Letáky | Drogerie a kosmetika | dm drogerie

dm leták

dm drogerie

04.04. – 30.04.2024

Zobrazit leták
dm drogerie

07.03. – 31.03.2024

Zobrazit leták

Expirované letáky dm drogerie »

Letáky dm drogerie i ve vašem městě

dm drogerie Praha dm drogerie Brno dm drogerie Ostrava dm drogerie Plzeň dm drogerie Liberec dm drogerie Olomouc dm drogerie České Budějovice dm drogerie Hradec Králové dm drogerie Ústí nad Labem dm drogerie Pardubice dm drogerie Zlín dm drogerie Havířov dm drogerie Kladno dm drogerie Most dm drogerie Opava dm drogerie Frýdek-Místek dm drogerie Jihlava dm drogerie Karviná dm drogerie Teplice dm drogerie Chomutov dm drogerie Karlovy Vary dm drogerie Děčín dm drogerie Jablonec nad Nisou dm drogerie Mladá Boleslav

dm leták CZ

Nejen věrní zákazníci ocení vydávaný dm drogerie leták, který obsahuje spoustu příhodných slev. Ty se vztahují jak ke kosmetice, tak i k potřebám na úklid, k doplňkům do domácnosti nebo je možné uplatnit dm akce na potraviny. Stejně tak je vhodné zmínit, že akce obsažené v dm drogerie letáku zahrnují privátní dm značky i běžně známé značkové produkty. Uplatnit slevy z letáku dm drogerie mohou zákazníci jak v některé z kamenných prodejen, tak na dm eshop CZ. Četnost vydávání dm letáku je přibližně jednou za měsíc. Pokud tedy chce mít kupující jistotu, že mu neuniknou žádné příhodné slevy a akce, měl by papírový, online nebo dm leták PDF kontrolovat alespoň jednou měsíčně.

Spoustu výhodných akcí nabízí nejen aktuální drogerie dm leták CZ, nýbrž i věrnostní klub dm active beauty, který je připravený pro věrnou klientelu. Jestliže tak chcete využít více cenových zvýhodnění, než jen která nabízí drogerie dm leták, určitě se do klubu připojte. Velmi často se letáku přezdívá dm katalog, jelikož kromě slev jsou zde zahrnuty i zajímavé informace o nabízeném zboží. Akce, které dm katalog nabízí, se obvykle nachází na několika desítkách stran, výběr je tak opravdu rozmanitý. Na podobném principu pak funguje také akční leták ROSSMANN nabízející obdobné zboží. Ke konci platnosti aktuálního letáku je možné se těšit na drogerie dm leták příští týden, který opět zahrnuje spoustu jiných, avšak stejně výhodných slev. Prohlédnout si plánované akce mají členové věrnostního klubu dm active beauty možnost i v mobilní aplikaci Moje dm.

O obchodu dm CZ

dm drogerie markt pochází z Německa, kde byla první prodejna otevřena již v roce 1973. Do České republiky se společnost dostala o téměř 20 let později a roku 1993 byla představena první pobočka v Českých Budějovicích. Počet prodejen rapidně narůstal a již v roce 2003 dosáhnul pomyslného milníku 100 poboček na našem území. O pět let později se zrodil ikonický slogan “Zde jsem člověkem, zde nakupuji”, kterým chce společnost upozorňovat na individualitu každého člověka. V roce 2018 přišel další velký milník v podobě dm eshopu CZ a dm drogerie se tak stala první tradiční drogerií, která začala nabízet své zboží také online.

Sortiment drogerie

Při návštěvě drogerie najdeme v sortimentu širokou nabídku dekorativní a pečující kosmetiky, parfémů, vlasové kosmetiky, výživových doplňků, potravin, potřeb do domácnosti a mnoho dalšího. Drogerie dm nabízí jak značkové, tak své privátní produkty, které vynikají kvalitou za přijatelnou cenu. Podobně pestrý sortiment zájemcům zprostředkovává také Oriflame katalog, dostupný opět online. Mezi privátní značky patří například Balea, trend it up, s-he, řada zdravých potravin dmBio nebo přírodní kosmetika Alverde. Drogerie se dlouhodobě snaží chovat se odpovědně k přírodě, a proto nabízí plnicí stanice ve spolupráci se značkou Yellow & Blue. Právě produkty této značky si můžete sami stáčet do znovupoužitelných nádob, které si koupíte při prvním nákupu.

