Letáky | Ostatní | KiK

KiK leták

KiK

08.04. – 08.05.2024

Zobrazit leták
KiK

04.03. – 04.04.2024

Zobrazit leták
KiK

05.02. – 05.03.2024

Zobrazit leták
KiK

08.01. – 08.02.2024

Zobrazit leták
KiK

11.12. – 07.01.2024

Zobrazit leták

Expirované letáky KiK »

Letáky KiK i ve vašem městě

KiK Praha KiK Brno KiK Ostrava KiK Plzeň KiK Liberec KiK Olomouc KiK České Budějovice KiK Hradec Králové KiK Ústí nad Labem KiK Pardubice KiK Zlín KiK Havířov KiK Kladno KiK Most KiK Opava KiK Frýdek-Místek KiK Jihlava KiK Karviná KiK Teplice KiK Chomutov KiK Karlovy Vary KiK Děčín KiK Jablonec nad Nisou KiK Mladá Boleslav

KiK leták

Zdrojem informací o tom, jaké zboží se nachází na prodejnách ve slevě, je KiK akční leták, dostupný v online podobě právě zde, na MrOferto, stejně jako na internetových stránkách společnosti nebo v papírové podobě na prodejnách. Ačkoliv společnost provozuje KiK eshop, není možné na něm zboží zakoupit, slouží pouze jako zdroj informací. Chce-li tak zákazník využít nabídky z letáku KiK, musí navštívit některou z prodejen umístěných napříč celou ČR. Zejména koncem sezóny není akční leták KiK jediným zdrojem výhodných nabídek. O spoustu cenových zvýhodnění se totiž v tomto období postará i KiK výprodej, který se nejčastěji vztahuje k oblečení. KiK leták aktuální vychází zhruba jednou do měsíce. Zákazníci tak mají dostatek času na to, aby si promysleli, jaké KiK akce chtějí využít.

Nabídka zboží je opravdu rozmanitá, kupující zde najde věci od oblečení přes hračky pro děti až po KiK dekorace, oblíbené především v souvislosti s Vánocemi. Případně, pokud zákazník shání něco, na co zrovna leták KiK aktuální slevu nenabízí, může se porozhlédnout se u konkurence. Skvělý může být PEPCO leták, v němž se nachází obdobný sortiment jako právě v letáku KiK. Oblíbenou variantu představuje KiK leták PDF, který si mohou zákazníci snadno stáhnout z MrOferto a mít tak nepřetržitý přehled o probíhajících akcích. Ve verzi PDF je dostupný také Makro akční leták, v němž se mnohdy také nachází akce na podobný sortiment, jako nabízejí prodejny KiK. Obvykle je ke konci platnosti aktuálního letáku k nahlédnutí i KiK leták příští týden, který se od toho aktuálního liší pouze v obsažených akcích.

O obchodu

Označení KiK se vztahuje k německému prodejci, který svoji působnost z Německa postupem času rozšířil do několika států Evropy, a to i do Česká republiky, kde se tak často můžeme setkat s označením KiK CZ. Na českém trhu KiK vystupuje od roku 2007 a nyní provozuje více než 200 kamenných prodejen. Kompletní nabídka dostupného zboží je vždy k nahlédnutí na KiK eshop CZ, kde však není možné uskutečnit nákup. Společnost KiK eshop provozuje jenom pro informativní účely. Stejně je na tom také společnost Action, u níž lze Action obchod leták využít taktéž pouze v kamenných prodejnách, nikoliv na eshopu.

Sortiment KiK zahrnuje cenově dostupné oblečení, obuv a různé doplňky pro celou rodinu. Dále společnost často nabízí sezónní zboží, sportovní potřeby a v nabídce nechybí ani hračky nebo kosmetika. Zlevněné hračky a bytové doplňky se obvykle nachází také v letáku TEDi. Firma KiK se zaměřuje na cenově dostupné produkty, a proto se snaží poskytovat široký sortiment za konkurenceschopné ceny. O tom, jaké zboží je aktuálně k dispozici, informuje buď KiK online shop, anebo kamenné prodejny.

