Akční letáky Kaufland Havířov

Objevte nejnovější nabídky v letáku Kaufland Havířov, plném atraktivních slev a akcí. V letáku Kaufland Havířov naleznete rozsáhlý sortiment produktů za skvělé ceny. Pokud ale hledáte jiný obchod ve městě Havířov, můžete vybírat z pestré nabídky obchodů, jako jsou leták Lidl Havířov, leták Albert Havířov a leták Tesco Havířov.

Kaufland

Kaufland

29.11. – 05.12.2023

Další obchody ve městě Havířov

Další města s letáky Kaufland v okolí

Kaufland Ostrava Kaufland Frýdek-Místek Kaufland Karviná Kaufland Třinec Kaufland Orlová Kaufland Český Těšín Kaufland Bohumín

Akční nabídky obchodu Kaufland Havířov

Ve městě Havířov najdete obchod Kaufland, který pravidelně aktualizuje své letáky.

Pro zobrazení nejnovějšího letáku Kaufland Havířov, který platí od 29.11.2023 do 05.12.2023, stačí kliknout zde.

Letáky přináší limitované akce, slevy, ale i sezónní nabídky. Každý najde to, co potřebuje. Detailní informace o nabídkách obchodu Kaufland naleznete v letácích Kaufland Havířov, které jsou pro vás stále dostupné.

Letáky obchodu Kaufland lze také objevit v dalších blízkých městech, například v prodejnách Kaufland Ostrava, Kaufland Frýdek-Místek, Kaufland Karviná. Pro více možností nakupování můžete nahlédnout do nabídek obchodů Lidl, Albert, Tesco, Billa a dalších. Pokud hledáte jiný obchod a jeho akční letáky, jistě ho najdete v sekci Letáky na hlavní stránce.