Letáky | Drogerie a kosmetika | Rossmann

ROSSMANN leták

Rossmann

10.04. – 23.04.2024

Zobrazit leták
Rossmann

27.03. – 09.04.2024

Zobrazit leták
Rossmann

13.03. – 26.03.2024

Zobrazit leták
Rossmann

28.02. – 12.03.2024

Zobrazit leták
Rossmann

14.02. – 27.02.2024

Zobrazit leták

Expirované letáky Rossmann »

Letáky Rossmann i ve vašem městě

Rossmann Praha Rossmann Brno Rossmann Ostrava Rossmann Plzeň Rossmann Liberec Rossmann Olomouc Rossmann České Budějovice Rossmann Hradec Králové Rossmann Ústí nad Labem Rossmann Pardubice Rossmann Zlín Rossmann Havířov Rossmann Kladno Rossmann Most Rossmann Opava Rossmann Frýdek-Místek Rossmann Jihlava Rossmann Karviná Rossmann Teplice Rossmann Chomutov Rossmann Karlovy Vary Rossmann Děčín Rossmann Jablonec nad Nisou Rossmann Mladá Boleslav

ROSSMANN leták

Vyhledávaný je akční leták ROSSMANN pro své výhodné nabídky, které se vztahují nejen k drogerii, ale také ke zdravé výživě nebo kosmetice. Těšit se na něj mohou zákazníci obvykle jednou za čtrnáct dní. Dostupný je ROSSMANN leták jak v papírové verzi na prodejnách, tak online na internetových stránkách společnosti, anebo zde, na slevovém portálu MrOferto. V případě, kdy se ROSSMANN akce nevztahují ke všemu, co by zákazník potřeboval, může využít konkurenční dm drogerie leták s obdobnými možnostmi. Zatímco je stále v platnosti ROSSMANN aktuální leták, vydává společnost obvykle pár dnů před koncem jeho platnosti také ROSSMAN akční leták pro budoucí týden, kdy se mezi sebou oba letáky ROSSMANN různí pouze v obsažených akcích.

Drogerii za zvýhodněnou cenu nenabízí pouze ROSSMANN leták, ale také spousta letáků supermarketů, mezi nimiž figuruje například Tesco leták. U společnosti Tesco je možné uskutečnit online nákup, stejně tak, jako je tomu u drogerie ROSSMANN. Z pohodlí domova si tak zákazníci mohou vybírat z výhodných akcí a široké nabídky. Drogerie ROSSMANN leták pro příští týden zahrnuje nejen akční nabídky, stejně tak totiž zákazníky informuje o novinkách, které se společností pojí.

O obchodu

Drogerie ROSSMANN byla založená v Německu v roce 1972, aktuálně se nachází v 8 zemích, včetně ČR. Navštívit kamenné prodejny a využít v nich akční leták ROSSMANN je možné ve větší i menší městech. Aby zákazníci během svých nákupu ušetřili co nejvíce financí, můžou zvážit zapojení se do věrnostního programu ROSSMANN CLUB. Kromě značkového zboží se na pultech v drogerii ROSSMANN nachází i privátní značky, jako je ISANA, Babydream nebo enerBIO.

Sortiment drogerie ROSSMANN

Sortiment drogerie ROSSMANN CZ nabízí pestrou škálu produktů pro péči o krásu, osobní hygienu a domácnost. Rozsáhlý výběr kosmetiky, parfémů, produktů pro péči o pleť a tělo, šamponů a kondicionérů zahrnuje také ekologicky šetrné varianty. Zákazníci se tak mohou těšit na výběr kvalitních značek. Pro ty, kteří dbají na své zdraví a pohodu, nabízí ROSSMANN také široký sortiment vitamínů, doplňků stravy a přírodních produktů. V oddělení domácí chemie jsou k dostání čisticí prostředky, prací prášky a aviváže, zkrátka vše, co je potřeba pro udržení čistoty v domácnosti. Podobně je na tom také společnost Oriflame, která dostupný sortiment prezentuje například v Oriflame aktuálním katalogu. Pro nákup zboží lze využít jak ROSSMANN eshop, tak kamenné pobočky. O výhodné ceny se pak starají ROSSMANN akce nebo věrnostní karta ROSSMANN dostupná v mobilní aplikaci drogerie.

