DM drogerie leták, akční leták

dm Drogerie

dm Drogerie

05.01. – 01.02.2023

dm Drogerie Journal

dm Drogerie Journal

01.12. – 04.01.2023

DM Drogerie listopad

DM Drogerie listopad

16.11. – 30.11.2022

DM Drogerie journal

DM Drogerie journal

19.10. – 31.10.2022

DM Drogerie

DM Drogerie

08.09. – 12.10.2022

Společnost provozující DM drogerie patří k největším sítím drogerií nejen u nás, ale v celé střední a jihovýchodní Evropě. Jde o německou firmu, která je rozdělena na německý a rakouský koncern. Kromě Česka můžeme tedy pobočky najít také v Německu, Rakousku, Maďarsku, Itálii, Rumunsku a dalších evropských i mimoevropských zemích.

Dm drogerie leták 

Nejen věrní zákazníci ocení pravidelně vydávaný Dm drogerie leták, který obsahuje spoustu příhodných slev. Ty se vztahují nejen ke kosmetice, nýbrž i k potřebám na úklid, k doplňkům do domácnosti nebo je možné uplatnit akce na potraviny. Stejně tak je vhodné zmínit, že akce obsažené v Dm drogerie leták zahrnují privátní Dm značky i běžně známé značkové produkty. Uplatnit slevy z drogerie Dm leták mohou zákazníci jak na některé z kamenných prodejen, které jsou napříč celou Českou republikou, tak na Dm eshop CZ, kde je nabídka produktů o to rozsáhlejší.

Leták Dm drogerie CZ

Četnost vydávání letáku Dm drogerie je jednou za měsíc. Na nové akce a slevy se tak zákazníci mohou těšit vždy začátkem nového měsíce. Pokud tedy chce mít kupující jistotu, že mu neuniknou žádné příhodné slevy a akce, měl by leták Dm drogerie CZ kontrolovat alespoň jednou měsíčně. Učinit tak může na oficiálních internetových stránkách drogerie, nebo zde, na internetové stránce MrOferto, kde je pravidelně aktualizovaný nejen leták drogerie Dm. Těšit se můžete i na konkurenční nabídky, a to třeba v oblíbeném Rossmann letáku. Ten je skvělý zejména v případě, kdy leták drogerie Dm nenabízí to, co by si kupující přál. 

Aktuální leták drogerie Dm

Spoustu akcí nabízí nejen aktuální leták drogerie Dm, nýbrž i věrnostní klub, který je připravený pro věrné zákazníky a zákaznice. Jestliže tak chcete využít více cenových zvýhodnění, než která nabízí drogerie Dm leták, určitě se do klubu připojte. Velmi často se Dm drogerie letáku přezdívá Dm katalog, jelikož kromě slev jsou zde zahrnuty i zajímavé informace o nabízeném zboží. Akce, které Dm katalog nabízí, se obvykle nachází na několika desítkách stran, výběr je tak opravdu rozmanitý.

Drogerie Dm leták příští týden 

Ke konci platnosti aktuálního letáku Dm drogerie CZ je možné se těšit na drogerie Dm leták příští týden, který opět zahrnuje spoustu jiných, avšak stejně výhodných slev. Případně, pokud v letáku nenaleznete to, co byste aktuálně potřebovali, je možné prohlédnout si další konkurenční slevový prospekt, kterým je Teta drogerie leták nabízející obdobné zboží. Totožné je i to, že stejně jako leták drogerie Dm, tak i Teta leták zahrnuje slevy na privátní i značkové produkty. Záleží tak jen na koncovém zákazníkovi, čemu dá přednost. 

O obchodu Dm drogerie markt

Dm drogerie markt pochází z Německa, kde byla první prodejna otevřena již v roce 1973. Do České republiky se společnost dostala o téměř 20 let později a roku 1993 byla představena první pobočka v Českých Budějovicích. Počet prodejen rapidně narůstal a již v roce 2003 dosáhnul pomyslného milníku 100 poboček na našem území. O pět let později se zrodil ikonický slogan “Zde jsem člověkem, zde nakupuji”, kterým chtějí upozorňovat na individualitu každého člověka. Zajímavostí je, že původní moto bylo “Znají moje přání, proto zde nakupuji”. V roce 2018 přišel další velký milník v podobě Dm e-shopu CZ a DM drogerie se tak stala první tradiční drogerií, která začala nabízet své zboží také online. V současné době v Česku drogerie nadále roste a drží prvenství na drogistickém trhu. V roce 2021 Dm drogerie markt zaznamenala 12,39 miliard korun, což je o téměř 8 % více než rok předchozí.

Sortiment

Při návštěvě drogerie najdeme v sortimentu širokou nabídku dekorativní a pečující kosmetiky, parfémů, vlasové kosmetiky, výživových doplňků, potravin, potřeb do domácnosti a mnoho dalšího. Drogerie nabízí jak oblíbené značky drogistického zboží, tak své privátní značky, které vynikají svou kvalitou za přijatelnou cenu. Mezi nejznámější privátní značky DM drogerie patří například Balea, trend it up, s-he, řada zdravých potravin dmBio nebo přírodní kosmetika Alverde. Drogerie se dlouhodobě snaží chovat se odpovědně k přírodě, a proto nabízí plnicí stanice ve spolupráci se značkou Yellow & Blue. Právě produkty této značky si můžete sami stáčet do znovupoužitelných nádob, které si koupíte při prvním nákupu. Poté si je přinesete na další nákup, znovu naplníte a ušetříte tak planetu zbytečného plastu. Plnicí stanice najdete mimo jiné například v Praze, Brně, Liberci, Ostravě a dalších městech.

