Letáky | Lékárny a zdraví | Dr.Max

Dr. Max leták

Dr. Max

01.07. – 31.08.2024

Zobrazit leták
Dr. Max

01.06. – 30.06.2024

Zobrazit leták
Dr. Max

01.05. – 31.05.2024

Zobrazit leták
Dr. Max

01.04. – 30.04.2024

Zobrazit leták
Dr. Max

01.03. – 31.03.2024

Zobrazit leták

Expirované letáky Dr.Max »

Letáky Dr.Max i ve vašem městě

Dr.Max Praha Dr.Max Brno Dr.Max Ostrava Dr.Max Plzeň Dr.Max Liberec Dr.Max Olomouc Dr.Max České Budějovice Dr.Max Hradec Králové Dr.Max Ústí nad Labem Dr.Max Pardubice Dr.Max Zlín Dr.Max Havířov Dr.Max Kladno Dr.Max Most Dr.Max Opava Dr.Max Frýdek-Místek Dr.Max Jihlava Dr.Max Karviná Dr.Max Teplice Dr.Max Chomutov Dr.Max Karlovy Vary Dr.Max Děčín Dr.Max Jablonec nad Nisou Dr.Max Mladá Boleslav

Dr. Max leták

Lékárna Dr. Max začátkem každého měsíce vydává Dr. Max leták plný akcí, které přinášejí zákazníkům výhodné nabídky na léky, zdravotnické produkty a další sortiment. Platnost letáku je pak do posledního dne v daném měsíci. Využít se dá vybraná Dr. Max sleva z letáku jak na eshopu, tak v kamenných prodejnách. Akční leták Dr. Max zákazníkům umožňuje ušetřit a získat potřebné zdravotní produkty za konkurenční ceny. Kromě měsíčních letáků Dr. Max lékárna často pořádá také různé propagační akce a speciální nabídky, které jsou zaměřeny na zvýhodněné ceny a výhodné balíčky produktů. Tyto Dr. Max akce mohou být spojeny s konkrétními tématy, jako je prevence a léčba sezónních onemocnění, doplňky stravy pro posílení imunity nebo akce na produkty pro péči o dětské zdraví. Jestliže zákazníci v Dr. Max letáku hledají cenová zvýhodnění na drogerii, může jim stejně tak posloužit dm leták, opět pravidelně aktualizovaný zde, na MrOferto.

Aktuální Dr. Max leták se zaměřuje na momentální potřeby zákazníků a sezónní trendy. Nalézt se v něm dají nabídky na širokou škálu produktů, včetně léků na předpis i těch volně prodejných, rozmanitou nabídku doplňků stravy, vitamínů, kosmetiky a hygienických potřeb. Spoustu slev, a to nejen na léky, zprostředkovává také konkurenční BENU leták, vydávaný obvykle jednou za dvě měsíce. Budoucí letáky lékárny Dr. Max, které vychází zhruba den před koncem platnosti aktuálních akcí, taktéž obsahují slevy na specifické kategorie produktů, například na antialergické léky před začátkem jarní alergické sezóny, vitamíny a posilovače imunity na podzim a zimní měsíce. Každý Dr. Max akční leták přináší zákazníkům možnost pořídit si kvalitní zdravotní produkty za výhodné ceny.

Lékárna Dr. Max

Lékárna Dr. Max je významným řetězcem lékáren působícím mimo jiné v České republice. Na český trh vstoupila Dr. Max lékárna v roce 2006. Od té doby se stala jedním z předních řetězců lékáren v zemi. Její rychlý růst a rozvoj přispěly k rozšíření dostupnosti zdravotnických a farmaceutických služeb po celé ČR. Na našem území existuje několik dalších řetězců lékáren, které se podobají lékárně Dr. Max. Mezi ně patří například BENU Lékárna, Lékárny U Lva, Lékárny Fakultní nemocnice Motol a další. Na internetových stránkách obchodu si mohou zájemci pročíst sekci "Poradna", kde se dozví spoustu užitečných informací, jak například pečovat o aknózní pleť nebo jak si zajistit zářivý úsměv. Kromě toho jsou na eshopu přehledně uvedené všechny dostupné Dr. Max akce.

