, Ne: 10:00-20:00
Kik Ostrava: Vítkovická 3278/3, 703 00 Ostrava Karolina
Po-Ne: 9:00-20:00

Kik Nový Jičín: Přemyslovců 2252/1, 741 01 Nový Jičín

Po-Ne: 9:00-20:00

Kik Havířov: Před Tratí 1477/9, 736 01 Havířov

Po-Ne: 9:00-19:00.

Otevírací doba Kik prodejen není závazně stanovena, nicméně i tak ji mají pobočky dost podobnou.

Kontaktní informace

Jestliže mají zákazníci na společnost Kik nějaký dotaz, například jak funguje Kik výprodej, mohou se obrátit na kontaktní formulář umístěný na internetových stránkách firmy v sekci "Kontakty". Pro zanechání dotazu je nutné vyplnit celé jméno, e-mailovou adresu, případně i doplňující informace vztahující se k zákazníkově dotazu. Taktéž mají zájemci možnost využít telefonní číslo: +420 272 089 724 nebo e-mailovou adresu: kontakt@kik.cz.

Sídlo společnosti Kik se nachází na následující adrese:

  • KiK textil a Non-Food spol. s r.o.,
  • Českomoravská 930/22
  • 190 00 Praha 9

Má-li někdo zájem zůstat se společností i v užším kontaktu, a to připojením se k některé ze sociálních sítí, může. Kik má účet zřízený na Facebooku a Instagramu, kde několikrát do týdne sdílí informace o novinkách, anebo o tom, co za výhodné nabídky se dá najít v Kik akčním letáku.

Další obchody

Již jste viděli všechny letáky z obchodu KiK? Nevadí, u nás naleznete akční nabídky z dalších obchodů. Stačí kliknout na logo některého z níže zobrazených obchodů a zobrazí se vám všechny jeho akční letáky a nabídky.

Nejnovější články

Jak se oblékat na podzim

Jak se oblékat na podzim

Podzim je pro mnohé lidi obdobím, které nemají rádi. Druhá skupina lidí však podzim miluje, protože je baví různě zbarvené listí, vykrajování dýní,…

Dezerty z jablek, které si zamiluje celá rodina

Dezerty z jablek, které si zamiluje celá rodina

Pokud v současné době sklízíte jablka z vašich stromů a těšíte se z úrody, můžete začít přemýšlet nad tím, jak jablka dále využijete. Většina lidí má…

Podzimní péče o zahradu vám usnadní práci na jaře

Podzimní péče o zahradu vám usnadní práci na jaře

I když zbývá ještě několik teplých dnů, při kterých si můžete užívat vyšších teplot, sluníčka a dalších příjemných aktivit, tak brzy začne podzim. S…

Mužská móda a styl: Jak být stylizovaný a sebevědomý

Mužská móda a styl: Jak být stylizovaný a sebevědomý

Móda není jen pro ženy. Mužská móda má v posledních letech prošla významnou proměnou a stává se stále důležitější součástí života moderního muže. Už…