Dm prodejny

Síť drogerií si zakládá na širokém sortimentu, kvalitě a příznivých cenách, které v tuzemsku poskytuje zákazníkům ve více než 200 prodejnách. Mezi ty nejvyhledávanější se řadí Dm drogerie Praha, Dm drogerie Brno nebo Liberec. V případě, kdy se poblíž vás žádná Dm prodejna nenachází, doporučujeme nákupy uskutečnit na Dm drogerie eshop, na kterém se dá využít i akčních nabídek z Dm katalogu. Navíc Dm drogerie online stránky zahrnují informace o všech pobočkách, jejich konkrétní adrese či otevírací době.

Dm drogerie otevírací doba

Neexistuje žádná pevně stanovená Dm drogerie otevírací doba, všechny pobočky si ji stanovují individuálně. Běžně se tak stává, že Dm drogerie Praha bude mít jinou otevírací dobu, než jak je tomu u Dm drogerie Brno. Jaká je Dm drogerie otevírací doba vybraných prodejen?

Konkrétní pobočkaOtevírací doba
Dm drogerie Praha: Vršovická 1527/67b, NC Eden, 100 00Út-Pá: 09:00-21:00, So: 09:00-12:00, Po a Ne: zavřeno
Dm drogerie Brno: Šumavská 519, 602 00 Út-Pá: 07:00-21:00, So: 08:00-12:00, Po a Ne: zavřeno
Dm drogerie Ostrava: Rudná 3114/114, Avion Shopping Park, 700 30Út-Pá: 09:00-21:00, So: 09:00-12:00, Po a Ne: zavřeno
Dm drogerie Liberec: náměstí Soukenné 669/2a, Forum Liberec, 460 07Út-Pá: 08:00-20:00, So: 09:00-20:00, Po a Ne: zavřeno
Dm drogerie Ústí nad Labem: U Kostela 3491/2, Forum Ústí nad Labem, 400 01Út-Pá: 08:00-21:00, So: 09:00-12:00, Po a Ne: zavřeno

Kontaktní informace

Jestliže se chtějí zákazníci na cokoliv zeptat, mají možnost obrátit se na zákaznický servis společnosti Dm drogerie markt, který je v provozu každý všední den od 08:00 do 19:00, a to na telefonním čísle: +420 800 100 808 nebo na e-mailové adrese: dm@dm.cz. Během soboty a neděle se dá pro zaznamenání dotazů využít záznamník. Sídlo společnosti Dm drogerie markt se nachází na následující adrese:

  • Dm Drogerie Markt s.r.o.,
  • Jeronýmova 1485/19A
  • 370 01 České Budějovice

Každý, kdo chce, může se společností Dm zůstat i v užším kontaktu, a to když se připojí k některému jejímu profilu na sociálních sítích. Jedná se o Dm účty zřízené na Facebooku a Instagramu, kam firma pravidelně přidává informace o novinkách nebo akčních nabídkách, které se právě nacházejí v Dm drogerie leták. Stejně tak Dm vystupuje na YouTube, kam sdílí vzdělávací videa například o tom, jak si správně čistit pleť. V neposlední řadě je možné společnost Dm zaznamenat na sociální platformě LinkedIn.

Další obchody

Již jste viděli všechny letáky z obchodu Dm drogerie? Nevadí, u nás naleznete akční nabídky z dalších obchodů. Stačí kliknout na logo některého z níže zobrazených obchodů a zobrazí se vám všechny jeho akční letáky a nabídky.

Nejnovější články

Triky, jak ušetřit více peněz

Triky, jak ušetřit více peněz

Zdražování a rychle rostoucí ceny téměř všeho se dotknou každého, kdo musí platit nájem nebo poplatky za energie a další služby. Pokud netušíte, jak…

Tipy na zdravější verze večeří, které si lidé nejčastěji objednávají

Tipy na zdravější verze večeří, které si lidé nejčastěji objednávají

Ať už jste se pustili do hubnutí nebo jednoduše chcete jíst zdravější jídla, můžete se nechat inspirovat těmito tipy na zdravé večeře, které se vám…

Hubnutí po Vánocích nemusí být složité

Hubnutí po Vánocích nemusí být složité

Většina lidí si do nového roku přináší hodně předsevzetí, které by chtěli dlouhodobě dodržovat nebo alespoň na delší čas, než je 1 týden. Mezi…

Občerstvení, které se hodí na Silvestra

Občerstvení, které se hodí na Silvestra

Protože už jsou Vánoce za námi a každý si určitě užil dostatku cukroví, vánoček nebo smažených řízků, tak nyní začíná doba, kdy se lidé připravují na…