Jak se oblékat na podzim

MrOferto
Podzim je pro mnohé lidi obdobím, které nemají rádi. Druhá skupina lidí však podzim miluje, protože je baví různě zbarvené listí, vykrajování dýní, káva s příchutí dýně a chladné večery, které mohou trávit doma v teple společně s hrnkem teplého čaje. Hodně osob však tuto dobu využívá také k tomu, aby si vytvořily stylový outfit. Jestliže byste si rádi vytvořily pěkný outfit, který vás zároveň ochrání před chladným počasím, držte se určitých tipů.
Jak se oblékat na podzim

Noste několik vrstev

Mezi ta nejdůležitější pravidla pro podzimní oblékání je vrstvení. Tímto způsobem můžete lépe reagovat na proměnlivé podzimní počasí a ochránit se před prochladnutím nebo naopak přehřátím. Začněte základní vrstvou, jako je tričko nebo lehký svetřík. Poté přidejte teplejší vrstvy, jakmile se ochladí. Mikiny, svetry, a bundy jsou skvělou volbou. V závislosti na teplotách můžete vrstvy přidávat nebo ubírat.

Vybírejte pohodlný a kvalitní materiál

Jestliže se nechcete oblékat tak, aby vám to bylo nepohodlné, vybírejte takové módní kousky, v nichž se cítíte dobře. Vlna, kašmír a flanel jsou skvělými volbami pro svetry a bundy. Zároveň se jedná o kvalitní a příjemné materiály. Pro spodní část těla můžete sáhnout po džínách nebo látkových kalhotách, které vás udrží v teple.

Nezapomínejte na správnou obuv

Protože na podzim hodně prší, měli byste mít takovou obuv, která je stylová a odolná proti vlhkosti. Boty s gumovými podrážkami jsou vynikající volbou pro chladné a deštivé dny. Pokud chcete být víc trendy, zkuste kozačky nebo boty s podpatkem. Nezapomeňte také na pohodlné ponožky. V obchodech seženete i takové, které jsou kotníčkové, a přitom vhodné do chladnějšího počasí.

Šály a šátky ochrání před větrem

Šály a šátky nejsou jen praktickým doplňkem, ale také výborným způsobem, jak dodat svému outfitu šmrnc. Volte barvy, které ladí s vaší bundou nebo svetrem. Velký šál můžete nosit roztažený přes ramena nebo uvázat kolem krku. V momentě, kdy bude hodně foukat, se vám tento doplněk bude jistě hodit.

žena na podzim

Pokud nenosíte bundu, zkuste kabát

Nabídka kabátů pro ženy, muže i děti je v dnešní době v obchodech poměrně bohatá. V případě, že patříte mezi skupinu osob, která nerada nosí bundy, zkuste na podzim nosit kabát. Pořídit si můžete trenčkot nebo teplejší kabát s kapucí, která vás ochrání před deštěm. U kabátu zvolte neutrální barvu, která půjde kombinovat s různými outfity.

Rukavice, klobouky nebo čepice nejsou jen na zimu

Jelikož společně s podzimem přichází deštivé, chladné a někdy i nepříjemné počasí, můžete sáhnout po doplňcích, jako jsou klobouky nebo rukavice. Tyto doplňky vás ochrání před nepříznivým počasím a vy se budete venku cítit komfortněji.

Vybírejte ty správné barvy

I když v obchodech uvidíte spoustu různých barev, které vás mohou na první dojem uchvátit, nezapomínejte na to, že i na podzim se můžete obléknout stylově. Je však potřeby myslet na to, jak kombinovat barvy, aby celkový vzhled působil příjemně. Typické podzimní barvy zahrnují hnědou, oranžovou, zelenou a burgundskou. Kombinujte je podle svého vkusu, ale snažte se vytvořit harmonický vzhled.

Inspirujte se těmito tipy a uvidíte, že nakonec se budete na podzim cítit mnohem příjemněji, když zkombinujete styl a pohodlí. Nezapomeňte však na to, že klíčem je vrstvení, volba vhodných materiálů a přizpůsobení se aktuálnímu počasí. Stále se však držte svého vlastního stylu.

« Dezerty z jablek, které si zamiluje celá rodina Sbírejte nálepky během Billa nákupů a vyberte si některého z 8 plyšáků »