Kontaktní informace

Jestliže se chtějí zákazníci na cokoliv zeptat, mohou se obrátit na zákaznický servis společnosti každý všední den od 08:00 do 19:00, a to na čísle: +420 800 100 808 nebo na e-mailové adrese: dm@dm.cz. Každý, kdo chce, může s dm zůstat i v užším kontaktu, a to když se připojí k některému z profilů na sociálních sítích. Jedná se o dm účty zřízené na Facebooku a Instagramu, kam firma pravidelně přidává informace o novinkách nebo akcích, které se právě nacházejí v letáku. Stejně tak dm vystupuje na YouTube, kde sdílí vzdělávací videa. Sídlo společnosti se nachází na následující adrese:

  • dm Drogerie Markt s.r.o.,
  • Jeronýmova 1485/19A
  • 370 01 České Budějovice

dm si zakládá na širokém sortimentu, kvalitě a příznivých cenách, které v tuzemsku poskytuje ve více než 200 prodejnách. Mezi ty nejvyhledávanější se řadí dm drogerie Praha a dm Brno. V případě, kdy se poblíž žádná dm prodejna nenachází, doporučujeme nákupy uskutečnit skrze dm eshop.

Co znamená dm zkratka?

Zkratka dm pochází z německého názvu "Drogerie Markt". Tato německá drogerie nabízí široký sortiment produktů z oblasti kosmetiky, péče o tělo, potravin a mnoho dalšího. Jedná se o oblíbené místo pro nakoupení každodenně používaných produktů i dárků, například vánočních kazet. Nákupy lze uskutečnit jak skrze dm eshop, tak v některé z kamenných prodejen.

Co na kruhy pod očima z dm?

Pro zkrocení kruhů pod očima se dají v dm najít různé účinné produkty. Zvažte nákup produktů, jako jsou oční krémy nebo gely, které obsahují složky jako kofein, hyaluronová kyselina nebo peptidy. Tyto složky mohou pomoci zlepšit prokrvení, zvýšit hydrataci a redukovat otoky a tmavé kruhy. Šalvějové obklady nebo gelové masky pro oči jsou také skvělým způsobem, jak osvěžit a zklidnit oblast pod očima. Je důležité vybírat produkty vhodné pro citlivou pokožku kolem očí a vyhýbat se výrobkům s příliš agresivními složkami. Jako zdroj inspiraci může posloužit vydávaný dm katalog zahrnující nejen akce dm, ale také užitečné tipy.

Co na mastnou pleť z dm?

Pro mastnou pleť je v nabídce dm CZ několik skvělých produktů, které mohou pomoci dosáhnout vyváženého a zdravého vzhledu pleti. V prvé řadě je vhodné zvolit čisticí gely nebo pěny, které jsou speciálně navrženy pro mastnou pleť a odstraňují nadbytečný olej, nečistoty a make-up. Doporučené je vyzkoušet také matující krémy nebo hydratační gely s lehkou texturou, které poskytují vlhkost bez přidání nadbytečného oleje. Dostupné jsou produkty jak na prodejnách, jako je dm drogerie Dobříš a dm drogerie Mladá Boleslav, tak na eshopu společnosti. dm nabízí široký sortiment přírodních produktů, které neobsahují dráždivé látky, což je další výhoda pro citlivou mastnou pleť. Ideální je vyzkoušet vzorky různých produktů, abyste našli tu nejlepší kombinaci pro vaši pleť.

Další obchody

Již jste viděli všechny letáky z obchodu dm drogerie? Nevadí, u nás naleznete akční nabídky z dalších obchodů. Stačí kliknout na logo některého z níže zobrazených obchodů a zobrazí se vám všechny jeho akční letáky a nabídky.

Lidé hledají také

Leták Teta drogerie Rossmann akce Aktuální katalog Oriflame Akční leták TOP drogerie AVON katalog

Nejnovější články

Jak na jarní úklid šatníku?

Jak na jarní úklid šatníku?

Na jaře se příroda probouzí k životu, lidé chodí více ven a ve většině domácností se také dělá jarní úklid. S příchodem jara přichází i čas na…

Vytvořte si útulnou ložnici, ve které se bude skvěle relaxovat a spát

Vytvořte si útulnou ložnici, ve které se bude skvěle relaxovat a spát

Ložnice by měla být místem klidu a pohodlí, kde se po náročném dni můžete uvolnit a načerpat novou energii. Některé ložnice však nesplňují podmínky,…

Vyměňte Albert body za slevy na stavebnice LEGO

Vyměňte Albert body za slevy na stavebnice LEGO

Albert supermarket i hypermarket lákají zákazníky na výhodnou akci, která jim umožní získat slevy na oblíbené stavebnice LEGO. Sbírání bodů je…

Kostým na čarodějnice ještě stíháte. Vyrobte si jej sami doma podlě těchto tipů

Kostým na čarodějnice ještě stíháte. Vyrobte si jej sami doma podlě těchto tipů

Čarodějnice letos připadají na 30.4. 2024 a chystá se je oslavit velké množství lidí. Do příprav oslav se už s předstihem pustili i organizátoři…