Sortiment lékárny

Lékárna Dr. Max se specializuje na rozmanitý sortiment farmaceutických a zdravotnických produktů, které jsou často dostupné za výhodné ceny prostřednictvím jejich akčních letáků. K dispozici jsou léky na předpis, volně prodejné léky, doplňky stravy, kosmetika, produkty pro péči o děti, oční a ušní přípravky, zdravotnické pomůcky nebo produkty pro ústní hygienu. Zakoupit lze vybrané zboží jak přes Dr. Max eshop, tak v některé z kamenných prodejen. V obou případech se dá využít i Dr. Max karta, která přináší výhodnější ceny na zboží pro věrné zákazníky.

Kdo vlastní lékárny Dr. Max?

Vlastníkem řetězce lékáren Dr. Max je skupina Penta Investments, což je mezinárodní investiční společnost se sídlem v Evropě. Penta Investments je známá svými investicemi do různých sektorů, včetně zdravotnictví, energetiky, finančních služeb a nemovitostí. Skupina postupně rozšířila působnost lékáren Dr. Max nejen v České republice, ale také v dalších zemích střední a východní Evropy.

Jak uplatnit slevové kupony na Dr. Max?

Uplatnění slevových kuponů na Dr. Max je jednoduché a pohodlné. Pokud nakupujete online, stačí při dokončování objednávky zadat kód slevového kuponu do příslušného pole v košíku. Sleva bude automaticky odečtena z celkové ceny nákupu. Při nákupu v kamenné prodejně jednoduše předložte slevový kupon pokladní před platbou. Slevové kupony Dr. Max mohou mít různé podmínky použití, proto je dobré si je předem přečíst, aby byl kupon platný a využitelný.

Dr. Max otevírací doba

Lékárny Dr. Max mají obvykle otevírací dobu od pondělí do pátku od 08:00 do 18:00. Některé pobočky jsou otevřeny i v sobotu, a to nejčastěji od 08:00 do 12:00. Větší pobočky, například ty umístěné v nákupních centrech, mohou mít rozšířenou otevírací dobu a být dostupné i o víkendech. Doporučujeme ověřit si otevírací dobu konkrétní lékárny Dr. Max na jejich webových stránkách.

Další obchody

Již jste viděli všechny letáky z obchodu Dr.Max? Nevadí, u nás naleznete akční nabídky z dalších obchodů. Stačí kliknout na logo některého z níže zobrazených obchodů a zobrazí se vám všechny jeho akční letáky a nabídky.

Lidé hledají také

BENU lékárna leták Moje lékárna leták Pilulka sleva Alphega lékárna leták

Nejnovější články

Co by měla obsahovat lékárnička na dovolenou?

Co by měla obsahovat lékárnička na dovolenou?

Začal čas dovolených, na kterou se těší většina lidí. Dovolená by měla být obdobím odpočinku a relaxace. Abyste si ji co nejvíce užili, je důležité…

Chraňte své zdraví a opalujte se bez rizika

Chraňte své zdraví a opalujte se bez rizika

I když si mnoho osob myslí, že se nemusí chránit před slunečními paprsky, protože se jejich kůže nespálí, neuvědomují si zdravotní rizika, které…

Recepty na obědy plné zeleniny

Recepty na obědy plné zeleniny

Zelenina a ovoce se momentálně dostávají v obchodech na přijatelnou cenu, a proto si je lidé kupují častěji. Kromě ceny je dalším důvodem ke koupi…

Naučte se pečovat o své duševní zdraví a budete se cítit mnohem lépe

Naučte se pečovat o své duševní zdraví a budete se cítit mnohem lépe

Dnešní uspěchaná doba příliš nenahrává tomu, aby měli lidé čas se zamýšlet nad tím, zda se příliš nezanedbávají. Kromě toho, že mnoho lidí nechodí na…