jJysk leták od středy 21.09.2022 + leták příští týden

Jysk

Jysk

21.09. – 18.10.2022

Jysk

Jysk

14.09. – 18.10.2022

Jysk

Jysk

10.08. – 13.09.2022

Jysk

Jysk

17.08. – 13.09.2022

Jysk

Jysk

24.08. – 13.09.2022

JYSK je mezinárodní společnost, která se zaměřuje na široký sortiment všeho, co je potřeba v domácnosti. V současné době provozuje 3 000 prodejen v 50 světových zemích. Sortiment je té nejvyšší kvality, moderní a jednoduchý. V prodejnách mohou zákazníci zakoupit nábytek, postele a doplňky ve skandinávském designu. Mimo kamenné prodejny je samozřejmě k dispozici e-shop.

Jysk

Společnost JYSK provází moto „scandinavian sleeping & living“, které odkazuje na skandinávské kořeny společnosti. Skandinávský styl se odráží také v organizaci společnosti, vkládají velkou důvěru ve své zaměstnance a poskytují jim skvělé pracovní podmínky, stejně jako ty platové.

Sortiment:

  • Ložnice

  • Koupelna

  • Pracovna

  • Obývací pokoj

  • Jídelna

  • Úložné prostory

  • Okno

  • Zahrada

  • Domácnost

Slovo JYSK v dánštině označuje cokoliv nebo kohokoli pocházejícího z Jutského poloostrova. Často jej spojují se skromností, pečlivostí a poctivostí, a to jsou tři hodnoty, se kterými se Larsen vždy ztotožňoval. JYSK je symbolem důvěryhodnosti a dodržování daného slova.

Rekordní obrat JYSKu navzdory koronaviru | GOJYSK.com

Historie a vývoj společnosti

JYSK patří do Lars Larsen Group, tuto společnost vlastní rodina původního majitele JYSKu, Larse Larsena. Tento muž je známý tím, že opravdu přináší skvělou nabídku v oblasti spaní a bydlení pro všechny.

První prodejna byla otevřena v roce 1979 v dánském městě Aarhus s původním názvem JYSK Sengetojslager, ten se používal až do roku 2001. Po úspěšném otevření první prodejny otevřel Larsen další obchody a v roce 1984 dokonce první zahraniční prodejnu v Německu. Nyní je roční obrat koncernu přibližně 3,79 miliard eur za rok, růst je řízený a stabilní. Celkový počet zaměstnanců je 24 000.

Kvalita a bezpečnost výrobků JYSK

JYSK pečlivě vybírá všechny své dodavatele a dbá na kvalitu. Všechny výrobky JYSK splňují vysoké normy, zaměstnanci na pozici nákupčích osobně dohlíží na kvalitu výrobků v závodech. Tím kontrola nekončí, protože ve chvíli, kdy výrobky dorazí do skladu prochází další kontrolou na oddělení kontroly kvality a poté jsou odeslány do prodejen. Na výrobcích jsou prováděny testy odolnosti a bezpečnosti ve spolupráci s externími zkušebními partnery.

S ohledem na kvalitu výrobků si JYSK velmi váží všech recenzí od zákazníků, obdržel jich již více než 200 000 a získal 4,3 z 5 hvězdiček. Díky recenzím si zákazníci mohou ještě před zakoupením přečíst zpětnou vazbu od ostatních zákazníků, kteří výrobek již zakoupili.

Sponzorství a dary

Většina sponzorských peněž z JYSKU putuje na podporu kultury a sportu. Stal se například hlavním sponzorem JYSK arény v Silkeborgu v Dánsku a již od roku 1989 podporuje atletiku pro tělesně postižené. JYSK podporuje také charitativní a humanitární účely.

By Appointment to The Royal Danish Court je označení, které udělila dánská královna společnosti JYSK. Toto označení se dává společnostem nebo osobám, které dlouhodobě obchodují s královským dvorem, jsou ekonomicky úspěšné a mají dobrou pověst. Je již tradicí, že je dánský královský dvůr pravidelným zákazníkem JYSKu.

JYSK business to business

Tento B2B program přináší vždy skvělé nabídky a pomoc od specializovaného B2B týmu, který poradí s volbou správných produktů. Držitelé B2B zákaznické karty mohou navštívit lokální prodejny nebo využít flexibilní dodání. Sleva 6 % platí vždy a to i na zlevněné zboží.


Nejnovější články

25.09.2022

Sezóna jablek je tu. Vyzkoušejte si několik receptů s jablky

Během září dozrává většina jablek a lidé je začnou prodávat, jelikož jich mají velké množství. V obchodě si můžete všimnout slev na jablka a při…

18.09.2022

Hubnutí nemusí být složité, když se budete držet těchto rad

Shodit přebytečná kila je snem mnoha lidí, ale jen malé části z nich se to opravdu podaří. Pokud patříte mezi ty, kteří mají ve skříni oblečení v…

16.09.2022

Úklid domácnosti zvládnete i bez chemických čistících prostředků

Začněte doma uklízet pravidelně a vyhnete se tomu, že budete muset před příchodem návštěvy dlouho uklízet. K tomu, abyste doma měli čisto,…

04.09.2022

Posilněte tělo vitamínem C i na podzim

Lidé potřebují pro správné fungování těla mnoho různých vitamínů a mezi nimi je i vitamín C. Pokud o sebe příliš nepečujete a nezaměřujete se na to,…