Letáky | Ostatní | Dráčik

Dráčik - akční leták, zboží v akci

Dráčik

08.10. – 31.12.2023

Zobrazit leták
Dráčik

01.08. – 30.09.2023

Zobrazit leták
Dráčik

12.05. – 31.08.2023

Zobrazit leták

Expirované letáky Dráčik »

Letáky Dráčik i ve vašem městě

Dráčik Praha Dráčik Brno Dráčik Ostrava Dráčik Plzeň Dráčik Liberec Dráčik Olomouc Dráčik České Budějovice Dráčik Hradec Králové Dráčik Ústí nad Labem Dráčik Pardubice Dráčik Zlín Dráčik Havířov Dráčik Kladno Dráčik Most Dráčik Opava Dráčik Frýdek-Místek Dráčik Karviná Dráčik Teplice Dráčik Chomutov Dráčik Karlovy Vary Dráčik Děčín Dráčik Jablonec nad Nisou Dráčik Mladá Boleslav Dráčik Prostějov

Dráčik leták

Hračkárna Dráčik se neustále snaží přinášet radost a hodnoty svým zákazníkům. Jedním z klíčových prvků toho úsilí je několikrát do roka vydávaný Dráčik leták a zveřejňované propagační akce, které lákají na pestrou nabídku a výhodné ceny. Dráčik si zakládá na tom, že jeho nabídka zahrnuje širokou škálu produktů a zároveň je dostupná za atraktivní ceny. Vydávaný Dráčik leták umožňuje zákazníkům využít cenových výhod a nakupovat oblíbené hračky za zvýhodněné ceny. Slevy se častokrát vztahují nejen na hračky, ale také na stolní hry, stavebnice nebo třeba školní potřeby. Ty zároveň začátkem školního roku za akční ceny nabízí PEPCO leták, taktéž aktualizovaný zde, na slevovém portálu MrOferto. Hračkárna Dráčik věnuje pozornost všem zákazníkům, a proto vytváří letáky a akce, které oslovují širokou paletu zájmů a potřeb. Díky tomu se stává nejen místem pro nákupy, ale i pro zábavné a užitečné rodinné aktivity.

Aktuální leták Dráčik

Dráčik se může pochlubit pravidelnými letáky, které jsou vydávány s cílem prezentovat aktuální nabídku, novinky a zajímavé slevy. Aktuální leták Dráčik je často tvořený s ohledem na sezónní trendy a specifické svátky. Nabídky jsou promyšlené tak, aby uspokojily potřeby dětí různého věku a zájmů. Jednou z hlavních priorit hračkárny Dráčik je zajištění bezpečnosti a kvality nabízených produktů. Všechny hračky, které se objevují v letáku Dráčik a propagačních akcích, jsou pečlivě vybírány a testovány tak, aby splňovaly přísné bezpečnostní standardy. Rodiče tak mohou mít jistotu, že produkty nabízené hračkárnou jsou pro jejich děti bezpečné. Dráčik se snaží být místem, kde se zákazníci cítí vítáni a podporováni ve svých nákupech a zábavě. S pestrou nabídkou a atraktivními akcemi se společnost stává místem pro rodinné nákupy, inspirativní zážitky a společné dobrodružství.

Nadcházející Dráčik akce

Hračkárna Dráčik se připravuje na nadcházející období s novými letáky a propagačními akcemi, které lákají na zajímavé nabídky. Například během prázdnin jsou Dráčik akce zaměřené na letní radovánky. Nabídka tak zahrnuje pestrou paletu hraček pro venkovní aktivity, od nafukovacích bazénků až po sportovní pomůcky pro hravé chvíle na zahradě. Slevové akce a výhodné ceny jsou součástí letáku, aby rodiče mohli naplánovat bezstarostné prázdniny pro své děti. V momentě, kdy se blíží Vánoce, jsou naopak Dráčik akce zaměřené na širokou škálu sortimentu. Obvykle nechybí cenová zvýhodnění na panenky, stavebnice nebo stolní hry. Ve chvíli, kdy aktuální ani budoucí Dráčik leták neuspokojí zákazníkovy nároky, má možnost prolistovat konkurenční Kik leták, ve kterém se kromě slev na oblečení a doplňky do domácnosti častokrát nachází i zlevněné hračky.

Dráčik hračky

Dráčik hračky jsou uznávaným řetězcem hračkáren v České republice, které přináší radost a zábavu do životů dětí i dospělých. S širokým sortimentem hraček a her, výhodnými nabídkami v letáku Dráčik a kvalitními produkty si získává důvěru zákazníků po celém regionu. Hračkárna Dráčik vstoupila na český trh před několika lety a od té doby se etablovala jako důvěryhodný partner pro nákupy hraček a zábavných produktů. Přinesla s sebou svou dlouholetou zkušenost a vášeň pro dětskou radost, což ji rychle zařadilo mezi oblíbené hračkárenské řetězce. V České republice existuje několik řetězců, které nabízí podobnou sortimentní škálu a zážitkové nákupy, jako je Pompo a Sparkys.

