Tyto aktivity se skvěle hodí na Silvestr s přáteli

MrOferto
Ať už máte v plánu slavit Silvestr se svými přáteli nebo s rodinou, v každém případě si můžete tento večer užít naplno a zažít spoustu zábavy. Jestliže netušíte, co byste mohli v tento večer podniknout, podívejte se na tyto aktivity, které se k danému dni skvěle hodí.
Tyto aktivity se skvěle hodí na Silvestr s přáteli

Deskové hry zabaví v každém věku

Deskové hry jsou vyráběny jak pro malé děti, tak pro dospělé i seniory. Existuje velké množství deskových her, které jsou pro celou rodinu. Díky této aktivitě si užijete společně strávený čas. Pro zpestření zábavy můžete použít jak deskové hry, tak i karetní. Uvidíte, že se k této zábavě rádi přidají i ostatní.

Taneční soutěž

I když o sobě mnoho lidí říká, že neumí tancovat, častokrát stačí, když je motivuje výhra a přátelé. Zahrajte si na Silvestra taneční soutěž a vyberte mezi sebou porotce, kteří budou tanec hodnotit. Tato aktivita se nejlépe provozuje tam, kde je hodně místa, možnost hlasité hudby a také více tanečníků, kteří by se rádi soutěže zúčastnili. Pokud budete kreativní, vystačíte si i s malým prostorem.

Foto koutek navštěvuje vždy hodně lidí

Jakmile se na nějakém místě objeví foto koutek, vždy do něj zamíří hodně lidí, aby si mohli udělat fotografie na své sociální sítě. Ve foto koutku lze zažít také hodně zábavy a vyfotit spoustu vtipných fotografií. V případě, že plánujete uspořádat oslavy na Silvestra, můžete vytvořit i foto koutek, z něhož vzniknou hezké vzpomínky na tento večer.

Karaoke s oblíbenými písničkami

Zeptejte se svých přátel na to, jaké jsou jejich oblíbené písničky a poté si pro ně připravte karaoke. Tato jednoduchá zábava je vhodná pro každého a pokud se někdo stydí zpívat, mohou mu s vystoupením pomoci jeho přátelé. Při této hře nejde o pěvecké výkony, ale o společnou zábavu, na kterou budou všichni vzpomínat v dobrém.

mikrofon na karaoke

Ohňostroje doprovází každý Silvestr

Lidé si za mnoho let zvykli na to, že příchod Nového roku se oslavuje i s ohňostrojem. V nabídce obchodů se tak už od začátku prosince objevuje pyrotechnika, jenž si lidé mohou koupit. Jestliže byste rádi připravili vašim přátelům překvapení v podobě ohňostroje, můžete se podívat na nabídku v obchodech a nakoupit si pyrotechniku, se kterou uspořádáte svůj vlastní malý ohňostroj. V opačném případě si můžete pustit online vysílání a podívat se, jak vypadají ohňostroje v zahraničí.

Soutěž v přípravě koktejlů

Většina dospělých lidí si na Silvestr dopřeje alkohol. Někteří už dopředu vědí, co by si rádi dali a jiní se naopak rozhodnou až na oslavě. Abyste rozproudili zábavu, zorganizujte soutěž v přípravě nejlepšího koktejlu. Požádejte vaše přátele, aby každý přinesl nějakou lahev a s nimi si poté můžete připravit různé drinky nebo vyhlásit soutěž.

Na Silvestr je nejdůležitější to, abyste si připomenuli, co všechno jste za poslední rok zvládli a jak jste se posunuli. Můžete si nastavit cíle pro další rok, ale nezapomínejte na to, že klíčové je, abyste si užili společně strávený čas s přáteli a vytvořili si vzpomínky, na které budete vzpomínat.

« Sváteční hostina s Billa katalogem aneb Objevte lahodné delikatesy na váš stůl Tipy na jednohubky, kterými uspějete nejen na Silvestra »