Akční letáky Dr.Max Havířov

Objevte nejnovější nabídky v letáku Dr.Max Havířov, plném atraktivních slev a akcí. V letáku Dr.Max Havířov naleznete rozsáhlý sortiment produktů za skvělé ceny. Pokud ale hledáte jiný obchod ve městě Havířov, můžete vybírat z pestré nabídky obchodů, jako jsou leták Kaufland Havířov, leták Lidl Havířov a leták Albert Havířov.

Dr. Max

Dr. Max

01.12. – 31.12.2023

Další obchody ve městě Havířov

Další města s letáky Dr.Max v okolí

Dr.Max Ostrava Dr.Max Frýdek-Místek Dr.Max Karviná Dr.Max Třinec Dr.Max Orlová Dr.Max Český Těšín Dr.Max Nový Jičín Dr.Max Kopřivnice Dr.Max Bohumín Dr.Max Rožnov pod Radhoštěm

Akční nabídky obchodu Dr.Max Havířov

Ve městě Havířov najdete obchod Dr.Max, který pravidelně aktualizuje své letáky.

Pro zobrazení nejnovějšího letáku Dr.Max Havířov, který platí od 01.12.2023 do 31.12.2023, stačí kliknout zde.

Letáky přináší limitované akce, slevy, ale i sezónní nabídky. Každý najde to, co potřebuje. Detailní informace o nabídkách obchodu Dr.Max naleznete v letácích Dr.Max Havířov, které jsou pro vás stále dostupné.

Letáky obchodu Dr.Max lze také objevit v dalších blízkých městech, například v prodejnách Dr.Max Ostrava, Dr.Max Frýdek-Místek, Dr.Max Karviná. Pro více možností nakupování můžete nahlédnout do nabídek obchodů Kaufland, Lidl, Albert, Tesco a dalších. Pokud hledáte jiný obchod a jeho akční letáky, jistě ho najdete v sekci Letáky na hlavní stránce.