DM drogerie leták, akční leták

DM Drogerie

DM Drogerie

08.09. – 12.10.2022

dm drogerie

dm drogerie

11.08. – 31.08.2022

dm drogerie

dm drogerie

14.07. – 31.07.2022

dm drogerie

dm drogerie

09.06. – 30.06.2022

dm drogerie

dm drogerie

05.05. – 31.05.2022

Společnost provozující DM drogerie patří k největším sítím drogerií nejen u nás, ale v celé střední a jihovýchodní Evropě. Jde o německou firmu, která je rozdělena na německý a rakouský koncern. Kromě Česka můžeme tedy pobočky najít také v Německu, Rakousku, Maďarsku, Itálii, Rumunsku a dalších evropských i mimoevropských zemích.

Drogerie DM

Síť drogerií si zakládá na širokém sortimentu, kvalitě a příznivých cenách, které v tuzemsku poskytuje zákazníkům ve více než 200 prodejnách.

Historie a současnost

Dm drogerie pochází z Německa, kde byla první prodejna otevřena již v roce 1973. Do České republiky se společnost dostala o téměr 20 let později a roku 1993 byla představena první pobočka v Českých Budějovicích. Počet prodejen rapidně narůstal a již v roce 2003 dosáhnul pomyslného milníku 100 poboček na našem území.

O pět let později se zrodil jejich ikonický slogan “Zde jsem člověkem, zde nakupuji”, kterým chtějí upozorňovat na individualitu každého člověka. Zajímavostí je, že původní moto bylo “Znají moje přání, proto zde nakupuji”.
V roce 2018 přišel další velký milník v podobě e-shopu a DM drogerie se tak stala první tradiční drogerií, která začala nabízet své zboží také online.

V současné době v Česku drogerie nadále roste a drží prvenství na drogistickém trhu. V roce 2021 zaznamenala 12,39 miliard korun, což je o téměř 8 % více, než rok předchozí.

Sortiment

Při návštěvě drogerie najdeme v sortimentu širokou nabídku dekorativní a pečující kosmetiky, parfémů, vlasové kosmetiky, výživových doplňků, potravin, potřeb do domácnosti a mnoho dalšího.

Drogerie nabízí jak oblíbené značky drogistického zboží, tak své privátní značky, které vynikají svou kvalitou za přijatelnou cenu. Mezi nejznámější privátní značky DM drogerie patří například Balea, trend it up, s-he, řada zdravých potravin dmBio nebo přírodní kosmetika Alverde.

Drogerie se dlouhodobě snaží chovat se odpovědně k přírodě a proto nabízí plnicí stanice ve spolupráci se značkou Yellow & Blue. Právě produkty této značky si můžete sami stáčet do znovupoužitelných nádob, které si koupíte při prvním nákupu. Poté si je přinesete na další nákup, znovu naplníte a ušetříte tak planetu zbytečného plastu. Plnicí stanice najdete mimo jiné například v Praze, Brně, Liberci, Ostravě a dalších městech.


Další obchody

Již jste viděli všechny letáky z obchodu Dm drogerie? Nevadí, u nás naleznete akční nabídky z dalších obchodů. Stačí kliknout na logo některého z níže zobrazených obchodů a zobrazí se vám všechny jeho akční letáky a nabídky.

Nejnovější články

25.09.2022

Sezóna jablek je tu. Vyzkoušejte si několik receptů s jablky

Během září dozrává většina jablek a lidé je začnou prodávat, jelikož jich mají velké množství. V obchodě si můžete všimnout slev na jablka a při…

18.09.2022

Hubnutí nemusí být složité, když se budete držet těchto rad

Shodit přebytečná kila je snem mnoha lidí, ale jen malé části z nich se to opravdu podaří. Pokud patříte mezi ty, kteří mají ve skříni oblečení v…

16.09.2022

Úklid domácnosti zvládnete i bez chemických čistících prostředků

Začněte doma uklízet pravidelně a vyhnete se tomu, že budete muset před příchodem návštěvy dlouho uklízet. K tomu, abyste doma měli čisto,…

04.09.2022

Posilněte tělo vitamínem C i na podzim

Lidé potřebují pro správné fungování těla mnoho různých vitamínů a mezi nimi je i vitamín C. Pokud o sebe příliš nepečujete a nezaměřujete se na to,…