Billa představuje vylepšenou aplikaci s ještě více výhodami

MrOferto
Obchodní řetězec Billa nadále posiluje své postavení na trhu a s novými inovacemi, jako je rozvoz nákupu až domů, přichází také představení vylepšené aplikace Billa bonus clubu. Pro věrné zákazníky to znamená více výhod a příležitostí k úsporám. Aktualizovaná mobilní aplikace, která slouží jako hlavní zdroj informací, nabídne vylepšenou podobu.
Billa představuje vylepšenou aplikaci s ještě více výhodami

Rakouský obchodní řetězec Billa přichází s inovací pro své věrné zákazníky, prvně se jednalo o uvedení online obchodu, který je v současné době možné využívat ve městech, jako je Praha a Brno. Nyní je řeč o novém a vylepšeném Billa bonus clubu. Tím se supermarket Billa CZ snaží zákazníkům nabídnout co nejpřehlednější aplikaci, v níž mají přehledně uvedený počet bodů i zveřejněný aktuální Billa leták, který lze využít jak při nákupech v kamenných prodejnách, tak během nákupu skrze Billa eshop.

Více výhod pro členy klubu

Vylepšený Billa klub přináší zákazníkům více výhod. Očekávat mohou štědřejší nabídku slev, odměn za nákupy a exkluzivních nabídek od partnerských společností. Zásadní novinkou je prodloužená platnost bodů, díky které tak mají zákazníci mnohem více času na jejich uplatnění. Jednou z hlavních změn je možnost sběru bodů online, tedy i při nákupech přes Billa eshop. Kromě tradičního způsobu sbírání bodů při nákupech je nyní možné získávat body i během jednorázových akcí, jako jsou narozeninové slevy či sezónní nabídky. Stěžejní součástí nového Billa klubu je modernizovaná mobilní aplikace, která mimo jiné zákazníky informuje o všech dostupných Billa akcích. Také v aplikaci mohou zákazníci snadno sledovat své věrnostní body, získat digitální kartu, prohlížet si aktuální leták Billa s akčními nabídkami a najít seznam všech prodejen Billa CZ. Registrovaní členové mají přístup ke speciálním slevám na další nákupy, které mohou zahrnovat například oblíbené akce na prosecco, ale také přístup ke kupónům na produkty za výhodnější ceny či na vybrané produkty zdarma. Aktuální nabídky a Billa akce se automaticky aktualizují v aplikaci, díky čemuž jsou zákazníci vždy v obraze.

Registrace do Billa bonus clubu je snadná a rychlá

Pro registraci do věrnostního programu Billa bonus club si stačí stáhnout mobilní aplikaci a vyplnit registrační formulář, anebo navštívit webové stránky obchodu Billa CZ a registrovat se online. Po úspěšné registraci mají noví členové okamžitý přístup ke všem výhodám a možnostem, které Billa klub nabízí.

Kromě výhod nabízených novým a vylepšeným Billa clubem existuje několik dalších způsobů, jak maximalizovat úspory při nákupech v Bille. Jedním z nich je využití akčních nabídek z letáku Billa, kde se nachází desítky produktů za zvýhodněné ceny a speciální akční nabídky. Dále mohou zákazníci ušetřit tím, že budou nakupovat sezónní produkty, které jsou často levnější a zároveň nabízejí lepší kvalitu. Vhodné je také plánovat nákupy dopředu a držet se seznamu potřebných věcí, abyste se vyhnuli impulzivním nákupům. Na škodu nebude ani porovnání nabídek konkurence. Využít k tomu lze každý týden aktualizovaný Albert leták, taktéž dostupný zde, na slevovém portálu Kaufino.com. V neposlední řadě je možné ušetřit tím, že využijete vlastní tašky nebo obaly na ovoce a zeleninu, což vám ušetří několik korun a zároveň přispějete k ochraně životního prostředí.

« Recepty na dobroty k televizi Co je potřeba udělat na zahradě po zimě? »