Letáky | Bydlení a zahrada | OBI

OBI leták

OBI

01.05. – 31.05.2024

Zobrazit leták
OBI

01.05. – 31.05.2024

Zobrazit leták
OBI

01.04. – 30.04.2024

Zobrazit leták
OBI

01.04. – 30.04.2024

Zobrazit leták
OBI

01.03. – 31.03.2024

Zobrazit leták

Expirované letáky OBI »

Letáky OBI i ve vašem městě

OBI Praha OBI Brno OBI Ostrava OBI Plzeň OBI Liberec OBI Olomouc OBI Hradec Králové OBI Ústí nad Labem OBI Zlín OBI Havířov OBI Most OBI Opava OBI Frýdek-Místek OBI Jihlava OBI Teplice OBI Karlovy Vary OBI Jablonec nad Nisou OBI Mladá Boleslav OBI Prostějov OBI Přerov OBI Česká Lípa OBI Kolín OBI Příbram OBI Cheb

OBI leták

Několikrát do roka vydávaný akční leták OBI CZ přináší širokou škálu slev na nábytek, potřebné nástroje, dekorace, zahradní vybavení a mnoho dalšího. Chcete-li udržet krok s nejnovějšími trendy v oblasti domácího vybavení a zároveň ušetřit peníze, je pro vás akční leták OBI tou správnou volbou. OBI akce v letáku často zahrnují slevy na sezónní zahradní nářadí, barvy a dekorační prvky pro každý interiér. OBI leták obvykle vychází jednou za měsíc, takže mají zákazníci dostatek času si všechny akční nabídky pečlivě prohlédnout a vybrat si to, co potřebují nebo co by jim udělalo radost. Máte-li rádi kutilství nebo zahradničení, OBI leták zahrada nebo OBI leták květiny vám může poskytnout inspiraci a příležitosti k vylepšení vašeho okolí. Nezapomeňte sledovat slevový portál MrOferto, kde jsou aktualizované nejen akce OBI, ale také konkurenční HORNBACH akce. Prohlížet si online nebo OBI leták PDF lze jak na MrOferto, tak na oficiálních internetových stránkách společnosti. Případně lze OBI leták aktuální prolistovat v kterékoliv kamenné prodejně, jako je OBI Brno.

OBI leták aktuální přináší nejenom akční ceny, ale také inspiraci pro domácí a zahradní úpravy. Pro zákazníky OBI leták aktuální nabízí slevy na široký sortiment produktů, od nábytku přes nářadí až po dekorace a zahradní vybavení, na to výhodné nabídky poskytuje také několikrát do roka vydávaný Mountfield leták. Zákazníci mohou akcí využívat pohodlně z domova skrze OBI eshop, kdykoliv jim nákup vyhovuje. Výhodné nabídky a inspirace, které OBI aktuální leták poskytuje, lákají zákazníky stejně jako rozmanitá nabídka na prodejnách. Nadcházející OBI akce jsou vždy tím, na co se zákazníci těší, jakmile využijí aktuálně dostupné slevy. Jak papírový, tak OBI leták online zákazníky neustále překvapuje novými nabídkami a inspirací pro domov a zahradu. OBI akce jsou často spojeny se sezónními změnami, a to nejen v sortimentu, ale také ve stylu a designu.

O obchodu

OBI je známým řetězcem, který se specializuje na prodej domácího vybavení, nástrojů, zahradního vybavení a dekorací. Společnost si zakládá na nabídce širokého sortimentu produktů, který pokrývá různorodé potřeby zákazníků. V OBI nechybí nábytek pro obývací pokoje, koupelny, zahrady a terasy. Zákazníci zde také najdou nástroje pro různé kutilské projekty, od malování až po stavbu. Firma se pyšní i nabídkou květin, rostlin a zahradního náčiní, kdy v sortimentu nechybí ani OBI zemina. Užitečný v tomto případě může být příležitostně vydávaný OBI leták květiny.

Pokud jde o zákaznický servis, nabízí společnost možnost vrácení zakoupeného zboží, pokud není zákazník s produktem spokojený. Obvykle platí standardní podmínky vrácení, což zahrnuje zachování originálního balení a předložení dokladu o nákupu. Proces vrácení zboží u OBI CZ je snadný a pohodlný, v souladu se zákonným právem na odstoupení od smlouvy. Společnost poskytuje prodlouženou lhůtu na odstoupení až 30 dnů. OBI vrácení zboží je možné uskutečnit prostřednictvím zákaznického účtu pomocí funkce "Zaslat zboží zpět".

