Jysk leták od středy 07.06.2023 + leták příští týden

JYSK

JYSK

07.06. – 20.06.2023

JYSK

JYSK

24.05. – 20.06.2023

JYSK

JYSK

31.05. – 20.06.2023

JYSK

JYSK

26.04. – 16.05.2023

Akční leták JYSK

Zdrojem příhodných slev, které je možné uplatnit jak v kamenných prodejnách, tak online na e-shopu, je JYSK leták. JYSK akční leták je vhodný nejen pro získání informací o slevách, ale také poslouží jako inspirace ke vzhledu vaší domácnosti. Zákazníci rádi nakupují JYSK matrace, které představují skvělý poměr ceny a kvality a které se taktéž často nacházejí v JYSK CZ letáku. Prolistovat si akční leták JYSK je možné jak zde, na internetovém portálu MrOferto, tak na JYSK eshop CZ, kde je rovnou možné uskutečnit nákup vybraného zboží. JYSK akční leták je jedním ze způsobů, jak si zajistit vysněné bydlení za co nejnižší ceny.

JYSK aktuální leták

Datum, pro které platí aktuální leták JYSK, není přesně stanoveno. Letáky JYSK totiž vychází nahodile, avšak obvykle každý měsíc. Několikrát do roka se tak mohou zákazníci těšit na akce vztahující se k třeba k židlím nebo matracím JYSK. Součástí letáku JYSK jsou akční nabídky jak na venkovní, tak na vnitřní nábytek, vybavit se tak dá za příhodné ceny zahrada i domácnost. Jestliže JYSK aktuální leták zrovna nenabízí to, co potřebujete, stačí nahlédnout do slevových prospektů konkurence, jako je například leták Möbelix. I tato společnost nabízí spoustu moderního nábytku za výhodné slevy.

JYSK leták na příští týden

Příležitostně si je ke konci platnosti aktuálního JYSK letáku možné prolistovat i akční leták JYSK s platností od následujícího týdne, díky kterému tak má kupující dostatek času si svůj nákup důkladně naplánovat. Akce obsažené v letáku se odvíjí i podle toho, jaká je aktuálně sezóna, tudíž například oblíbený JYSK zahradní nábytek v letáku pravděpodobně naleznete v létě, kdy je grilování a trávení času na zahradě v plném proudu. Případně zlevněný zahradní nábytek očekávejte v nějakém podzimním letáku, kdy se bude společnost snažit uvolnit místo ve skladu. Spoustu akčních nabídek zprostředkovává nejen leták od JYSKU, ale taktéž leták XXXLutz, v němž se opět nachází obdobné zboží jako právě v JYSK CZ letáku.

O obchodu

Společnost JYSK provází moto „scandinavian sleeping & living“, které odkazuje na skandinávské kořeny společnosti. Skandinávský styl se odráží také v organizaci společnosti, vkládají velkou důvěru ve své zaměstnance a poskytují jim skvělé pracovní podmínky, stejně jako ty platové. JYSK eshop CZ zahrnuje kategorie:

 • ložnice,

 • koupelna,

 • pracovna,

 • obývací pokoj,

 • jídelna,

 • úložné prostory,

 • okno,

 • zahrada,

 • domácnost.

Slovo JYSK v dánštině označuje cokoliv nebo kohokoli pocházejícího z Jutského poloostrova. Často jej spojují se skromností, pečlivostí a poctivostí, a to jsou tři hodnoty, se kterými se Larsen vždy ztotožňoval. JYSK je symbolem důvěryhodnosti a dodržování daného slova. JYSK patří do Lars Larsen Group, tuto společnost vlastní rodina původního majitele JYSKu, Larse Larsena. Tento muž je známý tím, že opravdu přináší skvělou nabídku v oblasti spaní a bydlení pro všechny. První prodejna byla otevřena v roce 1979 v dánském městě Aarhus s původním názvem JYSK Sengetojslager, který se používal až do roku 2001. Po úspěšném otevření první prodejny otevřel Larsen i další obchody a v roce 1984 dokonce první zahraniční prodejnu v Německu. Nyní je roční obrat koncernu přibližně 3,79 miliard eur za rok, růst je řízený a stabilní. Celkový počet zaměstnanců je 24 000.

Kvalita a bezpečnost výrobků JYSK

JYSK pečlivě vybírá všechny své dodavatele a dbá na kvalitu. Všechny výrobky JYSK splňují vysoké normy, zaměstnanci na pozici nákupčích osobně dohlíží na kvalitu výrobků v závodech. Tím kontrola nekončí, protože ve chvíli, kdy výrobky dorazí do skladu, prochází další kontrolou na oddělení kontroly kvality a poté jsou odeslány do prodejen. Na výrobcích jsou prováděny testy odolnosti a bezpečnosti ve spolupráci s externími zkušebními partnery. S ohledem na kvalitu výrobků si JYSK velmi váží všech recenzí od zákazníků, obdržel jich již více než 200 000 a získal 4,3 z 5 hvězdiček. Díky recenzím si kupující mohou ještě před zakoupením přečíst zpětnou vazbu od ostatních zákazníků, kteří výrobek již zakoupili.