Kontaktní informace

Zůstat s drogerií ROSSMANN CZ v bližším kontaktu je možné připojením se k některé z vybraných sociálních sítí společnosti. Profil má drogerie zřízený na Instagramu a Facebooku, kam pravidelně zveřejňuje informace o chystaných změnách, novinkách, anebo o tom, na jaké akční nabídky se mohou zákazníci těšit. Kromě toho společnost vystupuje na YouTube, kde zveřejňuje obdobný obsah jako na výše zmíněných sociálních sítích, pouze formou videa. V případě jakýchkoliv dotazů mají zákazníci možnost využít kontaktní formulář dostupný na internetových stránkách ROSSMANNU. Taktéž je k dispozici zákaznická linka: +420 800 767 626 Po-Pá od 08:00 do 19:00, nebo může zákazník napsat e-mail na: info@rossmann.cz.

Sídlo drogerie ROSSMANN CZ se nachází na následující adrese:

  • ROSSMANN, spol. s r.o.,
  • Budova Gemini A
  • Na Pankráci 1683/127
  • 140 00 Praha 4

Prodejny drogerie ROSSMANN rozmístěné napříč celou republikou, a to ve větších i menších městech. Pokud se ani tak v blízkosti zákazníkovo bydliště prodejna nenachází, může využít také dostupný ROSSMANN eshop. Mezi nejvyhledávanější prodejny patří ROSSMANN Praha a ROSSMANN Brno, kompletní seznam poboček najdou zákazníci na eshopu, společně s přesnou adresou i otevírací dobou. ROSSMANN otevírací doba většiny prodejen je od 08:00 do 20:00 hodin, a to ve všední dny i během víkendu.

Kde je ROSSMANN?

ROSSMANN, jakožto německá drogerie, má po střední Evropě spoustu prodejen, a to i na území České republiky. Narazit na drogerii ROSSMANN je možné v každém větším i menším městě, často například v obchodních centrech. Mezi hojně navštěvované prodejny patří například ROSSMANN Praha, ROSSMANN Ostrava nebo také ROSSMANN Brno. Výhodou je, že pro všechny prodejny vychází jednotný ROSSMANN akční leták, a tak je možné výhodné nabídky uplatnit po celé zemi. Případně se dá využít také ROSSMANN eshop pro online nákupy.

Další obchody

Již jste viděli všechny letáky z obchodu Rossmann? Nevadí, u nás naleznete akční nabídky z dalších obchodů. Stačí kliknout na logo některého z níže zobrazených obchodů a zobrazí se vám všechny jeho akční letáky a nabídky.

Lidé hledají také

Leták Teta Oriflame aktuální katalog dm leták AVON CZ katalog

Nejnovější články

Užijte si jaro naplno. Inspirace pro jarní aktivity doma i venku

Užijte si jaro naplno. Inspirace pro jarní aktivity doma i venku

Jaro je ročním obdobím, na které se těší velké množství lidí. Zima totiž na spoustu osob působí negativně, depresivně a většině chybí sluníčko. V…

Jak si doma vypěstovat rostliny ze semínek a ušetřit za nákupy v zahradnictví?

Jak si doma vypěstovat rostliny ze semínek a ušetřit za nákupy v zahradnictví?

Nabídka květin, stromů, keřů nebo sazenic v zahradnictví zláká každý rok mnoho lidí. Většina z nich také nechá na tomto místě i několik tisíc a…

2 způsoby, jak připravit velikonočního beránka

2 způsoby, jak připravit velikonočního beránka

V tomto roce bude Velikonoční pondělí 1.4. 2024 a většina dětí se chystá v tento den vyjít do ulic a koledovat. V případě, že ve vašem městě či…

Jak se jí kaki přezdívané Diovo ovoce?

Jak se jí kaki přezdívané Diovo ovoce?

Kaki ovoce, známé také jako persimon, jsou lahodné a exotické plody původem z Asie, jejichž konzumace je pro lidské zdraví prospěšná mnoha způsoby.…