Letáky | Bydlení a zahrada | Baumax

Baumax - akční leták, zboží v akci

Baumax

02.04. – 30.04.2024

Zobrazit leták
Baumax

15.12. – 30.06.2024

Zobrazit leták
Baumax

01.03. – 31.03.2024

Zobrazit leták
Baumax

14.03. – 31.03.2024

Zobrazit leták
Baumax

01.02. – 29.02.2024

Zobrazit leták

Expirované letáky Baumax »

Letáky Baumax i ve vašem městě

Baumax Praha Baumax Ostrava Baumax Plzeň Baumax Olomouc Baumax České Budějovice Baumax Hradec Králové Baumax Ústí nad Labem Baumax Pardubice Baumax Kladno Baumax Most Baumax Frýdek-Místek Baumax Karlovy Vary Baumax Mladá Boleslav Baumax Třebíč Baumax Tábor Baumax Znojmo Baumax Příbram

Baumax akční leták

Obchod Baumax láká nové i stálé zákazníky nabídkou atraktivních letáků a propagačních akcí, které přinášejí výhodné ceny na široký sortiment stavebnin, nářadí, zahradního vybavení a dalšího zboží. Pravidelně připravený Baumax akční leták zahrnují lákavé nabídky a speciální akce, které umožňují nákupy za výhodné ceny. Ve snaze neustále zlepšovat zákaznický zážitek a reagovat na potřeby našich zákazníků se obchod Baumax snaží inovovat a přinášet nové nápady do svých letáků a Baumax akcí. I v nadcházející týdnech společnost v akčním letáku Baumax nabídne spoustu zajímavých nabídek na produkty pro domácnost, zahradu, stavební projekty a další oblasti. Všechny letáky Baumax, stejně jako OBI leták, obsahují aktuální trendy, sezónní produkty a atraktivní slevy, které zákazníkům umožní získat kvalitní zboží za výhodné ceny. Vydávaný je Baumax leták obvykle na období jednoho měsíce a těšit se na něj mohou zákazníci hned na začátku vybraného měsíce.

Baumax leták aktuální

Obvykle každý měsíc je vydáván nový Baumax akční leták, v němž jsou prezentovány slevy a nabídky na různé kategorie produktů. Zákazníci mohou očekávat zvýhodněné ceny stavebních materiálů, nářadí, zahradní techniky, domácích potřeb a dalšího sortimentu. Tato pravidelná aktualizace nabídek umožňuje zákazníkům ušetřit při nákupech potřebných produktů. Pro ty, kteří preferují pohodlné a rychlé nákupy z pohodlí svého domova, je k dispozici dokonce i online eshop obchodu Baumax, kde je opět možné využít Baumax akce a zboží si zakoupit. Stejné možnosti nabízí také akce Mountfield, které je taktéž možné uplatnit jak v kamenných prodejnách, tak online. Na eshopu Baxumax mohou zákazníci procházet aktuální nabídky nejen z akčního letáku Baumax, ale také využívat speciálních online akcí a objednávat si zboží s možností doručení až k jejich dveřím. Online platforma nabízí široký výběr produktů a usnadňuje nakupování prostřednictvím pár kliknutí. V momentě, kdy však leták Baumax aktuální ani online akce nenabízí výhodné ceny na vše, co by zákazník ocenil, může zákazník využít konkurenční BAUHAUS leták, ve kterém se nachází cenová zvýhodnění na podobné zboží.

Baumax akční leták pro příští měsíc

Také nadcházející měsíční Baumax akční leták nabídne širokou škálu atraktivních nabídek a výhodných akcí na různé produkty. Akční leták Baumax pro příští měsíc bude opět plný inspirace pro stavební projekty, zahradní úpravy a domácí renovace. Od nových stavebnin a nářadí až po zahradní techniku a dekorace, nadcházející Baumax akce opět nabídnou to nejlepší, co společnost může. Připravované jsou skvělé slevy na vybrané produkty, které umožní ušetřit při nákupech a zároveň realizovat plány za výhodných podmínek. Jak Baumax leták aktuální, tak budoucí obvykle platí po celý měsíc a bude dostupný na prodejnách, jako je Baumax Třebíč, i online. Nenechte si ujít ani skvělý Pepco leták, v němž jsou k dostání například zlevněné bytové dekorace. Oba slevové prospekty je možné prolistovat právě zde, na slevovém portálu MrOferto.

O obchodu Baumax

Baumax je významným obchodním řetězcem zaměřeným na stavebniny, nářadí, zahradní vybavení a domácí potřeby. Je známý svou širokou nabídkou produktů pro stavební projekty, úpravy interiérů a zahradní práce. V České republice má několik prodejen, které se staly populárním místem pro nákupy stavebnin, nářadí a zahradního vybavení. V ČR existují i jiné obchody, které nabízejí podobný sortiment jako Baumax. Patří sem například OBI, Hornbach s letákem Hornbach nebo Bauhaus. Tyto obchody se také specializují na stavebniny, nářadí a zahradní vybavení. Baumax vrácení zboží je obvykle možné v určité lhůtě po zakoupení, pokud zákazník nebyl s produktem spokojen. Zároveň společnost poskytuje standardní záruku na zboží, která se liší podle druhu produktu.

V Baumaxu je možné zboží zakoupit přímo v prodejnách nebo využít online nákupy prostřednictvím webového eshopu. V závislosti na prodejně je také nabízena doprava zakoupeného zboží a montáž některých produktů. Baumax je zkrátka oblíbeným místem pro domácí kutily, stavebníky a zahradníky, kteří zde mohlou nalézt široký výběr potřebných produktů, kde nechybí ani Baumax ploty nebo Baumax sedací soupravy.