Kontaktní informace

V případě dotazů se mohou zákazníci obrátit na telefonní číslo: +420 277 001 004, a to Po-Ne. Stejně tak je možné využít e-mailovou adresu: info@obi.cz. Oficiální webové stránky OBI pak zahrnují rozsáhlé informace o sortimentu, aktuálních nabídkách nebo otevírací době jednotlivých prodejen. Aktivně společnost vystupuje i na sociálních sítích, konkrétně na Instagramu a Facebooku, kde sdílí jak tipy na dostupné akce OBI, tak chystané novinky. Sídlo společnosti se nachází na adrese:

  • OBI Česká republika s.r.o.,
  • Budějovická 3a
  • 140 00 Praha 4

Pro zákazníky, kteří hledají komplexní sortiment pro domov a zahradu, jsou kamenné prodejny OBI CZ ideálním cílem. Nabízejí široký výběr produktů, které uspokojí potřeby každého, kdo se chce postarat o svůj domov a zahradu. OBI otevírací doba je pak obvykle každý den od 08:00 do 20:00, může se však různit.

Kde je OBI?

OBI, hobby market, který se specializuje na prodej různých produktů pro domov, zahradu a stavebnictví, se nachází v několika zemích po celém světě, jako je Německo, Česká republika, Polsko, Rakousko, Slovensko, Maďarsko, Rumunsko, Rusko, Itálie a další. V každé zemi je možné nalézt prodejny OBI, které nabízejí široký sortiment produktů, včetně zahradního vybavení, dekorací a stavebního materiálu. Tyto prodejny jsou ideálním místem pro zákazníky, kteří hledají výrobky pro svůj domov, projekty do zahrady nebo stavební potřeby. Mezi hojně navštěvované české kamenné prodejny se řadí například OBI Olomouc nebo OBI Brno.

Co znamená zkratka OBI?

Zkratka OBI znamená ve skutečnosti není zkratka, ale fonetický přepis francouzsky vysloveného výrazu "hobby". Název tak prozrazuje, že je OBI hobby marketem, v němž zákazníci naleznou rozsáhlou nabídku zboží. V sortimentu nechybí oblíbené produkty, jako je OBI zahradní nábytek nebo OBI zemina. Kompletní nabídku hobby marketů OBI lze zjistit na internetových stránkách společnosti.

Kde najdu OBI v Polsku?

OBI je mezinárodní řetězec obchodů specializujících se na prodej produktů pro domov, zahradu a stavebnictví, který má několik prodejen také v Polsku. Vyhledávané jsou polské OBI prodejny zejména proto, že příležitostně nabízí nižší ceny než české prodejny. Abyste zjistili konkrétní umístění a adresu prodejen OBI v Polsku, doporučujeme použít oficiální webové stránky OBI a na nich dostupný vyhledávací nástroj pro prodejny.

Další obchody

Již jste viděli všechny letáky z obchodu OBI? Nevadí, u nás naleznete akční nabídky z dalších obchodů. Stačí kliknout na logo některého z níže zobrazených obchodů a zobrazí se vám všechny jeho akční letáky a nabídky.

Lidé hledají také

PEPCO leták aktuální KiK leták příští týden Akční leták Action TEDi leták PDF akční leták baumax Akční leták UNI HOBBY Hornbach akční leták Bauhaus leták online Leták ASKO - NÁBYTEK Leták SCONTO Nábytek Mountfield slevy Orion leták Tescoma slevový kód Katalog SIKO

Nejnovější články

Jak na jarní úklid šatníku?

Jak na jarní úklid šatníku?

Na jaře se příroda probouzí k životu, lidé chodí více ven a ve většině domácností se také dělá jarní úklid. S příchodem jara přichází i čas na…

Vytvořte si útulnou ložnici, ve které se bude skvěle relaxovat a spát

Vytvořte si útulnou ložnici, ve které se bude skvěle relaxovat a spát

Ložnice by měla být místem klidu a pohodlí, kde se po náročném dni můžete uvolnit a načerpat novou energii. Některé ložnice však nesplňují podmínky,…

Vyměňte Albert body za slevy na stavebnice LEGO

Vyměňte Albert body za slevy na stavebnice LEGO

Albert supermarket i hypermarket lákají zákazníky na výhodnou akci, která jim umožní získat slevy na oblíbené stavebnice LEGO. Sbírání bodů je…

Kostým na čarodějnice ještě stíháte. Vyrobte si jej sami doma podlě těchto tipů

Kostým na čarodějnice ještě stíháte. Vyrobte si jej sami doma podlě těchto tipů

Čarodějnice letos připadají na 30.4. 2024 a chystá se je oslavit velké množství lidí. Do příprav oslav se už s předstihem pustili i organizátoři…