Schovejte přebytečná kila vhodně zvoleným oblečením

MrOferto
Velkou část populace trápí nadváha či pouze pár kilo navíc. I když je na internetu a všude možně spoustu rad, jak zhubnout, jak jíst zdravěji nebo jak cvičit, aby člověk shodil pár kilo, je to vždy na delší dobu. Než se vám podaří docílit vaší vysněné postavy, můžete vašich pár kilo navíc schovat vhodným oblečením.
Schovejte přebytečná kila vhodně zvoleným oblečením

Zapomeňte na volné outfity

Ti, kteří již nějakou dobu bojují s tím, co si vzít na sebe, jelikož mají nadváhu, dost často sahají po volném či unisex oblečení. Tyto kousky jsou však většinou volné, a proto v mnoha případech způsobí to, že daná osoba vypadá ještě větší a objemnější. Jestliže byste se rádi vyhnuli tomu, že vám oblečení přidá ještě pár kilo navíc, vybírejte si oblečení, které k vašemu tělu hezky přiléhá ale není vám těsné, ani příliš volné.

To samé se týká i spodního prádla. Příliš malá podprsenka nebo upnuté kalhotky mohou způsobit to, že vám vzniknou faldíky na místech, kde jste je doposud neměli. Malý obvod podprsenky či naopak moc malé košíčky také nevypadají hezky a po delší době nošení budete mít nepříjemně otlačenou kůži. Vždy si tedy vybírejte oblečení i spodní prádlo tak, aby vám hezky sedělo a cítili jste se v něm pohodlně.

Zvýrazněte svůj pas

U většiny lidí, kteří mají nadváhu, se ukládá tuk primárně na prsou, bříšku, pozadí a na stehnech. Pokud se to týká i vás a zároveň máte pas užší oproti bokům a prsům, pokuste se s pomocí doplňků nebo vhodně zvoleného oblečení váš pas zvýraznit a odvést pozornost od míst, kde se vám tuk ukládá nejvíce.

S tímto problémem vám mohou pomoci pásky nebo šaty či sukně, které mají užší pas a rozšiřují se v oblasti boků. V obchodech si můžete zakoupit i košili, která má na sobě všité úchytky na pásek. Ke košili si vezměte pásek a poté ji doplňte jen kalhotami a máte hotový outfit, kterým skryjete pár kilo.

košile

Vybírejte oblečení podle střihu

V obchodě s oblečením si lidé mohou vybírat z velkého množství oblečení, ale jen málo kdo vybírá podle střihu. Když totiž člověk vidí šaty či halenku, která se mu zalíbí, jednoduše si ji chce koupit bez ohledu na to, zda je tento střih vhodný na jeho postavu či ne. Pokud víte, že máte nějaká kila navíc a rádi byste je ke všemu pod oblečením schovali, vyhněte se volnějším střihům.

Dále si nepořizujte tulipánové sukně, široké kalhoty nebo halenky, které na sobě mají hodně volánků a přidávají na objemu. Zároveň si nepořizujte oblečení, jehož látka na těle prosvítá nebo je příliš upnutá a zvýrazňuje nedokonalosti či faldíky.

Hrajte si s barvami a doplňky

Kromě pásku, který zvýrazní váš pas, si můžete pořídit další doplňky, které vám pomohou opticky zúžit postavu. Příkladem lze uvést dlouhé úzké náhrdelníky, které opticky postavu prodlouží. Strhněte pozornost na vaše zápěstí, které bývá u všech lidí úzké a pořiďte si výrazné náramky. Skvělým doplňkem, který odvádí pozornost od nedokonalostí jsou také náušnice a náhrdelníky.

I když to většina lidí uslyší nerada, tak černá již odjakživa zužuje. Mnoho lidí to však s touto barvou přehání a neumí ji sladit s doplňky. Pokud zvolíte celý černý outfit, měli byste jej doplnit světlými doplňky. Do šatní skříně se vám budou hodit také černé kousky se svislými pruhy, které opticky prodlužují. Při výběru oblečení si dávejte pozor na to, abyste nesáhli po kousku, který má na sobě velké vzory. Ty by nemusely působit příliš lichotivě.

« Jak vytvořit přírodní zahradu, která láká i drobné živočichy Ovocné koláče, které jsou jednoduché na přípravu »