Baumax sortiment

Baumax se specializuje na široký sortiment stavebnin, nářadí, zahradního vybavení a dalších produktů pro domácnost a stavební projekty. Zde je přehled některých kategorií produktů, které byly typicky dostupné v obchodech Baumax:

  1. Stavebniny: V Baumaxu jsou k dispozici různé druhy stavebních materiálů, jako jsou cihly, cement, izolace, obklady, dlažby, střešní krytiny a další stavební prvky.
  2. Nářadí: Obchod nabízí širokou škálu nářadí pro různé účely, včetně ručního nářadí (kladiva, šroubováky, kleště), elektrického nářadí (vrtáky, brusky) a zahradního nářadí (sekery, kosačky).
  3. Zahradní vybavení: Pro zahrádkáře je k dispozici různá zahradní technika, nábytek pro venkovní prostor, grily, zahradní nástroje, bazény a další produkty pro péči o zahradu.
  4. Domácí potřeby: V Baumaxu je možné nalézt různé produkty pro domácnost, včetně interiérového nábytku, osvětlení, dekorací, spotřebičů a nářadí pro domácnost.
  5. Stavební chemie a barvy: Obchod nabízí také široký sortiment stavební chemie, jako jsou lepidla, tmely, barvy a laky pro různé povrchy a účely.
  6. Elektroinstalace: Pro elektrikáře i domácí kutily jsou k dispozici elektroinstalační prvky, kabely, zásuvky, vypínače a další součásti elektrických instalací.
  7. Podlahy a dveře: Baumax také nabízí výběr podlahových krytin, laminátů, parket, dveří a zárubní.
  8. Koupelny a sanitární technika: Pro úpravu koupelny je dostupná sanitární technika, vany, umyvadla, sprchové kouty, baterie a další doplňky.

Tento sortiment, jako jsou oblíbené Baumax ploty a Baumax sedací soupravy, reflektuje potřeby domácích kutilů, stavebníků a zahradníků, a byl přizpůsoben různým typům projektů a úprav domova.

Baumax prodejny a otevírací doba

Baumax je v České republice známý jako oblíbený obchodní řetězec, který nabízí široký sortiment stavebnin, nářadí, zahradního vybavení a dalších produktů pro domácnost a stavební projekty. Tato společnost se stala cenným zdrojem pro stavebníky, zahradníky a domácí kutily, kteří hledají kvalitní produkty za výhodné ceny. Firma po celé České republice provozuje několik prodejen. Zákazníci tak mohou využít možnost osobního nákupu v těchto prodejnách a získat potřebné produkty ihned. Případně Baumax nabízí také možnost objednání zboží online a vyzvednutí na prodejně. Jaká je otevírací doba vybraných Baumax prodejen?

Vybraná prodejnaKonkrétní otevírací doba
Baumax Třebíč: Hrotovická 160Po-Ne: 08:00-20:00
Baumax Praha: Chodovská 1549/18Po-Ne: 08:00-20:00
Baumax Brno: Skandinávská 2Po-Ne: 08:00-20:00
Baumax Karlovy Vary: Dolní Kamenná 1004/7Po-Ne: 08:00-20:00
Baumax Ústí nad Labem: Havířská 354/15Po-Ne: 08:00-20:00

Baumax prodejny jsou centry stavebního a domácího vybavení, kde zákazníci mohou nalézt širokou škálu produktů pro různé projekty.

Kontaktní informace

V případě dotazů nabízí Baumax svým zákazníkům několik možností, jak se mohou se společností spojit. Nejvyužívanější je telefonní číslo: +420 222 250 166 nebo e-mailová adresa: kancelar@baumax.cz. Případně se mohou zájemci na cokoliv optat i v prodejnách, třeba Baumax Třebíč. Tací, kteří chtějí se společností zůstat v pravidelném kontaktu, tak mohou učinit skrze sociální sítě, jako je Facebook a Instagram, kde jsou zveřejňované například aktuální Baumax akce.

Další obchody

Již jste viděli všechny letáky z obchodu Baumax? Nevadí, u nás naleznete akční nabídky z dalších obchodů. Stačí kliknout na logo některého z níže zobrazených obchodů a zobrazí se vám všechny jeho akční letáky a nabídky.

Lidé hledají také

Akční leták PEPCO KiK aktuální leták Action leták OBI leták Akční leták Uni Hobby Hornbach akce Bauhaus leták online Mountfield leták Leták Orion Tescoma sleva Katalog SIKO

Nejnovější články

Triky, jak opticky zvětšit místnost

Triky, jak opticky zvětšit místnost

V bytě i v domě se mohou nacházet místnosti, které jsou vcelku malé a nejde je zvětšit rekonstrukcí. Naštěstí existuje několik triků, díky nimž lze…

Užijte si jaro naplno. Inspirace pro jarní aktivity doma i venku

Užijte si jaro naplno. Inspirace pro jarní aktivity doma i venku

Jaro je ročním obdobím, na které se těší velké množství lidí. Zima totiž na spoustu osob působí negativně, depresivně a většině chybí sluníčko. V…

Jak si doma vypěstovat rostliny ze semínek a ušetřit za nákupy v zahradnictví?

Jak si doma vypěstovat rostliny ze semínek a ušetřit za nákupy v zahradnictví?

Nabídka květin, stromů, keřů nebo sazenic v zahradnictví zláká každý rok mnoho lidí. Většina z nich také nechá na tomto místě i několik tisíc a…

2 způsoby, jak připravit velikonočního beránka

2 způsoby, jak připravit velikonočního beránka

V tomto roce bude Velikonoční pondělí 1.4. 2024 a většina dětí se chystá v tento den vyjít do ulic a koledovat. V případě, že ve vašem městě či…