Co se týká Dráčik vrácení Zboží, Dráčik hračky se zavazují k spokojenosti svých zákazníků. V případě neuspokojivého zboží nabízí možnost vrácení nebo výměny v souladu se zákonnými náležitostmi. Záruka na hračky závisí na konkrétním výrobku a je stanovena dle příslušných výrobních podmínek. Pro pohodlný nákup nabízí hračkárna různé možnosti dopravy z e-shopu, včetně doručení na pobočku či k vám domů. Zákazníci mohou volit mezi různými platebními metodami, jako jsou platby kartou, dobírkou nebo bankovním převodem.

Hračkárna Dráčik se neomezuje jen na prodej hraček, ale chce být také místem, kde se rodiny mohou bavit a inspirativně trávit čas. Organizuje různé akce, workshopy a soutěže pro děti i dospělé. Díky tomu se stává společenským centrem, kde se setkávají lidé s vášní pro hraní a zábavu. Společnost si zakládá na kvalitním sortimentu, kde nechybí například ani vyhledávané Pokémon kartičky Dráčik, profesionálním přístupu a podpoře dětské radosti a kreativity. Je to místo, kde se splní dětské sny a kde mohou rodiny prožívat společné zážitky plné radosti a smíchu.

Dráčik sortiment

Sortiment hračkárny Dráčik je pestrý a zahrnuje širokou paletu produktů, které uspokojí různé věkové skupiny a zájmy dětí. Zde je přehled některých kategorií hraček, které můžete v sortimentu Dráčik najít:

 1. Stavebnice a kreativní Hry: Stavebnice LEGO, skládačky, modely, modelovací hmoty a další kreativní aktivity, které rozvíjejí dětskou fantazii a dovednosti.
 2. Panenky a hrací Sady: Panenky různých typů, akční figurky, nábytek a příslušenství pro panenky, které podporují tvořivou hru.
 3. Hry a puzzle: Deskové hry pro rodinnou zábavu, logické hry, dětské puzzle různých velikostí a motivů.
 4. Autíčka a jiné dopravní prostředky: Auta, stavební stroje, vláčky, letadla a další dopravní prostředky pro milovníky techniky a dobrodružství.
 5. Sportovní hračky: Míče, obruče, pálky, frisbee a další sportovní náčiní pro aktivní pohyb a venkovní zábavu.
 6. Hračky pro nejmenší: Hračky podporující vývoj a smyslové vnímání kojenců a batolat, jako jsou zvukové hračky, barevné knížky a hračky na chytání.
 7. Edukační hračky: Hračky a hry podporující učení a rozvoj dovedností, včetně stavebnic, hraček s výukovým obsahem a experimentálních sestav.
 8. Elektronické hračky: Interaktivní hračky, roboti, hudební nástroje a hračky s elektronickými funkcemi.
 9. Kreativní sady: Malířské potřeby, modelování a další sady pro tvoření vlastních děl.
 10. Hračky pro venkovní Aktivity: Nafukovací bazénky, létající draci, šlapací autíčka a další hračky pro zábavu na čerstvém vzduchu.
 11. Hračky pro hry na imitaci: Kuchyňské sady, doktorské sady, stavební sady a další hračky podporující kreativitu.

Tento sortiment je jen náhledem toho, co mohou Dráčik hračky nabídnout. Pestrost a různorodost umožňuje vybrat správnou hračku pro každé dítě, ať už jde o zábavu, učení nebo rozvoj dovedností. Zakoupit se dá vybraný sortiment jak na e-shopu společnosti, tak v kamenných prodejnách napříč Českou republikou, jako je Dráčik Olomouc nebo Dráčik Pardubice.

Dráčik prodejny a otevírací doba

Hračkárna Dráčik je zavedeným jménem na českém trhu s hračkami, které nabízí širokou škálu kvalitních produktů pro děti všech věkových skupin. S důrazem na radost, kreativitu a bezpečnost přináší Dráčik zábavu a vzrušení do životů dětí i rodin. Hračkárna má rozsáhlou síť poboček po celé České republice, kdy nechybí prodejny jako Dráčik Brno nebo Dráčik Nový Jičín. Dráčik provozuje také online e-shop, kde si můžete pohodlně prohlížet a nakupovat z širokého sortimentu hraček, navíc nabízí pohodlné možnosti platby a doručení. Zákazníci si pak mohou objednané zboží vyzvednout osobně na vybrané prodejně, anebo si jej nechat doručit až domů. Jaká je Dráčik otevírací doba 10 nejnavštěvovanějších prodejen?