Kontaktní informace

Jestliže mají zákazníci nějaký dotaz, mohou se obrátit na kontaktní formulář umístěný na internetových stránkách firmy v sekci "Kontakty". Taktéž mají zájemci možnost využít telefonní číslo: +420 272 089 724 nebo e-mailovou adresu: kontakt@kik.cz. Kdo chce, může zůstat se společností i v užším kontaktu, a to připojením se k některé ze sociálních sítí. Firma má účet zřízený na Facebooku a Instagramu, kde několikrát do týdne sdílí informace o novinkách, anebo o tom, co za výhodné nabídky se dá najít v letáku KiK. Sídlo společnosti KiK CZ se nachází na následující adrese:

  • KiK textil a Non-Food spol. s r.o.,
  • Českomoravská 930/22
  • 190 00 Praha 9

Prodejny KiK se nachází napříč Českou republikou, a to v celkovém počtu více než 200 poboček, kdy mezi nejnavštěvovanější patří KiK Brno či KiK Praha. Kompletní seznam prodejen je k nahlédnutí na internetových stránkách KiK, tedy na: spolecnost.kik.cz. Obvykle jsou prodejny otevřené od 09:00 do 20:00, avšak časy se mohou různit nejen u jednotlivých prodejen, ale podílí se na tom i fakt, zda je momentálně běžný pracovní den, víkend nebo státní svátek. KiK otevírací doba prodejen není závazně stanovena, nicméně mají ji pobočky dost podobnou.

Co to je KiK?

KiK je německý maloobchodní řetězec, specializující se na prodej oblečení, obuvi, bytového textilu a dalšího spotřebního zboží za nízké ceny. Název KiK pochází z německého výrazu "Kunde ist König" (Zákazník je král). Společnost je známá pro svůj cenově dostupný sortiment a na poskytování cenově přístupných módních a spotřebních produktů pro širokou veřejnost. KiK působí v několika evropských zemích, mezi nimiž nechybí ani Česká republika.

Další obchody

Již jste viděli všechny letáky z obchodu KiK? Nevadí, u nás naleznete akční nabídky z dalších obchodů. Stačí kliknout na logo některého z níže zobrazených obchodů a zobrazí se vám všechny jeho akční letáky a nabídky.

Lidé hledají také

Leták TEDi Akční leták Auto Kelly Knižní klub sleva Pompo katalog Banquet akce Sparkys sleva

Nejnovější články

Užijte si jaro naplno. Inspirace pro jarní aktivity doma i venku

Užijte si jaro naplno. Inspirace pro jarní aktivity doma i venku

Jaro je ročním obdobím, na které se těší velké množství lidí. Zima totiž na spoustu osob působí negativně, depresivně a většině chybí sluníčko. V…

Jak si doma vypěstovat rostliny ze semínek a ušetřit za nákupy v zahradnictví?

Jak si doma vypěstovat rostliny ze semínek a ušetřit za nákupy v zahradnictví?

Nabídka květin, stromů, keřů nebo sazenic v zahradnictví zláká každý rok mnoho lidí. Většina z nich také nechá na tomto místě i několik tisíc a…

2 způsoby, jak připravit velikonočního beránka

2 způsoby, jak připravit velikonočního beránka

V tomto roce bude Velikonoční pondělí 1.4. 2024 a většina dětí se chystá v tento den vyjít do ulic a koledovat. V případě, že ve vašem městě či…

Jak se jí kaki přezdívané Diovo ovoce?

Jak se jí kaki přezdívané Diovo ovoce?

Kaki ovoce, známé také jako persimon, jsou lahodné a exotické plody původem z Asie, jejichž konzumace je pro lidské zdraví prospěšná mnoha způsoby.…