Sbírejte nálepky během Billa nákupů a vyberte si některého z 8 plyšáků

MrOferto
Aktuálně probíhá ve všech prodejnách supermarketu Billa fascinující akce, která potrvá od 16. 8. do 28. 11. 2023, případně než dojde k vyprodání všech zásob. Tato Billa akce nabízí skvělou příležitost donést si domů roztomilé plyšáky známé jako "Hrdinové ze Super Osmy".
Sbírejte nálepky během Billa nákupů a vyberte si některého z 8 plyšáků

Aktuálně probíhá ve všech prodejnách supermarketu Billa fascinující akce, která potrvá od 16. 8. do 28. 11. 2023, případně než dojde k vyprodání všech zásob. Tato Billa akce nabízí skvělou příležitost donést si domů roztomilé plyšáky známé jako "Hrdinové ze Super Osmy", a to za akční ceny. Stačí si prohlédnout aktuální Billa leták a při nákupu oblíbených produktů sbírat nálepky.

Jak získat Hrdiny ze Super Osmy?

Pro účast v této lákavé akci potřebujete sbírací kartu. Při každém nákupu v hodnotě 250 Kč v supermarketu Billa obdržíte jednu nálepku. Pokud se vám podaří nasbírat 10 nebo 20 nálepek, můžete si vybrat svého oblíbeného hrdinu ze Super Osmu za akční cenu. Po nasbírání potřebného množství nálepek předložte sbírací kartu u pokladny, doplaťte cenový rozdíl a nový plyšák je váš! Nálepky můžete sbírat od 16. 8. do 21. 11. 2023 a vybrané produkty si můžete vyzvednout až do 28. 11. 2023. Pro detailnější informace o probíhajících akcích, jako je akce na cukr, či akčních nabídkách doporučujeme sledovat akční leták Billa nebo oficiální internetové stránky společnosti. Tam se nachází všechny detaily týkající se nejen této akce, ale i dalších výhodných nabídek.

Billa Brno, stejně jako ostatní prodejny tohoto oblíbeného řetězce, se zapojuje do této Billa akce, takže i obyvatelé tohoto města mají možnost přivést si domů jednoho ze Super Osmy plyšáků.

Začněte sbírat již nyní!

Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost a začněte sbírat nálepky již dnes. Tato Billa akce je skvělá nejen pro rodiny s dětmi, které jistě ocení nové plyšové přátele, ale také pro všechny, kteří si chtějí udělat radost. Billa vám přináší tuto báječnou akci, aby vaše nákupy byly ještě příjemnější. V tomto období je tak ideální příležitost začít plánovat návštěvu supermarketu Billa a začít sbírat nálepky, aby byla celá Super Osma kompletní. Ať už jste fanoušek akčních nabídek nebo jednoduše milujete plyšáky, tato akce supermarketu Billa je tu právě pro vás. 

Kdo by si pomyslel, že běžný nákup potravin mohou zpříjemnit nejen Prosecco akce, ale také dárek v podobě roztomilých plyšáků. Prozkoumejte všechny výhodné Billa akce a objevte různé možnosti, které vám mohou pomoci získat nálepky a kompletní Super Osmu! Sbírat samolepky za nákupy je možné ve všech prodejnách Billa, jako je například Billa Brno, Praha, Ostrava či Liberec.

« Jak se oblékat na podzim Jak na rychlý a cenově příznivý úklid domácnosti? »