JYSK prodejny a otevírací doba

V České republice se nachází kolem 90 prodejen JYSK, přičemž mezi nejnavštěvovanější patří ty ve velkých městech jako JYSK Praha nebo JYSK Brno. Stejně tak je ale na prodejny JYSK možné narazit v Liberci, Ostravě či Plzni. Jestliže se v blízkosti vašeho bydliště nenachází žádná kamenná prodejna, v níž by bylo možné nákup uskutečnit, navštivte JYSK.cz e-shop, kde se mnohdy nachází i větší nabídka zboží. Kompletní seznam kamenných poboček je k nahlédnutí na internetových stránkách JYSKu.

Jaká je konkrétní otevírací doba JYSK vybraných prodejen?

Konkrétní pobočkaOtevírací doba
JYSK Praha: Českomoravská 10Po-So: 9:00-19:00, Ne: 10:00-17:00
JYSK Brno: Bidláky 20
Po-Pá: 9:00-19:00, So: 9:00-18:00, Ne: 10:00-18:00
JYSK Plzeň: Skupova 490/24
Po-Pá: 9:00-18:00, So: 9:00-17:00, Ne: zavřeno
JYSK Ostrava: Vítkovická 3
Po-So: 9:00-19:00, Ne: 9:00-18:00
JYSK Liberec: Sousedská ul. 605
Po-So: 9:00-19:00, Ne: 10:00-19:00

Otevírací doba pro prodejny JYSK není pevně stanovená, nicméně nejčastěji je otevřeno každý den od 9:00 do 19:00.

Kontaktní informace

Jestliže mají zákazníci jakýkoliv dotaz, mohou využít zákaznický servis, a to formou chatu, anebo skrze telefonní číslo: +420 228 884 565. Kromě toho je možné svůj dotaz zaslat prostřednictvím e-mailové adresy, ke které se zájemci dostanou na internetových stránkách JYSK skrze sekci "Zákaznický servis". Zákaznické centrum je v provozu 7 dní v týdnu, Po-Pá od 9:00 do 17:00, So-Ne od 9:00 do 16:00. 

Sídlo společnosti JYSK se nachází na následující adrese:

 • JYSK s.r.o.,
 • Novodvorská 1062/12
 • Lhotka - 142 00 Praha 4
 • IČO: 267 60 746
 • DIČ: CZ26760746

Zájemci se se společností mohou spojit i na některé ze sociálních sítí. Nejčastěji firma vystupuje na Facebooku a Instagramu, kde sdílí naskladněné novinky, zajímavé informace související s obchodem nebo lákavé nabídky uvedené v akčním letáku. Taktéž má ale JYSK zřízený účet na YouTube, kam přidává zejména informace o vybraných prodejnách. V neposlední řadě se dá JYSK najít na LinkedIn.

Další obchody

Již jste viděli všechny letáky z obchodu JYSK? Nevadí, u nás naleznete akční nabídky z dalších obchodů. Stačí kliknout na logo některého z níže zobrazených obchodů a zobrazí se vám všechny jeho akční letáky a nabídky.

Nejnovější články

Jak vyprat textil s fleky, aby bylo oblečení opět čisté

Jak vyprat textil s fleky, aby bylo oblečení opět čisté

I když už se v dnešní době postará o čistotu prádla primárně pračky a další přístroje, tak se mnohdy stává, že lidé vytáhnou z pračky právě vyprané…

Vyrobte si čokoládovou nebo vanilkovou domácí zmrzlinu a ušetřete peníze

Vyrobte si čokoládovou nebo vanilkovou domácí zmrzlinu a ušetřete peníze

Jakmile se venku začnou zvyšovat teploty, tak lidé pocítí, že přichází jaro a zvýší se také prodej zmrzlin, které miluje mnoho lidí. Tyto dobré…

Čištění grilu nemusí být na dlouho. Práci vám urychlí tyto triky

Čištění grilu nemusí být na dlouho. Práci vám urychlí tyto triky

Majitelé grilů jistě znají ten pocit, kdy na jaře vytáhnou gril z místa, kde jej schovávali a pokud jej nevyčistili na konci letní sezóny, tak moc…

Nejnovější trendy na evropské módní scéně

Nejnovější trendy na evropské módní scéně

Evropa je dlouhodobě považována za módní metropoli, která diktuje trendy a inspiruje celý svět. Evropská módní scéna je plná inovativních designérů,…