DM drogerie leták, akční leták

dm drogerie

dm drogerie

09.11. – 07.12.2023

Zobrazit leták
dm drogerie

dm drogerie

01.12. – 31.12.2023

Zobrazit leták
dm Journal

dm Journal

12.10. – 08.11.2023

Zobrazit leták
Dm - září

Dm - září

07.09. – 07.10.2023

Zobrazit leták
dm Journal

dm Journal

14.08. – 11.09.2023

Zobrazit leták

Expirované letáky dm drogerie »

Letáky dm drogerie i ve vašem městě

dm drogerie Praha dm drogerie Brno dm drogerie Ostrava dm drogerie Plzeň dm drogerie Liberec dm drogerie Olomouc dm drogerie České Budějovice dm drogerie Hradec Králové dm drogerie Ústí nad Labem dm drogerie Pardubice dm drogerie Zlín dm drogerie Havířov dm drogerie Kladno dm drogerie Most dm drogerie Opava dm drogerie Frýdek-Místek dm drogerie Jihlava dm drogerie Karviná dm drogerie Teplice dm drogerie Chomutov dm drogerie Karlovy Vary dm drogerie Děčín dm drogerie Jablonec nad Nisou dm drogerie Mladá Boleslav

Dm drogerie leták

Nejen věrní zákazníci ocení pravidelně vydávaný Dm drogerie leták, který obsahuje spoustu příhodných slev. Ty se vztahují nejen ke kosmetice, nýbrž i k potřebám na úklid, k doplňkům do domácnosti nebo je možné uplatnit akce na potraviny. Stejně tak je vhodné zmínit, že akce obsažené v Dm drogerie letáku zahrnují privátní Dm značky i běžně známé značkové produkty. Uplatnit slevy z letáku Dm drogerie mohou zákazníci jak v některé z kamenných prodejen, které jsou napříč celou Českou republikou, tak na Dm eshop CZ, kde je nabídka produktů o to rozsáhlejší.

Četnost vydávání Dm letáku PDF je jednou za měsíc. Na nové akce a slevy se tak zákazníci mohou těšit vždy začátkem nového měsíce. Pokud tedy chce mít kupující jistotu, že mu neuniknou žádné příhodné slevy a akce, měl by Dm leták PDF kontrolovat alespoň jednou měsíčně. Učinit tak může na oficiálních internetových stránkách drogerie, nebo zde, na internetové stránce MrOferto, kde je pravidelně aktualizovaný nejen leták drogerie Dm. Těšit se můžete i na konkurenční nabídky, a to třeba v oblíbeném Teta drogerie letáku. Ten je skvělý zejména v případě, kdy akční leták Dm nenabízí to, co by si kupující přál.

Aktuální Dm leták

Spoustu akcí nabízí nejen aktuální leták Dm drogerie, nýbrž i věrnostní klub, který je připravený pro věrné zákazníky a zákaznice. Jestliže tak chcete využít více cenových zvýhodnění, než která nabízí akční leták Dm, určitě se do klubu připojte. Velmi často se letáku přezdívá Dm katalog, jelikož kromě slev jsou zde zahrnuty i zajímavé informace o nabízeném zboží. Akce, které Dm katalog nabízí, se obvykle nachází na několika desítkách stran, výběr je tak opravdu rozmanitý. Na podobném principu pak funguje také akční leták Rossmann nabízející obdobné zboží.

Letám Dm pro příští týden

Ke konci platnosti aktuálního letáku je možné se těšit na drogerie Dm leták příští týden, který opět zahrnuje spoustu jiných, avšak stejně výhodných slev. Případně, pokud v letáku nenaleznete to, co byste aktuálně potřebovali, je možné prohlédnout si další konkurenční slevový prospekt, kterým je Action leták CZ, taktéž nabízející slevy na drogerii, ale také na bytové doplňky nebo potraviny. Totožné je i to, že stejně jako leták drogerie Dm, tak i Teta leták zahrnuje slevy na privátní i značkové produkty. Záleží tak jen na koncovém zákazníkovi, čemu dá přednost.

O obchodu

Dm drogerie markt pochází z Německa, kde byla první prodejna otevřena již v roce 1973. Do České republiky se společnost dostala o téměř 20 let později a roku 1993 byla představena první pobočka v Českých Budějovicích. Počet prodejen rapidně narůstal a již v roce 2003 dosáhnul pomyslného milníku 100 poboček na našem území. O pět let později se zrodil ikonický slogan “Zde jsem člověkem, zde nakupuji”, kterým chtějí upozorňovat na individualitu každého člověka. Zajímavostí je, že původní moto bylo “Znají moje přání, proto zde nakupuji”. V roce 2018 přišel další velký milník v podobě Dm e-shopu CZ a Dm drogerie se tak stala první tradiční drogerií, která začala nabízet své zboží také online. V současné době v Česku drogerie nadále roste a drží prvenství na drogistickém trhu. V roce 2021 Dm drogerie markt zaznamenala 12,39 miliard korun, což je o téměř 8 % více než rok předchozí.

