Rossmann

Rossmann

Rossmann

20.09. – 03.10.2023

Rossmann

Rossmann

06.09. – 19.09.2023

Rossmann

Rossmann

23.08. – 05.09.2023

Rossmann

Rossmann

09.08. – 22.08.2023

Rossmann

Rossmann

26.07. – 08.08.2023

Expirované letáky Rossmann »

Akční leták Rossmann

Vyhledávaný je akční leták Rossmann pro své výhodné nabídky, které se vztahují nejen k drogerii, ale také ke zdravé výživě, kosmetice nebo jakémukoliv doplňkovému sortimentu. Nejoblíbenější variantu představuje Rossmann leták PDF, který lze prolistovat jak na oficiálních internetových stránkách drogerie, tak zde, na slevovém portálu MrOfferto. V případě, kdy se Rossmann akce nestahují ke všemu, co by zákazník potřeboval, může využít konkurenční Dm drogerie leták s obdobnými možnostmi. Všechny Rossmann slevy, které se v letáku nachází, je možné uplatnit jak v kamenných prodejnách, tak na Rossmann eshopu.

Rossmann aktuální leták

Rossmann aktuální leták vychází pravidelně každé dva týdny, proto se zákazníkům naskýtá dostatek času na to, využít všechny lákavé Rossmann slevy. Zatímco je stále v platnosti Rossmann aktuální leták, vydává společnost obvykle také Rossmann akční leták pro budoucí týden, přičemž se mezi sebou oba slevové prospekty různí pouze v obsažených akcích. Pokud chce mít zákazník jistotu, že mu do budoucna neuniknou žádné vhodné Rossmann akce, pak by měl MfOfferto nebo Rossmann eshop kontrolovat minimálně dvakrát do měsíce.

Rossmann leták pro příští týden

Rossmann leták pro příští týden zahrnuje nejen akční nabídky, stejně tak totiž zákazníky informuje o novinkách, které jsou k dostání na prodejnách či na internetových stránkách. I v tomto případě, pokud budoucí Rossmann akční leták nezahrnuje slevy na vše potřebné, mají zákazníci možnost prolistovat pravidelně aktualizovaný akční leták Teta drogerie, v němž jsou opět k dostání slevy jak na drogerii s kosmetikou, tak na potraviny nebo třeba doplňky do domácnosti. Díky využívání Rossmann letáku PDF mají zákazníci přehled o všech slevách a můžou tak díky tomu ušetřit určitý obnos financí.

O obchodu

Drogerie Rossmann byla založena v Německu v roce 1972, přičemž se zejména díky nízkým cenám, avšak vysoké kvalitě a různorodé nabídce, rozšířila do dalších evropských zemí, mezi nimiž nechybí ani Česká republika. Aktuálně se Rossmann nachází v 8 zemích s celkovým počtem přes 4 400 kamenných prodejen. V České republice jich je kolem 150. Navštívit kamenné prodejny a využít v nich akční leták Rossmann je možné ve větší i menší městech. mezi nejnavštěvovanější pobočky však patří Rossmann Praha společně s Rossmann Brno. Aby zákazníci během svých nákupu ušetřily co nejvíce financí, můžou zvážit zapojení se do věrnostního programu Rossmann club. Kromě značkového zboží se na pultech v drogerii Rossmann nachází i privátní značky, jako je ISANA, Babydream nebo enerBIO.

Prodejny Rossmann a otevírací doba

Nakoupit v prodejně Rossmann na území České republiky je v současné době možné na více než 150 místech, kdy jsou prodejny drogerie Rossmann rozmístěné napříč celou republikou, a to ve větších i menších městech. Pokud se ani tak v blízkosti zákazníkovo bydliště prodejna nenachází, může využít také dostupný Rossmann eshop. Mezi nejvyhledávanější prodejny patří Rossmann Praha, Rossmann Brno, Rossmann Ostrava nebo Rossmann Olomouc a Liberec. Kompletní seznam poboček najdou zákazníci na eshopu, společně s přesnou adresou i otevírací dobou.

Rossmann otevírací doba většiny prodejen je od 8:00 do 20:00 hodin, a to ve všední dny i během víkendu. Ve všech prodejnách se dá navíc uplatnit Rossmann akční leták. Jaká je konkrétní otevírací doba vybraných Rossmann poboček?

Konkrétní prodejnaOtevírací doba
Rossmann Praha: Zlatý Anděl, Nádražní 344/25Po-Pá: 07:30-21:00, So-Ne: 09:00-21:00
Rossmann Brno: OC Vídeňská, Vídeňská 816/89APo-Ne: 08:00-20:00
Rossmann Ostrava: OC Forum Karolina, Jantarová 3344/4Po-Ne: 09:00-21:00
Rossmann Olomouc: OC City, Pražská 255/41Po-Ne: 09:00-20:00
Rossmann Liberec: Nisa Liberec, České mládeže 456Po-Ne: 09:00-21:00

Otevírací doba u vybraných prodejen se může lišit, před návštěvou se tak vyplatí předem ověřit provozní dobu.

Kontaktní informace

Zůstat s drogerii Rossmann v bližším kontaktu je možné připojením se k některé z vybraných sociálních sítí společnosti. Profil má drogerie zřízený na Instagramu Facebooku, kam pravidelně zveřejňuje informace o chystaných změnách, novinkách, anebo info o tom, na jaké akční nabídky se mohou zákazníci těšit. Kromě toho společnost vystupuje na YouTube, kde zveřejňuje obdobný obsah jako na výše zmíněných sociálních sítích, pouze formou videa.

V případě jakýchkoliv dotazů mají zákazníci možnost využít kontaktní formulář dostupný na internetových stránkách Rossmannu. Kromě kontaktního formuláře je taktéž k dispozici zákaznická linka na telefonním čísle +420 800 767 626 od pondělí do pátku od 8:00 do 19:00 hodin, nebo může zákazník napsat e-mail na e-mailovou adresu info@rossmann.cz.

Sídlo společnosti drogerie Rossmann se nachází na následující adrese:

  • ROSSMANN, spol. s r.o.,
  • Budova Gemini A
  • Na Pankráci 1683/127
  • 140 00 Praha 4.

Další obchody

Již jste viděli všechny letáky z obchodu Rossmann? Nevadí, u nás naleznete akční nabídky z dalších obchodů. Stačí kliknout na logo některého z níže zobrazených obchodů a zobrazí se vám všechny jeho akční letáky a nabídky.

Nejnovější články

Jak se oblékat na podzim

Jak se oblékat na podzim

Podzim je pro mnohé lidi obdobím, které nemají rádi. Druhá skupina lidí však podzim miluje, protože je baví různě zbarvené listí, vykrajování dýní,…

Dezerty z jablek, které si zamiluje celá rodina

Dezerty z jablek, které si zamiluje celá rodina

Pokud v současné době sklízíte jablka z vašich stromů a těšíte se z úrody, můžete začít přemýšlet nad tím, jak jablka dále využijete. Většina lidí má…

Podzimní péče o zahradu vám usnadní práci na jaře

Podzimní péče o zahradu vám usnadní práci na jaře

I když zbývá ještě několik teplých dnů, při kterých si můžete užívat vyšších teplot, sluníčka a dalších příjemných aktivit, tak brzy začne podzim. S…

Mužská móda a styl: Jak být stylizovaný a sebevědomý

Mužská móda a styl: Jak být stylizovaný a sebevědomý

Móda není jen pro ženy. Mužská móda má v posledních letech prošla významnou proměnou a stává se stále důležitější součástí života moderního muže. Už…