Vybraná prodejnaOtevírací doba
Dráčik Olomouc: Tovární 915/40Po-Ne: 09:00-19:00
Dráčik Zlín: Tyršovo nábř. 5496Po-Ne: 09:00-20:00
Dráčik Brno: Dominikánské nám. 187/5Po-So: 09:00-21:00, Ne: 10:00-20:00
Dráčik Praha: Hornoměcholupská 764Po-Ne: 09:00-20:00
Dráčik Liberec: nám. Soukenné 669/2APo-Ne: 09:00-20:00
Dráčik Pardubice: Trnová 385Po-Ne: 09:00-20:00
Dráčik Nový Jičín: Dukelská 670Po-Ne: 09:00-20:00
Dráčik Ostrava: Varenská 3309Po-Ne: 09:00-20:00
Dráčik Hradec Králové: Pilnáčkova 537Po-Ne: 09:00-20:00
Dráčik Plzeň: Rokycanská 1385Po-Ne: 09:00-20:00

Co se týká otevírací doby Dráčik, tu si každá prodejna určuje podle sebe, může se tak stát, že bude mít Dráčik Olomouc a Dráčik Zlín otevřeno stejně, nicméně doporučujeme si otevírací dobu předem zjistit.

Kontaktní informace

Hračkárna Dráčik je místem, kde se splní dětské sny, a zároveň nabízí pohodlný nákupní zážitek pro rodiny. S bohatým sortimentem, pobočkami po celé České republice a moderními možnostmi nákupu online přináší Dráčik radost a zábavu do každého domova. Jaké jsou možnosti kontaktování v případě dotazů, ať už ohledně sortimentu nebo Dráčik vrácení zboží?

 • Webová Stránka: Navštivte oficiální webové stránky Dráčik pro aktuální informace, dostupný sortiment a kontaktní údaje.
 • Zákaznická Linka: Telefonní linka je k dispozici pro odpovědi na dotazy, a to na čísle: +420 573 331 854.
 • E-mailová adresa: V případě dotazů se mohou zákazníci obrátit také na e-mail: centrala@dracik.cz.

Sídlo společnosti se nachází na adrese:

 • Žižkova 89
 • 586 01 Jihlava

Na případné dotazy ochotně zodpoví také zaměstnanci na prodejnách, kam se řadí třeba Dráčik Brno nebo Dráčik Nový Jičín.

Co je Dráčik?

Dráčik je hračkárna, kde se dětská fantazie spojuje s pestrou nabídkou hraček a her. Tato hračkárna si klade za cíl přinést radost a zábavu do životů dětí různého věku, a nejen těch. Nákup v Dráčiku je nejen o získání nové hračky, ale také o vytvoření zážitku. Příjemné prostředí a regály plné hraček vytvářejí atmosféru radosti a očekávání. Nízké ceny na hračky příležitostně zprostředkovává také TEDi leták CZ, stejně jako na bytové doplňky.

Další obchody

Již jste viděli všechny letáky z obchodu Dráčik? Nevadí, u nás naleznete akční nabídky z dalších obchodů. Stačí kliknout na logo některého z níže zobrazených obchodů a zobrazí se vám všechny jeho akční letáky a nabídky.

Lidé hledají také

KiK leták aktuální TEDi leták Leták Auto Kelly Knižní klub katalog Katalog Pompo Banquet katalog Sparkys katalog

Nejnovější články

Triky, jak opticky zvětšit místnost

Triky, jak opticky zvětšit místnost

V bytě i v domě se mohou nacházet místnosti, které jsou vcelku malé a nejde je zvětšit rekonstrukcí. Naštěstí existuje několik triků, díky nimž lze…

Užijte si jaro naplno. Inspirace pro jarní aktivity doma i venku

Užijte si jaro naplno. Inspirace pro jarní aktivity doma i venku

Jaro je ročním obdobím, na které se těší velké množství lidí. Zima totiž na spoustu osob působí negativně, depresivně a většině chybí sluníčko. V…

Jak si doma vypěstovat rostliny ze semínek a ušetřit za nákupy v zahradnictví?

Jak si doma vypěstovat rostliny ze semínek a ušetřit za nákupy v zahradnictví?

Nabídka květin, stromů, keřů nebo sazenic v zahradnictví zláká každý rok mnoho lidí. Většina z nich také nechá na tomto místě i několik tisíc a…

2 způsoby, jak připravit velikonočního beránka

2 způsoby, jak připravit velikonočního beránka

V tomto roce bude Velikonoční pondělí 1.4. 2024 a většina dětí se chystá v tento den vyjít do ulic a koledovat. V případě, že ve vašem městě či…