Sortiment

Při návštěvě drogerie najdeme v sortimentu širokou nabídku dekorativní a pečující kosmetiky, parfémů, vlasové kosmetiky, výživových doplňků, potravin, potřeb do domácnosti a mnoho dalšího. Drogerie nabízí jak oblíbené značky drogistického zboží, tak své privátní značky, které vynikají svou kvalitou za přijatelnou cenu. Mezi nejznámější privátní značky Dm drogerie patří například Balea, trend it up, s-he, řada zdravých potravin dmBio nebo přírodní kosmetika Alverde. Drogerie se dlouhodobě snaží chovat se odpovědně k přírodě, a proto nabízí plnicí stanice ve spolupráci se značkou Yellow & Blue. Právě produkty této značky si můžete sami stáčet do znovupoužitelných nádob, které si koupíte při prvním nákupu. Poté si je přinesete na další nákup, znovu naplníte a ušetříte tak planetu zbytečného plastu. Plnicí stanice najdete mimo jiné například v Praze, Brně, Liberci, Ostravě a dalších městech.

Dm prodejny a otevírací doba

Síť drogerií si zakládá na širokém sortimentu, kvalitě a příznivých cenách, které v tuzemsku poskytuje zákazníkům ve více než 200 prodejnách. Mezi ty nejvyhledávanější se řadí Dm drogerie Praha, Dm drogerie Brno nebo Liberec. V případě, kdy se poblíž vás žádná Dm prodejna nenachází, doporučujeme nákupy uskutečnit na Dm eshop, na kterém se dá využít i akčních nabídek z Dm katalogu. Navíc Dm drogerie online stránky zahrnují informace o všech pobočkách, jejich konkrétní adrese či otevírací době.

Jaká je Dm drogerie otevírací doba vybraných prodejen?

Konkrétní pobočkaOtevírací doba
Dm drogerie Praha: Vršovická 1527/67b, NC Eden, 100 00Út-Pá: 09:00-21:00, So: 09:00-12:00, Po a Ne: zavřeno
Dm drogerie Brno: Šumavská 519, 602 00Út-Pá: 07:00-21:00, So: 08:00-12:00, Po a Ne: zavřeno
Dm drogerie Ostrava: Rudná 3114/114, Avion Shopping Park, 700 30
Út-Pá: 09:00-21:00, So: 09:00-12:00, Po a Ne: zavřeno
Dm drogerie Liberec: náměstí Soukenné 669/2a, Forum Liberec, 460 07
Út-Pá: 08:00-20:00, So: 09:00-20:00, Po a Ne: zavřeno
Dm drogerie Ústí nad Labem: U Kostela 3491/2, Forum Ústí nad Labem, 400 01
Út-Pá: 08:00-21:00, So: 09:00-12:00, Po a Ne: zavřeno

Neexistuje žádná pevně stanovená Dm drogerie otevírací doba, všechny pobočky si ji stanovují individuálně. Běžně se tak stává, že Dm drogerie Praha bude mít jinou otevírací dobu, než jak je tomu u Dm drogerie Brno.

Kontaktní informace

Jestliže se chtějí zákazníci na cokoliv zeptat, mají možnost obrátit se na zákaznický servis společnosti Dm CZ, který je v provozu každý všední den od 08:00 do 19:00, a to na telefonním čísle: +420 800 100 808 nebo na e-mailové adrese: dm@dm.cz. Během soboty a neděle se dá pro zaznamenání dotazů využít záznamník. Sídlo společnosti Dm CZ se nachází na následující adrese:

  • Dm Drogerie Markt s.r.o.,
  • Jeronýmova 1485/19A
  • 370 01 České Budějovice

Každý, kdo chce, může se společností Dm zůstat i v užším kontaktu, a to když se připojí k některému jejímu profilu na sociálních sítích. Jedná se o Dm účty zřízené na Facebooku a Instagramu, kam firma pravidelně přidává informace o novinkách nebo akčních nabídkách, které se právě nacházejí v leták. Stejně tak Dm vystupuje na YouTube, kam sdílí vzdělávací videa například o tom, jak si správně čistit pleť. V neposlední řadě je možné společnost Dm zaznamenat na sociální platformě LinkedIn.

Další obchody

Již jste viděli všechny letáky z obchodu dm drogerie? Nevadí, u nás naleznete akční nabídky z dalších obchodů. Stačí kliknout na logo některého z níže zobrazených obchodů a zobrazí se vám všechny jeho akční letáky a nabídky.

Nejnovější články

Nejlepší recepty na zahřátí v mrazivých dnech

Nejlepší recepty na zahřátí v mrazivých dnech

V současné chvíli je venku velmi mrazivé počasí a ať chceme nebo ne, občas je člověku velká zima. Minusové teploty přivedou hodně lidí k myšlence na…

Kreativní a levné nápady na výrobu vánočních ozdob doma

Kreativní a levné nápady na výrobu vánočních ozdob doma

Blíží se čas Vánoc a mnoho lidí má už nyní nakoupené dárky pod stromeček. I přesto, že ještě nezačal měsíc prosinec, tak někteří se natolik těší na…

Inspirace na vánoční dárky, které potěší vaše blízké

Inspirace na vánoční dárky, které potěší vaše blízké

Začíná období, kdy lidé shání dárky na blížící se Vánoce. Někteří je mají nakoupené již od září, jiní je nakupují v současné době, kdy se v obchodech…

Teplé večeře, které vás zahřejí v chladných dnech

Teplé večeře, které vás zahřejí v chladných dnech

Během podzimu se počasí razantně zhoršuje, venku jsou časté dešťové přeháňky a teploty výrazně klesají. Lidem začíná být zima a také je zahájena…